Liudvikas Jakimavičius. Dingę (diskusijos tęsinys)

Moderuodamas diskusiją vakar užsiminiau, kad tęsiniui mėginsime panarstyti Garliavos dramos, tragedijos, ar trilerio (kaip norit, taip vadinkit) siužeto segmentus, kuriuose vienaip ar kitaip dalyvavo pirmojo plano personažas Andrius Ūsas. Dar sykį permetęs akimis Jūsų pasisakymus ir pastabas matau du pageidavimus, kuria linkme galėtume kreipti savo svarstymus. Komentatorius Juozapas siūlo mažiau knaisiotis po detales, kurios greitai gali diskutantams pabosti ir atvėsinti diskusijos įkarštį. Jis kviečia mane ir diskusijos dalyvius mėginti apibendrinti tai, kas pasakyta, ir svarstyti, ką su tuo žinojimu galėtume daryti toliau. Mano galva, geriausiu atveju esame pasistūmėję tik iki dramos pirmojo veiksmo vidurio, gal kiek ir tolėliau. Nepaliesta daugybė temų.

Dauguma pasisakiusiųjų atmeta versiją, kad Garliavos istoriją žanriniu požiūriu galima būtų įsprausti vien į šeimyninės dramos rėmus. Pagrindinis siužetas, kokį mums pametėja žiniasklaida ir teisėsaugos skalsios interpretacijos, netenkina visuomenės. Didžioji dalis diskutantų linkę manyti, kad reikalą turime su plataus masto avantiūra, aštuonkoju, čiuptuvais apraizgiusiu valstybės teisines institucijas, žiniasklaidą, tad ir valstybę. Esama ir įtarimų, kad to aštuonkojo galva ir didžioji kūno dalis visai ne Lietuvoje. Seimo nario Vitalijaus Gailiaus pavartotas ir neužginčytas terminas kad mūsų slaptosios tarnybos veikia kaip „nusikaltėlių gauja“, matyt, nė kiek nėra perdėtas. Klausimas, ar jie kuria siužetus, o gal yra tik nuolankūs įsakymų vykdytojai. Pacituosiu vieną, mano galva, stiprų diskusijos komentarą:

Vaidas7       2015-05-13 11:53

Dar apie V. Milinį. Labai sunku rasti stiprių argumentų ar pasidaryti kažkokią analizę, nes nėra jokios prieinamos informacijos – tik ta, kuri skelbiama viešai. Bet šitoj vietoj reikia tiesiog įjungti kritišką mąstymą ir palyginti panašius įvykius, kurie įvyko tuo pačiu laikmečiu. Bandau prisiminti panašų įvykį, kai mieste (ir ne tik) savo automobilyje randamas į galvą (profesionalai, kad nužudyti, o ne dėl kitų priežasčių) nušautas jaunuolis. Kaip paaiškėja vėliau, nepriklausantis jokiai rimtesnei gaujai, žodžiu, ne šventasis, bet ir ne rimtas banditas, kurie tarpusavyje šaudosi. Labai retas įvykis šiandieninėje Lietuvoje – todėl iškart savaime prašosi milžiniško žiniasklaidos ir teisėtvarkos dėmesio. Panašios akiplėšiškos žmogžudystės paprastai iššaukia teisėtvarkos isteriją – visokios operacijos “skydas”, kai blokuojamas įvykio vietos perimetras, visi kriminalistai metami į darbą bet kokiais būdais aiškintis kas čia atsitiko ir tt. Paprastai išsiaiškinama per porą dienų ar savaitę ir visuomenei pateikiami atsakymai. 

