Linas Karpavičius. Seniai tai žinojau…

Seniai tai žinojau, kaip žinojau, kad ateityje turės būti uždraustas visas kietas kuras tame tarpe ir malkos. Juk dabartiniai namai (A klasės) jau statomi be kaminų.

Vandens šaltiniai turi būti užbetonuoti. Tai jau vyksta Ispanijoje. Užteks nemokamai kankinti motiną Žemę ir siurbti jos syvus. Reikia planetą išnaudoti tvariai ir racionaliai, todėl kiekvienas vandens lašas turi būti apskaičiuotas. Miestuose gyvenantys prie to jau pripratinti.

Jokio savo maisto šaltinio. Juk nuosavas maisto šaltinis taip pat alina Žemę ir didiną klimato kaitą. Todėl teks atsisakyti šiltnamių ir daržo lysvių prie namų. Apie ožkytę, vištyte at triušiuką prie namų net pasvajoti negalima. Tai juk tiesioginis kelias į planetos masto katastrofą.

Jūsų gyvenimas tai energijos šaltinis. Šią energiją reikia panaudoti tvariai. Negalima jos švaistyti pasivaikščiojant po mišką, renkant grybus ar uogas, vaistažoles ar riešutus. Žmogaus energiją reikia panaudoti tik su kilniu tikslu – atliekant visuomenei naudingą darbą. Fabrikuose, ofisuose, valdžios tarnyboje.

Štai jau pirmieji pranešimai apie bandymus uždrausti žmonėms vaikščioti po miškus. Jei tai bučiau parašęs bent prieš mėnesį, būčiau užsidirbęs „sąmokslininko” etiketę. Dabar tai jau rašo žiniasklaida. Nors žinojau, kad to sulauksiu. Stebint visas šiandienines tendencijas, tai neišvengiama. Žinojau dar tada, kai prieš keletą metų perskaičiau delfyje straipsnį apie tai, kad beržų sulos nauda žmogui nėra įrodyta ir greičiausiai jos nauda gali būti labai pervertinama. Aišku kur link suka mūsų mintis masinė medija.

Arba su erkių baubu. Suprantu, kad tai yra pavojinga. Pats sirgau. Bet jau yra gana didelis ratas žmonių, kurie nebevažiuoja į mišką iš principo. (Pats pažįstu ne vieną). Taip mes atpratinami žmones nuo to kas mus tūkstančius metų saugojo, gynė ir teikė kitokį prieglobstį. Ir beje, šie žmonės draudimą nesilankyti miškuose sutiktų jei ne plojimais, tai bent jau pasyviai. Juk jų šis draudimas neliečia.

Apie šiandieninio snobo pamėgtą frazę „manęs tai neliečia” parašysiu kada nors vėliau.

Apie grynus pinigus jau nekalbėsiu. Visi suprantame kokią sukelia grėsmę žmonių laisvei, grynųjų pinigų panaikinimas. Kelio atgal jau nebūtų.

Nuoroda į straipsnį: https://tiesos.lt/siuloma-miskuose-apriboti-laisvai-uogauti-grybauti-ir-medzioti/

5 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Autoriau

Tvirtinate, kad žinojote…
Gal žinote kodėl žmonėms ,,vienodai” (daugumai, nevisiems)?

Paul Casimir

Taigi tik prieš metus du beveik visi su anCnukiais vaikščiojo. Durnių yra dauguma.

Deja,

autorius daugiau negu teisus.Labai kaltinti visus iki vieno piliecius, butu nedora.kaltinti reikia tuos, kurie neaiskiu tikslu vedami,kvailino ir kvailina visuomene visais imanomais budais.Vieni tai daro del judo sidabriniu, kiti is bukumo, dar treti del priesiskumo Lituvai ir lietuviams.Ir tai daroma nuo darzelinuku.

