Liudvikas Jakimavičius. Diskusija. Prezidentės tapatybė

Šią savaitę išgirstame šeštąjį metinį Prezidentės pranešimą. Jį skiautelėm kokią savaitę tampys politologų dvaras ir visokio plauko „laisvosios“ žiniasklaidos komentatoriai. Tegul dirba, atėjo jų aukso valanda – už tai jiems moka pinigus. Nekviesti nemėginkime prisijunginėti prie jų choro, lyg aidu atitardami ar piktindamiesi metinio pranešimo neatitikimais tikrovei bei jo interpretacijomis. Verčiau padiskutuokime rimtesne tema – ar Lietuvos Respublikos Prezidentė nėra tapusi problema Lietuvos Respublikai? Kiek ji, kaip asmuo, yra susieta su tekstais, kuriuos ištransliuoja ir ar vaidmuo Lietuvos siužete yra jos pačios laisva valia pasirinktas?

Jau septinti metai ji vadovauja valstybei. Sakytum jau pakankamai Lietuva turėjo laiko susipažinti su savo vadove, tačiau pridėkime ranką prie širdies: kai Dalia Grybauskaitė, grįžusi iš Briuselio, pareiškė, kad kels savo kandidatūrą į prezidento postą, mums ji atrodė labiau „permatoma“, pažįstama nei šiandien. Atrodo, jau tuomet pakliuvome į viešųjų ryšių technologų gudriai paspęstas pinkles, kurie kuria ne produktus, bet jų iliuzijas ir įvaizdžius.

Žinomas dalykas – viešųjų ryšių technologai nėra kokie nors labdariai – gerų žmonių padėjėjai ar besiaukojantys „vardan tos…“ Tai brangiai samdomi šuleriai, švelniau tariant – iliuzionistai. Tad kyla klausimas, kokios politinės grupės (partijos), jėgos buvo suinteresuotos Grybauskaitės atėjimu į valdžią, ar mes žinome, kas užsakinėjo ir dabar užsakinėja muziką, ir kokių šie tikėjosi ar gauna iš to dividendų? Ar kas nors rimtai įsitikinęs, kad pati Dalia Grybauskaitė iš savęs nusprendė įgyvendinti savo slapčiausias svajones ir troškimus? Pamėgino ir pasirodė besanti laimės kūdikis. Gal jai pasisekė kaip Pelenei stebuklinėj pasakoj – svajonės ėmė pildytis? Tarytum atpildas už patirtas skriaudas ir „mažuosius karus“, kovotus sovietmečiu. O kas svajonėms ir troškimams įjungė žalią išsipildymo šviesą – gal dėdė Dievas, su kuriuo, švelniai tariant, Prezidentė kažin ar turi kokių nors bendrų reikalų? Jei ne jis, tai gal koks nors kitas galingas dėdė?

Dar vienas rimtas klausimas: ką į rankas prieš septynetą metų gavo piaro technologai? Kokį molį, iš kurio Lietuvai reikėjo nulipdyti ir kaskart perlipdyti pagal situaciją ir naujus eskizus patriotę Nr. 1? Aikštingą Briuselio biurokratę „ar kažką daugiau“?

Per pastaruosius Prezidento rinkimus buvo girdėti buvusių jos adoratorių naujos kalbos. „Na, nėra iš ko rinktis, tai balsuosiu už Dalią“, o į visuomenės priekaištus, kad ne kažin ką per pirmąją kadenciją Lietuvai nuveikė, dažnas sutikdamas, linksėdamas galva išsakydavo ir tokią mintį: „Na taip, Daukantynėje daug pastangų ir laiko buvo sugaišta įvaizdžio kūrybai, kad būtų ir ta antroji kadencija. Bet juk tuo kandidatė ir gera, ir už kitus geresnė, nes jai nebereikės gaišti laiko dėl savo įvaizdžio, nebereikės bijoti kokių nors ekonominių korumpuotų grupuočių ar priiminėti pusinius sprendimus vardan politkorektiškumo. Žodžiu galės pasitrankyti iš peties, kaip ir buvo žadėjusi prieš pirmąją kadenciją“.

