Liudvikas Jakimavičius. Rimtas žaidimas dėl Lietuvos ateities?

Veidaknygė

Atrodo, kad prasideda labai rimtas žaidimas dėl Lietuvos ateities. Pasirodė apie tai signalizuojančių labai įdomių ženklų, kuriuos politinio lauko tyrinėtojai tiesiog privalėtų aptarti įvairių galimų kontekstų šviesoje, jei tai nėra valstybės paslaptis?

Buvęs labai įtakingas politikas Albinas Januška, vadintas dar „Pilkuoju kardinolu“, tyliai prasėdėjęs ant atsarginių suolelio beveik dvi D. Grybauskaitės prezidentavimo kadencijas, pagaliau išėjo į politinių grumtynių aikštelę su grėsmingu pareiškimu apie aukščiausią mūsų politinę valdžią: „Jūs išdavėte Lietuvos valstybę!“. Pretekstu tokiam kaltinimui A.Januška pasirinko nepaneigiamą argumentą, kad mūsų užsienio politika Astravo statybų stabdymo klausimu buvo beviltiška, o rėksminga retorika buvo skirta vidaus vartotojui.

Ilga mūsų Olimpo ir jį aptarnaujančio personalo tyla po šio kaltinimo rodo, kad ten aukštai esama sutrikimo ir erzelio. Ir visai ne dėl Astravo, o dėl visai ko kito. Žiežirbos pažiro ant Dariaus Kuolio FB sienos.

Paskaitykite:

Jurate Damulyte Darius Kuolys, esate įdėjęs nemažai pastangų, ypač per VSD skandalą, siekdamas panašia retorika atkreipti dėmesį į „valstybininkų“ valstybės užvaldymą tokiais ne kokiais metodais. A.Januška tuomet buvo įvardijamas vienu šio veikėjų rato lyderiu. Tiesiog bandau suprasti minties kryptį ir posūkius. Ir dar. Gal galite parodyti savo, kaip aktyvaus visuomenės ir politikos veikėjo, pastangas pradedant nuo kokių 2008-ųjų Astravo AE klausimu? Kiek esate tokių klausimų kėlęs, pavyzdžiui, 2009? 2010? 2011? ir t.t.

Darius Kuolys Jurate Damulyte
Mieloji Jūrate, nejaugi rimtiems žurnalistams tikrai nerūpi dėl Astravo jėgainės užduoti vieną kitą klausimą prezidentei, užsienio reikalų ministrui? Kodėl iš karto keičiate temą? 🙂
Taip, dėl Vytauto Pociūno žūties ir jo pomirtinio šmeižto mano pozicija skiriasi iš esmės. To niekad neslepiau. Tą puikiai žinote. Bet iškelti klausimai dėl Astravo – yra rimti klausimai.
Kodėl jų nekėliau 2007-aisiais? Nebuvau nei vyriausybėje, nei prezidentūroje. Neturėjau informacijos. Kodėl nekėliau vėliau? Nebeturėjau savo laidos. O visos kitos gana greitai užsivėrė. 🙂 Regis, tik Arno Klevečkos sykį pakviestas kalbėjau apie Astravos atominę kaip didžiausią strateginį Lietuvos pralaimėjimą. Į Jūsų klausimus atsakiau. Taigi kartoju Jums savąjį: kas trukdo Jums dėl Astravo užduoti keletą klausimų Daliai Grybauskaitei ir Linui Linkevičiui?

Jurate Damulyte Darius Kuolys. Sakote, atsakėte i klausimus. Bet iš tiesų neatsakėte. Aš tikrai nekeičiu temos. Tiesiog nesuprantu, kodėl Jūs dabar raginate žiniasklaidą ir politikus reaguoti būtent į tą asmenį, kuris, kaip pripažįstate, buvo viena iš svarbių figūrų VSD skandale. Ar A.Januška nebuvo prisidėjęs prie V.Pociūno „ištrėmimo“ į Brestą? Kodėl pasitraukė mįslingai iš diplomatinės tarnybos? Gal buvome visi suklaidinti dėl A.Januškos vaidmens tuomet? Ar kaip? Paaiškinkit man, kodėl žiniasklaida turi reaguoti į būtent A.Januškos teiginius? Jei Arvydas Pocius, buvęs VSD vadovas, pasisakytų kokiu svarbiu strateginiu klausimu turėtume reaguot? Darius Jurgelevičius? Kiti žiniasklaidos ir visuomenininkų sukompromituoti autoritetai? Tik noriu aiškumo. Ačiū.“

Galim nujausti, kieno interesus gina BNS vadovė, kartą išgelbėta iš „Ulbinaitės“ skandalo. Prisimename ir kas tą slaptos pažymos nutekinimo scenarijų kūrė bei nevykusiai mėgino įgyvendinti. Galų gale gėdingą teisėsaugos darbą šioje byloje irgi prisimename. Kvepėjo impičmentu, kurį „skiepais“ anuomet pavyko užgniaužti ir užglaistyti ilgiems laikams. Taip buvo manyta, nors pati politinė bomba nebuvo neutralizuota.