Po šitos žmogžudystės – tyla iš profesionalų ir makaronų kabinimas iš “massmedijos”. Taip niekas juk ir nepaaiškėjo, o žmogžudystė labai įžūli Lietuvėlės kontekste. Ar V. Milinis dalyvavo šitoje istorijoje iki Furmanavičiaus nužudymo – sunku pasakyti, bet aš visiškai neabejoju, kad jo nužudymą kažkokiu tikslu organizavo tie patys asmenys, kurie organizavo ir Furmanavičiaus, Naruševičienės, Kedžio, Ūso, o galimai ir Pociūno žmogžudystes (čia tik tiek, kiek pateko į žiniasklaidą). Įrodymų nėra surinkta, nes visos bylos specialiai marintos, nusikalstamai netirtos. Bet nereikia būti kriminalistu, kad visose šitose žmogžudystėse pamatyti tą patį braižą ir pajusti senojo KGB kvapelį (dėl metodų). Man asmeniškai susidaro toks įspūdis, kad Lietuvoje yra tokia grupė žmonių, kurie gali legaliai žudyti ir jiems prieš nieką dėl to atsiskaityti nereikia.

Nuo savęs norėčiau pridurti – ne tik „legaliai žudyti“, bet ir valstybiniu lygiu strateguoti tolesnes nusikaltimų grandines, manipuliuoti visuomene, klaidinti ją, veikti per visą informacinio lauko plotą, savo nusikalstamais tikslais falsifikuoti tikrovę.

Jų veikimo metodai brutalūs, šiurkštūs ir nenuspėjami. Jie mato, kad įbauginimo taktika suveikia.

Šiame diskusijos kėlinuke pamėginkime pasiaiškinti apie Garliavos istorijoje kitus dingusius. Ne tik fizine prasme – nužudytus: V. Naruševičienę, D. Kedį, A. Ūsą, bet ir galimai nužudytus, iš scenos patrauktus bei nutildytus ar parodymus keitusius liudininkus, taip pat radikaliai savo nuostatų ir įsitikinimų išsižadėjusius trilerio dalyvius.

Pamėginkime, sutramdę emocijų karštį, pasiaiškinti, kokie vidiniai ar išoriniai motyvai galėjo lemti, kad kai kurios žiniasklaidos priemonės ir žmonės, stovėję visai šalia įvykių epicentro, kažkuriuo momentu staiga nutilo, tapo arba indiferentais, kai kas – net aršiais kitos fronto pusės kovotojais ir ginklanešiais? Kokį vaidmenį šioje istorijoje vaidino žiniasklaida ir žurnalistai?

Taigi, pirmyn.

Diskusijos moderatorius Liudvikas Jakimavičius.

P.S. Diskusijos pradžią „Kas ir kur slepia Garliavos trilerio scenaristus?“ skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
135 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jei norite issiaiskinti

Tiesa- pradekite nuo petrasiunuose gyvenancios Stankunu seimyneles, dukru auginimo ir ju ,,paleidimo i gatve” – uzsidirbkite! Nuo Kedzio ir biologines susitikimo – pamate, kad vyrukas vazineja mersedesu ir uzsikabino. Ji draugems gyresi, kad prezervatyvus perkandusi, gal pradurusi, kad tik pastotu! Juk savo amziu ji melavo kedziui. kedys ja pastume mokytis, nes buvo bemoksle. Kedys, nutares gyventi su biologine ir gimusia dukra, isirenge tevu name Ii auksta, kur buvo, Stankes zodziais, viskas, ko reikia seimai. Bet Stankei rupejo kitoks gyvenimas. Stai tada, kai ja su seserimi kazkas nufotografavo Zeppelinus ir patalpino nuotrauka spaudoje, Kedys ir isvare, atsisakes gyventi toliau su prostitucijos megeja. tai viena. Antra- susitikime su Kleveck, Kedys sakesi turis jau beveik visa sarasa tu pedofilu, kuriuos pateiks po savaites.… Skaityti daugiau »

Tarabilda

Jo, Vaidas7 turi gerą uoslę. Žudymų braižas labai kagebistinis. Buinacko sprogdinimai, Litvinenka, Politkovskaja, Nemcovas… Veikia samdiniai, kileriai. Teisėsauga ir žiniasklaida nukreipinėja į lankas. Labai jau panašios schemos. Tokios suveikia kai valdžios galios sukoncentruotos vienose rankose. Demokratinėje visuomenėje tokių „čiūdų” niekaip neišeitų prasukti, kad visa teisėsauga ir žiniasklaida su armija politikų unisonu drebintų kinkas.

