Liudvikas Jakimavičius. 15 min. panaršius po Lietuvos žiniasklaidos delfinariumus…

15 min. panaršius po Lietuvos žiniasklaidos delfinariumus ima atrodyti, kad prieš antrąjį rinkimų turą pagrindine Lietuvos problema tapo požiūris į LGBT.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Per visą priešrinkiminį laiką ši tema būdavo apeinama. Bet ji parodo, kad visos Parlamentinės Partijos, tiek Centro Kairė, tiek Centro Dešinė yra vienoj komandoj. Tik Dešinieji Marginalai kitoj.

Vilnietis

TAI TAIP IR YRA. AŠ NESUPRANTU KAIP KITOS PARTIJOS NESUPRATO KAD ČIA IR BUS BALSAVIMAS TU UŽ AR PRIEŠ IŠKRYPĖLIUS. PLIURPĖ NIEKUS APIE UŽSIENIO POLITIKĄ, EKONOMIKĄ IR PANAŠIAI- O ČIA REIKĖJO TIK PASAKYTI KAD „UŽDRAUSIM LGBT’ ORGANIZACIJĄ , JOS FILIALUS IR PROPAGANDĄ- IR TO BŪTŲ UŽTEKĘ KAD ATIDURT SEIME.

Paullius Vilniečiui

pasakyti nesunku. vadinamieji Lietuvos politikai beveik viską gali plepėti. Jaučiasi tokie atsipalaidavę ir nesįsipareigję kabindami veršiams makaronus ant ausų. bet štai šitai pasakyti… visų pirmą pernelyg konkretu – visuomet gali paklausti kodėl pažadų nevykdai ir per daug pavojinga – kam taip kvailai rizikuoti. ir žinoma, tam reikia stuburą tvirtą turėti. o ar matėte Lietuvoje bent vieną „politiką“ tokį turint? Na nebent kokį užkietėjusį leftistą lįsiantį po tankais už marxą kuris dabar tiesiog neturi galimybės to pademonstruoti nes niekas jų nei su tankais nei su traktoriais ir net su ragatkėm nepuola. Vienas kitas radžvilas ar dar kokia kilkė nesiskaito. tik man tokio per visą gyvenimą neteko ko gero nei vieno sutikti.

Agnė Vilniečiui

Arba neatsidursi

➡ Vilnietis       2020-10-25 3:05

Tik kretinas, tekstą spausdina didžiosiomis raidėmis!

stasys

Liudvikui .. tai kad ir Tiesose matome tas pačias keliamas aktualijas ? Ir ne nuostabu juk tai vienas aktualiausių klausimu žmonijai lydinčių ją per visa jos vystymosi istorija .Vidūriamžiais kėlėme vienus klausimus , pagal to meto įšsivystymo galimybes , šiandiena keliame kitus . Na pats pagalvok kam neįdomūs jausmų potyriai vyro esant nėščiam , o kaip moteris jaučiasi su dirbtiniu vyrišku ‘organu’ tarp kojų ? Ar to mums užtenka perprasti pačias svarbiausias žmogaus , tame paulyje ,būties ir jo egzistavimo priežasties klausimus .??? O kur dar lytiškumo klausimai su tomis visomis jo galimomis variacijomis ?

arba

beraštis „muslimas”, baigęs vietinę CPŠ.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– 2020, išryškėjo VRK bei “Laisvės partijos” įžulus sukčiavimas antikonstituciniame seimo rinkimų spektaklyje. Apie tai
va čia (nuo 19:30)
https://www.youtube.com/watch?v=q-SbCvZYH9w
Laura Matjošaitytė su visa vrk šutve turi būti nušalinta nuo valstybinės tarnybos visiems laikams už sukčiavimą.
Seimo rinkimų spektaklio skaičiai – niekiniai.
– NS vedliai, kodėl tylit apie tokį sukčiavimą?
– NS vedliai, nedelsiant paviešinkit NS nuosprendį dėl tokio sukčiavomo.
__________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų.
2020 spalio 25

puiki komunistų dresūra

dėmesio nukreipimas ir paklusnumas:
– reikia nukreipti dėmesį nuo komunistų nusikaltimų
– tik paklusnūs pateks į seimą. (ir į valdžią, kur jiems bus leista būti pelningų nusikaltimų bendrininkais)

stasys

Niekada nemaniau kad tas komunizmas ,ar jo tema, turi su autoriaus tema siejamų klausimu .Turbūt aš dar ne visko matęs ..išties margas tas pasaulis .:))))