Prasidėjus naujam geopolitiniam Amerikos ir ES žaidimui, Trampo administracija, sveikindama Lietuvą Nepriklausomybės 99-mečio proga, nedviprasmiškai siūlo mūsų administracijai apsispręsti, ką renkamės: giluminę ES integraciją ar NATO ir JAV paramą?

A. Januška, be jokios abejonės, dirbdamas atsakingose pareigose prie Valdo Adamkaus, turėjo gerus ryšius su slaptosiomis JAV tarnybomis („remiant“ Baltarusijos opoziciją, įkuriant CŽV „objektą“ Antaviliuose, dėl kurio D.Grybauskaitė mėgino sukelti didelį tarptautinį skandalą). Klausimas, ar jis sinchroniškai neturėjo ryšių ir su kitos valstybės žvalgybomis, kol kas atviras ir neaiškus. VSD turėtų žinoti.

A. Januška nėra nei isterikas, nei politinis kamikadzė. Jis yra rimtas lošėjas ir, neturėdamas kozirio kišenėje, tokių ir panašių kaltinimų „valstybės išdavyste“ į viešumą neišmestų. Akivaizdu, kad toks lošėjas turėtų turėti ir patikimą užnugarį.

Panašu, kad tas užnugaris A. Januškos pareiškimu aktyvuoja „snaudžiančios bombos“ temą, tik dabar galimai paskatinimas veikti ateina ne iš Maskvos, o iš Vašingtono, kuris apie mūsų Olimpą ir jo veikimą žino daugiau, nei mes galim įsivaizduoti.

Žaidimas prasideda neeilinis. Astravas jame tik detalė, didelio ir pavojingo naratyvo, kas ką?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai

įdomu, Ypač, jei turi sugebėjimų skaityti tarp, atsiprašant, politikos eilučių.

O, čia

ai straipsnis! Malonu skaityti, nes kasama giliau, ten, kur pati tamsa tūno,ir nešama į šviesą. Pagarba autoriui.

Taip tai taip

čia ne kildišienės kailinukus kedenti. Darosi įdomu.

Gal šį komentarą ištrins,bet

dėl Pociūno žūties būtų neblogai slapta susitikti su ekstrasensu Gordejevu.Žinoma,kad tik jam kas neatsitikktų iki to laiko.

Gal ne į temą,bet

apie pasaulėžiūras.Kartais atrodo,kad kodėl Amerikai neįsileidus visos Azijos,Afrikos,islamo?Tačiau visi instinktyviai nujaučia,kad kažkada kritinė masė gali būti ne krikščionybės naudai ir reikalai gali apsisukti kita linkme.Ar islamiška Amerika būtų rimtas žaidėjas?Todėl sudėtinga pritarti Trumpui dėl jo imgracinės politikos ir sudėtinga nepritarti.

Baltic Times 2010

Grybauskaite was asked what she is doing to achieve the visit of Russian Prime Minister Vladimir Putin to Lithuania. “Maybe it seems to be important to somebody. However, I think that now, when modern communication technologies exist and when there is a possibility of direct communication during various forums, or talking in other ways, visits become a little bit archaic stuff – they are unnecessary for preserving or developing relations,” Grybauskaite said. The correspondent of delfi.lt asked the following question, “You criticized the Church for not allowing the body of Algirdas Brazauskas to be carried into the Cathedral. What is your personal relation with the Church? Are you a devoted believer?” “You asked about my personal relation – so, I’ll… Skaityti daugiau »

Juozapas

Už temą Liudvikui -pagyrimas, už požiūrio rakursą- dar vienas pagyrimas. Ooooo, tai jau taip- Žydrasis A. tas tai jau tikras šachmatininkas. Ne šaškininkas. Kiek tuo tipu domiuosi, iš visų ilgalaikių dēlionių, man taip pat nekyla abejonių jog ex URMininkas yra dvigubas agentēlis. Būti dvigubu agentu reikia neeilinių sugebėjimų, o tai rodo jog Pilkasis yra labai nekvailas. Tiek to. Man kol kas nepavyksta apsispręsti kuriai pusei Albinosas teikia prioritetą. Fifty/fifty realiai niekada nebūna. Dvigubas agentas paprastai kažkuriai pusei dirba „nuoširdžiau”. Nuojauta tyli, bet logika kužda jog ruskynui Avelių ganytojas dirba uoliau. Nes anie , neabejoju pirmiau užverbavo Pirtininką. Misliju, jog dar prieš Kovo 11-ją. Pederastija prie sovietų buvo kriminalinis nusikaltimas, tad beveik visi to meto pidarai dirbo stukačiokais kontoroms. O jankiai… Skaityti daugiau »

G.P.