Dėl termino

Terminas „siautėjanti banditinė saugumiečių gauja” ne tik nepaneigtas, kaip rašo Liudvikas, bet paties VSD vertinamas kaip teisiškai nepriekaištingas:
2014.03.04 d. VSD pranešimas:
„Atkreiptinas dėmesys, kad V.Gailius per tą laiką, kol buvo nagrinėjamas jo pareiškimas, ne kartą viešai kaltino VSD ir jo pareigūnus „subūrus siautėjančią banditinę saugumiečių gaują“. Šie ir kiti panašūs kaltinimai Departamentui paprastai buvo pateikiami nepriekaištinga teisine kalba, todėl imtis teisinių veiksmų prieš tokios informacijos skleidėjus yra sudėtinga.”
Žinoma, tik tuomet, kai jį vartoja V. Gailius, kovojantis savo personalines kovas. Nes Quod licet Iovis…

kaip buvo, taip ir yra

stribai savo malonumui pokaryje žmones kankino ir žudė.
jų vaikai ir anūkai – teisės ir teisingumo tarnai – tą patį daro.

Kęstutis

Prie diskusijos temos pridėčiau ir Lietuvoje ypatingai uoliai naudojamus visuomenės kontrolės metodus „sekimą” ir beprecedentinį demokratiniame pasaulyje info. įslaptinimą, ant kiekvieno š. uždedant grifą „slaptai”.

kazys

Lietuva demokratine salis , kur dar salyje netiesa turi isitvirtinti Tiesa

Oj oj oj

Jeigu tik kas Jums parodytų kaip apie Garliavos tragediją viskas susimazgę ir susirangę…
Matyt,Dievui atsibodo stebėti bordaką Lietuvoje,kad viską taip sustrategavo,netgi pavardes tinkamas pagal vaidmenį parinko.Jūs nepatikėtumėte koks spiečius įkliuvo per pedofiliją į nepatogią pozą prisipažinusių/neprisipažinusių KGBistų.Netgi į DK prikergtieji apsišvietė.Ir „Sąraše”,ir iš „Tiesos”.Visur jaučiamas lengvas pašvinkusiai salsvas KGBistinis kvapelis.
Atmazgyti,atrišinėti visus „hemarojus”- Sizifo darbas.Dievas laiko Damoklo kardą virš KGBistų galvų.Jie norėtų žudyti daugiai,bet Atpildas ima mainais jų šeimų narius.Rizikinga…
Šviesos kariai nori atviros tiesos.
Kreipkimės į Dievą mintimis,kad duotų pilną VIEŠUMĄ nesvarbu kokia forma.

taigi

tema išsamiai mėsinėjama po straipsniu „Verta prisiminti..”
išsirutuliojo iki tiek, kad net Stasio Brunzos infiltravimą į Drąsos Kelio partiją išsiaiškino. Panašu kad šis Šumausko žentas galimai turėjęs bendrų versliukų su mafija.

VaidasVDS

Visiems bedvasiams noriu priminti vieną istoriją:
NKVD viršininkas ir didžiojo Stalino teroro vykdytojas Ježovas, tempiamas sušaudyti, pasakė: „Matyt, kad Dievas vis dėlto yra, nes šeimininkui (Stalinui) aš niekuo nenusikaltau, o Dievui nusikaltau daug kuo.”

O kiek ježovų yra šioje istorijoje?
Žmogus juk negali tarnauti dviems šeimininkams…

to Oj oj oj       2015-05-14 15:54

Gordijaus mazgas neturi nieko bendro su Sizifo akmeniu/ Sizifo darbu:))) Susipainiojote mitologijoje???

