Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Darosi visiškai aišku: kas išmėš šimašiaus pliažą, tas ir laimės rinkimus.

O kalbant tiksliau: kas privers šimašių išsimėžti, tas ir laimės.

O jei visiškai tiksliai: laimės tas, kas išmėš patį šimašių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
misija neįmanoma

šimašių remia Jungtinės Teisėsaugos Pajėgos
(TM, VRM, GP, VSD, STT, FNTT ir t.t.)
į elitą (valdžios, verslo) patenka tik su skeletu spintoje (kompramatu).
sąžiningų ir nenusikaltusių valdžioje nėra.
Moralas: pizdukėliai kaip šimašius ar ūsuoti bebrai ir toliau bus Lietuvos valdžia ir šeimininkai.

Jankelis

taikliai Liudvikai…. bravo bravissimo

stasys

Aš nesu tiek tikras . Va jei Liudvikas butu pažadėjęs ir Lietuvos sostine sugrąžinti Lietuvai ? čia jau kitas reikalas būtu .

Prašalietis

Autoriaus prognozė Seimo rinkimų išvakarėse- ” laimės tas, kas išmėš patį šimašių”, nuliūdins ir didžiausią „priešsisteminį patriotą”, galvojusį balsuoti už Juozaitį, Puteikį, Radžvilą ir kitą prieš rinkimus atsirandančią „politinę” publiką pasakojančią, „kaip jie atsisėdę ant Seimo taburetkių atstatys teisingumą, kurs gerovės valstybę, visus darys laimingais ir šiltai aprengtais..”. Visi žino, kad Karbauskis yra vienas didžiausių Lietuvos žemvaldžių, tad pas jį, iš šiuolaikinės politinės publikos, yra daugiausia tvartų, kuriuos mėžia nemažai „tautinių Heraklių”. Belieka pastebėti, kad Karbauskis, kaip turintis daugiausia tvartų ir tvartuose mėžėjų ir būdamas Seimo kultūros komiteto vadovaujantis veikėjas, jau kalba apie įstatymo projektą dėl Lukiškių aikštės tvarkymo. Visi žino, kad Karbauskis per savo sėdėjimą su kolūkiečių chebra ant Seimo taburetkių pakėlė ne kartą pensijas, atlyginimus biudžetininkams kaip niekas… Skaityti daugiau »

stasys

Prašalietį Jus baisūs pavyduolis , jei tik reiks Seime dar pastatysime taburečių šimtą kitą. Kai tiek daug galvų svarsto ir galvoją apie Lietuvą tam pačiam autoriui reikia mažiau mokėti už šildymą . Demokratija ir liberalizmas yra tos tikrosios priežastys kodėl žmonėms darosi šilčiau gyventi šylančio klimato sąlygomis . R.Karbauskis ir bus Heraklis kuris ne tik nupirks skolintais Lietuvos rinkėja bet ir sutvarkys visą eilę Vilniaus šimašinių problemų . 🙂 Ar jau pamiršote nacionalinį stadioną ? va tėp !! jau ir ten Naisių vasaros vėjelis pūstelėjo . ..Šalin monolitine valstybės reprezentacija .. už teks ten ir tu Seimo taburečių tvarkingoje pievelėje .

Valpurgija

Lukiškių aikštėje šmėklos vaikščioja. Guli juodukas, barškina gitarą, geras smėliukas, matyt, iš Sacharos. Šezlongai, suoliukai, pica itališkai,tatuiruotės, perukai, humoras angliškai… Guli šimašiai, riebūs, raudoni, nieko negirdi, po galvom leniniški kamašiai žvilga ir smirdi. Maukia sidrą pacanai, kekšės kvatoja, girgžda išniekinti kaulai, vaitoja Istorija…

Pasakykite

ką nors apie Kazimierą Juraitį.

>12:05

Padėjo Noreikos lentos kuvaldiniam daužytojui. 5-a kolona.

