Linas Karpavičius. Spaudos pagrindinė funkcija kadaise buvo informuoti visuomenę

Laisvos spaudos viena iš pagrindinių funkcijų, objektyviai informuoti visuomenę. Be išankstinio nusistatymo, simpatijų ir antipatijų. Nemanau, kad šis straipsnis informatyvus. Bet……..

Kadangi savivaldos rinkimai ne už kalnų, tą bando daryti lrytas portalas. Vardina visus iš eilės – tuos, kurie pasiskelbė ir nepasiskelbė, kurie gal bandys o gal ir ne. Buria, buria ir priburia tiek, kad vieno iš pasiskelbusių kandidatų pavardės net su žiburiu nerasite.

Pirmiausiai pradeda kaip tik nuo tų, kurie pasiskelbė. Du gražuoliukai pristatomi ir lyg netyčia pamirštamas Nacionalinio susivienijimo kandidatas Vytautas Sinica. Tipo viskas gerai. Juk demokratija. Rinkitės iš tų dviejų „balvonų”, kuris gražesnis. Tautai turi užtekti. Vienas „abonentas”, kitas kandidatas nuo „Vardan valdžios”. Jei žodžius kabutėse sukeisite vietomis, nieks nuo to nepasikeis. Abiems abu tinka.

Toliau straipsnyje primenama kokius gi kandidatus praeityje kėlė konservatoriai. Svarstomą kas gi galėtų būti kandidatu nuo šios margos kompanijos. Paminimos net keturios pavardės. Rinkėjau suprask – burti iš kavos tirščių ir sukurti intrigą lygioje vietoje tau turi būti įdomiau nei pristatyti dar vieną kandidatą.

O gal Vytautas jiems neįdomus nes neturi skandalų ir vagysčių šleifo? Nėra pagarsėjęs skyrybomis, „abonentinėmis” aferomis ar kitomis manipuliacijomis dėl postų?

Toliau aptarinėjami Laisvės partijos kandidatai. Kuris iš jų būtų „pavojingiausias” konservatoriams? Jų ten tinkamų šiam postui nors tvenkinį tvenk. Ot surado intrigą tuščioje vietoje, lyg tai rinkėjui būtų skirtumas tarp šių dviejų UABų.

Galiausiai paverkiama, kad socialdemokratai buksuoja. Dar vienas, siekiantis pelno UABas. Toliau pristatomas lyg Pilypas iššokęs iš kanapių – S. Jakeliūnas, kuris kaip brandaus amžiaus jaunamartė, bando siūlyti save „žalsviečiams”.

Straipsnis baigiamas dar vienais burtais apie tai ką pasiūlys darbiečiai ir liberaliečiai? Iš tikrųjų koks skirtumas?

Jei nebūtų Vytauto siūlyčiau naują merą rinkti burtų keliu. Sutaupytume nemažai pinigų. Nes visai šiai margai kompanijai galioja viena sentencija – ta pati panelė tik kita suknelė.

O gal ir teisingas šis straipsnis. Nėra ko Vytautui klijuotis prie šių sistemos šėryklėlių užaugintų „politikų”. Jie, Vytautui netinkama kompanija. Gal jau atėjo laikas tikriems žmonėms ir nesuvaidintiems darbams. Kodėl būtinai politikas tai tas, kuris vieną galvoją, kitą kalbą, trečią daro? Gal pabandom kitaip?

Straipsnio nuoroda: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2022/09/25/news/eileje-i-vilniaus-mero-sosta-vis-maziau-nezinomuju-24678021

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Pagrindine funkcija buvo ir tebėra visuomenės dezinformavimas. Dezinformacijos pagalba valdomas ir engiamas runkelynas bei kvaili Kapsukės ir VDU studenčiokai, neatsiplėšiantys nuo mamos sijojo. Jei mama ar meilužė nieko rimto nepasako – taip nieko ir nežino, apart instaliacinių grožybių – grafiti ir tatų. Primenu, kad tatuiruotės mažina imunitetą, o grafiti gadina miestelėnų psichinę sveikatą.

milaiti

..mokykis vengti kalbos kulturos elementariu klaidu.Geda nemoket lietuviskai.Sunku but bemoksliu,bet ….

Informuoju visuomenę

Iki šiol per karą žuvo 395 ukrainos vaikai ir virš 57 K Orkų. Va čia tai informavimas.

Dezinfosklaidos

pagrindinė funkcija apgaudinėti žmones – kvailus žmones, edukuotus-vakcinuotus žmones.

Mes tai pabandysim kitaip,

tik klausimas kas balsus skaičiuos ir kas prižiūrės balsų skaičiavimą, gerb. Vytautai?

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top