Linas Kojala. Ko reikia, kad įsigaliotų Brexit susitarimas?

Tam, kad Brexit susitarimas, kurį patvirtino ES vadovai ir Jungtinės Karalystės vyriausybė, įsigaliotų, reikia 320 balsų parlamente.

Iš viešosios informacijos apie politikų požiūrį skaičiuojama, kad Johnsonas turi maždaug 316-318 parlamentarų palaikymą.

Parlamento posėdis – pirmą kartą po beveik 40 metų ne darbo dieną – vyksta šeštadienį. O ką Jūs veikiate šeštadienį?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nepasirašysiu

Ar neturėtų tai būti rubrikoje “Nuo bačkos”?
Bet tai – plagijato platinimas, tad galbūt galioja kitokios taisyklės, mat Lietuvoje tai ne plagijatas, o paprasčiausiai “pagal užsienio spaudą” (“užsienio spaudai” nedavus leidimo ir nesužinojus, kad yra toks terminas, “pagal”).
Lietuvoje išmintingu būti nedaug reikia – nukopijavai “Financial Times” grafiką, išvertei svetimą nuomonę ir jau gali publikuotis ne tik DELFI ar kalbėti LRT, bet ir būti pripažintas išminčiumi Tiesos.lt. Juk redaktoriai nesusimokės €5, kad perskaitytų originalų sraipsnį, o “provincijai” bei “šunaujai” ir taip sueis tarp šokių laidos per LNK ir rusiško veiksmo filmo per skandinaviškąją TV3.
Lietuva, 2019-ieji.

ah1

ar tik nebus tas briksius susijs su pliurpalais apie 3. 11. karo pradžią tipo prasidęsiančią nuo 3.11 atominės bombos numetimo ant S?

Al.

Kodėl nenurodytas schemos autorius ir šaltinis ?

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top