Oj oj oj>15:54

Nesusipainiojau nė kiek.Gordijaus mazgo neminėjau.Sizifo darbas -tai akmens ritimas į kalną Hado karalystėje ir vėl nudardėjimas žemyn su visu kroviniu.

gal melstis reiktų už nelaimingus pedofilus

nes amžinos kančios jų laukia pragare – geriau jau būtų jie negimę, kaip sakė Kristus.

to gal reiktu melstis uz nelaimingus pedofilus

yra pakankamai nelaimingu zmoniu,kuriuos pedofilai isniekino, kuriu artimuosius paverte kencenciaisiais.
Nereikia melstis uz pedofilus, tegul piz…na i pragarus ( o taip ir bus) ir tegul ten raitosi savo slyksciu ir niekingu nuodemiu ugnyje.
Melstis reikia uz isprievartautuosius, uz kenciancius ju tevus, uz nuzudytoju artimuosius.
Niekas pedofilu pedifilianiai sliuzais per prievarta nepaverte, jie patys tai pasirinko. Tai tegul dabar ir atsako uz kiekvienas islieta asara, uz kiekvienas skausma, uz kiekviena pasislykstejimo savimi jausma, kai tyra vaikyste sutepama koktaus senio syvais.

artejant juodajai sukakciai

kaip del juodosios Geguzes 17-osios paminejimo?

artejant juodajai sukakciai

kaip del Geguzes 17-oasios paminejimo?

Pastebėjimas

Ir Kedžio nesuėmė, nors policija žinojo, kad slapstosi pas gimines, ir Venckienei leido pasprukti, ir nesimato noro tą nusikaltėlę sugrąžinti į Lietuvą, ir dar anksčiau pasiklausymo Kedžių namuose įrašus ignoravo, ir dėdė Aidas Venckus ne prie ko ramiai sau gyvena, ir 2009 m. kažkas bylą pakreipė taip, kad Venckienė netaptų įtariamąja. Vienu žodžiu klanas, kurį dengia aukščiausioji valdžia, kuri ta istorija naudojosi ir Lietuvoje norėjo įgyvendinti savo savanaudiškus tikslus, taip sakant, į visą tą aferą Dėdulė su Magnolija ir kiti politikai yra giliai įklimpę. Tai mano versija.

to pestebejimas

is Ziegzdriu rasai?

Melstis ar nesimelsti už pedofilus?

Nesimelsti.
Nešvaistykime tuštiems reikalams laiko.Po mirties jie patys tam turės užtektinai laiko atshikti pagal kiekvieną nusikaltimo epizodą.

Vaidas7

Komentaras II kėlinukui. Apie dingusius per šią tragediją sunku kažką pasakyti, nes vėlgi nėra informacijos ir būtų nuostabu jei jos būtų. Kažkokių trupinių uolūs bylos kuruotojai nespėjo susirinkti, tai yra gandų, bet gandai yra gandai. Va apie „atsivertusius” tai galima padiskutuoti. Ir, nors viskas šitoje istorijoje atrodo chaotiška ir visiškai supainiota, aš vis labiau įsitikinu, kad taip nėra. Panašu, kad viskas yra paprasta ir logiška. Apie žiniasklaidą ir žurnalistus. Deja, bet mes Lietuvoje dar neturime kritinės masės piliečių, kuriems dvasinės brangenybės – tokios kaip LAISVĖ, PAGARBA, SĄŽINĖ, ORUMAS, SAVARANKIŠKUMAS, TIESA ir pan. būtų svarbiau už kasdieninę rutiną. Pradedu nuo šito, nes tai yra esminė problema, iš kurios viskas išsivystys. Kaip visi matėm, po pirmųjų nužudymų „massmedija” pasidalino į dvi stovyklas:… Skaityti daugiau »

vai me

Gerb. Liudvikai apie kokius zurnalistus ir ziniasklaidą rašote.Asmenys ,liejantys purvą ant Venskienės, tokie zurnalistai, kaip iš šūdo kulka.Plikis „buchaesnykas” iš delfio, girtuoklė ir keturi kgb-istai iš lietrycio,melagė ir plikis su šleikomis, vaidinantis amerikoną, iš Burokeviciaus bendrazygio Siauruseviciaus, breznevinės televizijos.Apie Lietuvos neliustruotų kgb-istų televiziją net nerašysiu.Štai, atrodo visus paminėjau.Visus šiuos „zurnalistus” ir kitus panašius veikėjus, lengvai atpazinsite iš tamsiu dėmių biografijose.Rodos krūvėlė nedidelė, bet labai smirdanti.

