Liudvikas Jakimavičius. Dočys politikuoja

Tų partijų dabar gyvas velnias. Kažkaip nė už vieną neniežti balsuot. Nu, nėr tokios, kad viskas būtų pagal mano pažiūras ir įsivaizdavimą.

O šiandien po Konservatorių maišto, reitinguojant „Gabringridos“ partinį sąrašą, pagalvojau, – laikas steigti partiją, pavadinimu – „TI KO PA“ – tikrųjų konservatorių partiją. Tik opa, ir sušoka visi pas mus, kas save laiko tikrais konservatoriais. O kas ten pas juos liks, mums visai nerūpi. Net jei mūsų bus nedaug, Lietuva visados pasisakys už tikruosius konservatorius, ir niekados nebalsuos už netikrus konservatorius. Aš nuo vaikystės tikras konservatorius ir žinau, ką tai reiškia.

O kaip puikiai skamba „Tik opa“ – ir valdžia mūsų. Ir be jokių koalicijų su visokiom šimšimų armonikėlėm.

Ir dar pridursiu – Alksnynuose ne tik konservatoriai, bet ir valstiečiai mano idėją palaiko. Užkursim mes rimtą pirtį. Istorija paminės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Bijau Liudvikas pavėlavo su šia idėja . Vieno menamo signataro ir CO kompanija jau bandė registruoti tokiu pavadinimu juridinį subjektą . Kaip ten gavosi ? visi persiriejo tarpusaviję .. kai kas net vargšus bebrus atkaltino ir ilgai dar juos už tai ujo .. istorija nemaloni ir turi ilga nemalonią potekstę jos pabaigai ..Gal Liudvikai nerūstaujant likimo ir atsisakykite tos idėjos. Tas „Tik opa, ir sušoka ” ..sabutilnikai ir plaukiam .

Opa pa partijos himnas

„kas nešokinės tas ne,
kas nešokinės tas ne,
kas nešokinės,
kas nešokinės,
kas nešokinės tas ne!”

dr. Citramon

Sumanymo įgyvendinimas neįmanomas.
Medicininiu požiūriu.
Mokslo įrodyta, kad lietuvių populiacinos dauguma yra labai alergiški.
Vos išgirdus žodį „koncervatoriai”, tūlo lietuvio ranka savaime ima ieškoti šautuvo.
Geri koncervatoriai būna tik negyvi, tą pasakys bet kuris patalogoanatomas.
O bet tačiau, sakysite, jog rinkimuose koncervinis maras vis tiek surenka kažkiek balsų.
Taip, tai tiesa, tačiau koncervus renka tikrai ne lietuviai o … zombiai.
Numirėliams koncervinis užkratas nepavojingas, lavonai neužsikrečia.
Daug svarbiau būtų vykdyti visuomenėje higienos švietimą.
Pradžiai reikėtų bent uždrausti zombiams balsuoti. Lavonų vieta kapinėse, o ne bastytis po rinkimų apylinkes.

stasys

Vaidas Vds …paporino kokie išskirtiniai bruožai tikro politiko. Gal aš kažką maišau bet visa tai tinka ir paprastam žmogui .:)) Ne ne mielas Vaidai .. tai ne politiko bruožai .. tai tos avelės kuri ka tik paliko maldos namus apdovanotą trumpalaikiu tu dorybių sąrašu . Liudvikas ieško tu kurie net blogu oru irkluotu jo ta TIKRU konservatorių valtele .

habilitās

Laisvalaikiu vartydamas „Dočio enciklopediją“ prisiminiau kai kurias rinkimų smulkmenas, kurios vis lieka Alksnynuose ir niekaip nepasiekia dienos šviesos. Ponas S. Gerdvila siūlo privalomą balsavimą, kurį taiko dalis valstybių, įskaitant ir ES šalis. Šios pozicijos šalininkų teigimu, „visuotinis balsavimas sustiprina demokratiją.“ Na, kiek man sąmonė leidžia suvokti supantį pasaulį, demokratija, tai teorinis reiškinys, kuris praktikoje dar niekur nepasireiškė, kaip ta šviesi komunizmo ateities arba tautiška alternatyva – „gerovės valstybė“. Kadangi esu iš tų 50%, kurie per rinkimus į seimą nepakelia savo Sėdimosios nuo sofos ir žinau ko „Lietuvai reikia“, netgi geriau nei A. Rusteika ar pats V. Radžvilas, tai turiu pasiūlymą. Ne, ne privalomą balsavimą, o dvi korteles: Lietuvos Respublikos piliečio ir Lietuvos Respublikos gyventojo. Piliečio kortelę turėtų gauti tie asmenys,… Skaityti daugiau »

ką lietuviai labiausiai mėgsta

Priešakinė Intelektuali Z Darbo Asociacija

Kis

visi tie rasantis gudruciai patis nesupranta,kokie jie yra naivus?Galima i garda suvaryti kaip ozyna ar kito rango gyvuliukus,tik kas balsuos taip kaip kazkam reikia?Zmogus ar bezdzione,pagal jus buvo bezdzione o po to zmogus.Galbut,nes mes daugiau panasus i bezdziones,nei home sapiems?Jeigu Lietuvoje nebutu parazitu (atsiprasau,si karta nevardinsiu,nes visi jau zino,kodel mes sedime juodo zmogaus pasturgalyje)????Kai zmogus supras per menesi,kas kam tarnauja,tada jie supras,kad jis viena ar kita parazita renka,bet tikrai ne sau-tai zmones robotai!(nesinori gyvuneliu izeidineti)Mane stebina daug kas kas vyksta aplinkui ir tai daro kur kas protingesni uz mane,bet matomaiprotas dar ne tas rodiklis?