Kai buvo verčiamas iš prezidento posto Rolandas Paksas, pamenam paleistą lakią ir linksmą frazę: „Paksas nekaltas – aplinka kalta“. Dabar toks frazeologizmas, pakeitus asmenį, kažin ar kiek nors atitiktų tikrovę. Ar galėtume įvardinti mūsų prezidentės aplinką – kas tie jos Borisovai, Ačaidračai, Lolišvilės ir Rubikonai? Prezidentės aplinkoje tokių ryškių asmenybių nėra. Viešai matoma tik brigada nuolankių Ulbinaičių. Jei kas nors ir trukdo prezidentei daryti gerus darbus Lietuvai, tai greičiausiai ne jos aplinka. Ši tik padeda ginti nuo priešų apsiaustą Daukanto aikštės „tvirtovę“. Tuomet kyla kitas klausimas, kur žiedžiamos vienos ar kitos valstybės valdymo ir pertvarkymo idėjos, gal jai padeda Lietuvos scenarijų kurti tas daugiau išmanantis dėdė? Ir tas dėdė gal nebūtinai profesorius Vytautas Landsbergis, kurį „liaudis“ pamėgo demonizuoti?

Pasipila eilė papildomų klausimų: ar mūsų Prezidentė turi kokias nors aiškias pažiūras, kurios būtų jos elgesio ir pasirenkamų sprendimų pagrindas? Ar kas nors projektuoja jų pasekmes? Ir išvis – ar Daukanto aikštė turi kokį nors aiškesnį ateities Lietuvos projektą?

Jei viso to nėra arba yra kažkas kita, ko mes nežinome, tuomet visiškai suprantama nuolatinė mūsų Prezidentės egzistencinė būsena – įtampa ir nerimas neišsiduoti, kad nebūtų atpažinta, kas ji yra iš tikrųjų ir koks tikrasis scenarijus, kuriame ji vaidina. Ar ne tuo tikslu prieš visuomenę buvo panaudota ir skiepų akcija? Ar ne tam tarnauja ir karo retorika, kuri ne tiek telkia, kiek skaldo ir priešina visuomenę?

Ar ne keistas paradoksas – Prezidentės autoritetui kur kas didesnės grėsmės kyla ne iš Rytų, kur gal yra parengtas segtuvas mūsų Prezidentę kompromituojančių tikrų dokumentų, o iš mūsų tyliai lūkuriuojančios visuomenės, kuri iš Prezidentės elgsenos detalių įtarinėja tokius dokumentus egzistuojant.

Labai logiškai tuomet atrodo Prezidentės savisaugos žingsniai ne tik „apsišlavinėjant“ savo CV, bet ir naikinant pilietinę visuomenę, opoziciją, partijas, mindant Seimo autoritetą, kišantis į kitų institucijų (ypač žiniasklaidos) darbą ir reikalus. Tai visuomenės tramdymo ženklai, virstantys palaipsniniu autokratizmo įtvirtinimu.

Ir klausimas iš sąmokslo teorijų srities: „Ar Putino scenarijuje negalėtų būti idėja padėti sukurti Lietuvoje autokratinį režimą, tegul retorika ir patį antiputiniškiausią pasaulyje, bet valdomą? Jei Putinui iš tikro kenktų Lietuvos antiputiniška retorika, neabejoju, kad juodajame sąraše jis būtų atradęs vietos ne tik Neliupšienei, bet ir kur kas reikšmingesniems antirusiškų nuotaikų kurstytojams – pvz., LRT direktoriaus A. Siaurusevičiaus komandai: A. Jakilaičiui, V. Miliūtei, N. Pumprickaitei ir Co. Nejau atviro formato sąraše pritrūko jiems vietos?

Klausimų daug, kaip ir begalė galimų skerspjūvių, kurių rakursu galėtume aptarinėti mūsų Prezidentę ir jos elgsenas, bet pagrindinis klausimas: ar mes iš tikro pažįstame, kas ji yra iš tikro?

Diskusiją moderuoja Liudvikas Jakimavičius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
155 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juozapas

Pasirodžius šiai temai prasidėjo techn. kibernetiniai „stebuklai”. Prisijungti prie portalo „atsitiktinai netikėtai” tapo beveik neįmanoma. Dar įdomiau – dingo neseniai įkeltas komentaras. įkėliau, buvo. Atsidariau vėl – nebėra. Adminui -stiprybės. … Gerai, bandau rašyti. Vienas beveik baigtas komentaras nuplaukė šuniui pauodegiui. Užlūžo. Taigi, … …. Informacinėje erdvėje mirga nuo visokiausių versijų apie Ponios biografijos detales, ir pan. Tačiau knaisiojantis po tą virtualų šiukšlyną apčiuopti tikros teisybės siūlo galą sudėtinga. Manau, kad tokia info košė tenkina Ponią. Plačioji publika nelinkusi į loginių išvadų mąstymus. Publikai duok gryną kaip blyną „faktą”. Arba gandą. Sukramtytą, burnoje pašildytą atatrajotą vartojimui. Bedančiams, besmegeniams lietuviams. Ėgi visgi pabandykime pasilypėti virš šiukšlyno ir pažvelgti reikao esmę makro plotmėje. … Pradėkime ieškoti atsakymų kertiniuose dalykuose. Tarkime, yra dvi… Skaityti daugiau »

