Liudvikas Jakimavičius. Prezidentės sakinys

Po Seimo rinkimų antrojo turo mūsų politinis isteblišmentas buvo tiesiog išblokštas iš saugios zonos ir iki šiol blaškosi ir niršta, kad politinė tikrovė iškrėtė baisią kiaulystę – Lietuva nubalsavo ne už tuos, kurių „elitu“ apsiskelbę laukė su šampanu.

Smūgis buvo gautas netikėtas ir tiesiai į nosį. Po tokio sunku atgauti kvapą ir nuovoką. Pralošusios partijos ideologus ir „elito“ aptarnautojus pulti į dar didesnį nirtulį paskatino Prezidentės „išdavikiška“, ilga tyla ir atsitraukimas nuo bendrai kurto saugaus konservatorių-valstiečių-liberalų triumvirato scenarijaus, kuriam vadovauti buvo parengta G. Landsbergio karikatūrinė personalija.

Planas A žlugo, o Prezidentūros ir jos satelitų konservatorių stalčiuose plano B parengta nebuvo.

Pauzė po pralaimėjimo buvo per ilga, o Prezidentė, užuot stojusi tvirtinti „elito“ lūzerių frontą, ėmė koketuoti su naujai suformuota valdžia. Kitaip kaip išdavyste tokio manevro nepavadinsi, bet apie tai geriau garsiai nekalbėti dėl visiems suprantamų priežasčių.

Ilgokai teko laukti Prezidentės žodžio, kaip ji mūsų porinkiminį peizažą mato. Ir pagaliau tas sakinys nuskambėjo. Nežinau, kiek tiksliai jį perpasakojo Delfi žurnalistai, bet sakinys skamba taip: „Pasak šalies vadovės, galimas nusivylimas naujuoju Seimu ir Vyriausybe kelia nerimą, matant tendencijas Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.“

Pamėginkime išlukštenti šio sakinio prasmes ir pagrindinę mintį, ką juo norima pasakyti.

Sakinio prasminis centras nukeltas į pabaigą, kur mėginama įteigti mintį, kad Brexitas ir Trampo išrinkimas JAV Prezidentūrai kelia nerimą. Prezidentūra niekaip negali pripažinti objektyviai besiritančio proceso – revoliucijos prieš politinį isteblišmentą ir neoliberalų diegiamą kosmopolitizmą, genderizmą ir globalizaciją – „vertybių“, kurias uoliau už kitus Europos Sąjungos šalių prezidentus gina mūsiškė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentė sakinio pirmojoje dalyje atlieka politinę manipuliaciją, Lietuvos politinį procesą mėgindama izoliuoti nuo bendrųjų euroatlantinių procesų, besiritančios antisisteminės „revoliucijos“, kaip aš ją pavadinau. Kitaip ir paprastais žodžiais tariant, ji naujai išrinktai valdžiai sako: „Viskas tvarkoj – rūmai jus toleruos, mes jums duosime vietos ir galių politinėje sistemoje su sąlyga, kad adaptuositės ir atsiribosit nuo rinkėjų, kurie jumyse matė antisisteminę alternatyvą“.

Vienu metu šiuo sakiniu Prezidentė naująją valdžią ir gundo tapti sistemos dalimi, ir perspėja atsiriboti nuo tendencijų, kurios kelia nerimą eurobiurokratijai.

Bet juk būtent ant to arkliuko Valstiečiai ir įjojo į Seimo daržinę. Dabar nuvarytą arkliuką Prezidentė lyg ir siūlo nušauti, nes pametėja gana aiškią užuominą – išsižadėkit savo tapatybės, savo tautinių ambicijų, savo rinkėjų, ir bus čiki briki.

Žodžiu, jei nelįsit į didžiąją elitų politiką, mes netrukdysim jums ūkvedžiauti. Toks tad moralas beveik be išlygų.

O problema išlieka, nes tartis iš tikro reikėtų ne su Skverneliu ar Karbauskiu, o su tikruoju suverenu – rinkėjais, kurie iš tikro gali naująja valdžia nusivilti, jei ji pasiduos tokiems rūmų gundymams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pikc

Gerai parašyta. Pagarba!