Apie dabartinius seime

Nu kam liberalams vadintis koncervatoriais? Per kiekvieną balsavimą jų melas išlenda. Vadintųsi liberalais ir nebūtų melagiais.

!!!

Konservatoriai ir liberalai yra koalicija, bet jie yra viena liberalų partija.

ah1

geriau Pa Po Bo Pa – patyrusių politinių bomžų partiją

stasys

Kis-a tik šast uodega į kaire ir dešine , tiek tematė vsd vyrukai tos lapūtės .. „matomai protas dar ne rodiklis” viska lemia jos koju miklumas .

habilitui 100 balų

„…tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.”
Taip, reali situacija yra tokia, kad būtent reikia taikyti tokią normą.
Įsivaizduokite, kaip pasikeistų politinė situacija Lietuvoje, jeigu pusgalviai, nachaliavščikai ir lengvatikiai negalėtų savo idiotiškais balsavimais sušikinėti gyvenimo normaliems piliečiams.
Kas įdomiausia – durnių gyvenimas jiems nedalyvaujant balsavimuose, irgi pastebimai pagerėtų.

stasys

habilitui 100 balų 2020-06-30 14:03 > :))))

nu jo

norint gauti teisę vairuoti golpiuką reikia išlaikyti 2 egzus, o balsavimais lemti valstybės likimą nereikia nei žinių nei suvokimo.
psichiniai ligoniai golpiuko vairuoti negali, bet vairuoti valstybę – gali.
akivaizdus absurdas.

Reikia

baigt vienąkart su rasizmu pasaulyje ir Vašingtoną pervadinti į Džordžfloidą, o tai ateities kartos ims ir pradės manyti, kad Niurnberge teisėjavo rasistai ir internaciai(bolševikai). Sovietai keitė užkariautų miestų pavadinimus – tą patį reiks daryti ir Amerike, pone Dočy – neišsisuksi ir pats.

> 2020-06-30 17:13

juliau Milaiti, iklimpai šiame portale iki ausų, palik Dočį ramybėje! Esi iškrypėlis, pats tikriausias kagebesitas-provokatorius.

AAA

O gal geriau TIK SO PA? Panašiai skamba ir TIK SO FA:)

Al. Habilitui

,, Piliečio kortelę turėtų gauti tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą” – ir tai tikrai būtų ne tiesos.lt skaitytojai ir kiti marginalai. Juk rinkimus laimi tie, kas skaičiuoja balsus…arba tie, kas dalina piliečio korteles, ar ne ?

habilitui

“…tie asmenys, kurie išlaiko Valstybinį politikos egzaminą ir įgyja teisę dalyvauti rinkimuose, t. y. balsuoti ir būti renkami į Lietuvos Respublikos Seimą.”
Manau, kad labai abejotinos vertės projektas. Blogi politikai renkami į valdžią ne todėl, kad rinkėjai nenusimano apie politiką, bet todėl, kad yra pasimetę moralinėse vertybėse. Jie politikos tikslą supranta tik kaip materialinio gyvenimo pagerinimą, o kultūriniai bei dvasiniai reikalai jiems yra nesvarbūs. Tarp kitko, tie blogieji politikai netgi labai gerai nusimano politikoje, bet kas iš to, jeigu jie yra dvasios skurdžiai…
Mano nuomone, tik demokratijos, turinčios taip pat ir moralinę dedamąją, sąlygomis galima pasiekti žymesnę pažangą visuomenės gyvenime (tiek dvasine, tiek materialine prasme).

to > 2020-06-30

Priviet, Langu majore! Ar jau uzsirasei i aktyvistu grupe „Mazink zmonija”, ar dar ne? Dzordzo revoliucionieriams gali nepatikti veluojantys majorai, paskubek.

Agotėlė

Man atrodo,kad partija turėtų vadintis O PA PA. Prisiminkime, kaip tėvai savo mažus vaikus kelia , sakydami šiuos skiemenis,kurių reikšmę visi supranta.

Jules

Liepos Pirmąją Napoleonas atkūrė bajorų prarastą ir pragertą Lietuvos valstybę šiltame Katrės Antrosios guolyje(seksodrome), bet šito išstenėt niekaip negali Kapsukės prapiesoriai, docentai ir LRT dezistai. Lenkai keliais šliaužiojo aplink Napoleoną, kad jį, Napoléon’ą, įtikintų, kad lietuviai neverti savo valstybės. Mes jiems, lenkams, tada dar gyvenome medžiuose (siuvo pasiuvo), o realiai – pragare. „Lituanie, ma Patrie, tu es ma vie! Pour t’aimer comme tu le mérites. Il faut t’avoir perdue”. Tai ne tik „L’indépendance lituanienne à l’heure de la campagne de Russie”, bet ir ši diena. Tai turėtų suprasti pagaliau ir VU Lietuvių kalbos ir literatūros katedros absolventai ir nebesimaivyti, nedezuoti mums čia, kaip tos LRT dezi plaštakės. Nesvarbu, kad Dievas mums per aukštai, kaip ir Prancūzija anuomet, o dabar Amerika.… Skaityti daugiau »

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top