Liudvikas Jakimavičius. Apie melus, pavirtusius į dulkes

Mūsų žiniasklaidos propagandinis frontas ir sorošininkų apmokytos „politologų“ brigados, regis, nėra pajėgios interpretuoti JK rinkimų rezultatų, nes keletą metų be atvangos varė leftistinę propagandą apie Breksitą ir, regis, patys savo melais buvo įtikėję.

Apie šį manipuliacinį fenomeną pateiksiu gana nuosaikią „The Telegraph“ poziciją, kur rašoma apie panašiai sumodeliuotą Londono žiniasklaidos paradigmą:

„Londono burbulas yra šoko būsenos. Apklausos dalyviams, apklaustiesiems ir net daugybei griežtų Torių politikų nepavyko numatyti vieno iš dramatiškiausių pokyčių Didžiosios Britanijos istorijoje.
Nesuklyskite, tai, ką mes šį vakarą matome, yra nauja valstybės istorijos kūrybos pradžia.
Daugelis tikėjo, kad niekada gyvenime nebepamatysime Raudonosios sienos griūties. Bet šį vakarą mūsų akyse ta raudona siena pavirto į dulkes.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
retro 1941

„tarybinė armija narsiai traukiasi, o fašistiniai grobikai bailiai puola”

stasys

Liudvikas aiškiai pamalonintas euforijos jausmo ..

Taip, permainos!

Lietuvos patriotai keičia Maldeikienę į Janutienę, o po to vėl dejuos, kad durni buva.

varpų aidai

Tiek skambinta kiaušais, tiek mojuota papais ir varpomis- ir švikas.
Ot svoločiai britai! Neteisinga pas juos vė er ką.
Ir kompai pas juos xujovi.
Todėl rūsaj ir suklastojo rinkymus.
Ech, reikėjo mums suteikti internacionalinę pagalbą britams,r eikėjo darbo leudies prašymu įvesti riboto kontingento pajėgas.
Nedadirbom.

bybysy

Teip nutiko todėl, kat pas britus niateisingas nacijonalinis trancliuotojas.
Jeigu jie vietoj BBC turėtų eLeRTė, leudis būtų nuteikta balsuoti progresyveu.
Acilikėlej.

zita.

nei šilta,nei šalta.

tiapkin

gereuse buti drungnu

Pagaliau suradom

naują Maldeikienę. Ja bus Rūtelė – rinksime tik ją, kad jos gyvenimėlis taip pagerėtų, kaip Aušrelei.

Nustebino

V.Landsbergis.Negi jam rinkimų rezultatai Anglijoje buvo staigmena?Kai net eiliniam buvo aišku,kad laimės B.Jonsonas.Tada kyla kitas klausimas,kokio įžvalgumo ar neįžvalgumo žmonės mus tiek metų tiesiogiai ir slapta valdė?Anglija ir dabar kovos dėl kuo geresnių sąlygų kad ir rizikuodama kartais,kai Lietuvoje teisingai ar nelabai garbingai atėję per sąjūdį valdžion pasmerkė tautą skurdui,emigracijai,ankstyvoms mirtims dėl tos žadamos šviesios ateities.

ah1

kas jau ir būt kad karalienei pieškos vadovautų…

Brexit,as dėsningas

Gruodžio 31 dieną ES neteks vienos galingiausios narės. Tai dėsninga, taip turėjo būti. Britai suprato, kad ES statoma ant netvirtų sumeluotos demokratijos pamatų, paremtų rimbo ir meduolio ideologija, kurioje meduolių vis mažiau, o rimbas kerta vis skaudžiau. Valstybėms, kuriose dar ne visai sumaišyti protai, su tokia sąjunga nepakeliui. Lietuva iš inercijos dar bando kažką kompiliuoti, bet pralaimi visose srityse. Bet tai nei Vokietijos, nei tuo labiau Prancūzijos nedomina. Jei jų planai žlugs, tai ir Baltijos, ir kitos šalys bus užmirštos kaip kačiukai, palikti kaimo troboje išsikėlus valstiečiams į miestus…

Prašalietis

Bent kiek adekvačiam žmogeliui buvo ir yra be galo linksma skaityti trejetą dešimtmečių egzistuojančio pseudo valstybinio darinio valdžios lovį aptarnaujančių „tautinių politologų pasamprotavimus” Brexito tema, skirtus pseudo valstybinio darinio eilinei publikai”šviesti”.”Tautiniai-patriotiniai” loviniai mistikuotojai ir po Brexito sunkiai suvokia, kad tokios buvusios ne vieną šimtmetį kolonijinės imperijos daugiau mažiau valdžiusios ir tebevaldančios pasaulį kaip Anglija, visais laikais buvo pragmatiškos, tokiomis jos iš esmės lieka ir šiandien. Kol yra joms kokia nors nauda tam tikru istoriniu laikotarpiu ar nusimato kas nors pozityvaus perspektyvoje, tol jos dalyvauja sąjungose ar kitokiuose dariniuose. Jau ne vieni metai ir išsivaikščiojusio Lietuvos kaimo kuinui yra aišku, kad jau eilė metų Anglijai nėra jokio tikslo mokėti ES kasmet po 10-11 milijardų eurų ir klausyti ES pseudo valstybinių darinių”grybauskaičių… Skaityti daugiau »

