Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Taip, turime haubicas, turime bokserius, kurie nešaudo, turime uniformuotus žmones, turime šaulius, kurie nežino kur jų ginklas o ginklas nežino kur jo šoviniai. Bet ir tai dar būtų pusė bėdos. Lietuvoje neįmanomas pasipriešinimas invazijai visai dėl kitos priežasties.

Taip jau nutiko, kad rugpjūčio mėnesį teko pakeliauti po Aukštaitijos kaimus ir miestelius. Molėtų, Širvintų, Ukmergės, Utenos, Anykščių rajonai.

Važiuoju pro pasėlius, pro kažkada buvusias ganyklas, kuriose vakarais mykdavo karvutės ir moterys skalambydavo milžtuvėmis. Laukai tušti. Tik bekraštės javų jūros tyvuliuoja ten, kur kažkada ganėsi mūsų maitintojos – žalmargės.

Kur kaime gali sužinoti visas naujienas, nutikimus ir kaimo godas. Tik kaimo parduotuvėje. Kaip tik kaimo parduotuvė, taip ir stoju.

Ar dar augina kas kaime kiaules? Atsakymas – ne. Kiaulių maras siautė liepė visas išskersti. Ar dar augina žmonės karves? Vienetai. Juk siautė kempinligė. Pamenat. Net vištas laiko ne visi. O ką ūkininkai? Ūkininkai augina vien javus ir patys maistą perka parduotuvėje.

Mūsų šalis nebepajėgi pasipriešinti invazijai nes neturi pasipriešinimui taip reikalingos maisto bazės, kurią sudaro smulkūs ir vidutiniai ūkiai. Pokario partizanai todėl ir priešinosi taip ilgai, nes turėjo kas juos maitina. Viena svarbiausių trėmimų priežasčių ir buvo ta, kad norėta sutraukyti partizanų maitinimo grandinę.

O dabar nebereikėjo ir trėmimų. Žmones atpratino ūkiškai gyventi išmokomis. Pamenu kaip tėvukui siūlė išmokas, kad neaugintų karvių. Užsirūkė, galvojo tada jis, galvojo ir pasakė, kad taip negali būti. Negali valstybė remti ūkio sunaikinimą. Valstybė turi skatinti gamybą o ne atvirkščiai. Nepamiršiu jo tada ištartų žodžių – kažkas su valstybe negerai.

Kiek galėtų išsilaikyti pasipriešinimas jei šiandieninis kaimas nebegamina maisto? Savaitė, dvi. Viskas. Šalis yra nugalėta jau iki invazijos. Visa maisto gamyba sukoncentruota keliasdešimtyje stambių ūkių ir kompleksų. Priešui tereikia užimti prekybos centrus.
Pasipriešinimo doktrinos eskalavims tokiomis sąlygomis tėra didžiulė iliuzija žmonių nuraminimui ir pinigų plovykla.

Kas tai padarė, paklausite? Visos iki šiol buvusios valdžios. Jos visos veikė prieš Lietuvą. Neišskiriant dabartinės ir buvusių karbausko latifundininkų, kurios žlugdė ir žlugdo paskutinius smulkiuosius ūkius. Kitus jau anksčiau atpratino dirbti ir sudarė sąlygas parduotuvėje pigiai nusipirkti importuoto šlamšto, kuriuo vadinti maistu net liežuvis neapsiverčia.

Ana dieną turguje sutikau žmogelį pas kurį pirkdavau naminę kiaulieną.
Klausiu – Ar dar auginsi?
Krapšto žmogus galvą, galvoją – O pirksi?
– Pirksiu – atsakau.
– Bet kg 6,50 €.
– Gerai – sakau – tu tik augink.

Taip aš remiu šalies maisto bazę ir neleidžiu jai išnykti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pilietinis nepaklusnumas

Šviesus protas. Blaivios mintys. Deja, debilizacijos traukinys dunda per Lietuvą. Užeikit į bet kurią mokyklą ir išvysite ZOMBIUS – pulkus vaikų, sukišusių nosis į telefonus. Štai jums ir atsakymas. Viskas. Taškas.

Exexe

..jau seniai pabaigoj gyvenam,anokie dyvai su gyvuliokais.Is ganyklu anys seniai seiman suburbejo.Daba gyvuliauja,parssoidai.Ralio ralio ,karovos ralio.

Dzeikas

Pilietiniam:
Turek sanzine. Is cholopu reikalauti pilietinio nepaklusnumo tai ziauru.
Be to tautai nah…ta laisve.Ji est nori!
Todel jeigu okupantas paliks LKK ir jos igaliojimus – tai viskas tvarkoj.Na mordos Vilniuj pasikeis, o visa kita liks kaip buve.

arestovičiui

a mes durni kad putinui priešintumeis? pas putiną resursai – mums šildytis reikia, duoną auginti, valgyti reikia, elektros pa pigiai iš batkos ir iš viso kaimynas antras asmuo po dievo. Ir nekurstyk karo – mes ne durniai ir nekariausim. Eina na’ui tas karas.