Detalė

Pamenate,kai per TV buvo kalbinama kažkokio kaimelio pardavėja šalia ūsūrinio balos?Ši mergiotė patvirtino,kad buvo užsukę pirkti šnapso bachūrai su šalmais.Reklamavosi.Paskui ministeris Šim šim iššoko iš kanapių ir tarė,kad matė vinguriuojantį keturratį.Dar vėliau nusileido iš dangaus ragana ant šluotos Kraugeraitienė.
Ir visa tai buvo gryni atsitiktinumai.

Julius Puras Vaidui7

Jus tesiok talentas daug parašyti ir nieko nepasakyti. Iš kur toki talenta gavote? Ar išdirbote ir panašiai.

Julius Puras Vaidui7

Ar jus save galėtumėte ivardinti violetiniu? Iš didžiosios raidės jaigu taip norite?

to vai me 21:21

Aciu uz gera juoko doze.Nors aisku nejuokinga ,kai tokie „zuralistai”,bet aprasete super!

Liudvikas

Sveiki gyvi. Tik dabar sugrįžau iš rutininių susitikimų, susirinkimų ir besaikių pliurpimų. Užmečiau akį į diskusiją. Lauželis pridusęs – nerusena. Reikėtų užmes sausų malkyčių, kad įsikurtų. Taigi ugnelės atgaivinimui prisiminkime gruodžio mėnesį pasirodžiusį „Lietuvos Ryte” A. Kuznecovaitės straipsnį „Šešėlį mirusiam A.Ūsui metusi medikė stos prieš teismą“, kur ji perpasakoja panatomo išvadą: „Surašyti visi randai, apgamai, mėlynės, sumušimai, nurodyta net žymė, atsiradusi nuo tą patį rytą suleisto vitamino C, bet nėra net užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje“. Mano pažįstamas lingvistas P. Lizdenis mano prašymu atliko šio sakinio lingvistinę analizę, pasitelkęs kelias papildomas detales, ir vienareikšmiškai konstatavo: A. Ūsas buvo nužudytas. Jei neskaitėte P. Lizdenio išvedžiojimų, siūlau paskaityti. Mane jie įtikino. Žr. http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/pranis-lizdenis.-usas-buvo-nuzudytas.-vieno-sakinio-semantine-analize. Kad ne pats prigėrė balutėje, tai visiems… Skaityti daugiau »

Al.

Buvo toks Pikasas, kuris šios bylos mįsles dėliojo į punktus ir surinko ar ne pusę šimto. Atrodo, kad jis irgi dingo. Bet gal čia galėtų atsirasti tie jo klausimai ? Jo klausimus apibendrinčiau dar vienu – kodėl, kai Lietuvoje žmogus ima kalbėti konkrečiai, jis dingsta ?

Liudvikas

Kiek pamenu Pikasas buvo Konservatorių ruporas.Buvo ir grybauskaitininkas, kaip ir dera landsberginiam konservui. Nors įžvalgumo jam tikrai nestigo. Gerai narstydavo Garliavos įvykius. Man atrodo būtent tada, kai Konservatoriai dėjo 180 laipsnių nuo Garliavos, pradingo ir Pikasas. Gal kas nors mane pataisys. Beje, neatsakytas klausimas, kodėl konservatoriai taip staiga tapo konvertitais. Kodėl tuomet nė nešnypštelėjo Krikdemų flangas? Vienas A.Patackas su A. Stancikiene nepersivertė.

klausimux

Kur iš žydrųjų ekranų dingo VSD bendradarbis-žurnalistas Virginijus Gaivenis, laida „Abipus sienos”? Jos aktoriai buvo Ūsas, Stankūnaitė, jų advokatai… Kur Jakilaičio interviu su Stankūnaite, Černiausku? Kur Miliūtės laida su Kryževičium? Kodėl tų laidų nepaanalizavus dabar? Daug pasimatytų.

