Liudvikas Jakimavičius. Galimi paaiškinimai

Reuters nauja žinia: „ES šalys turėtų leisti šimtams tūkstančių sezoninių migrantų darbuotojų, kurie sodina ar nuima derlių, kirsti sienas, nepaisant nacionalinių priemonių koronavirusui sustabdyti, pirmadienį pranešė Europos Komisija.“
Jei pandemija nenurims, ES šalys narės solidariai galėtų kelti klausimą dėl teisminio proceso ES Komisijai, už nusikaltimus prieš žmogiškumą, panašiai kaip naciams po II Pasaulinio karo.
O šiaip, po tokių raginimų mano galvoje sukasi trys galimi paaiškinimai:
1.ES Komisijoje surinkti visiški berazumiai, gyvenantys paralelinėje tikrovėje.
2. E-SS Komisija siekia sunaikinti skurdžausiai gyvenančią Europos populiaciją.
3. ES biurokratai apsisprendė iš viso atšaukti ES projektą. Įdomu, kur jie patys dėsis, kai ta pati Europa juos pasiųs sezoninių darbų padirbėti į Ispanijos ir Italijos šiltnamius ir plantacijas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kubybylius

Nu kaip žinot, dabar aš dyrbu Briusely. Ten nutariau pritaikyti savo gerasias patirtis ir kartu su kitais bendraminčiais ėmėmės maštabiško Projekto-
„Europos Vizija 2030”
Iki 2030 – Europa be europiečių!
Dirbam, triūsiam negailėdami jėgųvir mum gerai sekasi.
Po 10 metų apie tai rašys visuose arabiškuose vadovėliuose!

s.m.

manding pirmas variantas teisingiausias, – berazumiai virtualioje netikrovėje, nes mąstantis žmogus bent jau bijotų labai netgi galimo tribunolo „Bruxelles 2022”.

SKIRMANTĖ

geriau sezoninės babkės negu jokių, sako ES komisija. šita pandemija man kuo puikiausiai parodo piktybiniai godūs chamai (austėja iš sodų), kas bukas goduolis (astronautė vaiva), kas nesugeba mąstyti kitaip, nei inertiškai (Aušra Maldeikienė) daug parodys ši pandemija, kinas non stop. tik žiūrėkim.

stasys

Liudvikas mielai sienas ir toliau uždarytas laikytu , o jei reikia tuos laisvamanius ir ant grandinės pasodintu kad tik anie „sezoniniai“ sparnus vėl neištiestų . EK teisingai pažymį , tai kas kurta kaip atvira bendrija iš principo negali būti ilgai uždaryta , tai kenkia ne tik ekonomikai bet ir gelbsti mus nuo dar didesnio masto sezoninės emigracijos pasibaigus epidemijos krizei . Kelios čia kapsinčios davatkos dar ne priežastis lepinti jas savais siurprizais .

Jaunajai kartai

ugdomas valkatavimo mentalitetas.

Babunė

Atrodo Stasio komentarai yra vertimas iš maorių kalbos. Kuo toliau, tuo labiau tikiu, kad mano kaimynė Marytė, politikos psichologė ar psichiatrė, yra teisi. Ji žino visų europarlamentarų vardus ir buvusią veiklą. Toks mūsų bendras pastebėjimas po paskutinio pasisėdėjimo aptariant tarptautinės ir ne tik, politikos klausimus. Gal mes ne visur teisūs, bet toks vaizdelis, kad tą didžiulį Durnių laivą irkluoja idiotai, arba vietoj lešių akiniuose įsistatę euromonetas. Tad, Stasį, rašyk daugiau, o mes su malonumu aptarsime Tavo unikalaus proto išskyras ir padarysime vertingas išvadas. Tik rašyk neversdamas iš maorių kalbos kad lengviau suprastume.

stasys

babunei > Jus jau nepykite už viena kita aštresnį žodelį stasio , na kas čia per laivelis jei jame negalima bus pasiūbuoti .. Autorius juk supranta jog EK komentaras tiesiogiai skiriamas toms šalims kurios planuoja gauti tuos milijardinius pagalbos paketus, o tam ir reikalingos tos atviros sienos darbo rinkai . Priešingu atveju nebus kam tuos pinigus įsisavinti . Lietuvos pavyzdžiu ir turėdami milijardinius paketus struktūriniu fondu gebame įsisavinti tik puse jų ..

Neblogas

būtų trečias variamntas,- kubiliai, juknevičienės,maldeikienės, auštrevičiai, ir pan. pluša Ispanijos plantacijose.

Babunė

Neblogas, sakytumėme, geras pasiūlymas, tačiau reikia sąrašą papildyt per pusšimčiu susidievinusių seimo narių. Toks nutarimas priimtas užkarantinintų senų tarkų eiliniame posėdyje. Vaikai surinko senas tarkas, užrakino vienoje troboje, maistą teikia per dureles duryse, skirtas katėms. Taip ir popiežių išrinko. Tokių priemonių reikia ir parlamente, gal mažiau dergs vieni kitus, o dirbs Lietuvos naudai, ta prasme, išsiruopš iš siūbuojančio laivelio. Tad mažiau kritikos, Stasį, teik vertingų pasiūlymų.

stasys

youtube.com/watch?v=8xalirBjAQY .Liudvikui apie gyvenimo tikra druska ..

T0mas J.

ES valdžia ilgą laiką snaudė, ištikta pandeminio šoko, o atsibudusi.. pasakė tai, kas svarbiausia.
Svarbiausia, pasirodo, nelegalių migrantų įsileidimas dideliais kiekiais..!
Kodėl jie taip elgiasi?!
Todėl, kad jiems reikia atidirbti už tai, už ką jau paėmė nemažus pinigus iš Europos priešų.

o mes?

O kokius šviesuolius ir proto bokštus mes išrinkome į EP? Matosi,ir kitos šalys ne kažką sugraibė?O mes tikimės blaivių ir išmintingų sprendimų?

Laumėjantis

Aišku, kad pati valstybė turi spręsti, ką ir kaip įsileisti, bet ar jau visų valstybių parlamentarai supranta, ko reikia žemės ūkiui? Ir čia spręsti gali tekti nedelsiant, o ne per dvejus svarstymus su 3 mėn. pertrauka. O, pavyzdžiui, ar kokia nors Anglija sugebės išsiversti be migrantų ( žemės ūkyje )?

stasys

Tomo J ..naktipuodžio košmarus tampa nepakenčiama skaityti , gal Jus ponaiti prieš miegą nevartokite tiek angliavandeniu . Liudvika jaudina konkretus trys klausimai .
1.ES Komisijoje surinkti visiški berazumiai, gyvenantys paralelinėje tikrovėje.
2. E-SS Komisija siekia sunaikinti skurdžausiai gyvenančią Europos populiaciją.
3. ES biurokratai apsisprendė iš viso atšaukti ES projektą.
– ir viskas , emigrantai iš trečiu šalių negali būti darbinami šiltnamiuose ir žemės ūkyje ir kalba ne apie juos .

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top