Tvankstas

Pasklaidžius ineternete Lietuvos žiniasklaidą, ‘Respublika’ rašo prisiminimus, kaip prieš 15 metų 2005.11.29 Liudvikas Jakimavičius su didele grupe bendraminčių (+ V. Radžvilas) smerkė šį leidinį už tai, kad paviešino G.Soros įtaką Lietuvos intelektualams per Open Society ir daugybę organizacijų, jų plėtojamas globalizacijos ir LGBT idėjas.
Dėkoju L. Jakimavičiui už atsivertimą iš rabi Sauliaus į apaštalą Paulių.

bet gi

bet gi nieko keisto. taip daznai rinkimuose buna, kad viena tema yra per daug eskaluojama. ne pirmas ir ne paskutinis kartas. si karta mainstremine zinisaklaida gavo dovanele su popieziaus pagalba ir ja puikiai pasinaudojo. as nenoriu kurti samokslo teoriju, nes neturiu irodymu, bet man atrodo, kad kai kurie ziniasklaidininkai apie viska zinojo netgi siek tiek anksciau, negu kad viesai pasirode sito filmo anonsai su popieziaus citatomis. gali aisku buti ir sutapimas, bet keista, kad pvz., taip idealiai sukrito datos sitos istorijos ir Lietuvoje eskaluotos lezbietes Laisves partijos nares ismetimo is baznytinio choro ar kazkur tai istorijos. na ten tikrai profesionalus PRas buvo. kai tuo paciu metu leftistu oponentai nesugebejo tinkamai pasinaudoti Valinsko istorija ar Kubiliaus dirzu verzimo pasaka. Nekaltinu nieko,… Skaityti daugiau »

habilitās

Tai ne „Delfio“ problema, o viso pasaulio. Jei JAV nori tapti politiku, pirmas klausimas į kurį turi atsakyti: „ar tu už homoseksualų vedybas ir teisę jiems įsivaikinti“. Bet koks sumirkčiojimas atsakant, – tu jau ne politikas.
Šūdas visi tie mūsų rinkimai, valstybės pederastizacija vyksta pilnu tempu, dar kartą ir dar kartą viešinu nuorodą, kuri turėtų kabėti svetainės matomiausioje vietoje, nes mus jau nuzombino:

A Simanonytė. Homoseksualizacijos Schema: Ką Turėtume Žinoti?
2013-07-28 alkas

https://www.sarmatas.lt/07/a-simanonyte-homoseksualizacijos-schema-ka-turetume-zinoti/

Kis

mane veda i pasiutyma,kada raso ir tai daro beveik is visu pusiu apie „partijas”?Kodel jas nevadinate tiesiog gaujomis,kurios banditelius susodino,patys pasiriso tautines juosteles ir tapo patriotais,o kitus pakrikstijo vatnikais .Grybes laikais,butinas atributas -„rusai puola”,kodel neissiaikinau,bet to nepaslepsi,teks palaukti,galbut ,net sulauksiu.Pagrinde,per 30 metu nieko doro neismokome be „Isisavinimo”ir nusikaltimu pries tauta ir joje pasilikusius nelabai isprususius gyventojus,po sio seimo bus didelis sucheris,nes ateis apsiplunksnave tie ,kurie ne pasakecias pasakos,o pareikalaus pagal Lietuvos iztatymus,kad KT pirmininkui niekas nedave prerogatyvu pries parlamentini tyrima.O jeigu pakryps kitaip(ko as netikiu)tad bus jau gyvenimas tikrai del ateities Daluze ir teks stoti pries tei9sma,kuris bus teisingas visiems vienodai.Kol kas to nenusimato,perdag metu pudravo smegenys kas paliko,stipresnes smegenis uz bugoro kuria sau ir mums likusiems.Siandiena.maciau tokia senele iseinancia… Skaityti daugiau »