Pagarba Liudvikui. Į šitą „išdavystės manifestą” išties reiktų atkreipti dėmesį. Svarbi detalė visomis prasmėmis.

nu.

ne tik astravo atžvilgiu.visa grybės užsienio politika yra tik imitacija.kažkodėl likusius šioje teritorijoje tai tenkina.

ežiukas

Ko gero „smagumas” tame, jog tiek pilkasis Žydruolis tiek radonoji Musmerė – abu netradicinių polinkių, abu dvigubi agentai, bet va koks klausimas: kuris yra gebistas, o kuris gryšnykas?
Pikantiška ir tai, jog abu labu mokėsi toje pačioje kailių lupimo ir adatų į panages varymo Akademijoje. Gal tik baigimo metai kažkiek skiriasi, nepamenu dabar, o googlinti tingiu. Bet tokia info yra. Ne paviršiuje, bet rasti galima, kam įdomu.
Žinoma, ne mažiau pikantiška ir intriguojaçiai atrodytų, jeigu abu „absolventai” yra iš to paties Klano.
Tuomet, kas per ” judesiukai”?
Maskuotė, „skiepai”?,???

nenueinam į smulkmenas

„2009 m. vasarį manydamas, kad dviejų Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių konkurencija rinkimuose bus daug kam nesuprantama, susitariau susitikti su Vytautu Landsbergiu. Profesorius kelias savaites jo atidėliotą susitikimą atšaukė ir pasakė man, jog „bus Dalia“, griežtai patarė man to nedaryti. Tai išgirdau anksčiau, nei V.Landsbergis pasiuntė konservatorių partijai savo laišką, baigiamą sakiniu „Tebūnie Dalia Lietuvos Dalia“, neišdrįsęs į akis pasakyti to savo partijos nariams.”

ne smulkiam

Irgi įdomi detalė, bet abejotina ar bent kiek platesnis skaitytojų ratas žino apie šias peripetijas. Galite kiek aiškiau nušvieti? Juk daug kam bus nemenkas šokelis.

apie ateitį

Lietuvos ateitis išnykimas – apie milijonas emigravo ir dar emigruos

Leningradskaja škola

Leningrado spec.školas baigė juršėnas, januška, grybauskaitė, putinas, medvedevas ir kiti veikėjai.
beje, to meto Leningradas buvo įvardijamas kaip stalinistų tvirtovė – pats reakcingiausias miestas TSRS.
januška kilęs iš Tauragės, šimašius irgi – ir daug zemliakų januška susodino į gerus postus.
taip kad januškos krikštatėviai davė naują spec. zadaniją januškai….

Lietuvis, LR pilietis

O aš esu už Astravo elektrinę! Ir aš neišsikrauščiau iš proto. Dėl Astravo statybų kaltė tenka išimtinai lietuviams, Lietuvai, NES lietuviai uždarė Ignalinos atominę elektrinę kuri buvo skirta visma regionui. Natūralu kad Baltarusijai ėmė stigti elektros. Ką turėjo daryti Baltarusija? Atsisakyti išvis elektros? Kodėl? Pirkti dar daugiau mazuto ir dujų ir iš jų gaminti elektrą? Kodėl? Astravo elektrinė pavojinga? Taip teigiantys yra idiotai, nes mano, kad Baltarusiai yra idiotai kurie sau statosi bombą. Maža to tiek Lietuvoje, tiek Baltarusijoje vyrauja vakarų vėjai, tad jei ir įvyktų kokia nelaimė terškai būtų nunešami į Baltarusijos gilumą. Baltarusiai galėjo statyti atominę dar arčiau sienos, kokiu 1 km nuotoliu nuo Lietuvos.

"pilietisui"

Mažumėlę paklydai. Adresą supainiojai. Gal tu girtas? Susirink butelius, eik į „ekspertus” ir ten „pilietink”.

rename

Visą „elytą” galima apibendrintai vadinti ” kolxoz imeni Ždanova”.