Kęstutis

Tikrai įdomūs fokusai dedasi su portalu.Iš pradžių portalas buvo blokuojamas, bet vėliau atsidarė. Įkėliau komentarą, bet kai po kurio laiko mėginau sugrįžti, išmetė lentelę:”A Database Error Occurred
Unable to connect to your database server using the provided settings.

Filename: core/EE_Config.php

Line Number: 211.” Dabar vėl atsidarė, bet mano komentaras buvo nuplukdytas.

sakiau, kad Juozapas - protingas

p.p.p. (panelė prezidentė polikarpovna) patenkina visus bandos dalyvius – kurie gali gyventi tik valdomi ir valdantys.
gyvuliška piramidė.
bet kas baisiausia – toje piramidėje visi turi savus viršininkus.
kas p.p.p. viršininkas?
gerb. Juozapai – gal Jūs galite ką pasakyti?

Tarabilda

Panelė yra pasakiusi, kad ji nedaro klaidų. Ar tai reiškia, kad ji duoda visiems suprasti, jog nėra žmogus, o gal nori pasakyti, kad jos lošiamoj partijoj visi ėjimai yra teisingi? propagandos frontuose žinomas ir toks gynybos būdas.

Sandra

Puteikis yra labai panašiai daromas atsarginis mažesnio kalibro produktas. Jei neprireiks, bus nurašytas į istorijos šiukšlyną, bet jei prireiks, kovotojo už skriaudžiamą žmogų įvaizdis bus uoliai pompuojamas.

Vienas tox

Šita diskusija paleista, turint piktybinį tikslą – sugadinti Lietuvai šventinę nuotaiką Prezidentės metinio pranešimo proga. Jakimavičius (kas galėtų paneigti) yra gudriai užsimaskavęs Putino agentas.

Povilas

Viskas gan gudriai supainiota ir toliau painiojama, kad „runkeliams” susivokti butu neimanoma.
Bet atidziai stebint sios moters veiksmus vienoje atskiroje srityje, darosi daugmaz aisku, i kur driekiasi ja maitinancios saknys.
Ta viena atskira sritis – pinigai.
Ne kiekviena gi operacija ofsoruose paslepsi.

ne panelės gaila

velnias negriebs tos panelės – o jei ir pagriebs, nieko blogo.
Labai gaila tų žmogelių, kurie šventai tiki panele ir net kai kurie kas mėnesį bando ieškoti TIESOS po jos langais.
gal nomenklatūrai ji labai tinkama – gerai saugo nomenklatūros privilegijas į sotų gyvenimą – tuo galima paaiškinti nomenklatūrinių konservatorių bei liberastų (nekalbant jau apie komunistus-kgbistus) meilę panelei.

Juozapas--- 21:17

Į Tamstos klausimą galima atsakyti vėlgi pasižiūrėjus iš padebesių. Pažiūrėkim. Ponios valdymo rezultatai. Totalus visuomenės nusivylimas savo valstybe. Didžiulė emigracija. Sužlugdyta žvalgyba ir kontražvalgyba. Partijos galutinai virto gaujomis. Pagal įstatymą parlamentinė valstybė virto vieno asmens šeimininkavimo/patvaldystės orgija. Išaugo skustančiųjų kiekis. Bankų diktatas tapo baudžiava. Įsigalėjo totalus piliečių sekimas, pamintos vos visos tarptautinės žmogaus teisių konvencijos. Ženkliai pagausėjo režimui oponuojančių asmenų „natūralių” mirčių. Krašto gynyba iš esmės sužlugdyta, nors ir gausiai dangstoma imitacinėmis priemonėmis. Ir t.t. Kam naudinga tokia eiga? pažiūrėkim iš dar aukščiau: ruskiai po sovietijos subyrėjimo gerai išmoko pamoką. Pirmoji okupacija nebuvo labai sėkminga. 1940 įvykiai buvo akivaizdus farsas. Pasaulio opinija buvo griežta -jokio laisvanoriško įstojimo į sovietiją nebuvo. Tą itin reikšmingai liudijo partizanų kova, jos mąstai. Ruskiai nutarė… Skaityti daugiau »