Paskaičius

B.Jonsono kalbas po rinkimų,-jose vos ne pusė vietos užima sveikatos apsaugos klausimai.Kada atsipeikės lietuvis ir supras,kad jis nusipelno geros sveikatos sistemos,o ne supelijusių slaugos skyrių,kuriuose pagreitintu būdu išsiunčiamas į aną pasaulį.

Nereikia būti Landsbergiu,kad

suprasti Rusijos grėsmę.Ir tai neblogiau supranta estai ,latviai ir daug kitų šalių.Tik reikia būti labai apsukriam,kad iš to,ką žino,kiekvienas eilinis pilietis,susikrauti nemažus turtus.Ar ilgai dar šalį kvailins šitas veikėjas?

Jules

Europos vasalitetas siunta, paliktas be prievaizdo ir su baime laukia dienos, kai paskutinis US kareivis paliks Europą, sės Antverpene į laivą ir grįš į Baltimorę, ir kas juos, vargšus, privilegijuotus vasalistus, tada begins nuo įsiutusios ir apgautos prastuomenės? Mes priversti apsigauti, o ir mūsų visuomenė sutinka būti apgauta pagal E.Bernays(pasaulio dezi propagandos tėvas) metodiką, jo masių valdymo meną. Visuomenė sutinka ir pritaria tam vardan tariamo saugumo, laisvės ir demokratijos, todėl Merkel ar kita Hegemono (supremacių) pastatyta moteriškaitė labai lengvai čia įves diktatūrą vardan tariamos gerovės – uždraus intiką, FB ir Vamzdį. KGB ir Stasi šiandien vieningi kaip niekad ir viskam pasirengę. Na, o prastuomenė(mes) negali žinoti, kas iš tikro vyksta šiuo metu, o tik po šimtmečio nuo įvykio, todėl apie… Skaityti daugiau »

ah1

panasu kad sekanti brexsins Prancuzija, nes jei neisbrexsins tai po 25 metu Prancuzija jau nebebus tokia pat Prancuzija kaip dabar,o Prancuzijos branduolinis ginklas pereis tam kam pereis ir butent geltonu liemeniu judejimas siendien lemia Europos rytoju, pagal visados dėsni dabartis kuria ateitį.Isbrexsinus Prancuzijai isibrxsins pamazu visi

stasys

ah1 ..visko gali būti , Jei Europa neras politinio kompromiso tenkinančio visas ES šalis …sekančia šalimi galį būti ir Lenkija ..kuri nesijaučia saugi kai ja ėmė spausti ne tik iš rytu bet ir iš vakaru pusės didžiosios šalys .Jokia valstybė nemainys savo suvereniteto valstybės ir saugumo į bendra koncepcija kuri tenkina tik daugiausiai ir riebiausiai mokančias į ES biudžetą . Tuo klausimu kiekviena šalis turi nusibrėžti sau raudonas linijas ir jas ginti . Vienok ir čia galima rasti išeitį ..Kaip man tai Europos Sąjungos šalys dar labai menkai išnaudojo savo didelės bendrijos privalumus .Priversti priešininkus žaisti tavo lentos pusėje yra daug didesnis privalumas , aišku jei yra bendras sutarimas ko iš tikro siekia ES ..ilgalaikėje perspektyvoje ..ah1 neskubėkite pritarti pigiai… Skaityti daugiau »

ah1> stasiui

visko gali būti, neveltui Lenkija parsibokino šitiek aukso atsargų atgal į Lenkiją, nors tai gal būt galima dangstytis ir brexsitu, bet vienaip ar kitaip dalis Lenkijos aukso atsargų Lenkijoje… Manu daug kas priklausys nuo ES skiriamų dotacijų

Tai kad

„politologų“ brigados gyvena iš to, kad interpretuotų taip, kaip reikia. Ne apie gebėjimus klausimas… Pasidžiaugti tais „politologais” galima nebent trumpais momentais, kaip po Brexit referendumo, B. Džonsono pergalių. Arba kai rinkimus laimėjo D. Trampas. Ir visai linksma, kai toms brigadoms tenka interpretuoti prieštaringus Makrono kliedesius. Tada belieka tik nusipirkti užkandžių ir patogiai įsitaisyti stebint, kaip tie „politologai” paspringsta savo š.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top