Azijoje masiškai statomi miestai vaiduokliai. Uzbekija, Kazachstanas, Kirgizija, Rusija, Mongolija ir suprantama, kad Kinija. Nuo mažų, talpinančių iki 10 000 žmonių, iki galinčių apgyvendinti 2 mln. gyventojų.
Kol kas miestai tušti, gyvena tik personalas, kuris užsiima miestų priežiūra.
Tačiau miestų statybos ne stabdomos o plečiamos. Namų ir butų niekas neperka, bet Kinija statybos tempų nemažina. Išmanieji miestai, karantininiai lageriai ar koncentracijos stovyklos?
Sužinoti tikslų tokių miestų skaičių neįmanoma – duomenys yra konfidencialūs.
Daugiaaukščių pastatų kvartalai, kuriuose niekas niekada negyveno, apleisti pramogų parkai, kuriuose niekas nesilinksmina, tušti milžiniški prekybos centrai, kuriuose niekada niekas nieko nepirko, apleisti avangardiniai teatrai ir muziejai, kuriuose nebuvo žiūrovų, platūs prospektai, kuriais niekas nevažiuoja.
Kas tai? Tik Kinijai žinoma strateginė šalies valdžios klaida ar slapti planai?
Viskas atrodo kaip milžiniška filmavimo aikštelė, skirta mokslinės fantastikos filmui, kuriame neutroninės bombos sprogimas arba virusas VISIŠKAI sunaikino ŽMONES! Tačiau dangoraižiai, stadionai, parkai ir keliai liko visiškai nepaliesti.
Šiandien tai daugiau nei 65 milijonai butų!
2010 metais Kinijos žiniasklaida pranešė, kad Kinijos Liaudies Respublikos valstybinis elektros tinklas šešis mėnesius kontroliavo elektros suvartojimą 660 miestų, o 65,4 milijono butų elektros skaitikliuose rado NULINIUS PARODYMUS – tai reiškia, kad ČIA NIEKAS NEGYVENA!
Šių butų pakanka daugiau nei 200 mln. žmonių.
Kai kurie miestai yra pastatyti Kinijos vietose, kuriose gyvenimo sąlygos dėl atšiaurių oro sąlygų, yra sudėtingos. (Sišuanas pastatytas dykumoje Vidinėje Mongolijoje)!
Yra miestas pastatytas anglišku stiliumi, kuriame namai ne aukštesni nei trys aukštai. Yra miestas primenantis Paryžių, net su tikslia Eifelio bokšto kopija. Kam? Gal ruošiamasi evakuoti dalį Anglijos ar Prancūzijos gyventojų?
Paskutiniu metu tokie miestai vaiduokliai arba vadinamieji „išmanieji miestai“ pradėjo atsirasti Mongolijoje, Kazachstane, Kirgizijoje, Uzbekistane ir Rusijoje.
Uzbekistane vyksta naujojo miesto statyba, kuris yra vadinamas naujuoju Taškentu. Jo plotas yra 20 tūkstančių ha. Apskaičiuota, kad talpins 500 tūkstančių gyventojų. Nepaisant to, kad sostinė turi keletą palydovinių miestų, jis pastatytas Taškento aglomeracijos teritorijoje. Jo kaina 20 mlrd. USD. Uzbekistano valdžia dievagojasi, kad šaliai jis nekainuos nė cento. Kas finansuoja miesto statybas nėra žinoma. Statybos darbus vykdo Pietų Korėjos bendrovė.
70 km nuo Ašchabado (Turkmėnija) statomas naujas miestas Arkadaras, talpins 60 tūkstančių žmonių.
Kirgizijoje statomas Asmano miestas, kuris talpins iki pusės milijono gyventojų.
Vienas toks miestas statomas netoli Maskvos ir vadinasi „Sbercity“. Iš pavadinimo galima suprasti, kas kuruoja šio miesto statybas – skaitmenizacijos lyderis Rusijoje „Sberbankas“, su visiems gerai žinomu banko vadovu, globalistu Greftu. Šiame Maskvos miesto palydove visos gatvės bus prikimštos kamerų, kurios pagal naujausią technikos žodį montuojamos į šviesoforus ir yra paslėptos. Naivu tikėtis, kad žmonių gyvenamuose butuose tų kamerų nebus. Naujuosius miestus siūlyčiau vadinti ne išmaniaisiais, bet „kontrolės miestais“.