dauguma

Nesupranta manau nei kasji yra ,nei ka dirba ir ka daro ir delko daro?Bet siaip tai tiek avinu ,kadejo tikrai manau balsuoti dauk kas uz ja.Bet sitaip su zmonemis nebendrauti,tai kazkas neitiketina…Tos foto su vaikuciais ,su verbom ir kitos ,kazkas taip dirbtino.

Juozapui

Jūs neteisus. Prezidentė prisipažino kažkuriame interviu, kad KPSS bilietą po rugpjūčio pučo išmetė berods nuo tilto į upę. Nepasakė, ar į Nerį, ar į Vilnelę, o KGB pažymėjimų po kovo 11-osios kagebistai tikrai nenešiojo. Tokią instrukciją tikrai turėjo iš centro gauti, idant netyčia neįkliūtų.

Juozapas---Povilui

Sveikas gyvas. Šimtas metų. Vis nesusieinam. Na, dėl finansų, Tu čia žiauriai gerai pasukai. Labai tamsi zona, bet apšvietus daug ką paaiškinanti. Tačiau yra vienas kuklus niuansėlis. Misliju, jog labai „faina” ruskeliams žiūrėti kaip jų agentūros ardomoji veikla finansuojama už …lietuvių pinigus. Taip misliju dalis snoro pinigėlių nugaravo agentūros veiklos plėtros klausimams. Bat,… tuo pačiu tai puiki priedanga tikrąjam Rezidentūros finansavimo šaltiniui pridengti. Visas tas grandiozinis Ponios piaras kainuoja, kainuoja ir leibgvardijos kūrimas, kainuoja nelabai klusnių papirkimas. Tam pinigų biudžete nėra. Būtų skiriama – pasimatytų. O kai visi šneka, kad Ponia prisivogė iš snorų, tuomet tokio „alibi” runkeliams pakanka kad nebesikastų giliau. Todėl pritariu -viskas meistriškai supainiota, užversta faktų-faktelių ir gandų-gandelų pertekliumi. Persisotimas yra apsauga nuo pavojingo smalsumo. runkeliai neišrankūs.… Skaityti daugiau »

Juozapas---22:31

Pone/ia, aš jums pasakysiu, kad esu Romos popiežius arba kad rytoj laimėsiu jackpot aukso puodą – Jūs patikėsite. Juk patikėsite, ar ne – Jums gi pasakė. Naivu. Graudu ir juokinga. KGBistai nesinešiojo pažymėjimų… Tikrinote kišenes? Beje, „kišenes” paminėjau metaforiškai. Ar teko girdėti tokią sąvoką „metafora”? Jeigu mokykloje tą dieną kai mokė nebuvote, ne bėda -pedijose yra apibrėžimas. O dabar pavaišinsiu Jus kotletu pagal Tamstos skonį. Pabandykite atsakyti į paprastą klausimą: Kur buvo ir ką veikė Ponia DG 1991-01-13? Metai bėga, o aš niekaip nesulaukiu atsakymo iš Ponios. Aš pvz. puikiai pamenu kur buvau tuo metu. Pamenu ką veikiau sekančią dieną, pamenu kiekvieną armatūros virbą ar vazdį nutemptą iš gretimos statybvietės statant įtvirtinimus paplink AT. Aš Ten be pertraukų praleidau daugiau… Skaityti daugiau »

Liudvikas Jakimavičius

Nors komentatorius „Vienas tox”, gudriai apsidraudęs, apkaltino mane tarnyste Putino agentūrai, vis dėlto nesuspenduosiu savęs kaip diskusijos moderatoriaus. Aišku, mielai pasikviesčiau į talką diskusijai pagyvinti prezidentės patarėją Daivą Ulbinaitę ar Prezidentės laiškų atsakovę Genę, bet kažin ar išeiti į viešą diskusiją joms užtektų drąsos. Klausimai mat nėra iš anksto suderinti.

Nesuprantu

Jei Matrioška kuria mums gerovės valstybę, kodėl iš tos valstybės taip visi bėga net neatsigręždami?