T0mas J.

Papasakokite, Radžvilo “vaikai”, kaip jums pavyko įsigyti TIESOS LT portalą?
Juk skaidrumas, nuoširdumas ir viešumas politikoje svarbu, o gal manot kitaip? Kyla įvairūs įtarimai.
Net negražūs.

MILAITI

..kiba vel girtauji..

Radzvilo vaikai

tyli.Galvoja,ka cia da pavogus.Noretu delfio,ale ne po zubam.Ten kolegos,tokie patys,tai nesiduos pavagiami.

> 2022-09-18 20:51

Turek sanzine.
Tai tu, juliau Milaiti, turėk sąžinę, mali šūdą ir tiek…

Vargo vakarienė

Pagoglinkit “ Киев мобилизует людей, угрожая их семьям, заявил российский военнослужащий”.

Darijus

Durnius drąsus kol turi maitinimą iš šeimininko, jį nutraukus, greitai užvers kojas.

U-2

Tikiu. Kol kovinis narkomano Zelios transvestitas Liusia Arestovicius sedi Kijeve ar Vilniuje jo, visomis prasmemis pergalinga ir su malonaus sotumo jausmu kova su Rusija yra beveik amzina. Taip kovodamas su Rusija kuprotojo Ozio Vyckos Anukas jau tapo multimilijonieriumi o smulkus ir spuoguotas naciukas Lavrikas Kasčiūnas nepaprastai issipute snukio ir ypac subines srityje….

Nu jo…

Liusia Arestovičius vėl narkotikų padaugino…..

Regimantas

Tereikia Joe Bidenui užversti kojas ir Kijevo chuntai galas, juk jie dabar terorizuoja tą apsivogusį, prisigrobusį turtų iš Ukrainos senį Joe ir grasina paskelbti jo korupciją, kaip ir Joe chebros ir rėkia ”duokite pinigų, duokite ginklų”. Neilgai tas tęsis, JAV mokesčių mokėtojai tuoj sukils.

Partijos politikos kai kas nesupranta

gerai, kad konservatoriai, liberalai, valstiečiai, darbiečiai, centristai bei kiti komunistai puikiai supranta:
– sunaikinti ūkininkus ir privatininkus, kaip mokė Leninas
——-
(žmogus PRIVALO būti vergas, vergas, vergas)

Čia Milaitis

neturi ko pridėti, nes kas čia parašyta yra tiesa. Ir nieko daugiau čia nerašys po šiuo straipsniu.

ZIU,RAUDONOJI UTELE

‘regimantas’ atsliukino,ant kupros kacapiska propaganda nesinas.Del milaicio nezinau,bet sitas,mol,’submarinas’,fui,kaka

O man atrodo,

kad reikia būti patentuotu pidaru ir degradu, kad klausytis, žavėtis ar pritarti Arestovičiui.

Partijos naris nuo 1971 m. (5skiepai)

Vienintele teisinga ukinikavimo forma ira kolukis.
Zemes valstiecems fabrikus darbininkams valdzia tariboms!!!!

Is fronto linijos

..ir cia atsliauze 5kart trenktas clienas.Matyt,abu,pasilaikydami viens kito,su klaikiuoju gelltonu karsincium atsvirduliavo…Kaip jie patys sau neslykstus,neisivaizduoju…

Povilas G.

Negalima nepritarti autoriui, nors spalvos gerokai sutirštintos. Laikui bėgant viskas kinta. Tame tarpe ir gyvenimo sankloda. Būtų naivu galvoti, kad dabar partizaninis pasipriešinimas okupantams būtų toks pat, kaip ir pokaryje, nes, kaip autorius pastebi, tam nėra materialinės bazės – valstiečių. Laimei, kad dabar nesame „vienui vieni,” kaip tada buvome. Reiia „dėkoti” komunistams, kurie sunaikino Lietuvos žemės ūkį. Deja, ir dabartinė valdžia prisideda prie jo lėtinio naikinimo…Lietuva anksčiau garsėjo lininkyste ir kiaulininkyste. Kur jos dingo? Pritariu komentatoriui „Pilietinis nepaklusnumas.” Žmonių debilizacija vyksta pilnu tempu. Kaip žinia, lazda turi du galus. „Mobiliakai” – puikus išradimas. Tačiau…daugelis užmiršta, kad tai ne tik gėris, bet ir blogis. Per dažnai ir ilgai naudomas, veikia mūsų smegenis. Pirmoje eilėje – vaikų. Ir negalvokite, kad teigiamai. Mikrobangos… Skaityti daugiau »