pasirašančiam LR piliečiu

O Mohiliovo srityje Gudijai ne geriau būtų buvę statyti? Šaltais žiemos mėnesiais didelį elektros deficitą kenčianti Maskva iš ten būtų daug arčiau, pačio projekto ekonominis pagrįstumas būtų garantuotas. Niekada nebandėte ieškoti atsakymo į šiuos klausimus? Ar tiesiog tikėjotės, kad nepatogus Mohiliovo variantas užsimirš? Apie 1 km. atstumą išvis nėra ko pridurti… 🙂 Kažkada „Vilniaus vandenims” norint atiduoti nuotekų valyklų dumblą Vilniaus raj. ūkininkui, buvo reikalinga procesą apibrėžianti tarpvalstybinė sutartis. Kad šalti orai į Lietuvą atkeliauja dažniausiai su rytų vėju, irgi nieko negirdėjote? 🙂

stasys

Pripusti balioną ant jo nupaišius pilkojo kardinolo ūsus ne fik kokios didelės išmonės reikalas . Todėl ju forma remiantis imti fantazuoti kam jie galėtu priklausyti tikrai nevertas dėmesio reikalas. Geras painiu dalyku narpliotojas turėtu minti pradėti vynioti nuo esmės , o ne prielaidos kas būtu jei būtu , priešingu atveju tas siūlo galas visada atves prie kvailystės obelisko su užrašu “o kas galėtu paneigti“..kad ta kvailyste reikia aplamai imtis neigti ..ir kodėl nepakanka akivaizdžios sveikos nuovokos suprasti , kad nelogiški pareiškimai „valstybės išdavimu“ negali sietis tik su Januška .. pilkasis kardinolas negali nusiskusti ūsu tik panorėjęs ..yba jie jam jau seniai nepriklauso .Toje terpėje svetimu nebūna. ..tik dėl paprastos priežasties ..kabinetu skaičius ribotas ir norint į ji patekti reikia kažką… Skaityti daugiau »

2X2

Atsasaldermokratų puoselėjama „Inter RAO Lietuva” planavo prekiauti Astravo AE elektra. Štai jums ir atsakymas dėl Linkevičiaus. Nepamirškite dar eurokomisarą Vytenį Andriukaitį, bandžiusį įteigti, kad čia neva geras visos ES sumanymas – turėti rezervą netoli išorės sienos. Galiu tik pasakyti, kad gyvenu gerokai arčiau monstro, nei Lazdynų ar Pilaitės gyventojai ir tikrai patenku į pačią zoną. Kai dalins jodo tabletes, o jas tikrai dalins, aš jų paprasčiausiai atsisakysiu. Pavargau bėgti ir būti prieš savo valią įveltas į visokius Tėvynės išdavikų žaidimus. Tebūnie. Nes vis tiek tai jau nebe gyvenimas. Įsivaizduokite bent ekonominę žalą įvykus avarijai. Kada bus galima padoriau begyventi neprašant niekieno paramos? Vėl užgrius mokesčių našta ir įvairiausi apribojimai, o kaltininkai liks tikrai nenubausti ellinį kartą. Apie ekologinę taršą ir… Skaityti daugiau »

stasiui

Perskaityk, ką parašei. Pats esi apsirūkęs, tai kol neateisi į protą, geriau neskaityk.

ežiukas

Laukiau. Laukiau kokie kontoriniai troliai pasirodys ir ką vapės. Mat kontorinių veikla, jeigu moki lukštenti, yra labai informatyvi. Teteikia šiek tiek pastabumo- kurie troliai reaguoja, kada, ką bando įteigti ir ką bando neigti. Kitas rodiklis- bandymai „nuvairuoti” diskusiją į pašalinius užutekius, kuo toliau nuo užčiuoptos ir (sic!) pavojingos Sistemai esmės. Seno kontoros smirdžiaus pasirodymas nenustebino- pasirodė beveik punktualiai, „pilietisas” atslūkino iš putleristų plyšio, (fu,primityvas). Daug gudresnis „nuoširdus” radiacijos specialisto šūvis. Šiuo atveju, kontorinis trolis bando užsitarnauti pasitikėjimą „atviravimais” , o po to jau sėkmingai vadelioti naivius skaitytojus nusivesdamas juos į režimui nekenksmingų sapaliojimų apie spindulinės ligos simptomų „nagrinėjimo” pievas. Kad tik toliau nuo Liudviko pajudinto mėšlyno! Kviečiu kolegas komentatorius ir skaitytojus neužkibti ant kontoros pamėtytų madalų. Tema kaip reta gera.… Skaityti daugiau »

patikslinimas

„senas kontoros pirdžius” – tai visiems iki gyvo kaulo įgrisęs demagogas kontorinis trolis „stasys”/štazis.
na, tas senas asilas, kur žolę Liudvikui bruka.
.
„stasy”, išpera – eik šieno ravėt.