Juozapas---Liudvikui

Sveiks gyvas, Tamsta. Smagu, kad gerą pirtelę pakūrenai. Įtariu, kad „bania” kai kam per karšta pasirodė – bandė buldozeriu užstumti. Kaipsako, ne žodžiais o darbais… Va ir turime atsakymą apie Ponios „tapatybę” Jai pavaldi Kontora užpuolė nesisteminį, oponuojantį portalą dėl iškeltos Poniai nesmagios temos. Argi ne rytietiški papročiai? Vienas prie vieno putiniški metodai – opoziciją dusink. Šiandien portalą atakavo, rytoj granatą per langą įmes ir dar paskelbs karinę padėtį, atseit rūūūūsai puooola. Volgodonskas, maskvos daugiabučių sprogdinimas… Tik laiko klausimas kada Ponia lieps surengti lietuvišką versiją. Bus reikalas -lieps nemirktelėjus. Gebistai visi vienodi. Jiems žmonės yra tik „musor”, šiukšlės. Pažiūrėk į putlerio snukį. Jokių žmogiškų emocijų. Botoksas čia tikrai ne pri ko. Gebisto išraiška yra specifiškai įpatinga. Ir žinai – man… Skaityti daugiau »

Juozapas

Nenoriu uzurpuoti komentarų erdvės, todėl šiandien baigsiu. Tegul kiti pasisako. užbaigdams pasakysiu: Štai, lojalieji Jos pažai ir freilinos suokia- mūsų pRez yra karšta NATO šalininkė. Valio. Teoriškai aš taip pat. tuo pačiu pažiūrėkime realiai ko šiandien vertas tas garsusis aljansas. Ukrainai Budapešte irgi buvo duotos garantijos. Ant Budapešto Memorandumo suraityti US ir Uk parašai kur šventai įsipareigojama Ukrainai, laiduojamas saugumas ir teritorinis vientisumas. Ir ką? Putleris tuo poiergaliu nusivalė rūrą ir kvit. antri metai ruskių invazija vyksta, žūsta tūkstančiai ukrainiečių, okupuota ženkli teritorijos dalis- ir ką? amerikonai, britai kartu su švabais ir varleėdžiais tik bezdalus skleidžia. Metai laiko nemato reikalo tiekti Ukrainai ginkluotę. Klausiu – kokia garantija kad kai ruskiai peržengs mūsų sienas, kokia garantija kad nebus tas pats? Realiai… Skaityti daugiau »

Smulkmena Juozapui

Kremliuje valdžią paėmė Leningrado KGB grupuotė, kuri ten ėmė formuotis aštuntojo dešimtmečio antrojoje pusėje. Gal tik toks sutapimas, kad Grybauskaitės komunistinės karjeros pradžia ir laiku ir vieta sutampa su Putino, Lavrovo ir kitos jų chebros lokalizacija. Neabejoju, kad jau nuo anų laikų yra pažįstami, bo visi tarptautininkai.

to smulkmena

tai ne smulkmena.

Darius ne Kuolys

Norėjau paskelbti komentarą, bet gerai pagalvojau prieš paspausdamas kursorium „skelbti” ir susilaikiau. Tikriausiai nujaučiat, ką aš pagalvojau.

vis tik Marijos žemė...

reikia demonstratyviai po polikarpovnos langais melstis Marijai ir prašyti:
– TIESOS mergaitės atžvilgiu,
– pensijų sunormalizavinmo,
– kad nebevogtų komunistai,
– kad KGBistai vaikų neprievartautų ir t.t.
———
Ačiū Juozapui – už labai puikias ir teisingas mintis.

Prašymas

Prašau išvardinti Grybauskaitės ir Puteikio tapatybės skirtumus pagal jų požiūrį į SAVE ir SAVO valdžios galių suvokimą.

Al.

Štirlic, vy – jevrei, – skazal Miuler. Niet, ja ruskij,- bistro otvietil Štirlic.
Ginčytis, manau, nėra dėl ko. nebent dėl to, ką mums su visu tuo daryti.
Pastaba Liudvikui; žodžio meistras, manau, galėtų apsieiti ir be to ,,diskusiją moderuoja”.

Lb.gera tema?