 habilitâs

Nežinau, kur autorius buvo prieš kokį 15 metų, kai vyko diskusijos panašia tema, bet visi taškai jau sudėti. Lietuva nekariavo ir nekariaus, pasipriešinimas kuris buvo pokaryje, net į partizaninį karą negali pretenduoti, nes partizaninio karo tikslas griauti okupanto infrastruktūrą, kad sunkiau būtų aprūpinti frontą. 1944-1945 m. lietuvių pasipriešinimas jokios įtakos frontui neturėjo. O. Arestovičius tikrai neteisus, bet ne dėlto, kad kaimo ir kaimiečių neliko, o todėl, jog vien tik A. Kubiliaus premjeravimo metu iš Lietuvos emigravo apie 400 tūkst. gyventojų ir tokio amžiaus, kuris labiausiai tinka kariniam pasipriešinimui. Jei kalbėti apie kaimą, kiek pamenu tada buvo konstatuota, kad Lietuvos kaimą nužudė melioracija, būtent ji naikino Lietuvos vienkiemius, lietuviškos valstietijos pagrindą. Po nepriklausomybės likvidavus kolūkius, nebuvo ant ko atkurti valstietiją. O… Skaityti daugiau »

kai kur su habilitu

nesutinku.Uzejus ordoms cia,galvociau,kur,kokiam pakampy papjaut nors pora kiauloidu.Negi pasyviai laukt ir stebet Buca cia.O da ka is artimuju nudaigotu tie issigimeliai…Zmogiskasis ‘as’ to nepakestu.

Labai teisingas

straipsnis.Kaime dirbantis ir gyvenantis smulkus ūkis jaučiasi nejaukiai,vos ne kvailio vietoje,kai visi guli ant sofučių prie televizoriaus,o vienetai dirba,triūsia.Ir visi su pasibaisėjimu sako,oi,kiek čia darbo.Tos sofutės yra didžiausias mūsų saugumo priešas.

ES lgbt karo ministras

Mes, progresyvus paskolinių miestų butų veganiškai užaugintas jaunimas su šuniukais ir kačiukais ant rankų su pasibaisėjimu žiūrime į tamsų mėsaėdį valstietį,brrr.
Mano jau greit išsipildysianti svajonė,kad ES nebebūtų purvinų tradicinių valstiečių,kurie pjauna mūsų mylimus gyvūliukus,karvytes,kiaulytes,ožkytes.. .O mano jau greit išsipildysianti svajonė ES žemę perleisti mano draugui ,žaliajam pasaulio ūkininkui Geitsui,tarakonui.Tik progresyvi,žaliųjų ūkininkavimo tradicijų demokratija turi vietą po saulę.STOP planetą teršiančiam karvių ir kiaulių auginimui

Prašalietis

Na jei „patriotui iki panagių” Karpavičių Linukui pokario Lietuvoje daug karvelių Lietuvos valstiečių ūkiuose džiaugsmingai mūkavo, pritariant gausiam kiaulyčių kriuksėjimui, palyginus su šiandienine eurosojūze „užklestėjusia” Lietuva, tai lansberginio durnių laivo „reikalai” yra daug blogesni nei atrodo net didžiausiam neišsivaikščiojusiam patriotiniam optimistui. Belieka priminti, kad Lietuvos „maitinimosi bazėje” maitinosi ne tik naktimis iš miškų suėję kovotojai už pasitraukusią į vakarus buvusią „vakarietišką demokratiją”, bet ir dienomis užsukę pas valstiečius „istrebiteliai- liaudies gynėjai-stribai paklausinėti ar naktį nebuvo užsukę „banditai” neatsisakydavo vaišių. Tiesa, kaip naktiniai „svečiai” nereikalaudavo atiduoti paskutinio duonos kasnio. O kur dar pokaryje kuriamų kolūkių „maistinė bazė”, kurią stengėsi sukūrenti, kartu su kolūkių vadovais ir darbuotojais miškeliuose buvę kovotojai už išrūkusią į vakarus buvusią „vakarietišką demokratiją”. Aristovičius teisus- vakarai mums padės… Skaityti daugiau »