ežiukui

Pasiklydote rūke. 🙂 Radiacijos „specialistas” nebandė nukreipinėti temos į „spindulinės” ligos peripetijos. Pasakė, kad priežasčių reikėtų ieškoti LSDP gretose. Nes tai neblogi pinigai „Inter RAO Lietuva” , Astravo AE elektrą „pumpuojant” į Švediją ir Lenkiją. Taip kad tektų sutikti su ponu Debiliumi, kad vienintelis išsigelbėjimas- dažnio sistemos pakeitimas ir elektros importo iš Rytų visiškas atsisakymas. Radiacijos „specialistas” čia dabar dar pagalvojo apie galimą Kremliaus daugiažingsnį, Astravo AE išnaudojant kaip galines duris patekti į sankcijų užtvertą Vakarų kiemą ir nebūti išvytam iš jo. Priedo, galimybė pasiekti Vakarų technologijas, jeigu ES iš tikro investuos į Astravo AE saugumą. Nes tada, nori ar ne, Vakarams tektų bendradarbiauti su „Rosatom” derinant jėgainės sistemų veikimą. Gautusi kažkas panašaus, kas kosminėje srityje jau seniausiai vyksta: sovietiniai… Skaityti daugiau »

ežiukui

O dėl Januškos viskas tiktų, jei atsitiktų kažkur po pusmečio – metų. Nes išeitų, kad Astravo klausimas buvo labai aktualus ir gerai žinomas dar Obamos administracijai. Pernelyg trumpai dar Trampas dirba, o panašių problemų pasaulyje begalė. Greičiau jau, naudodamasis Trampo atėjimu į valdžią, Januška deda paraišką legalizuotis savo projekto „Mentas” vyriausybėje. Žiūrėkit, tuoj bus skiriamas patarėju. 🙂

ežiukas

Gal būt paklydau rūke.
Pasitaiko. ( ar klydau dėl specialisto ar ne, bus matyt vėliau – jeigu bus bandoma vairuoti į radijacijos žalos lankas, reiškia pastaba teisinga)
Dėl RAO ir „kosminės stoties modelio” sutinku- pastabos geros.
Suerzino pezėjimai apie jodo tabletes.
Nes tai ne į temą.
Astravas yra paviršinis dalykas, radiacija tuo labiau.
O „Otsosaldomkratų” norai pasipinigauti iš rusiškos branduolinės geopolitikos jau yra gilesis pakasimas.
Bet tos brazauskiškai/brudauskiškos aferėlės irgi dar ne priežastys.
Tai tik pasekmės.
Priežastys yra giliai- agentuose ir agentų šeimininkų tiksluose.
Apie giliasias išdavystės šaknis kalbėti svarbiau nei apie vidutinio kalibro žulikėlius.
Tą norėjau pasakyti.
Neišsmulkėkime.

Al.

Nemanau, kad jie dvigubi. Ir nemanau, kad iš tikro viens kitą puola. Elektrinę statė norėdami kažko išsireikalauti ? Gal A.J. tiesiog pasiųstas paraginti, kad atrodytų natūraliau, kaip opozicijos spaudimas ? Ko iš mūsų gali norėti rusai, ko dar neturi?

ežiukui  radiacijos "specas"

Nenublūdinkite iki paranojos. 🙂 Apie jodo tabletes yra nukrypimas į emocijas, tenka sutikti su tuo. O pakapstymai nėra itin gilūs, jie yra tiesiog akivaizdūs, nes guli paviršiuje. Nereikia didelio protelio, kad juos pamatyti. Priežastys, pasekmės ir pasekmių sukeltos priežastys yra susipynusios, nes nėra nei tas Kremlius toks jau visagalis pasauliniame kontekste, nei jo įtakos agentai Lietuvoje tokie kvaili. Tam, kad motyvuoti įtakos agentus, Kremlius turi jiems pasiūlyti meduolį, nes šantažo ir bauginimų nepakaks. Kitaip ims jie ir prisiduos dėdei Semui blogiausiu atveju. Gerajai paranojai palavinti rekomenduočiau TV serialą „Homeland”. Jau po pirmo sezono į viską pradedi žiūrėti visai kitaip. Net VSD vadovas Jauniškis yra jį paminėjęs. 🙂 Pabaigai galėčiau pasakyti, kad pagrindinės Januškos strėlės, greičiausiai, yra nukreiptos į atsasaldermokratus, nes… Skaityti daugiau »