Deja,

Džiaugiuos kad mano sukurtas nickas ,,Deja,” dar kažkam patiko.
Naudokite kiek tinkami!
Jokių autorinių pretenzijų! 🙂

amžinai kalti "jie"

Autoriau, pabandyk priderinti piktus „jų” kėslus prie trečio pasaulio kraštų iki šiol praktikuojamos nevaržomos dauginimosi ir veisimosi laisvės. Žmonių Žemėje db Iš viso 8 milijardai, palyginus su 1(vienu) prieš 200 metų, Maltuso ir Napoleono laikais. Ir toliau daugėja: po milijardą kas 13 metų, kuomet pati Žemė – ne. Išvada: teks pasispausti, jeigu tik „jie” nesugalvos mažinti žmonių skaičių planetoje. O tada vėl jazusmarija, kaip taip galima, kol nevėlu stokime iš tos bedieviškos ES lauk. …O kodėl pačiai LT Europarlamente nepasiūlius ko nors protingo ? Ir paprasto kaip 2×2

Dronas

Tai pasispausk. O aš važiuosiu pro šalį su paauksuotu 7 litrų variklio limuzinu, su dviem vairuotujais ir asmeniniu kortežu. Jeigu technika leis, skrisiu, ne mažiau prabangiai. Bet, būtinai, atsiniai (bet geraširdiškai) pažvelgisu į tave ,tokį susispaudusį ir pasidžiaugsiu dėl to kaip tu stengiesi, vardan mano gerovės ir ateities.

yra tokie ubagai kuriems už duoną svarbiau lygybė

Kitaip sakant žmonių daugėjimas po milijardą kas 13 metų ne problema, jeigu tik visi bus vienodai lygūs vartotojai. Kad visi skurde tas nesvarbu.

< švabo mazgotei ''yra tokie ubagai...''

Ar normalu lyginti pvz kokią milijardinę Kiniją su išnykstančia Lietuva? Kas jiems suteikė teisę spręsti, kas nors balsavo už pasaulinę vyriausybę, negirdėjau tokio įvykio. o tu save priskiri prie tų 7 mlr. kurie jų manymu turi išnykti ar priskiri save prie to 1 mlr kuris turėtų išlikti?

Kinija ar Indija nėra milijardinės

o susideda iš daugybės tautų tautelių, genčių, giminių. Ir pas visas lietuviškos problemos: kaip neišnykti..Rezultate visi kaip pamišę dauginasi ir visi kartu neis į dugną dėl bendromis pastangomis daromos žalos aplinkai. Ką daryti niekas nežino, bet reikia bent kalbėti apie tai kuo viskas baigsis. Per 200 metų žmonių padaugėjo nuo 1 milijardo iki 8 ir paskutinis priaugo per 13 metų. Už tokį triušišką žmonių dauginimąsi teks ir triušiškai užmokėti.

tu važiuoji su 2 vairuotojais

o aš vairuoju pats ir visada šalia su 2 panoms 🙂

Taigis Kaipgis

O kaip sutelpa tos dvi panos ant vienos priekinės sėdynės? Ir kaip abi diržais prisisega?

Žemei žmonių reikia

Ir toliau žmonių daugės,kiek žemei reikės,tiek ir bus jų.Ne tau dulkele žemei aiškinti,kiek jai žmonių reikia,ar saulei kodėl ji šviačia.Matyt,kad esi truputi Napoleonas trūks plyš pasiryžęs įvykdyti savo užmoji ,tik nepersistenk:)

žemei žmonių reikia

Reikia triušių, reikia skėrių, reikia musių ir uodų, reikia lemingų. Bet tai nereiškia kuo daugiau tuo geriau.

blue yellow zov marinie

…rinkit kancierwu slerwas ir slerwius…ir netrukus tupesit namuose,alkani basi,internacionaaaaala giedodami riuzzkai.Dzuku mergos bus nuogos.Klestes pedofilija ir pederastija,su nekromanais.Esit vabalus,isvyti is namu pasieksit nuswitima….busit apswitinti bulbasiu ae.Busim drasus liewuwiai.Susikalbesim grimasom ir pirstais,nagui mums ta kalba,segesim nezzabutkes.

Marinui

Ai, gal negerk daugiau… Bent šiandien…

blue yellow zov marinie

…tuei mesk geres gryna zibala…atskiesk bent benzinu,uzsikask batu tepalu…gal ne taip galvelen mus.Issiblaivymui gerk karsta skipidaaaara su aksuoliu.