Kis

nesu politike,bet joks setonas mane nesuviliotu pries rinkimus i seima,kaip ta padare sveiku dantu seimininkas,bet su proteliu nekas,ar paveiktos kanapiu,ar smagesniu dalyku?Ten gali sau politini kapa,o ne bunkeri isikasti.Duodu garantijas,kad niekas nepades,jokie mitologiniai setonai,jokie Stasiai,tai amen Juze.

hmmmm

bet vieninteliai ji ismezti galintys yra valstieciai, ir tai nezinau, ar imsis, ten seime ju yra apie puse visisku liberaliu paziuru, ir nezinia, ar Skvernelis nores imtis, nes jam ideoliginiai dalykai yra per auksta kartele. bet jeigu valstieciai imtusi, tada gal ir gautu panasia dauguma, kaip ir per praejusius rinkimus, o gal net didesne. cia as tik konstatuoju fakta, visai tuo nesidziaugiu. kazkas neitiketinai baisaus Lietuvoje: arba laimi konservatoriai plius laisves partija ir liberalai, arba valstieciai plius visokie bebrai ir lenkai. jau net nesvarbu, kurioje puseje priliptu visokie socdemai, zuokininkai ir puteikiai. niekada nebalsavau uz valstiecius ir nesiruosiu, bet matau, kad aplinkybes stumia uz juos balsuoti antrame ture, o pirmame atiduosiu savo balsa uz partija ir kandidata, kuris deja i… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Nelinkekite ,kad autoriaus pranasyste issipyldytu: Nes Simasiu parodomai ismes Kremlius. Aisku, jis jam savas, bet cia kaip vagiu gaujoje. Pasiskundzia „lochas” vietiniam banditu gaujos vadeivai ,kad jis skriaudziamas vagiu, kurie elgiasi „po bezpredielu”. Ateina banditai , „pametusiam krantus” vagiliui demonstratyviai duoda skambu antausi, gal net nosi kumsciu sulauzo. Veliau , kai visi apsiramina vagilis priglaudziamas ar prie kokios veiklos priderinamas. Varnas varnui aki kerta, bet neiskerta – ne kiek nepaseno, nemanykite. Kazkas panasaus Kaune 90-aisiais vykdavo. Ima kokie „marozeliai” siauteti kavineje, prie lankytoju kabinetis, i lekstes jiems spjaudyti. Sunerimes vedejas skambina „stogui”. Atvaziuoja banditai, marozeliams demonstratyviai „kala i slyva”, po to tie spjaudo dantis i kibiriuka kavines virtuveje. Banditai palydeti lankytoju dekongumo ir kita karta plojimu iseina. Lietuvoje kitaip smulkiu… Skaityti daugiau »

tam  Pasakykite

Juraitis nedirba, nėra verslininkas , ne turtuolis, net ne žurnalistas, ne šoumenas,vadinasi, kažkas jį ir jo laidas you tube finansuoja. O kas moka pinigus, tas ir muziką užsako. Jei ta „muzika” būtų švari, nereikėtų slapstytis už Juraičio. O pono Kazimiero intelektas vos jam prabilus muša iš koto. Nemanau, kad galima tyčiotis iš valdžios (valdžiažmogiai), iš pareigūnų (verygžmogis) ir t.t. ir pan.

laimės aritmetika

kas išmes šimašių tas ir laimės rinkimus.
aukso žiooodžiai.
mesti tą pusgalvį tikrai reikia.
o bet tačiau:
jeigu šimašių išmes koncervai- laimės koncervai,
jeigu šimašių išmes ūsuoti bebrai- laimės ūsuoti bebrai,
jeigu šimašių išmes zuoka su pavlaucku ir taukininkais- laimės zuoka,
jeigu šimašių išmes kolūkiečiai- laimės kolchozo tvarka sostinei,
ir t.t.

klausimas – ką kiekvienu atveju laimėtų sostinės buratinai?
nes laimėtojai laimi smagų gyvenimėlį sau.
tikrai ne buratinams.

palaukite

Tai dar ne pabaiga. Mentai jau giriasi atskleidę kažkokios neaiškios, mažai girdėtos ir, greičiausiai, jų pačių susigalvotos kraštutinių dešiniųjų grupuotės teroro aktą. 🙂 Be jokios abejonės šie įvykiai – susiję. Net pagarsėjęs melagis genkomisaras Požėla apdairiai atostogauja, o vietoje jo prie gėdos stulpo stojasi dar mažiau už susigalvotą grupuotę girdėtas jo pavaduotojas ir l.e.p dabar.
O tuo tarpu, panašu, kad VSD be vandens paliko Minską ir priminė kaimynams apie Astravo AE keliamą grėsmę ir pačiam Minskui. Įdomu, kodėl nesigiria? 🙂

