Linas Karpavičius. Peržiūrėjau naujausią Šurajevo laidą

Praėjau organizmo valymo kursą.

Prisiverčiau peržiūrėti naujausią „valstybės griovėjo” (kūrėjo) „humoro” laidą. „Komikas” blizga sąmoju ir giriasi gerėjančiu savo gyvenimu.

Jei tikėti „komiko” ir „valstybės griovėjo” prisipažinimu, tai ši persona ką tik nusipirko naują 70 kv. m. butą Vilniuje, Vytenio g. Butas kainavo nei daug, nei mažai – 175 000 €.

Naujakurys dėkojo publikai, kuri ir sunešė pinigus šiam butui. Pasirodo butas buvo pirktas be paskolos. Už krauju ir prakaitu uždirbtus. Spręskite patys kuri publika jam sunešė pinigus butui – ar tie, kurie ėjo į jo pasirodymus, ar tie, kurie patikėję šiuo „valstybės griovėju”, aukojo Ukrainai.

Gal žurnalistai atliks kokį tyrimą. Suprantu, kad Lapinui šis reikalas neįdomus. Kaip ne kaip, o kompanjonas. Žmonės šneka, kad jis pats neseniai už paskutinius nusipirko naują „Teslą”. Bet juk šalyje tiek yra plunksną įvaldžiusių meistrų atskleidžiančių įvairias negeroves. Palauksim…..

O dabar apie pasirodymą. Nerekomenduoju žiūrėti patiems. Galite apsivemti. Gyvuliukų šou. Tie, kurie atėjo į šį renginį yra „asmenybės apgautos chuligano” (ličnost abmanuta chuliganom (loch). Už tuos pinigus „komikas” galės nusipirkti kilimą ir pasikabinti ant sienos naujame bute.

O dabar truputis statistikos. Per 1:02:26 laidos trukmę buvo pavartoti 229 keiksmažodžiai:

Laisvo elgesio mergina, rusų kalba buvo paminėta 129 kartus, ta pati mergina lenkiškai paminėta 7 kartus. Lytiniai santykiai lietuviškai buvo paminėti 33 kartus, rusiškai 13. Žodžių kombinacijos, kuriuose vienaip ar kitaip buvo įkomponuotas vyriško lytinio organo pavadinimas rusų kalba – 20 kartų, moteriško – 10. Gamtinių reikalų atlikimas arba ekskrementai paminėti 6 kartus (ačiū nors už tai, kad lietuviškai). Kažką įsidėti į burną buvo siūloma tik 2 kartus. Ir dar aštuoni įvairūs keiksmažodžiai buvo pavartoti 9 kartus.

Einu į dušą……

4.7 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prašalietis

Linas Karpavičius. Peržiūrėjau naujausią Šurajevo laidą Kažką įsidėti į burną buvo siūloma tik 2 kartus. Ir dar aštuoni įvairūs keiksmažodžiai buvo pavartoti 9 kartus….”
Kokia yra „valstybė” tokia yra ir jos valdžia, vietinis „menas”, šio „meno” kritikai, „meno” žiūrovai….Sena liaudies išmintis sako-pagal Jurgį ir kepurė. Patarlės teisingumą akivaizdžiai eilinį kartą patvirtina paminėtas Šurajevo „menas”. Visi ne kartą matė per TV, kad Šurajevas yra lansbergių bendruomenės mylimas rėmėjas, „konservatoriškų idėjų platintojas”…, kaip ir kitas buvęs „menininkas”- didelis nepilnamečių mylėtojas…

blue yellow zov marinie

..prasalieioiti,taigi cia riuzzko myro duxas,artimas tavo dusiai exkrementas…,ei oi,elementas….

viskas čia gerai:

kokie partijų pirmininkai, kokie partijų nariai, tokie ir tų partijų remėjai

PIŠ patarėjas

„valstibes kurejasas”

rusų kultūra brukama

kas myli okupantus vadinami kolaborantais,
t.y. padugnių padugnės, didžiausi nusikaltėliai

Jadzė

Šaunuolis ukrainietis. Mažai kuo skiriasi nuo tos reklamoje su pjautuvu, kuri nupjovė rusui galvą. Tokia štai tautelė.

blue yellow zov marinie

..tu,jadzyte,gal isvyktum kur i tau mielaja rf..ir nebepargriztum..mes jau kaip norens vargtume ir be tavo slykscios personos/..nuo zodzio….peeeeeersti../.

