Linas Karpavičius. Peržiūrėjau naujausią Šurajevo laidą

Praėjau organizmo valymo kursą.

Prisiverčiau peržiūrėti naujausią „valstybės griovėjo” (kūrėjo) „humoro” laidą. „Komikas” blizga sąmoju ir giriasi gerėjančiu savo gyvenimu.

Jei tikėti „komiko” ir „valstybės griovėjo” prisipažinimu, tai ši persona ką tik nusipirko naują 70 kv. m. butą Vilniuje, Vytenio g. Butas kainavo nei daug, nei mažai – 175 000 €.

Naujakurys dėkojo publikai, kuri ir sunešė pinigus šiam butui. Pasirodo butas buvo pirktas be paskolos. Už krauju ir prakaitu uždirbtus. Spręskite patys kuri publika jam sunešė pinigus butui – ar tie, kurie ėjo į jo pasirodymus, ar tie, kurie patikėję šiuo „valstybės griovėju”, aukojo Ukrainai.

Gal žurnalistai atliks kokį tyrimą. Suprantu, kad Lapinui šis reikalas neįdomus. Kaip ne kaip, o kompanjonas. Žmonės šneka, kad jis pats neseniai už paskutinius nusipirko naują „Teslą”. Bet juk šalyje tiek yra plunksną įvaldžiusių meistrų atskleidžiančių įvairias negeroves. Palauksim…..

O dabar apie pasirodymą. Nerekomenduoju žiūrėti patiems. Galite apsivemti. Gyvuliukų šou. Tie, kurie atėjo į šį renginį yra „asmenybės apgautos chuligano” (ličnost abmanuta chuliganom (loch). Už tuos pinigus „komikas” galės nusipirkti kilimą ir pasikabinti ant sienos naujame bute.

O dabar truputis statistikos. Per 1:02:26 laidos trukmę buvo pavartoti 229 keiksmažodžiai:

Laisvo elgesio mergina, rusų kalba buvo paminėta 129 kartus, ta pati mergina lenkiškai paminėta 7 kartus. Lytiniai santykiai lietuviškai buvo paminėti 33 kartus, rusiškai 13. Žodžių kombinacijos, kuriuose vienaip ar kitaip buvo įkomponuotas vyriško lytinio organo pavadinimas rusų kalba – 20 kartų, moteriško – 10. Gamtinių reikalų atlikimas arba ekskrementai paminėti 6 kartus (ačiū nors už tai, kad lietuviškai). Kažką įsidėti į burną buvo siūloma tik 2 kartus. Ir dar aštuoni įvairūs keiksmažodžiai buvo pavartoti 9 kartus.

Einu į dušą……

4.7 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top