Šie miestai pristatomi kaip be galo patogūs ir saugūs. Suprantama, kad saugūs jei jūs žygiuojate pagal komandą. Ne tik žygiuojate, bet ir miegate, valgote ir galvojate pagal komandą. Jei jums tai priimtina, tada tokie miestai jums.
Beje, rezervuoti butų tokiuose miestuose niekas neskuba.
Kiniečiai negali atsidžiaugti šiuolaikinių gyvenimu megapolyje, skaitemeniniu juaniu ir socialinių kreditų sistema. Kinijos miestų gatvės staiga ištuštėjo. Nebėra spūsčių, kamščių, atsirado daug erdvės.
Kaip kitaip jei jūs gyvenate, dirbate ir laisvalaikį leidžiate 15 minučių zonos ribose ir jūsų veiklos ribas nustato turimų socialinių kreditų (reitingas) kiekis. Jei socialinių kreditu mažai, tai jums aktyvuotas judėjimas į darbą ir iš darbo. Na, dar galima užsukti į PC nusipirkti maisto. Jei kreditų turite, galite jau ir į parką pasivaikščioti išeiti, arba po parduotuves. Net yra parduotuvės, kurios „parduoda“ prekes be pinigų. Turintiems aukščiausia socialinį reitingą prekės nemokamai. Komunizmas pasirodo ne už kalnų.
Kaip galima gauti socialinių kreditų? Pirmiausiai būti lojaliu, drausmingu, pilietišku. Už visa tai atsilyginama kreditais. Jei reikia kreditų daugiau po darbo galima užsirašyti savanoriu tvarkyti viešą aplinką. Savanorystė skatinama socialiniais kreditais.
Turint socialinių kreditų galima aplankyti ir kitas miesto zonas. Pasaka o ne gyvenimas.
Neseniai WEF vykusiame sambūryje Kinijoje, visiems gerai žinomas globaliojo pasaulio lyderis Klausas Švabas negailėjo liaupsių Kinijos valdžiai, kėlė pavyzdžiu pasauliui, ragino Vakarų pasaulio šalis artėti prie kiniško modelio. Kad kuo greičiau, laisvas vakarų civilizacijos pilietis, pajaustų visą komunistinio gyvenimo džiaugsmą. Suprantam, kad ir klimato išsaugojimas čia vaidina ne paskutinį vaidmenį. Klimato kaita – artimiausias kelias į komunizmą.
…tai jei tokiam grozy imsi seliot,gert,rukyt zole..tai ant rytojaus nebegaletum atsipaxmielint…ir mirtum.Neee,cia swabs kazko nepagalvojo….nelabai gera vieta buti.
Truputį snustelėjai, ir iš kart subinėj lengviau.
…dibile bla,tau tokiam mieste but pats tas.
O mūsų kapsukiečiai nepajėgūs suprasti, kokia tų miestų paskirtis, kam jie statomi ir kodėl? Trūksta moksliukams ir zubryloms proto, ane?
….albo….priesingai…..
laisvė ir demokratija pas mus ,deja,tik darbdaviams . Jei nepriklausai tai kastai ,tai Kinijos socialinių reitingų sistema – pats tas žmogui.Čia ir arkliui aišku. Kaip aišku ir tai,kad čia keikiasi tie ,kurie neįsivaizduoja savo egzistavimo be jojimo į rojų ant svetimo by…io . Švelniai tariant
Gal ir paradoksas, bet tokie miestai vaiduokliai atitinka seną kaip pasaulis žmonijos tradiciją – daugintis daugintis daugintis. Ir nuolat trūkti gyvenamo ploto. Ir nepaisant to, visiems sutilpti. Nors lūšnynuose , o naujais laikais netgi chruščiobose su patogumais. Prie įprastinių patogumų štai pridedant dar ir elektroninę piliečio priežiūrą – 24 val į parą…O dabartinis paradoksas netrukus išaiškės. Pristačiusi tuščių naujų miestų valdžia taip nepaliks. Ims griauti senus, nepatogius, užsilikusius iš XX ir net XIX amžiaus. O besispyriojančius ,savo laimės nesuprantančius gyventojus, perkėlinės į naujus, šviesius, žydrus ateities miestus. Vienas likęs neaiškumas – ar panorės tokių miestų gyventojai DAUGINTIS? Bet jei bus liepta ir prirašomi elektroniniai minusai už pareigos vengimą – tai matyt panorės.