Ar Prezidente gali laisva valia suzinoti kas is tiesu vyksta vslstybeje?Kas ir kokiu tikslu klaidina salies vadove slaptomis pazymomis,pateikia jai informacija nestitinkancia tiesos?Izvalgesnis pilietis gan tai vyksta jau seniai supranta.Mano manymu jos neklaidina tik gen.prokuroras Valys.Nes pati Vali Paulausko sukurta kriminalyzuota prokuratura klaidina ir bando juom atsikratyti.Saunuole Prezidente!!!Nors ir klaidinama,ir smeiziama,ir gniuzdoma ir zlugdoma atsilaike iki sios dienos kai visiems pradejo aisketi …kas klaidina Prezidente?kokiu tikslu klaidina?Pranesima gal ji pati parase pagal jai pateiktus duomenis,kurie neatitinka tikroves.Tie kurie jai perduoda klaidingus duomenis gerai supranta kad kils zmoniu pasipiktinimas.Jug reikia „jiems”rasti budu kaip supriesinti Prezidente su Tsuta!

Dauguma zmoniu supranta tiesa

Bet Lietuva teismine valstybe.Net per komentarus zmones yra persekiojami ir tasomi po teismus.Zmogus suprantantis tiesa ir isreiskiantis savo nuomone tapo valstybes priesu,nusikalteliu!Gerai Adamkyzmo laikais isitvirtino „jie” Per teisesauga Lietuvoje daro ka nori!

Nei Rusai,nei Nato nepuola Lietuvod

Lietuva jau yra uzpulta po nepriklausomybes ir uzpuolikai pacioje Lietuvoje puola visus kurie pabando jiems nepaklusti.Ir Prezidente jie puola,klaidina nes ju pilna visur!

Povilas>Al

Pora žodžių sukeičiau vietomis jūsų juokelyje ir dabar jis puikiai atspindi tikrąją padėtį mūsų kieme.
Mano nuomone turėtų būti taip:
„Štirlic, vy – ruskij, – skazal Miuler. Niet, ja jevrei,- bistro otvietil Štirlic.”

Dievo bausmė tautai

kad tauta nerado jėgų nusikratyti komunistų-kgbistų nuo savo sprando, tai Dievulis nubaudė lietuvių tautą atsiųsdamas tą neaiškią pakrypusią poniutę.

ruta

Grybauskaite mano akyse , tai TIK uoli karjeriste su daugybe kompleksu , nekompetetinga nei vienoje srityje .Butaforija ,marionete , dekoracija ,vestuvinis generolas ,fikcija, eiliniams Lietuvos pilieciams.Nes per juos kadencija taip sparciai kritome ir krentame i dugna , kad tik spek fiksuoti negatyva .Tokie funkcionieriai lojalus bet kokiai santvarkai , sistemai , kuri duoda pavairuoti , kad ir redancia atbulai/atgal/ , masina .Atskris is Marso , bus stipresni , tarnaus jiems, irgi labai uoliai . Ar Rusijai , ar Amerikai , ar Briuseliui ,reikalingi bestuburiai vadovai , kurie pritars bet kam , kas bus nuleista is auksciau .Buvo raudoni komisarai , dabar Europos komisarai , kur skirtumas ?Ar Europa nepersa per prievarta ir sau ir mums anomaliniu iskreiptu supratimu apie homoseksualius… Skaityti daugiau »

ruta

p.s. Po Grybauskaites , manau, i prezidentus bandys kisti anuka .Sitas politinis broileris irgi toks pats nykus ir panasus i saldyta zuvi .

Šv.Kaimo Jurgis.

Šiandien 10 val. klausysimės Prezidentės metinio pranešimo/ataskaitos. Tada ir nuspręsim kas yra kas.
Lietuva tapo pasauline geopolitine žaidėja – taip rašė New York Times. Ir tai tik dėka mūsų pasaulinio lygio lyderės Grybauskaitės. Tik jos dėka maža šalis tapo tokio pat reikšmingumo kaip G7-8 žaidėjai. Pats sau pavydžiu tokios Prezidentės. O juk buvo laikas, kai atrodė, kad jau visai neliko iš ko rinktis. Kaip kad dabar nutiko Latvijai.

