Linas Karpavičius. Lietuvos generalinio komisariato reikalai valdant koalicijai

Lietuvą pasiekė, energetikos ministrui D. Kreiviui, „netikėtas” Europos komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen laiškas su pasiūlymais.
Susidaro toks įspūdis, kad Lietuvos generalinį komisariatą valdantys gauleiteriai jau seniai buvo susitaikę su didelėmis elektros kainomis.
Nes kaip kitaip galima paaiškinti, kad pirmininkės laiškas Kreiviui buvo netikėtas.

Pasirodo EK pirmininkei Lietuvos reikalai rūpi labiau nei ministrui.
Ir nieko daryti nereikėjo ir džiuginančios žinios savaime ateina.

Situacija kažkuo primena sovietmetį. Kai jau pas žmones nelaikydavo nervai, tekdavo rašyti laišką į Maskvą. Tačiau, kad laiško neperimtų Lietuvos klerkai, jį reikėdavo išvežti iš Lietuvos teritorijos ir išsiųsti iš Baltarusijos, Latvijos arba Kaliningrado srities. Po kurio laiko pasirodydavo komisija iš Maskvos ir spręsdavo žmones užklupusias problemas kur nors pamiškės pirtelėje ar kokiuose svečių namuose. Spręsdavo rimtai ir iš peties. Suprantama po rezultatyvios medžioklės ir visų kitų pramogų.

Sprendimai būdavo randami, aistros užgesinamos. Taip ir dabar.
Nuvažiuoja ministras į Briuselį su pasiūlymais, grįžta tuščiomis ir matomai praspirtas. Ir tik opa……kaip netikėta. Europos komisija Lietuvos žmonių pasigailėjo. Tai yra Lietuvos valstybės parodija, bet ne valstybė. Valstybė perduota valdyti gauleiteriams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi vakar

Teisybe pavare vyr,redaktoriaus,’mokslo ziniu’,rodos,str.,kur jis akis isputes teige,kad nesamone,jog nebeturim valstybes.Dar vienas irodymas,kad NS yra landsbergistu partija,skirta durnint zmones.NS gerbejus kvailelius sveikinu.

Džiugi žinia

Rytoj Putino gimtadienis. Neužauga Zelenskis ta proga pirmas įteikė Putinui dovaną – padovanojo trečdalį turtingiausios iškasenomis, juodžemiu ir pramone savo šalies.

Dziugi zinia

pucyyynas dovanu gavo medini makintosa.

Karpavičių Linukui

Siūlyčiau atsargiau su išsireiškimais apie generalinį komisariatą. Tai kertasi su NS pamatinėmis Lietuvos kaip sugulovės integracinėmis Europos ir trans Atlantinės integracijos vertybėmis ir taipogi kasasi po mūsų saugumo garantijomis.

nuomonė

Mano nuomone, valstybės parodija yra mokyklų ,kuriose mokoma valstybine lietuvių kalba, nesteigimas kai kuriose savivaldybėse. Skaičiau, kad tėvai kasdien vežioja kelis tūkstančius vaikų į Vilniaus mokyklas, nes rajono valdžia galimai nesteigia naujų lietuviškų mokyklų.

ale

tu matai? dar vienas atsičiūxino?

registro na binance us

I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://accounts.binance.com/pt-BR/register?ref=B4EPR6J0

20bet

Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top