Linas Karpavičius. Garbačiauskaitės sprendimas

Mainos rūbas margo svieto….

Kognityvinis disonansas apima. Kuo didesnį demokratą vaidinti bandanti persona atsisako viešų debatų.

Man kyla teisėtas klausimas. Ar gali nacionaliniam transliuotojui vadovauti žmogus neigiantis pačios demokratijos esmę – lygius, viešus, debatus?

Žmogus atsisakantis debatuoti, neturėtų būti prileidžiamas prie rinkimų. Ir nesvarbu ar tai Prezidento, Seimo nario ar Nacionalinio transliuotojo generalinio direktoriaus rinkimai. Visuomenė turi teisę žinoti ką skelbia kandidatai ir tuo pačiu palyginti jų siūlomas programas.

Gal laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas asmuo primiršo kam tarnauja? Kai tarnauji televizijos kanalo savininkui, debatai nereikalingi ir yra tuščias laiko gaišimas. Visai kitaip yra kai užimantis postą asmuo yra atskaitingas visai visuomenei.

Viešumoje yra didelis susidomėjimas šiais rinkimais ir toks Garbačiauskaitės sprendimas pažeidžia viešą interesą – visuomenės teisę į visapusišką informaciją.

Toks Garbačiauskaitės sprendimas yra spjūvis demokratijai, laisvai visuomenei ir visiems piliečiams, kurių suneštais pinigais yra išmokamas LRT generalinio direktoriaus atlyginimas.

Visas straipsnis: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/dalyvauti-debatuose-nenori-lrt-vadove-siekianti-perrinkimo-atsisake-pokalbio-studijoje-su-aisciu-zabarausku.d?id=93485173

5 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

Is sios personos jau tiek tu spjuviu buta,kad jie/spjuviai/ tapo istisu seiletekiu,pereinanciu i gausu vemima,kuris,savo ruoztu,pereina i triedima per burna….

Vytautas

Delfis , pabrukdamas uodegą, straipsnelį išėmė. Kad gėdos pėdsakų neliktų.
Reikia nepalikti LRT vadovės ramybėje. Reikia išradingo veiksmo.

šermukšnis

Vis dažniau „demokratija” vykdoma be komentarų

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top