Tiksliai

įvardyta.Moralinis apsisprendimas ištiks ir valstiečius:”Rinkis šiandien,kam tarnausi…”,-rašoma Evangelijose.Aišku,pagonybė buvo mūsų ėjimo per istoriją dalis,ji ir krikščionybė viena kitą papildo,tačiau artėja rimtas apsisprendimas-„Būti ar nebūti” šiai partijai.

Naujajai daugumai seime

Spjaukite į liberkonservinės gaujos isteriją, nekreipkite dėmesio į jų karksėjimą. Jūsų dauguma ir dirbkite Lietuvai, o ne skalinantiems sociopatams. Lietuva su jumis. Laimingų ir brandžių Naujųjų metų!

Dievas vs velnias

neoliberalai, komunistai, pederastai – tai velnio vaikai.
Per daug jau jie blogio sėjo – Dievas įsikišo ir bus jėgų lygsvara.

NorKūnas

Taip, žvalge Liudvikai, tai galėtų patvirtinti ir priverstinis LVŽS tokio svarbaus užsienio reikalų ministro posto atidavimas komjaunuoliškos formacijos politinio isteblišmento persirengėliui, kairuoliškų pseudovertybių ir kosmopolitizmo, genderizmo, globalizacijos ideologijų rėmėjui L.L. Dekalogo, apreikštojo tikėjimo, istorinio paveldo ir tradicijos, objektyvių dorovės normų, sakramentinės santuokos kaip šeimos pagrindo, moderniaisiais laikais valstybes sukūrusių tautų suverenumo ir pan. nekentėjai visuomet buvo, yra, išliks ir Europos, ją grindžiančios dvasinės vienybės antagonistai. Nors būtent jie, instinktyviai susisisteminti ir įsiteisinti amžiams mėginantys dviveidžiai ir raudonžandžiai Janusai, nuolat kaltina Europos turtų paveldėtojus įsūnius ir įdukras jos vienybės ardymu. Akivaizdu, kad ne rytoj stovėsime, bet jau šiandien akivaizdžiai esame lemtingoje istorinėje takoskyroje: arba-arba, – arba Europą suvilios ir pasigrobs dailiu gašliu jaučiu pasivertęs Dzeusas. Kaip visuomet, tai pirmiausiai sąžiningas asmeninio… Skaityti daugiau »

vai me

Taigi,ziurim ką turim.Partija propaguojanti tradicines vertybes, eina į koaliciją, su pede—tų, lesbiecių, pedofilų ir kitų iškrypėlių, globėjų partija.Partija, kuri palaiko genderizmo ir juvenalinės justicijos idėjas ir kuri paskendusi korupcijos skandaluose. Negana to, atiduoda jai teisingumo ministeriją. Tai reiskia, kad įstatymų spragos ir izdo grobstymas, pasiliks, kaip buvęs.Po šių zodzių,,pasigirs teiginių, kad kultūra yra svarbiau ir aš esu beviltiškas marginalas. Tokiems, nupiepusiems „humanitarams” paaiškinsiu,”ant pirštų”. Nebus teisingumo,nebus pinigų . Nebus pinigų, nebus kultūros.Todėl, savo placiai atvertas burnas, galite skubiai uzciaupti. Jeigu ten, kas nors įkris ,tai tikrai, ne pyragaitis.Proverzių uzsienio reikaluose, taip pat, tikėtis neverta,aišku sankcijos Rusijai bus nuimtos, nes pagrindinis sankcijų tikslas pasiektas. Putinas, buvo priverstas parduoti penktadalį naftos vamzdzio zydams. Tumba, melynu chalatu, savo darbą atliko gerai, nesvarbu, kad… Skaityti daugiau »

Tarabilda to vai me

Ne kaži kaip pradedat metus su išankstine nuostata, kad nieko gero nebus. Jei jau iš tikro taip liūdnai Jums ateitis šviečiasi, susikurkit alternatyvią tikrovę, kurioj kas nors gero vis dėlto būtų. O šiaip, – nevarykit „zanudstvos”.