dedu tašką

Tiek įtraukėte, kad net visi miegai išsilakstė. 🙂 Dėl atsasaldermokratų tai gana vienareikšmiškai galima pasakyti. „Inter RAO Lietuva” galėtų ne tai, kad vien „pumpuoti” elektrą į Švediją ir Lenkiją. Lenkijoje ir Estijoje, o su Estija tarpusavio elektros jungtys bus išplečiamos, artimiausiais metais susidarys elektros energijos stygius dėl pertvarkomų taršių anglimi ir skalūnais kūrenamų elektrinių. Anksčiau buvo skelbiama, kad pagal ES susitarimą dauguma jų turės būti uždarytos 2017m. Ir taip, tikriausiai, ir atsitiks, nes Lenkija turi Balcerovyčiaus reformų nereformuotą valstybinę angliakasybos įmonę, kuri yra praktiškai bankrutavusi, dotuojama valstybės, bet joje dirba daug žmonių įvairiose vaivadijose. Anglimi kurenamų elektrinių pertvarka leistų Lenkijai atsikratyti ir šio balasto. Krokuvos smogas žiemą ir stabdomos per vasaros karščius dėl nukritusio Vyslos lygio anglimi kūrenamos elektrinės irgi… Skaityti daugiau »

Marginalas

Šie, kaip minėjau, „tūnantieji atsargoje”, užtat pamatiniai „elito” atstovai niekur nedingo ir nedings, kad ir ką būtų nuveikę „Lietuvos” labui ir kad ir kaip ten baigtųsi Trumpo Trampo epopėjos.
Šia tema siūlyčiau pasidomėti Algirdo Katkaus knyga „Nuo aušros iki sutemų”, kurios svarbesnioji dalis yra ekspertų.eu iškabinta čia: http://www.ekspertai.eu/media/old/stories/Katkus.pdf, bet visas tekstas (palyginti su iškabintu ne toks įdomus) prieinamas elektroniniame knygyne čia: http://el-knygos.eu/main/humanitariniai_socialiniai_mokslai/istorija/2256-algirdaskatkus-nuoausrosiki-sutemuel-knygoseuzip.html

ežis

Atominiam specui:
.
Atsiimu pretenzijas, atsiprašau.
.
Tamstos komentarai dėl RAO verti dėmesio.
Dēkui.

specialistų Lietuva :)

karbauskis reklamuoja specialistų vyriausybę.
—-
tai jis juk specialistas: baigė Leningrado ar Maskvos universitetus 🙂
—-
rusų špijonų valdoma Lietuva – VSD, tur būt, jau senai tik „specialistai” dirba 🙂

stasys

Nėra čia ko įsižeisti dėl tu ūsų ..jei jau kam auga tenka jais ir rūpintis , na kam patinka tankios ševeliūros po nosimi ? Grįžtant į tema .. sąmokslas valdžioje puiki temos priedanga sukišti kažkieno intereso galus po vandeniu …tuo pačiu duodant vietiniams šunims ta dešragalį patampyti po kiemą ..Kažin ar verta peštis dėl jo .. bet kalbėti matyt reiktu ta tema kas naudinga Lietuvai .Kaip teisingai pastebėjo nic.‘dedu tašką‘ Lukašenkos elektra bus paklausi ne tik Latvijoje bet ir Lenkijoje, kuri taps sekančiu išūkiu Lietuvai, po Rusijos, ir jei viską dėlioti eilute Lenkai turi ir ka pasiūlyti Lukašenkai.. tai ko jam reikia ginčuose su Putinu Lietuva tai nustumtu vėl į pakraščius ..paverčiant ja tranzitine šalimi kuria patogu kirsti .Ar ne… Skaityti daugiau »

atominis "specas"

Užbėgant už akių suinteresuotiems troliams, derėtų pasakyti, kad „Inter RAO Lietuva” neprekiaus apskritai visa Astravo AE elektra, bet jai teks nemažas elektros kiekis Lietuvos jungčių su Švedija ir Lenkija galimybių ribose. Ir tai yra labai dideli pinigai, motyvacija stengtis. Aišku, kad nusprendusi importuoti Astravo AE elektrą, Lenkija dėl to derėsis su kokia, tarkim, „Inter RAO Belarus”, ir pagrindiniai,didžiausi elektros kiekiai bus perkami tiesiogiai. Bet tai jau jungčių galingumo klausimas, o Lietuvos ir Lenkijos jungtis, kad ir riboto galingumo, jau yra. Ir ypač kritinėmis akimirkomis ji būtų labai reikalinga Astravo AE elektrai tiekti bent jau į Šiaurės rytų Lenkiją.O ten jau ir Varšuva šalia. Kruonio HAE panaudojimas Astravo AE rezervui ir neatrodo utopiškai. Pagal idėją, kai įsibėgėjo Astravo AE statybos, Rusija… Skaityti daugiau »

"specams"

Prekiaus taip, prekiaus anaip. Pabandykim nustatyti, kaip buvo sudėliotas pats verslo planas ir kas toliau dėlioja. Dar vienas štrichas :”D. Grybauskaitė – krizių valdytoja apdovanota politikos „Oskaru“ceremonija panaši į karūnavimo Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/…….”

