Liudvikas Jakimavičius. Šiaip jau…

Šiaip jau nieko naujo ant šito Svieto.

Hedonizmas sugriovė Babelį, sunaikino Sodomą ir Gomorą, sužlugdė Antikinę Graikiją ir Romos imperiją.

Dabar atėjo eilė ir mūsų hedonistinei „Civilizacijai“.

Jei užmestume akies krašteliu į skaičius ir žemėlapius, į giltinės maršrutus, kur keliauja ir kaip šienauja, nori nenori lenda į galvą mintis apie analogijas ir siužetų pasikartojimus: ir mitologinių biblinių, ir istorinių.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vilnietis

Tai tiesa – reikėjo žmogeliams gyvulėliams rykštelės. Gal susipras.

Kis

Vienu laipteliu soktelejau i virsunes.Suzinojau,kad hedonistas Lietuvos-Simonko,o jo nuvargeliai pasekejai?

PASIKARTOJIMAI

Viskas taip, viskas kartojasi.Todėl 1000 proc. teisus Einšteinas, pasakęs: Yra tikdu begaliniai dydžiai,- visata ir žmonių kvailumas.

to PASIKARTOJIMAI

Turėjai, žiopliuk, Ainštainą omenyje ar jo žmoną su meilužėmis ir kitus mokslinčius, nuo kurių ką fyrino pačio kumyras? Negi dezisto darbas toks patrauklus ir gerai apmokamas, kaip tų, na, nebesakysiu, patys geriau žinote…

> 2020-04-19 13:00

o tavo darbas, juliau Milaiti, ar gerai apmokamas? Kiek tau moka už vienos dienos lojimą prie vieno straipsnio? Kiek moka už lojimą viename konkrečiame portale? Gal skirtingi portalai turi skirtingus įkainius? O atskiri autoriai, prie kurių, tu pritriedi po 20-30 „komentarų”, ar turi savo įkainius, senas kagėbiste-provokatoriau?

abc.

citata-ir tai praeis.laikmetis davė progą atsipalaiduot.nepraleiskim šanso.

ne visai taip

Izraelyje kaip tik koronavirusas labiau paplito tuose miestuose, kuriuose gyvena daugiau religingų gyventojų. Peisuotieji irgi rėkė, kad viskas Jahvės valioje, Alahu Akbar! 🙂 Ir užsikrėtė koronavirusu. Netgi religingasis sveikatos apsaugos ministras, pareiškęs, kad koronavirusas yra Dievo bausmė už sodomiją, netrukus pats susirgo Covid-19 🙂

Bevardi (13H00),

aš žinau, kad pats išsilavinęs, todėl ir netiki, kad virusas dirbtinis. Apklausa parodė, kad išsilavinę žmonės žino, kad virusas natūralus, o neišsilavinę žmonės tiki, kad dirbtinis. Ar dėl to, kad aš neišsilavinęs – tai jau automatiškai kagebistas, a, bevardi Langų Majore? D’où vient vraiment le coronavirus? D’un labo chinois où ..? Ce que l’on sait… Tad iš kurios laboratorijos atkeliavo, a, Bevardi? Gal pačio čia paminėti kagebistai paleido, ką?

Kiek daug ponų...

Kiek daug gražių ir protingų,kažkas jau tikrai žino,kad dirbtinis,kitas tikrai žino,kad gyvulinis,bet kuo iš tiesų užsiima plačiame pasaulyje įkurtos ir labai stipriai finansuojamos laboratorijos?Kas jų steigėjai?Kodėl vokiečiai eksperimentavo su kiaulėmis Kauno klinikų laboratorijoje,o ne pas save?Kas tas mistinis aštuntukas ar dešimtukas pasaulio turtingiausių ir įtakingiausių?Kodėl tik dabar praslysta informacija apie PSO užkulisines veiklas ir įtakas? Neklausiu,kodėl tos temos neliečia LRT ar Delfis – ir blauzdos per skystos,ir komandos nėra,bet ČIA gi renkasi žinovų elitas – atsakykite!

O, pasirodo ir

Lietuvoje yra slaptų laboratorijų! Ačiū už naujieną. Tikrai nežinojome, kad tokių apskritai čia galėtų būti. O kaip su biologiniu ginklu? Jis jau niekur nebekuriamas, uždraustas ar kaip? Kokia padėtis šiuo klausimu pasaulyje?

Dėl ponų ir nelabai

Kuo laboratorijos užsiima, prestižinis mokslo žurnalas „Nature” seniai atsakė į tą klausimą, kaip ir BBC su CNN: https://www.nature.com/articles/nm.3985

Šiaip,

šutvė ta pati, mamonos pasekėjai. Jie neturi tautybės, jie myli, be protiškai myli pinigus. Jie nusprendė sukurti naują ginklą, bet… jie tėra tik žmonės, o momonai vis tiek kam prikiaulinti, kad tik daugiau kančios būtų. Išslydo mamoninkams iš rankų kontrolė. Štai ir rezultatas kenčia ir jie patys.

mūsų negali joks virusas liesti

nes mes nusipelnėme gyventi geriau – buvome ištikimi leniniečiai.
—-
(jei virusas – kaip koks violetinis kedofilas- bandys mus liesti, mes pasiskųsime draugui Putinui ! VOT !!!)

ah1

nieko naujo arba „ta pati panelė tik kita suknelė”, „suknelę” gripas pakeitė „suknelė” coronovirus. O baimės akys didelės, ko nepadarysi iš baimės, o jei ne iš baimės tai „duok durniui kelią”, užsidėk antsnukį

Vardas

Iveiks Lietuva KonserVatniku, Liberastu dabartini europini socializma Lietuvoje arba toliau Lietuva naikins Europos Socialistiniu Respubliku Sajungos europinis socializmas arba Kinijos siulomas europinis komunizmas.