Žodis

isteblišmentas mūsų kalbai netikęs ir žemina autorių.Juk yra keliolika mūsų žodyno tomų, kur milijonai žodžių…

Liudvikas

Koks turinys, toks ir žodis. Ne lietuviai sugalvojo tą padermę, todėl ir tarptautinis žodis jai įvardinti visai tinka, kaip ir kokia nors „tarptautinė mafija” įvarditi tarptautinį reiškinį.
Kuo aš ir LKDŽ dėtas, kad kai kūrėsi lietuvių kalba tokio reiškinio nebuvo.

Karbauskiniai yra tik AVYS

Beeee…marš į skerdyklą.

Dzeikas

Reikia tureti daug isminties ne kad valdyti, taciau bunant aukstojoje politikoje (nors tas atsitinka ir valdant darbininku medkirciu brigada) atpazinti raudona linija uz kurios eina ne kompromisas, o bendradarbiavimas su blogiu. Zinodami prezidentes praeiti ir bandyma ja nuslepti jus paduotumnete jai ranka? Nepaduotumete! Todel jusu per patrankos suvi prie jos neleidzia, knysate mesla kokiose viesojo gyvenimo Papilviskese. Esate superkvalifikuotas ir jusu i tokias papilviskes neikis? Superkvalifikuotu Lietuvoje nelaikoma, technologijos cia isejo kartu su rusisku karinio pramoninio komplekso objektais(arba su rusais, arba per vamzdi, nes svogerineje ekonomikoje jos neisgyvena). Jus sukinejates „ekscelencijos” aplinkoje? Tada jus jau ne viena karta turejote perzengti ta raudona linija, kitaip patektumete i juodaji sarasa ir galiausiai i minetus papilvius dar pries ne siuos, o 2012m rinkimus.… Skaityti daugiau »

"Latifundijaus ir Policajaus samburis"

Tas latifundijus, manyčiau, jau seniai pakabintas. Be „pakabinimų” juk milijardo nesusikrausi?

vai me>Tarabildai

Man nereikės, susikurti sau virtualios realybės.Ji jau sukurta ir visai neblogai veikia.Tereikia, tik prisijugti prie jūsų.Galėtume laigyti kartu po matricą, kaip kokie jauni asiliukai, po pievelę.Tai būtų šaunu, ar ne? Vienintelė bėda, neturiu rozinių akinių,arba nors, blogiausiu atveju,akidangčių.

VaidasVDS

Realiai įvertinti naująją valdžią bus galima, jei iki tol ji visiškai nesusikompromituos, praėjus keliems mėnesiams po būsimų prezidento rinkimų, kažkur 2019 rudenį. Dabar spręsti, kas čia išmintinga, kas ne, kas čia pakabintas, o kas čia kalaboruoja, yra gerokai per anksti. Nors, kai kurie labai „įžvalgūs”, o gal tiesiog daugiau žinantys, iš anksto gali daug ką atspėti… Galima eiti su velniu obuoliauti, o kartais galima parodyti, kad einama su velniu obuoliauti, bet iš tiesų eiti dėl kitokių tikslų. Jėzus irgi mokė: „būkite išmintingi kaip gyvatės, bet taikūs kaip balandžiai”. Būtų labai gerai kažkokiu stebuklingu būdu pakeisti teisėsaugą. Bet tai yra šiai dienai neįmanoma. Iš pradžių reikia keisti kultūrą, kartu su ja tobulinti dvasingumą, ir tik tuomet bus galima pasiekti labai gerų… Skaityti daugiau »

Dzeikas

–>14:35
Ne faktas ,kad pakabintas patikimai -1.
„Pakabinimas”, net jeigu geras, veikia STABILIOJ busenoje-2.
O nestabilioj busenoje tai kas sian kablys, po 5 minuciu niekam neidomus mirazas.
Dar karta kartoju: jeigu jovalo lovyj truksta, tai pakabinimas reiskia, kad net ir sukirtus rankom patogiu momentu, kai susilpnes ar bus prarasta „lochu” parama, pakabinimas bus neisvengiamai istrauktas.Tai ne pagal „poniatijas” taciau kaip parode „gulagu” praktika visos „poniatijos” tampa mirazu badmeciu.Todel Latifundijus budamas toliaregis zaidejas(o jus galvojate kitu budu butu milijarda sukombinaves?) vargu bau pasitenkins zvirbliu cia ir dabar (kuris netolimoj perspektyvoj visvien bus atimtas), o bandys gaudyti briedi miske.
O tai reiskia bandyma (rizika, bet kitos iseitys akligatvis) atsiremti i „lochus”, keist taisykles.