Dzeikas

–>Baltic Times 2010 2017-02-23 20:17
Klausimu daugiau del Madam santykio su Dievu nera: krikscionis i tiesu klausima del jo santykio su Apvaizda neigdamas arba neatsakydamas, nesvarbu kokiu pretekstu, issizada Jo.
Daugiau pagarbos butu turejus atvirai paneigdama.Visdelto baznycia atskirta nuo valstybes, turi teise.Dabar gi norisi nusispjaut it sh. kandus.

Cuba

Noriu paklausti visų lošiančių iŠ Lietuvos:
Gal žinote kokia elektrinė sprogo netoli Šiaulių: namai yra – žmonių nebėra, mokyklos yra – mokinių nebėra, krepšinio arena yra – krepšinio nebėra, net kamščių nebėra tik stovintys automobiliai šalikelėje ir kiemuose?
Tai kokią elektrinė sprogo Kelmės, Užvenčio, Pakruojo ar Radviliškio, KĄ?

Koreliacijos

Į temą: Be diskusijos îvade išdėstytų prielaidų, yra dar tam tikrųvdalykų vykstačių ir įvykusių šiomis dienomis. Pabandykime padėlioti skeveldras. Dėliones gabaliukai: : Antrajame operatyvinių tyrimų departamente prie Krašto apsaugos ministerijoje tarnavęs ir per Viktoro Pranckiečio vizitą nusižudęs karinės kontržvalgybos kapitonas; . Nusižudęs saugumietis bendradarbiavo su 15 min žurnalistais ir prieš keletą dienų prasitarė jog jam pavyko išsiaiškinti pavardes ir pareigas tų saugumo pareigūnų kurie tiesiogiai likvidavo, (nužudė) A. Ūsą ir D. Kedį ; . Tomo Balžeko netikėtas pasitraukimas iš 15.min ir vos po valandos sekusi saugumiečio savižudybė: Staigus neplanuotas uždaras Anūko susitikimas su Skverneliu ,rodo viena .Konservatoriams gręsia nemalonumai; . Kapitonas „nusižudė”(?), o gal buvo nužudytas ir už tai ,kad tai būtent jis sužinojo schemas kaip G.Landsbergio šeimai artima įmonė… Skaityti daugiau »

Koreliacijoms

Detalės labai įdomios, neaišku, tik iš kokio šaltinio. Žvalgybininko savižudybė – įvykis savaime keliantis daug klausimų. Nemanau, kad žvalgybininkas, jei buvo kažką rimta apčiuopęs, nusineštų viską su savim pas Abraomą. Iš Pociūno istorijos turėjo būt pasimokęs. Kažkas tą info turėtų žinoti ir be jo. Yla iš maišo tikrai išlys.
O va, Balžeko neutralizavimo epizodas į pradėtą dėstyti mozaiką įsistato beveik kaip čia buvęs. Ten irgi tyla. Nulis reakcijos, nors Balžekas buvo visos žinių pramonės Direktorius. Damušytės išsišokimas yra visiškai iš tos pačios operos.
Dėl Gabriuko šokinėjimo Skvirnelio kryptimi – gali būti ir partinio lygio manevrai, pasirengimo darbeliai, jei Karbauskio dauguma Seime sugrius.

Corel Draw

Na, kai kurias detales, dėl „nusižudžiusio” kontržvalgybos kapitono tirtų bylų turinio, dar reikia pertikrinti, o tai nelengva vien skenuojant interneto erdves. Bet esminiai faktai yra oficialūs. Tik ne viską noriai skelbia valdžia. Nesireklamuoja:) Nesunku nuspėti kodėl. Bet ne apie tai. Puzlės trupinių, galima spėti, yra dar daug ir nemenka dalis tų šukių sudėjus krūvon sužėri netikėčiausiais akordais. Gal vertėtų dar parankioti ir čia padėlioti. Nes kuo toliau, tuo įdomiau darosi. Kažkas sirpsta. Drįstu abejoti jog „sirpsta'” kažkas viena. Ar nepasvarstyti apie keleto bręstančių svarbių bet ne(?)susijusių galimų įvykių tikimybę? Logika sako, jog tiek krašto viduje, tiek geopolitinėje terpėje šniokščia daugybė atskirų nepriklausomų srovių, bet paradoksaliai tie dalykai vienaip ar kitaip persipins į bizūną mūsų stimburiams kedenti. Būt smagu prieš griūnant… Skaityti daugiau »

Rolandas

Tikiu, kad vis vien išlys info apie Snoro banko užgrobimo plano vykdytojus bei akcininkų ir klientų pinigų išvogimą. Tada konservatoriams amen. Jie politiniai lavonai.