Beta

Kas yra Grybauskaitė? Ogi ponia Niekas. Save įsimylėjusi, žemo išsilavinimo ir žemo intelekto narcizė, kuriai kaip aklai vištai grūdas nukrito prezidento pareigos. Ką ji būdama tose pareigose nuveikė? Nieko. Beatodairiškai, pačiais primityviausiais metodais gina savo teritoriją ir viskas. Klausimas kitas: kas stovi už Grybauskaitės, kas ją į tas pareigas prastūmė ir ko JIE siekia? Tai tik verslo struktūros ar kažkas daug baisiau? Į pirmąją kadenciją, pilkojo kardinolo vaidmenyje paprezidentauti sumanęs ir gudriai LEO afera pasinaudojęs, Landsbergis? Galbūt, tačiau ne vienas. „Mes su ja dirbame”- šešėlyje dar matėsi keletas kitų odiozinių figūrų tokių kaip Egidijus Kūris, Audrius Siaurusevičius, Dabašinskas, „LAWIN”. Antroje kadencijoje aiškiai matosi „LAWIN” grupuotė. Jie skiria patarėjus ir GP. Bet ryklių tai daug, pokiliminės kovos tęsiasi, Seimo, teisėsaugos ir… Skaityti daugiau »

Tarabilda

Ir Grybauskaitė, ir Putinas valdžių piramides yra susitvarkę visiškai analogiškai pagal tą patį kurpalių. Jiems visiškai pavaldžios ir renkamoji, ir paskirtoji valdžia, teisėsauga ir žiniasklaida.Vienintelis dalykas, ko jie bijo tai – Maidanai. Todėl ir kovos smaigalys nukreiptas prieš savo visuomenių kitamanius. Jei Lietuva netyčia užsimanytų tikros nepriklausomybės, kaip ir Ukrainoje karas su Rusija būtų neišvengiamas. Pakaktų, kad Maidanas išvytų iš Daukantynės Matriošką, pamatytumėm, kaip sušnypštų Kremlius. Pasikartotų Janukovyčiaus scenarijus.

Liudvikas Jakimavičius

Komentatorių žiniai, kad cituodami būtumėt tikslūs – Prezidentės metinio pranešimo tezės (kvintesencija)jau vakar buvo paskelbta Prezidentūros tinklapyje. Ten yra gana įdomių skaičių.

Šv.Kaimo Jurgis - Juozapui

Ne ten taikot, gerbiamasis.
Ryšys su serveriu „užlūžo” iškart po to kai po Juozaičio straipsniu įkėliau komentarus apie Z.Vaišvilos ryšius su KGB generolu R.Marcinkumi. Jūsų išankstinis nusistatymas prieš Prezidentę tik demonstruoja jūsų visišką politinį aklumą.

Liudvikas Jakimavičius administratoriui

Paprašyčiau pašalinti iš mūsų diskusijų lauko copypastintas paklodes iš Prezidentūros tinklalapio. Tekstas nėra slaptas, visiems prieinamas ir įkeltas čia tik siekiant trikdyti gyvą diskusiją. Tekstas šiame kontekste atlieka spamo funkciją.

Beta > Šv.Kaimo Jurgis.         8:18

Žaidėjau tu žaidėjau. Gal pasižiūrėk tamsta į Eurostato duomenis, kur rastum:
Lietuvoje mažiausi iš ES valstybių vidutiniai ir minimalūs atlyginimai,
Didžiausias mirtingumas,
Lietuva atsilieka žmogaus teisių srityje,
Mažiausios senatvės pensijos- pensininkai badmiriauja,
Didžiausia emigracija,
Didžiausias kalinių skaičius tenkantis 100 tūktančių gyventojų,
Lietuvos žmonės vieni iš nelaimingiausių pasaulio gyventojų
Ir taip toliau ir panašiai…
Tavo žiniai, pagrindinė valstybės funkcija tai jos piliečių gerovė ir saugumas, o ne kažkokie paistalai „Lietuva tapo pasauline geopolitine žaidėja – taip rašė New York Times”

Daina

Mano nuomone, Lietuva jau seniai parduota. Ir savininkas čia verčia visus šokti pagal savo užgaidas: ponios nelogiški pasisakymai, valdžiažmogių nedarnus pritarimo choras – jie kartais nepataiko į toną, nes nevisada supranta į kurią pusę suka Stiklo kalno ponia. O tikrasis Lietuvos savininkas šaiposi iš kelių likusių neparsidavėlių desperatiškų pastangų priešintis svetimai įtakai, nepasiduoti. O ko tikėtis iš jos? Ji pati tik žaisliukas tikrojo savininko rankose. Tik ar kada sužinosime kas čia vyksta iš tikrųjų? Visus visus mus pasiglemš istorija: su mūsų nuopelnais ir su parsidavimo aktais…

Eglė

Štai kiek vienas žmogus gali nuveikti, jei rimtai dirba. Klausau dabar JE kalbos per LTV. Šaunuolė.
Mūsų Prezidentės gali nemėgti tik sukčiai. Ir nebūtinai tik ekonominiai. Nes ekonominis sukčiavimas išdygsta iš žodinio sukčiavimo. Kai kalbama ne tiesą, o tik tai kas gali atnešti naudos man, kad ir pakenkiant kitam. Tikroji Prezidentės tapatybė ir yra tapatybė su Tiesa, kuri turi būti naudinga visiems, o ne daliai gudručių.