Coroną išspjovė Raudonasis Drakonas,

o pasigavo hedonistė „Didžioji Babelė, ištvirkėlių ir žemės šlykštybių motina“ (Apr. 17:5), kuri yra ir tikroji Stambulo konvencijos įkvėpėja.

to Vardas

O pats jau kas tokis per grynuolis ir socialiai neatsakingasis būsi ir iš kur, ką? Kiek žinome, kad būtent bolševikai dabar yra turčiais, kapitalistais, tapę ir jokiu būdu ne socialistais. Nori greitesnės ubagyno plėtros Koronės pagalba, ane?

zita.

gaila privestų iki savižudybės.

stasys

Mums čia ir vieno A.Rusteikos surauktos naginės sočiai užtenka ,kam dar papildomai druskinį tema abejonėmis Liudvikai ? atvelykis galėtu būti ir kitoks tamstai jei neapsunkintum žilos barzdelės pesimizmo ąsočiais . Kol žmogus žmogui žmogiškai tai ir dievas jam nekiša kojos .

Ir prakalbo pranašas...

Pradėsiu nuo patarlės apie kiaulę,kuri ir ant altoriaus užsirioglins:stasys jau kalba visų vardu! MUMS gana Rusteikos,Liudvikai,nedaryk to,kas stasiui nepatinka!Va čia tai gaidiškas pasipūtimas!Kad nebūtų kaip Erlicko poemoj:ir pakilo aukštai,ir paklausė minios,ką jie mato,ir atsakė minią *šūdą regime*.

stasys

Yra nuomonė bus prieštaraujančiu bus ir tokiu kuriems labai reikės stasį pakalbinti . 🙂 Nenusiminkite A.Rusteika tik pradeda rašyti po dešimties metu intensyvių bandymu jam pavyks atpalaiduoti riešą ir kai ką vertingo parašyti , o iki to prašome stasiu gerbti ir mylėti , kaip mokate 🙂 ..tik kritikoje atsiskleidžia žmogaus tikrieji talantai :))
p.s. tiems kas ju turi .

Citizen Go

Abortų aktyvistai visame pasaulyje dirba prie naujo ir baisaus plano. Namų abortas. Jie jau suderino šios idėjos įgyvendinimą Nyderlanduose, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje … be abejo, netrukus paseks dar daugiau šalių. Deja, Vokietija ir JK iš tikrųjų jau priėmė jų pasiūlymą įtraukdamos jį į su koronavirusu susijusių priemonių rinkinį. Štai taip greitai viskas gali vykti, kai susilieja blogi lobistai ir blogi politikai … Abortų aktyvistų žingsnis eina taip: Moterims sudėtinga saugiai patekti į abortų klinikas dėl įvairių šalių koronaviruso padėties. Todėl turėtume įgyvendinti priemones, leidžiančias moterims išrašyti abortus vartojančias piliulę, net ir po konsultacijos telefonu ar vaizdo konferencijos (vadinamosios telemedicinos). Vėliau tabletes būtų galima pristatyti paštu. Tada moterys galės atlikti abortą namuose. Pasekmės aiškios. Padaryti abortą bus lengviau nei bet… Skaityti daugiau »

Neramina jaunimo cinizmas.

Jie nurašinėja vyresnius žmones.Ši civilizacija labai sugedo.Ji tikrai žlugs.O kas po to?

stasys

Neramina jaunimo cinizmas > cinizmas negimsta tuščioje vietoje jam reikia kažkuo ‘pasipenėti’ kaip ir kiekvienai neigiamai emocijai . Į veidrodį žiūrėjote ?

Taip,

nusprendė atsikratyti tų, kuriems virš šešiasdešimt metų, prisidengę, kad taip rūpinasi jais, taip juos gelbsti. Mes pamename, kas iš to išėjo, kai buvo kalbama, kad žemė valstiečiams, o fabrikai darbininkams, o gavosi, kad viskas tapo Centro Komiteto nuosavybe. Dabar jie, tiksliau, jų anūkai tapo stambiais kapitalistais ir bankininkais, o tie taip ir liko be nieko prie suskilusios geldos per AMBalinę prichvatizaciją. Tą prichvatizacija žiauriai traumavo Lietuvių tautą – trečdalį tautos tai jau tikrai. Laboratorinis virusas traumuoti gali dar daugiau. Anksčiau ganė proletariatą, o dabar gano kapitalą. Gera transformacija ir dvigubų standartų triumfas, ane?

štaziui

stasele, pirsnodama savo nebevaldomai atsivėrusia vadina, trysčiodama iš jos savo kuratorių paliktu turiniu, bėgte į „žmaogaus teisių” ar kokią ten kontorą atsiimti trisdešimt norveginių.

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top