Pseudovalstybė ,ONS režimo nustekenta, valstybė

žlugtų per parą. Autorius per didelis optimistas dėl savaitės….Olig, grupėms ir nomenklatūrai dirbantis ,,valdomos ,, demokratijos režimas (ONS) okup. atveju subyrėtų žaibiškai…Suverenas- kumečio vietoje, todėl neturi noro ginti šį melagingą superkorumpuotą režimą…

habilitâs

Nė kiek neabejoju, kad keršto akcijų būtų ir daug, nereikėtų ir tokių dalykų, kurie vyko Bučoje, tačiau „kiauloidų“ pjovimas, netaptų tuo, ką būtų galima laikyti kaip šalies pasipriešinimu okupantui, nes neįžvelgiu motyvo tokiam pasipriešinimui. Jei V. Zelenskis į amerikiečių siūlymą evakuotis atsakė, kad jam reikia ginklų, o ne taksi paslaugų, tai Lietuvos veikėjai, išneštų kudašių dar iki kokių nors įvykių pradžios. Žinoma, nestandartinės situacijos keičia žmones, solidarizacija tarp žmonių padidėtų, bet viena yra sudalyvauti viešųjų ryšių akcijoje ir užsirašyti savanoriu į armiją bei patarnauti 9 mėnesius, kita – guldyti gyvybes mūšio lauke. Sugyventi taikoje, reikia išminties, kai kaimynas beprotis nedaug ką ir gali padaryti, tačiau pažiūrėjus į mūsų veikėjų sprendimus per pastaruosius metus, didelio optimizmo neatsiranda. Galiu suprasti Premjerę, jai… Skaityti daugiau »

Taip,sutinku

su habilito destymu.Nepalyginsi su visokiais paslemekais ‘jieciais’.

Ona

Pataikavimas šio vyro nepuošia. Liežuviu su rusais valdininkai kovoja visą nepriklausomybės metą, o štai liežuvio kovų virtuozė baba rasa, būdama karo ministre kariuomenės biudžetą sumažino iki minimumo, o anusauskas, irgi šaunusis liežuvio laidymo atskyrininkas, nupirko nevažiuojančių ir nešaudančių tankų. Kad tik rusams nepakenkt…

almis

Na kas norės,tas rąs budą pasipriešinti okupantams.O kas nenorės,tam lašinių paltį nors ir prie kiekvieno medžio padėk nepaeis.O kad maximos sužlūgdė smulkujį verslą ir šu-u maitina žmones,tas tiesa.

Dzeikas

Jeigu pirmoji rusu agresijos zhertva taptu Baltijos salys ,o ne Ukraina,tai kaip viskas vyktu galuma jau isivaizduoti pagal tai, kaip vyko Ukrainoje: Dabar tampa aisku, kad rusu proverzis Ukrainoje pavyko ten, kur buvo „pamoketa”, korumpuoti vietiniai pareigunai ir valdzia.Veliau gi isijunge tautos pasipriesinimo ,saviorganizacijos pagrindu.T.y. susirinkdavo kaimynai ar kolegos ” tai ka darom, vyrai?” ir tolisu improvizuodavo.ZSU veiksmai pradzioj buvo padriki. Kojevo nepaeme didele dalimi del to, kad nekorumpavo KOP, todel nepavyko ir lektuvu sunaikint ir islaipint desanto – issaude kaip putpeles.Pietuose gi rusai kolonomis zygiavo nuo Krymo iki pat Hersono ir tik ten pradejo gaut kazkoki atkirti.Dar reikia pasakyt, kad ukrainieciai turi nemazai ginklu, ten nera sunku gonkla legaliai isigyt.Daugelis turi SKSus, o tai nebent tik moraliskai pasenes ginklas… Skaityti daugiau »

teisybės ministerija

Jankiai kiek žiojasi,tiek meluoja.Tik nesenai klykė,kad Bučoje rusai šaude civilius,paskui tyliai pripažino,kad tai darė ukrai. Visa gerkle bliovė,kad rusai šaudo i ZAE, ir vel tyliai pripažino,kad-ukrai. Žviegė,kad ukrainoje”nėra”nato bazių ir biolaboratorijų-pripažino tai jav senato posėdyje. Jav aiškino,kad karas vyksta tik tarp rusų ir ukrų,bet ir vel pripažino,kad jav,es,jk kariauja prieš Rusija,bet ukru žemėse. Jav šaukė,kad neteikia ukropams žvalgybinių duomenų,bet ir vėl pripažino,kad ne tik teikia,bet ir nurodo kur šaudyti ! Galima vardinti tai be galo,bet faktas tas, kad ir dėl Iziumo jie pripažįsta,kad ten palaidoti ukrų kariai, žuvę pavasarį ir kuriu ukranacių valdžia nepanoro pasimti! Bet feikinė antis jau paleista ir visi idiotai alpsta del tos”tiesos”. Pvz:Baideno paklausė, ar jis įvardins Rusiją teroristine valstybe?Jis atsake-NE ! Taigi grybovska gavo,kaip su… Skaityti daugiau »

'TEISYBES MINISTERIJA'

SIAUBINGAI kakoja ir triedzia i ausis,akis ir nooosi.Rekomenduojama nekvepuot ir maukslintis protivogaaazus…..JAAADY…

realistas

Padėkokite Europos Sąjungai. Būtent europinės išmokos ir pribaigė Lietuvos kaimą. Taip, autoriau, žmonės yra atpratinti dirbti.

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top