Eglė

Labai teisingai ir konkrečiai kalba Prezidentė. Tikra šaunuolė. Dvasios aristokratė. Tokia turėtų būti Lietuvos karalienė, kurios pavydėtų net Britanija, kurios karalienė tik dėl grožio.

Eglei Trupmenas

Atsakykit, tai kodėl Prazidentūra nuplauna nuo aikštės grindinio kreidelėmis užrašytą žodį Tie-SOS, kodėl nukabina nuo medžių Kalėdinius Tie-SOS angelus, kodėl neatsako į šimtus laiškų dėl valstybės paslaptimi tapusios Garliavos mergaitės Deimantės? Kodėl „šaunuolė” neatsako, o gražbyliauja su trispalve vaikų dovanota apyranke. Falšas, falšas ir dar kartą falšas.

pederastas - kgbistas Eglė

visos kgbistinės šestiorkės turi moteriškas kličkas: Egles, Onutes ir pan.
mat jie periodiškai profilaktiškai vyresniųjų išprievartaujami.

ponas Liudvikai,

Persekioja tokie įtarimai,-nors tu ką.
Sovietų sąjungoje Lietuva buvo vadinama,,mažaja Amerika”.Iš ten lietuvaičiai savo šaliai sugebėjo išpešti labai daug.( kad neužimti daug vietos-nevardysiu).
Palikome sovietų sąjungą. Na dabar daug gavome iš europos sąjngos,o kad nereikėtų grąžinti—vėl žiūrime į Rusiją.
Gal čia mūsų TOKS valstybės tikslas.
Eiliniams piliečiams šita valstybės būsena -jau nabesuprantama.

kgb oficerka

jos eisena ir laikisena ismustruotos kgb karininkes laikisena …isivaizduokit ja su karininko uniforma …

Bogušio komentaras LRT

Grybauskaitė yra Dievas – „Aš kelias, tiesa ir gyvenimas”. Ar įmanoma sugalvoti ką nors labiau satanistinio?

Kotys

Dienos anekdotas: II kadencijos 1-ųjų metų ataskaita:
Atsakyta į 4790 šalies gyventojų laiškus.

Mix

Nuoširdžiausiai dėkoju p. Juozapui už pateiktus komentarus, kuriuose logiškai išdėstytoms įžvalgoms visa širdimi pritariu. Be to, patinka p. Juozapo rašymo stilius. Tačiau visa tai kelia didelį liūdesį.

Traidenis

Pr. pranešimas tik patvirtina, kad matrioška ir tekstai kuriuos jai parašo viešųjų ryšių specai neturi nieko bendro – prasilenkiančios tikrovės ir tiek.

tarabilda

Labai ciniškai nuskambėjo pranešimo mintis, kad vienijasi skirtingos žiniasklaidos priemonės, partijos ir visuomenė. Vadovaudamiesi tokia logika galime teigti, kad didžiausios vienybės buvo pasiekusios komunistinė Sovietų sąjunga ir hitlerinė Vokietija. Apie tai, kokiais būdais buvo siekiama vieningos žiniasklaidos yra labai geras L. Balsio liudijimas, skelbiamas portale. Tas žmogus matė iš arti, kaip matrioška su patarėjais laužė nugarkaulius „Lietuvos žinioms”, Alfai, kaip sustygavo LRT politinę „balalaiką”.
O dar įdomesnis dalykas po ta publikacija tai įniršusių žurnalistų klano reakcija. Sarginiai Radzevičiaus pudeliai gina diktatūrą ir autokratiją. Tai yra pati tikriausia nešvankybė.

Liudvikas Jakimavičius

Dėkoju portalo administratoriui, kad išgirdo mano prašymą pašalinti prezidentūros klakerių spamą, kuris buvo sukilnotas į mūsų diskusijų erdvę.

155
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top