Liūdnos prof. Boguslavo Gruževskio prognozės: vien gimstamumas Lietuvos demografijos problemos neišspręs

Šį savaitgalį Prienų rajone vyksta trečiasis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas. Tris dienas keli tūkstančiai pasaulio lietuvių iš daugiau nei keturiasdešimties šalių klausysis pranešimų verslo, mokslo, politikos ir kultūros temomis, vyks įvairūs koncertai, kūrybinės ir technologinės dirbtuvės, susitikimai.

Ką apie Lietuvos demografinę situaciją šį šeštadienį kalbėjo Darbo rinkos tyrimų instituto direktorius prof. Boguslavas Gruževskis, perskaitęs pranešimą „Demografija: be stabdžių nuo stataus skardžio“, siūlome perskaityti lrt.lt straipsnyje „Liūdnos Lietuvos demografijos prognozės: vien gimstamumas problemos neišspręs“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

O geras: „vien gimstamumas Lietuvos demografijos problemos neišspręs”, vadinasi, reiks spartinti drg.M.Suslovo projektą „Lietuva be lietuvių”. Na, drg. Kubilius su Jurgiu ir savo kuosytėmis irgi kažką planavo, projektuodamas „Globalų lietuvį”, tiesa? Gal norėjo kaip tie tarpukarinio Kauno inteligentai irgi perkelti mus į Madagaskarą, į saugesnę vietą, tiesa? Lenkai su vokiečiai planavo ten Europos žydus iškeldinti, o kauniečiai lietuvius. Labai daug norinčių, pasirodo, būta į tą Madagaskarą, svarbiausia, kad lietuvių Lietuvoje nebeliktų, o VU docentai ir neosovietiniai oligarchai jau pasirūpins, kaip visą šitą pragaištingą reikalą dezi himaniškai apibūdinti ir pateikti runkelynui, ir pasauliui, prisidengę „Globalios Lietuvos projektu”, berods, 2030 metų Lietuva, jei neklystu?

Tai dar vienas būdas "įsisavinti" pinigus

Bijai, neik į vadovus.

Dzeikas

Ka duoda tiesos ir netiesos misinys? Ta pati ka ir neigiamo ir teigiamo skaiciaus sandauga – didesne neigiama reiksme.Sociologijoje didesne netiesa. Kur netiesa profesoriaus isvadose? Mano manymu neteisingas teiginys, – YPAC jeigu jis stovi centriniu, – kol aplinkinese valstybese pajamos bus didesnes.Turima omenyj,supratau, kol zmonems ten bus geresnes materialines salygos. Samoningai ar ne(gal profesorius susikoncentraves i skaicius ir gyvenimo nemato?) nutylimas idealistinio prado primatas ir apskritai tokio buvimas. Stai tipiska JAV imigranto ypac is buv.TSRS, – o Lietuva nepaisant politiku verbalines masturbacijos irgi tokia,- istorija ir dvasine busena: Atvaziavai,gavai katorgini,menkai apmokama darba, busta blogom salygom ir blogam rajone TACIAU didziausias kosmaras buna kai sapnuojasi,kad kazkas negeras,baubas,-nelabasis isviliojo is JAV ir atsidurei ten is kur atvaziavai. Sis sapnas budingas VISIEMS iseiviams… Skaityti daugiau »

Taip taip

Taip taip didelė alga ekonomikos variklis.

Nuvažiavom ir mes

į Lenkiją apsipirkti.Ten vos ne dvigubai viskas pigiau.Kai kas ir dar pigiau.

Negi lietuviai nesugeba

pasigaminti keptuvių,puodų,pasisiūti gerų rūbų,pasigaminti kokybiško maisto…

Jules

Lietuvos elitas, neosovietinė Lietuvos univerkių inteligentija, intelektualai, univerkių docentai ir vyriausy-bių nariai, premjerai, trina rankas beskaičiuodami, kada pagaliau Lietuvoje bus nulis lietuvių ir bus įvykdy-tas draugo M.Suslovo priesakas – Lietuva be lietuvių. Skaičiuoja moksliukai ir kiti pavyzdukai, kad jau 2060 metai mūsų tebus 2 milijonai ir kada jau bus taip vadinamasis, imperinių bendrijų ilgai lauktasis, Nulis lietu-vių Lietuvoje, ir bus gauta didžiausia Banko Trockis ar Markūza premija už tokį gerą kaimynams darbą ko-kioje nors panašioje į Madagaskarą saloje. Tai juk pagrindinis Former Bolsheviks tikslas, tiesa? Desovietiza-cijos, derusifikacijos, depolonizacijos nereik, tai tik istorija, praeitis, anot konservatoriaus Anušausko, va-dinasi, nereik Lietuvoje lietuvių. Svarbu čia imperinių bendrijų teisės, privilegijos ir viršenybės – dominan-tizmas. Mokslų daktarai ir pirmūnai, dezinformatoriai, demagogijos mokslo daktarai ir magistrai… Skaityti daugiau »

C-Fam

Dear Friend of the Friday Fax, The sexual left at the UN cannot stand the idea of man-woman marriage. They cannot stand the idea of the family. To them the family is a patriarchal prison where freedom and pleasure go to die. And the jailer of this prison is the Church. So, the family must die. The Church must be shackled. That is there agenda. So, their heads exploded when the UN Human Rights Council passed a pro-family resolution. C-Fam and the Friday Fax are so proud of the brave diplomats who stood up against the US, the European Union, and powerful UN agencies in passing this resolution for the second time. In the run-up to this vote, C-Fam organized… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Nesiruošiau rašyti komentaro, tačiau perskaitęs Dzeiko komentarą ir labai gerus ir teisingus palyginimus, nutariau pritarti jo mintims. Iš tikro, nors ir liaudiškai išsireiškė, bet diagnozė yra labai teisinga:”Lietuvos tragedija,kad shudmaliai cia reikalingi, ne savo darbo meistrai.Akademini pasauli tas irgi liecia”. Iš tikrųjų yra taip ir atrodo, kad tie shudmaliai sėdės ir gers tautos kraują iki pat paskutinės minutės, kol Lietuvoje nekils panaši situacija, kokia buvo Maidane. Biurokratinis aparatas vis pučiasi ir pučiasi ir niekas net nesiruošia net pradėti jį klibinti. Įdomiausias dalykas yra tame, kad vienas shudmalis palaiko kitą shudmalį. Taip, taip, sutinku Dzeikai su pačiu visu 100%. Shudmaliai sukuria kartais net chaotiškas situacijas, padaro milžinišką žalą visuomenei, bet pas mus DEMOKRATIJA YRA TOKIA, KAD SHUDMALIO NEGALIMA SKRIAUSTI. SHUDMALIS GALI… Skaityti daugiau »

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top