hmmm laimes aritmetikai

na manau, kad buratinams is esmes skirtumo nebus, kas laimes. bet taip pat manau, kad yra tik dvi partijos, kurios gali ji isversti= tik konservatoriai arba valstieciai. kiti tikrai nepajegus, netgi nespekuliuojant, ar kazkas ji is viso noretu versti. ir klausimas tik, ar valstieciai imsis, nes tai nelengva, reikia visa teisesaugini ir finansini resursa idarbinti. konservatoriai bent aisku, kad tikrai nesiims. aisku teoriskai galima sakyti, kad koalicija Vilniuje gali sugriauti lenkai arba darbo partija, bet jiems tai tikrai nebutu naudinga nei finansiniu aspektu, nei, pvz., lenkams ir del jiems sudarytu siltnamio salygi daryti ka nori savo srityse

stasys

juozaps rimtai užsukė totalizatorių . Sudėstė visus čia sėkmės šansus tvarkingai . Gal jie ten su Liudviku viena pypkutę parūko ? ..todėl taip lengva Jiems sutartines čia traukti . Laukiu saldžiabalsio Reigardo kad viska galutinai surukuotu … kam čia šaknelės o kam viršunėlės .. o kam plika uodega per vargelį toliau mauroti ..

rimtas klausimas

į ką geriau įsistot – į šūdą ar į mėšlą?

O kas išmėš

iš šio portalo štazį-prašalietį?

Bolševikų partija

pradėjo veikti kaip teroristų partija, kaip teroristinė organizacija, o Lietuvoje desovietizacijos nebuvo, vadinasi, realių teroristų pilna, o čia užsiiminėja tik masių valdymu ir dezi propaganda tikrieji ir užsislaptinę teroristai iš buvusios Bolševikų partijos ir jų giminių. Antilietuviškai nusiteikusių žmonių tokiose tarnybose neturėtų būti. Antisemitizmas griežtai draudžiamas, o antilituanizmas visais įmanomais būdais skatinamas, kodėl? Kam tie dvigubi standartai, ką?

štaziui

stasele, vaginalinis tavo pliurpimas čia ne vietoje ir ne laiku. Imk obamos knygą (jau ir, deja, lietuviškai išleistą) apie jo tėvo kliedesius ir marš maskvon. Paradas baigėsi, galėsi mauzuoliejuje prie kremliaus atsisėdusi leninui jo proprovaikaičio knygelę skaityti. Tik žiūrėk, mumijos nepažadink, bo pirmu dekeretu tave lieps… na, supratai, kad krupskaja netapsi.

Skirmantė

laibai tikslu. metas šimašių išmėšti.

Nueinantis

>tam Pasakykite 2020-06-26 13:57
*
Jums nepatinka nuoširdūs, paprasti, jautrūs, sąžiningi žmonės. Jūs juos išvadinate kvailiais. Jums aišku, labiau priimtini mokliškai, gudriai, profesionalai meluojantys sukčiai.
Todėl ir turime tokią valdžią. Gudrią, suktą, meluojančia aferistų gaują.

Nueinantis

Juraičio laidas nefinansuoja jokios firmos anei organizacijos. O tik paprasti eiliniai žmonės, kiek kas gali. Nes girdėti ir matyti nuoširdumą ir tiesą jau tapo nebeprieinama oficialioje infosklaidoje.

Kis

Liudvikai jo ieskoti ilgai neteks,jis jau jauciamas kazkur salimais,tie zaidimai,kieno jie bebutu jau pasieke savo apogejus,tai zino ir meslydziu savininkai.

rinkėja iš Kauno

koks čia apsimetėlis „Nueinantis” rašinėja ir giria Juraitį? Ar jis galvoja, kad mes nepamename, kai Juraitis buvo niekšo vandalo Stanislovo Tomo asistentu, kai tas kūju daužė atminimo lentą Jonui Noreikai- generolui Vėtrai? Juraitis paslaugiai filmavo savo bendražygio išpuolį prieš Lietuvos rezistentą ir prieš mūsų istoriją. Kaip šitas brudas dar drįsta lįsti į viešumą ir veržtis į politiką? Joks padorus žmogus negali balsuoti už tokius juraičius. Beje, portalas pasidarė visišku šiukšlynu, komentarai nykūs, vien tik spamas.