Jėzusas

JAV laimėjus Trampui, atsitraukia pogrindiniai „demokratijos” darytojai, todėl vyksta įtakos persiskirstymas.

koreliacijoms

Sulikienės kliedesiai. Nei ką gavo Balžekas, nei VSD Kedį nužudė. Kedį nužudė mentų ir prokurorų stoguojami banditai,pagal pastarųjų užsakymą, o VSD kaip tik tiria nužudymo organizatorių veiklą. Balžekas, net ir gavęs tokią informaciją, nieko su ja nedarytų, o nuneštų šeimininkams. Kaip ir bet kuris kitas pancerovas. 🙂
AOTD kapitono savižudybė, aišku, kažką reiškia. Net keista, kad apie tokį dalyką buvo informuota visuomenė. Kokiu tikslu, įdomu?
Debiliaus sekimas vargiai, bet buvo įmanomas. Tik tą irgi darytų VSD ar STT, bet tikrai ne AOTD, nes ir „Snoro” reikalai ne jų kompetencija.

korelis

Sutinku, jog apanava Kristyna dažnai priburia, bet tarp kliedesių braido ir pačiai Suliko nesuvokiamų logikų. Nereikia suprasti supaprastintai velionio kapitono ryšių su Balžeko minutininkais. Nebūtinai tai buvo lietryďžio mergos pasisėdėjimai per naktį pas kokį gb pocių. Nabašnykas galėjo balžekynėje turėti kokią simpatiją, giminaitį ar pan. Kuriems tyčia/netyčia kaip saviems, „po dušam” gal prasitardavo, gal turējo drasugelį nuo vaikystės laikų ir galvojo jog jeigu grės pavojus „iš viršaus” , perduoti info, kad paskleistų. Anonimiškai. Toks variantas yra galimas. O Kontaktas minutkose …arba netyčia išplepėjo, arba pardavė. Balžekui už kadrų nepriežiūrą spyris subinėn, o karininką po velėna- kad balžekai tylėtų ir kiti IIro dep-to specai, galimi velionio pagalbininkai bijotų. Čia tokios versijos tik tarp kitko. Nes ne sulikučių personose esmė. Galimybėse ir… Skaityti daugiau »

fikusas

chodakus siusti pas batka su semo zinia, gal ir imanoma, o va isrinktuosius prispausti sunkiau, nes uz ju ir cechas ir cvieku isradejai

alijošius

Iš batkos nauda kaip iš ožio pieno. Lukošius turi tik vieną draugą- save. O mūsų „išrinktuosius”… Putlerį ir tą įmanoma prispausti, o mūsų vietinius susišikėlius- apie tai net juokinga kalbėti. Abejojama kai net nebandyta spausti. Mūsų prolinciali chuntelė yra baili ir skysta. Režimas Laikosi vien todėl, kad valdomų bukų budulių masė yra dar beviltiškesnė. Apsuptų seimo tvartą pikta 100 000 minia- valdžiukės fiureriukai ir elyto ponuliai apsitriestų iš panikos. Bet ir šimtas nesusirenka, tad valdžiakiauliai žviegia iš malonumo ir myža iš juoko į batą. Visas cvekų cechas yra kaimo lygio ir gyvuoja vien todėl, kad aplink vien runkelių laukai. Tokie cechovikai kokie yra lietuviški susireikšminę lopai, sudegtų per parą bet kurioje normalioje šalyje. Debiliškas režimas įmanomas tik debiliškoje bydlų visuomenėje.… Skaityti daugiau »

Nepasirašysiu

Išties jau pabodo sąmokslo teorijos. Laimingos valstybės, kur turi tik vieną – Lietuvoje nors vežimu vežk.
Kaip būtų linksma, jei ponai Jakimavičius, Kuolys, Valatka ir visi kiti išties pasakytų, ką galvoja, kam yra dirbę, ką ir kam dirba ir kodėl. Dabar yra taip, kad visi kaip damos po burkomis – matom, kad akys juda, o kas po tuo juodu maišu, neaišku. Gal matrioška būtų taiklesnis palyginimas. Jakimavičiaus viduje gal rastume Kuolį (ar atvirkščiai), Kuolio – kokį nors Vengrijos-JAV semitą, ir t.t. Tikras postmodernizmas. Turbūt reikia monarchijos, bet įsivaizduokim, kas po lietuviškų žaidimėlių juo taptų. Koks nors LGBT aktyvistas būtų pats tas.

nepasirašyrui

jei pavaduoji juliupura, nepamirsk ant „o” nosines kabinti, draugas jefreitoriau

Afera

Siaubas kokia afera susuko Grybauskaite su Snoru, jos tikslas galutinis nuteisti akcininkus uz akiu, diktatore tampa nevaldoma, Lietuvoje grybine diktatura apimanti visas sritis

cheap_cialis
50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top