Diedukas

Kaip bebūtų, tai turbūt yra vis tiek vakarietiškos vertybės, už kurias kiekvieną dieną žūva ukrainiečiai. Visa ta laisvė – tiesiog tvyranti ore, yra tai – dėl ko verta mirti.

klausimas

Laisvė kuriems? Visiems ar tik saviems? Tai ne vakarietiškos, o rytietiškos – rusiškos „vertybės“.

blue yellow zov marinie

…tu ne diedukas,…tu pizdukas..,ka cia daugiau su tou pliurpaut…

Аčiū, Dieduk

Sarkazmas atveria čakras, tik ne užkietėjusiems konservams pilve.

blue yellow zov marinie

..kur cia jau tie kanciervai,kazi,butu….nebent,kacapuasai,ba tie nedaug tesiskiria…pvz,tula jadzka,nu,is akies lupta kancierva kacape..

O Lego dėlionė

Taigi tas pabėgęs rusas iš tuometinės tarybų sąjungos Yuri Bezmenov pasakoja,kaip sovietai taikė vieną iš strategijų- demoralizaciją šaliai.Tai ,toks būdas,kai žmonėms duodi tiek visokių laisvių ,kad šalis anksčiau ar vėliau pati nuvažiuoja nuo bėgių.

niekas

jokių laisvių visiems prie sovietų nedavė, davė tik saviems kažkiek – kpeesesininkams, agentams. Jaunas esate, negyvenote tada.

Patikslinimas

Tas Yuri buvo sovietų agentas,šnipas.O ta griaunamoji schema sovietų buvo taikoma vakarams,pasėta JAV visuomenėje .Ką ir matome ,JAV – vakarų moralinį kolapsą,demoralizaciją.Aišku,tikriausiai be sovietų, Rusijos ir kitos ,ne vakarų šalys ,galėtų būti ir Kinija,kurios taiko šią ilgalaikę ,bet labai veiksmingą vakarų šalis „demokratiją” griaunančią metodiką.Aišku ir vakaruose ,JAV yra vietinių bankinių grupių stipriai finansuojančių JAV,vakarų demoralizaciją, nekenčiančių JAV konstitucijos,ten minimo Dievo ir krikščionybės,tų pamatų ant kurių įsikūrė,stovi,stovėjo JAV ir visą vakarų civilizacija.Tai tarptautinis,ideologinis,neturintis sienų internacionalas.

Marius

Tokie šurajevai Lietuvoje būtų buvę tuščia vieta jei ne Sąjūdžio valdoma Aukščiausioji Taryba kuri įvedė nulinį pilietybės variantą. Kas buvo jos vadovas? Taigi. Taip visokie tarybinių laikų migrantai ir jų vaikai, ir anūkai gavo Lietuvos pilietybę. Na būtų buvę nepiliečiai ir kas? Ar turėtų įtaką? Ne. Dabar gi turime valstybės lygmeniu pripažintą rusiško mentaliteto mužiką. Kai supranti, kokia visgi idiotiška yra Lietuva, tai nežmoniškai nusivili.

ar

ne krikščionių partiją tokį priglaudė?

Marius

Net neįdomu kas priglaudė. Aiškinu svieto perėjūnų atsiradimą Lietuvoje ir jų tapimą Lietuvos piliečiais.

liaudies išmintis

Toks tokį pažino, draugu pavadino.

DD plius DD

šita raudonom garbanom
pardave lietuvą, lauk iš čia, lauk iš čia.tu esi paskutinė RUSŪ BOBA.

DD plius DD

YRA toks žodis NEGRAŽUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Paul Casimir

Patologijos atvejus turi nagrinėti patologoanatomai. Netrukdykime jiems dirbti. Dar kitaip – dvėselieną vartoja hienos, ne leopardai.

Skaitytojas

Nuo rusicizmų tuoj apsivemsiu.

x-failai

ale matai – vienas teslą, kitas butą pakirto, kaip sakoma – kitam padėk (geriausiai svetimais pinigais), bet ir savęs nenusiskriausk 🙂 o artistėlis matyt ne toks jau durnas kokiu apsimeta.

Paul Casimir

Pagal Jūsų menamas atitiktis ir PIŠ&Dulkys nėra I-y-I.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top