Dzeikas

Perfrazuojant Alekiejaus Tolstojaus „kanciu keliais” galima pakartoti:
„Nejaugi Lietuvoje neatsiras karzygio kuris pazabotu isisiautejusi Chama?”
Tik Rusijoje Chamas isniro is gelmiu ir apgaule ir jega valdzia uzgrobe. Lietuvoje zmones pakviete.

Kas užsispyrusiai nenori Santalkos Heraklio Seime?

Kas nenori demokratų stipraus kumščio-Heraklio ir jo sėkmės spalio rinkimuose? Nenustebčiau sužinojęs, jei bendro demokratų kumščio rinkimuose oponentas iš NS- V. Budnikas anonimiškai ir užsispyrusiai,,varo’’ tiesos portale prieš kuo platesnį Santalkos susivienijimą…Kodėl jis keistai prikišinėjo Juozaičiui už kontaktus su dalimi TT, pats buvęs TT sąraše į Seimą?.Kodėl gavęs Puteikio laišką apie CP žmonių akcijas dėl Luk.aikštės, aiškina laiškuose toliau melagingai,kad CP vis vien nieko nedaro…? Nors faktus B. žino:N.Puteikis To: V.Budnikas Tue, Jun 23 at 1:23 AM ,,CP ruošia. CP kandidatė Astra Astrauskaitė vienmandatėje apygardoje, kurioje susirungs su Šimašiaus padėjėju, kuris viešumoje prisistato kaip gėjų gėjus, rengia deramą atsakymą-performansą į šitą pliažą ant 19 amžiaus sukilėlių prieš carą korimo vietos.Tikimės sulaukti Nacionalinio susivienijimo paramos”. Budniko gautas N.P. laiškas rodo -CP… Skaityti daugiau »

urba

kotletai…pliažas…tik atitraukia dėmesį nuo LIETUVOS KAIMO GRIŪTIES STATISTIKA Lietuvos kaimas, užimantis su miškais 97 proc. Lietuvos teritorijos yra ne tik svarbus ekonominis, bet ir demografinis, ekologinis, kultūrinis bei etninis resursas, tačiau – 2019 m. sausio 1d. buvo įregistruota 115 tūkst. ūkių, o 2020 gegužės 1d. duomenimis jų teliko tik 85 tūkst. – jaunesnių nei 40 metų ūkininkų kaime tėra 12 proc., o jų kiekis sumažėjo pastaraisiais dešimtmečiais net 55 proc., Lietuvoje gyventojų tesumažėjus 15 proc – 90 proc. pieno ūkių savininkų yra vyresni nei 60 metų – karvyčių ir kiaulaičių kaime sumažėjo per 30 metų dešimteriopai – ES Lietuvos dirvą iš ekologiškai tvarios pervedė į rizikos kategoriją, o ¼ dirvos yra prastos ar nualintos būklės todėl, Šapoka kaimui iš 6.3… Skaityti daugiau »

urba

kotletai… pliažas… atitraukia dėmesį nuo LIETUVOS KAIMO GRIŪTIES STATISTIKA Lietuvos kaimas, užimantis su miškais 97 proc. Lietuvos teritorijos yra ne tik svarbus ekonominis, bet ir demografinis, ekologinis, kultūrinis bei etninis resursas, tačiau 2019 m. sausio 1d. buvo įregistruota 115 tūkst. ūkių, o 2020 gegužės 1d. duomenimis jų teliko tik 85 tūkst. jaunesnių nei 40 metų ūkininkų kaime tėra 12 proc., o jų kiekis sumažėjo pastaraisiais dešimtmečiais net 55 proc., Lietuvoje gyventojų tesumažėjus 15 proc. 90 proc. pieno ūkių savininkų yra vyresni nei 60 metų- karvyčių ir kiaulaičių kaime sumažėjo per 30 metų dešimteriopai, ES Lietuvos dirvą iš ekologiškai tvarios pervedė į rizikos kategoriją, o ¼ dirvos yra prastos ar nualintos būklės todėl, Šapoka kaimui iš 6.3 mlrd eu turi skirti… Skaityti daugiau »

29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top