$+$

Kas čia tokio neaiškaus ir paslaptingo?! Po metų pusantrų bus pareikštas nepasitikėjimas Vyriausybe, po to, paleistas Seimas ir įvestas prezidentinis valdymas. Trečia kadencija be Konstitucijos keitimo. Kažkas turi atlikti pagalbinės (vienkartinės) medžiagos vaidmenį. Bus paskirta nepartinė-vaivorykštinė vyriausybė iš tikrų „profesionalų”. Kas taps premjeru klausimų nekyla. Kai anūkas subręs politiškai, bus surengti baltarusiško tipo prezidento rinkimai. Tauta išsiilgusi naujo mesijaus skuos prie balsadėžių.

Doreliui

Būrimai iš kavos tirščių. Valstiečiai savo rankose turi visai neblogą kozirį – impičmento galimybei nesunkiai surenkamą balsų daugumą. Todėl ir ponia žaidžia kol kas atsargų žaidimą. Ji supranta, kad konservai – mušta korta iki jai svarbios rinkimų datos, todėl nereikėtų nustebti, jei pačios ponios noru jie išvis bus patraukti iš politinio lauko. Juk niekas ir dabar netiki ponios meile Kubiliui. Ji greičiau ištrauks iš tos perrūgusios konservų tešlos raziną Šimonytę ir priglaus ją po savo sarafanu, o konservams leis patiems utilizuotis. Su jais nebėr kas veikti, o va su Karbauskiu ko gero laukia rimtos grumtynės. Tasai strategiškai todėl ir atsistojo į saugią vietą. Beveik vienu smūgiu nepasiekiamas ir nenukalamas. Klausimas, kaip kas skaičiuoja. Ir gali būti kad susiklosčius aplinkybėms, kautynės… Skaityti daugiau »

Oberpedofilo šunynas

Oberpedofilas džiaugiasi:
– geri mano šuniukai,
– gauna gerai paėsti ir pasipešti 🙂

Tarabilda

Mes nežinome, koks scenarijus šiam pavasariui rengiamas Briuselyje. Visai galimas dalykas, kad „džentelmenų klubas”, matydamas sprūstančią iš nagų situacijos kontrolę, pamėgins procesui užbėgti už akių ir staigiai pasiūlyti visoms ES narėms pravesti referendumus dėl tolesnės narystės sąlygų ar naujos sutarties. O klausimą formuluos būtent jie, ir jis gali būti taip suformuluotas, kad atsakymas į jį bus tik vienas ir išprievartautas. Pvz., arba grąžinate ką gavote per ES fondus ir plėtros programas ir – laisvi kaip Kuba, arba tęsiame giluminę integraciją. Klausimo apie konfederaciją tikrai nebus. Va tada ir neatmesčiau galimybės, kad partinė sistema (ir ne tik Lietuvoje) transformuosis į naują struktūrą – blokus, kur vienas būtų už unitarinę ES valstybė, kitas už suverenių valstybių konfederaciją. Tokioje prieštaroje Prezidenė turėtų ką… Skaityti daugiau »

Pikc

-> „vai me”
„Partija propaguojanti tradicines vertybes, eina į koaliciją, su pede—-tų, lesbiecių, pedofilų ir kitų iškrypėlių, globėjų partija.”
Taip, čia įdomi situacija. Iš vienos pusės, „valstiečiai” neturėjo variantų – arba eiti į koalicija su šitais Tamstos taikliai apibūdintais LKP-LDDP-LSDP veikėjais, arba su tokiais pačiais iškrypėlių globėjais – liberastų ir libkonų tandemu. Ir vienu, ir kitu atveju neišvengiamas bent dalinis „koalicijos partnerių” reikalavimų (įskaitant ministrų postus) tenkinimas, nes anie puikiai supranta savo reikšmingumą ir tuo naudojasi. Iš kitos pusės, patys „valstiečiai” yra gana eklektiškas darinys – užtenka palyginti už normalių žmonių vertybes pasisakantį Karbauskį su iškrypėliškos ideologijos adepte Šakaliene.