Kukis

Taip taip vatinka kremline !! Sugiedok internacionala

Juozas

Silpnas komentariukas, dar su rašybos klaidomis…

blue yellow zov marinie

…juozuk,bek miskan,kol leidzia….

patriotai vaizduojasi Lietuvą atskira planeta

O kurie bando jungti Marcinkevičiaus Lietuvą prie kokių nors sąjungų, tie yra išdavikai.

ar pagalvojate grybaudami?

kuo daugiau Žemėje žmonių, tuo tvarkingiau ir taupiu visi turime gyventi. O jei ko turime per daug, tas turi atitekti stokojantiems Tik, sergėk Die, negalima galvoti ir neprabilti apie žmonių skaičiaus optimizavimą planetoje.

blue yellow zov marinie

…kuo daugiau zmoniu,tuo maziau grybu miske…

žmonių optimizatoriui

Tu jau matosi grybaudamas optimizuoji, geriau 10 Dievo įsakymų pakartok ir neminėk čia Dievo vardo be reikalo.

Jules

Ką žinojai? Kad kolchoznikai polonizuoja Rytų Lietuvą? Dabar jie eina į prezidentus ir toliau drapalins runkelyną.

LT praleidžia progą padaryti paslaugą pasauliui

Prieškarinė Lietuva išnyko ir tuojau buvo pamiršta. Kodėl? O todėl kad per 20 metų niekam nepasirodė esanti reikalinga. Dabar yra proga padaryti paslaugą žmonijai , iš STO tribūnos paskelbti apie dabartinės žmonijos gyvenimą jos pačios visai netolimos ateities sąskaita, apie demografinių dauginimosi varžybų pražūtingumą ne kažkam ,o tiesiogiai dabartinių žmonių vaikams ir anūkams. Lietuvai trukdo kuklumas, nors už jį, taigi, irgi baudžiama. Lietuva įprastai laukia kad už ją iniciatyvos imsis galingos valstybės, tačiau kaip tyčia sudrausminti dėl dauginimosi nesaikingumų reikia buvusias europiečių kolonijas, o tokios pareigos buvę kolonizatoriai bijo labiau ugnies.

antraštė iš Delfi

„Pasišlykštėjo vaizdu ir kvapu prie Palangos tilto: primena purvo vonią – ar reikėtų sunerimti?”
Taigi, ar vertėtų sunerimti dėl Baltijos jūrą supančių valstybių žemės ūkio žalos daromos Baltijos jūrai? Konkrečiai ,dėl Lietuvos žemės ūkio žalos mūsų mylimai Palangos jūrai?

blue yellow zov marinie

..ko cia verki…ar grigeo buvo nubaustas……Pamirsai,kad mus valdo kenkejai.Lenzbletkeris broileris jau nusipirko namieca australijoj,ruosiasi begt su taiwanio milijardu…

neišsisuksi su bausmėmis

Grigeo gamina tiek kiek reikia šikantiems tą ką suėda. O reikia vis daugiau.

blue yellow zov marinie

..uzdraudus grybus ir uogas,sikimas sumazes,tai ir grigeo maziau siks i marias,reiskia ispanai bais protingi.Rupinasi musu mariom…

Pilietinis nepaklusnumas

Taiklios įžvalgos.

Pilietinis nepaklusnumas

P.S. Beje, jeigu taip yra planuojama švabistų kabinetuose, tai dar nereiškia, kad pavyks įgyvendinti. NS eidamas į būsimus Seimo ir Europarlamento rinkimus turi apie tai AIŠKIAI KALBĖTI su faktais. Ir nesivelti į primetamas diskusijas apie antraeilius klausimus, kaip kad būna LRT „agitacijos” laidose. Jau geriau sukelti TV studijoje skandalą, negu kad plaukti pagal globalistų diktuojamą „naratyvą” 🙂

Paul Casimir

Taip, jiems reikia būti geležies tvirtumo tiesia šerdimi.

Taigis Kaipgis

Europos sąjungoj šlovingoj
Tarp lygių lygi ir laisva,
Gyvuok per amžius, būk laiminga,
Neomarksistų Lietuva!

Al.

Šaunu, kad seniai tai žinojai. Bet tokiu atveju NS turėjo gražaus laiko pasiruošti. Pasiruošėt ?

34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top