Žemyna

O visgi naudinga žiūrėti serialus. Dabar, pvz., ,,Seselė Beti” – net ir iš jų išlenda visokių detalių apie tai, kuo mus čia gąsdina, psichologinį terorą prieš mus naudodami (kaip komsomolcų kovų su buržujais laikais) – būtent iš jo sužinojau, kad jie nesibaimina nepritarti iškreiptoms vertybėms. Pvz., sako: taip, tikiu, kad ŠIANDIEN tau taip atrodo. Tačiau nebūk tikra, kad taip pat, o ne priešingai galvosi po 10, 20 m., bet nesugrąžinsi, neištaisysi to, ką šiandien padarei… O mums čia tuos ,,ŽT” tekstus pateikia tartum SUGEDUSIO TELEFONO ,,atrajojamus”.

T0mas J.

Pagrindinė problema yra Apylinkių Rinkimų Komisijų darbas.
Jis nepažįstamas, nematomas, žiniasklaidos neparodomas, rinkėjams neaiškus. O Stalinas juk buvo teisus, kai sakė: nesvarbu kas kaip balsuoja – svarbu kas balsus skaičiuoja.
Prisigyvenom iki to, kad į VRK atvežami apylinkių rinkimų protokolai savaitė po balsavimo dienos – BE PARAŠŲ. Šioje srityje reikia pasikeitimų, juk net Rusijoje balsavimo ir balsų skaičiavimo vietose yra tiesioginio vaizdo kameros. Laikas keistis.

T0mas J.

Sveikinu portalo redakciją!
Laikrodžio problema įveikta!! Pagaliau! Tegyvuoja!!!!
Džiaugiuosi.

Al. Tomui J.

Greičiau kameras įstatys balsuotojų darbo vietose. Bet pokyčių bus. Pirmiausia, žinoma, švietimas. Kad tauta teisingai suprastų Partijos politiką.

Tomui J.

O gal persuktas laikas įveikė problemą savaime:)

stasys

Gražus rytas pirmadienį ,viltingas . Trys gražios moterys valdis Lietuvą ir tai gali reikšti bet , tiek dar didesnį neąpibrėžtumą Lietuvoje tiek ta pačia pažanga tame kur valstiečiams vyrams pritrūko išminties ir vyrišku kiaušių su jomis susitvarkyti .Ne paslaptis jog tas lytiškumas yra labai svarbus problemos sudėtis, ir jei kur bęsitę pirštu į sena priskretusią Lietuvos problema neabejotinai jos viršuje rasite kokį nors ‘ambicinga’ cinika vyrą, be tu išimčių kai kalba pakrypsta šeimos gerovės klausimais . Aš manau kad reikia ne pokyčių Lietuvos valstybėje o kitokio požiūrio į jas ir čia praktiškas moters protas turėtu padėti mums įveikti tas kliūtis . Tas laikotarpis neabejotinai sukels Lietuvos visuomenėje postumius link tu vertybių politikoje , o tai tas pats atoslūgis sukelsiantis banga… Skaityti daugiau »

>>  habilitās

Dėkoju visų dorų žmonių vardu už informaciją:
.
A Simanonytė. Homoseksualizacijos Schema: Ką Turėtume Žinoti?
2013-07-28 alkas

https://www.sarmatas.lt/07/a-simanonyte-homoseksualizacijos-schema-ka-turetume-zinoti/

Tai buvo toks sumastytas gudrus planas,

o L.Jakimavicius padejo ji ivykdyti. balsuojantys antrame ture zmoneliai pakliuvo i gudriai sumastyaus spastus

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top