Valstiečių

karavanui vienas palinkėjimas Naujaisiais: kiek šunys belotų – eikit.

vai me>Pikc

Tikriausiai sutiksite su manimi, kad tauta balsavo uz valstiecius todėl, kad neprileisti prie valdzios ,vagių ir pedofilų bendrininkų.Taigi, pasikviesdamas, tas padugnes, į koaliciją,pons Karbauskis ,spjovė tautai į veidą. Galėjo laisvai susitarti su „liliputais”.Po to, turint daugumą seime, inicijuoti tyrimą, dėl rinkimų klastojimo,tose apygardose, kur laimėjo liberalai ir” broileris”.Manau, uztektų ,banalaus patikrinimo, melo detektoriumi, komisijos pirmininkų. Sutvirtinęs savo pozicijas,paskebciau referendumą, dėl pripazinimo trijų partijų, kurios nuvaldė šalį, nusikaltėlių gaujomis, eilę metų klastojus rinkimus ir grobusius Europines lėšas.Esu garantuotas, kad pilieciai, su didziuliu malonumu,nušluos, tuos niekšus, nuo zemės paviršiaus.Toks referendumas , būtų geras skydas ,kilus „fors mazorinėmis” Briuselyno pretenzijom Lietuvai.Deja, pons Karbauskis, ne „vai me”.Todėl susiverzkite dirzus ir sukąskite dantis tautieciai, nes šviesa, tunelio gale, kurią matote, tai atvaziuojancio traukinio prozektorius.

$+$

Na taip, p. Karbauskas spalio revoliucijos 100 metinių proga išves darbininkus ir valstiečius į gatvę. Londone, Airijoje, Ispanijoje. Gal dar Norvegijoje.
Lietuvoje?! Nesiimčiau burti iš kavos tirščių. Na, nebent specializuotą parduotuvę statytų prie kiekvienos kaimo trobos, kur likęs nors vienas bambalinis.

nu.

dzeikai, pikasai, stasy,tarabilda ,yelow sub, ir kiti psiaudo paimkit dekretines.be jūsų tiesos ir ekspertai bus šviesiau. Su Naujais !

Dočys

Palinkėjimai veikia atvirkščiai proporcingai: kuo daugiau kartų iš vakaro tau linkėjo į sveikatą, tuo prastesnė sveikata.

Jo,

kolchozo pirminyko sūnelis milijardierius, kaip rašo Vokietijos žiniasklaida, tad kas Jums dar neaišku, ką? Kodėl ne zootechniko sūnelis? Kas tą milijardą sunešė, kokie aitvarai? Vokietijos žiniasklaida žino daugiau nei kolchoznikai ir kolchozų plėtros specialistės ES parlamente.

Laukia tokie iššūkiai,kad

atsilaikyti gali padėti tik kieti vertybiniai,krikščioniški,kad būtų aiškiau,įsitikinimai.Nieko prieš pagonybę,bet ji gali būti per silpna atrama.Pasiruošę padėti.

Dočiui

Neatsimenu, ką palinkėjo tautai Prezidentė. Neduok Die, ką nors svarbaus.

stasys
Arvydas

Tai kad nieko ir nelinkėjo. Išskyrus: „Visiems linkiu atrasti savyje daug naujų jėgų ir gyvenimo džiaugsmo” 🙂
Kitkas buvo konstatavimas.

Arvydui

vadinas, nematyt mums nei džiaugsmo, nei naujų jėgų, pagal Dočio dėsnį.

stasys

… jei iš tuščio į kiaura pilstymas yra dėsnis ..tai tik Dočio .:)

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top