..........

Vlad Mazelis vėl čia budi?

Liudvikas

Gera idėja. Laidų archyve turėtų būti.

idomu

ar tik ne tie patys veikėjai ir kariniko Pociūno byloje……pamenu kelis žodžius-juos vienija „KGB ir žydrumas”……manau jie galvoja ,kad mes viską pamiršim,kad viskam abejingi…jei kas pasiskundžia dėl valdžios …sakau -davėt susidoroti su Venskiene -dabar nesiskųskit…….paprastai,kai kas nors nužūdoma-ieško nusikaltėlių-o čia -PASAKĖ AIŠKIAI -BYLA ŽŪDIKĖ…..,nežinau ,ar tai normalu demokratinėje valstybėje,ar tik iki demokratijos,mums dar labai labai toli . Ir dar man įsiminė,skaičiau ,kaip Airių berniukai apibudino savo skriaudėjus su juodom sutanom…kalbėjo – apie ilgas rankas,eiseną kaip b…..

Atsiprašau, kad ne į temą

Pikasas nutilo dėl visai nesusijusių su Garliava dalykų. Komentaruose neteisingai apkaltino vieną garbingą žmogų, teko bylinėtis, suprato klaidą, labai išgyveno. Dar kitos bėdos prisidėjo, nutilo. Šiaip rašė tikrai gerus komentarus, kol nepaliesdavo konservatorių temos, čia jau bet kokį objektyvumą nustelbdavo šališkumas.

TV3

Kažkas jau čia klausė, kas pranešė TV3 vykti vieton ir leido viską tiesiogiai transliuoti? TV3 dar buvo vadinama Babiliaus televizija. Vadinasi, Dabašinsko chebrytė buvo suinteresuota parodyti tautai vaizdelį. Kam albinams to reikėjo? Gal kas žino?

Lavonas pelkutėje buvo

Klausimas tik kieno.
Byla rezonansinė,bet kas filmuoti šviežio įvykio neprileidžiamas.
Bet siužetą Tautai parodė ekstra ir atraportavo laikinas prokureris Petriukas,kad tai „tikrai tikrai” lavonas ,atpažintas pagal KETURRAČIO numerį.
Daugelis patikėjo,bet tik ne aš.
Aš stebėjau „velionio”tėvų veidus,sielvartą.Lyginau juos su kitų šioje byloje žudikėje „žuvusių” sūnų artimųjų veidais.
Konstatuoju:”Nuskendęs balutėje -gyvas”.

Stasys

Vaidas7 labai teisingai pastebėjo, mano manymu. Aš taipogi taip pat samprotaunu. Kažkaip neabejoju, kad čia ne vien tik „pedofiliniai žaidimai” ir vaikų pornografinis bizniukas, bet ir kur kas daugiau…
Matyt, yra bijoma kažkokio didelio kamuolio išsivyniojimo.
Tikriausiai, Kedys tik jo siūlo galiuką užčiuopė …

Juk Kedys teigė

kad užčiuopė didelį pedofilų klaną,bet tuo pačiu pridūri,kad kiti pedofilai jam nerūpi.Tačiau tiems kitiems parūpo Kedys ir jo turima medžiaga apie juos.
Žūdynės buvo -ĖJIMAS ŽIRGU iš reikalo.
Dabar atsukite atminti atgal tam,kad pamatytumėte tikrąjį vaizdą kam labiausiai suskaudo dėl svetimų problemų Seime.
Man įsiminė toks žmogelis SADIBARAS,suspaustotomis lūpytėmis ir pilnomis baimės akimis.
Aišku ,buvo jų tokių žymiai daugiau.