ar taip jau labai pridėta niūri kiniška nuotrauka skiriasi nuo čia pat patalpinto laimingos Varšuvos vaizdo? O ir Vilniuje įgudes fotomeistras nesunkiai pagamins panašią.
jo,nori kaip Kinijoje,nori kaip Lenkijoje
Trūksta asfalto gatvėje, plytelėmis išklotų šaligatvių ir neužaugų medelių išilgai. Taigi, iki pilnos naujakurių laimės trūksta tik smulkmenų
Po Rusijos ir Kinijos karo su vakarais į tuos miestus bus perkeliami karo belaisviai iš leftistiškai suįžulėjusių UK,JAV ir ES.Ten Kinijoje atitrūkusius nuo tikrovės vakarų snobus,lgbt ,politikus,”elitą” ,kurie mano ,kad vakarų lgbt ideologiją,narkotikai „demokratinės vertybės” tai visas pasaulis ,pamokys ką reiškia lagerio gyvenimas dirbant mielą rankų darbą , 12 valandų kasant anglį ir panašiai,, ,tada vakarų putlios tingios rankelės iš tiesų supras ,kad ” darbas išlaisvina”.Nuo puikybės,tuštybės,ir didelio savo ego.
Vakaruose nuolat vyksta eksperimentai, tame tarpe tikrinama kaip elgiasi laisvas žmogus kai jam nebereikia 12 val į parą kasti anglį . O Rytuose stebima – ir dalinami išmintingi pamokymai kaip TEN žmonės turi elgtis ir perspėjimai dėl sugedimo…Ir kukliai tyliai paimama tai kas po didelio triukšmo pasiteisina Vakaruose pvz kelnės arba mini sijonai moterims.
„Po Rusijos ir Kinijos karo su vakarais į tuos miestus bus perkeliami karo belaisviai iš leftistiškai suįžulėjusių UK, JAV ir ES”. – visai įdomi versija.
Bet nereik pamiršti, jog tas karas bus branduolinis ir toje pačioje Kinijoje dalis teritorijų taps negyvenamos.. Taip kad karo belaisviams gali nelikti laisvų vietų. 😉
Arba paims,kokiu gudrumu,užvakcinuos,ir nereiks didelių karų.
Nuo Ukrainos kontrpuolimo pradžios per birželio-liepos mėnesius Ukrainos ginkluotosios pajėgos neteko 43 000 savo karių. Į šį skaičių neįtraukti sužeistieji ir užsienio samdiniai, evakuoti į ligonines Ukrainoje ir užsienyje, taip pat tie, kurie žuvo nuo smūgių tiksliaisiais tolimojo šaudymo ginklais užnugario zonose.
Be to, Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado per 4900 vienetų įvairios ginkluotės:
-26 lėktuvus;
-9 sraigtasparnius;
-1831 tankų ir šarvuočių, įskaitant 25 vnt. vokiškų “Leopard” tankų, 7 vnt. prancūziškų ratinių tankų AMX, 21 vnt. amerikietiškų pėstininkų kovos mašinų “Bradley”;
-747 artilerijos pabūklų ir minosvaidžių, įskaitant 76 vnt. amerikietiškų artilerijos sistemų M777;
-84 savaeigių pabūklų iš Lenkijos, JAV, Prancūzijos ir Vokietijos.
skotas riteris sakė ” rusija kontroliuoja tempus ir rezultatus”
https://youtu.be/MJB_C_etN5E
Ukrainos katastrofiški, o Rusijos dar didesni
Nesvaik, bibiagalvi
2022.05.20 Jei kris Mariupolis, kris visa Ukraina.
2023.05.20 Jei kris Bachmutas, kris visa Ukraina.
Tai krenta po biški, bet nuosekliai ir pulti sėkmingai sugeba tik civilinius objektus.
psol von,kacapuase.