Audra

o as tikiu,kad issipildis tai kas buvo pasakyta:6-tais metais isaiskes tiesa.Visi bus nustebe,kai suzinos kas pagrindinis nusikaltelis.

ruta

Manau ,kad Pirmininkavimas Europai paskatina greicau uzgniauzti Garliavos tragedija , nes Lietuvos politiku noras pasipuikuoti pasaulio ziniasklaidoje , kaip vien pozityvi valstybe , nuleme toki staigu brutualini vldzios elgesi . Nekompetencija , korupcija , svogerizmas nuleme, kad niekas rimtai ir netyre pedofiljos bylos , o kur dar ipainotas politiko padejejas , teisejas .., gali pats iklimpti , nes pedofilija , kaip parode Latvijos auksciausiu salies pareigunu isivelimas i pedfilijos skandala ,turi ir finansu ir galiu ir itakos. Kada valstybe slepia , rupinasi nusikalteliu ?Kai jis sutinka liudyti pries savo sebrus , tada jam suteikiamas liudytojo statusas , o paskui ir tapatybes pakeitimas .Tai ka tokio svarbaus valstybei /?/, paliudijo Stankunaite , kad is itariamosios pavirto / paverte / pinigu islupinetoja… Skaityti daugiau »

YRA

labai daug dalyvių šioje Amžiaus tragiškoje byloje. Bet tų, kurie ją „dengia” – taip pat labai daug.. Ir negali taip būti, kad iš tos daugumos kažkas, kažkam timptelėjus už virvutės galo, nepradėtų vyniotis tas uodegomis surištų gyvačių kamuolys….Dar palaukim…

Sta

Ir negalėjo ištirti to pedofilinio atvejo, nes, matomai, buvo treptelta kojele ir nurodyta iš viršaus, kad visa tai numarinti, kad nebūtų kapstomasi toliau, nes, manau, kad čia ne vien tik pedofilija kvepėjo, bet ir kur kas daugiau, be to, gal būt, degė kažkokio tai VIP (gal krikštasūnio) subinikė, kurią, žūt būt, reikėjo išsaugoti …. O tie visi ūsai, Stankūnaitės, tai tik smulkmė. Kitu atveju, dėl jų niekas nebūtų nei piršto pajudinę. Manau, stankūnaitė buvo tik tas lieptas pagrindinės mažosios liudininkės ir, neabejoju, nukentėjusios, nukenksminimui, jeigu taip galima išsireikšti. O ką reiškia tas visas melas ,keisti scenarijai, neabejingų ir patriotiškai nusiteikusių,nepardavusių sąžinės, mano pastebėjimu, žmonių nesibaigiantis persekiojimas,nesuprantami procesai …. Nereikia pamiršti, kaip rašoma ir kalbama, tų tūkstančių Lietuvos vaikų, nežinia kur… Skaityti daugiau »

TURBŪT,

veikėjai – dalyviai yra stambaus kalibro, kad ministrui tik pėdsekio vaidmuo teko…….

buvusi bylos liudininke

kaip jau ne karta esu minėjusi, kad mano darbovietė yra šalia teisėjo nužudymo vietos, kad prieš pat nužudymą aš mačiau abu žudikus, o ne liemenę automobilyje (tyrėju versija) kad man nekeičiant savo parodymu GP Petrauskas pripažino, kad buvo du žudikai, kad po žudynių per akistatą aš nei vieno iš jų neatpažinau, kaip Kedžio ir t.t. Aš vadinu save buvusia liudinike, nes jau nieko nenoriu prisiminti, o jeigu ir toliau laikyčiausi savo pirminių parodymų, tai dabar būtčiau teisiama už „šmežtą”.

Julius Puras

Stasys su Vaidu žaidžia čia nešvarius žaidimus. Vaidas suskirsto Lietuva i kaškokius tai violetinius iš didžiosios raidės ir nevioletinius.
„Analitikas” Vaidas pavizdžiui tokiu skirstimu kaip objaktyvus ir neobjaktyvus „negirdėjas”. Stasys liaupsina Vaida. Man atrodo kad jus virukai persistengėte ir išsidavėte.

na ar ne keista?

Kad is pradziu prokuroras berods Jancevicius?,sako ,kad irodymu daugiau nei reikia ,kad preiksti stankunaitei kaltinimus ,o paskiau viskas buvo pasukta i kita puse.Ne tik ,kad nebuvo nei kaltinimai pareiksti ,bet biologine buvo pradeta garbinti daugiau nei prezidente…l.ryte straipsniai liejosi laisvai ,sveikino mamas su motinos diena ,taip izeidziant daug mamu ,bet niekas nesvarbu buvo lietrytis palikes ciut ne biologines portalu kur pastoviai buvo ji aprasoma kaip nuskriaustoji ir t.t. Tai kam tas spektaklis?O viso to spektakliaus rezisierius nusigrybavo ir zmones visu tuo spektakliu nepatykejo.

O as manau...

Kad yra valstybiniai banditsi vsio po zakinam.Ju rankose istatymai ir pareigos.Ir atsiskaityti niekam nereikia

O as manau...

Ir seseliniai banditai.O mes padorus pilieciai tarp priekalo ir kujo.Ir tie tarkuoja ir anie tarkuoja mus…”runkelius”

O as manau...

O teisinguma galim tik sapnuoti ir pasijausti puikiai tik sapne.LABANAKTIS!

Liudvikas

Labai rimtas buvusios bylos liudininkės komentaras. Su tikslia užuomina „buvusi”. Tokių liudininkų Garliavos istorijoje yra tikriausiai daug, bet skirtingai nei mūsų diskutantė jaučia, kuo kvepia, jei imtų ir viešai paliudytų, ką žino, kas buvo tas, kuris paprašė taip daugiau neliudyti. Reiškiu pagarbą mūsų diskutantei. Nagi pažiūrėkime kad ir į tuos vagšus mūsų teisėsaugininkus. Atvirai pasakysiu, man jų gaila. Įsivaizduokite, ikiteisminio tyrimo metu surinkta medžiaga vienareikšmiškai teisėjui sako, kad viskas byloje yra aišku kaip ant delno, bet jam kažkas paskambina ar aukštesnis pasako, koks turi būti teismo sprendimas. Ir įsivaizduokite, jei teisėjas, kuris dar nėra visiškai sumaitotas, dar nepraradęs garbės ir teisingumo jausmo privalo reikalaujamą nuosprendį rašyti. Visuomenė ir kolegos mato, kad žmogus palūžo. O vienoje tokioje byloje palūžti teisėjui reiškia… Skaityti daugiau »

kieti vyrukai mūsų teisėjai, prokurorai

atrinkti, užgrūdinti KGB.
jiems žmogų nukuokinti – juokų darbas, o priimti teisme reikalingą sprendimą – kaip du pirštus apsisioti.
taip kad Liudvikai neįvertini mūsų šauniųjų teisėsaugininkų 🙂

Tarabilda

Stasys pasakė mintį, kurią seniai galvoje nešiojau. Nuo braliukų ir estų atsilikome. Sakytum, kas bendra čia su kažkokia Garliavos istorija. O bendro labai daug. Mes ir ne tik mes pamatėme, kaip pas mus veikia teisėsaugos sistema. Joks rimtas investitorius tokioje šalyje, kur taip ji veikia nedarys rimtų ilgalaikių investicijų. Koks žuleris nebent greitą bizniuką prasisuks ir vynios meškeres.
Lygiai taip pat ir vietiniai verslininkai, jei mato, kad teisinius klausimus kažkas gali sutvarkyti ne jo naudai telefono skambučiu, nerizikuos.
Garliavos istorija parodė, koks apgailėtinas mūsų valstybės įvaizdis. Žmonės čia visai nieko dėti.

135
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top