Liudvikas Jakimavičius. Skambino Dočys: „Mūsų laukia didingas reginys“

Skambino Dočys.

Sako:

– Laukia didelis karas, bet mūsų nelies.

– Iš kur tokios geros pranašystės? – klausiu.

– Ne tokios jau ir geros, kai įsigilini, o ir Alksnynuose žmonės jau pradėjo liūdėt.

– Ko liūdėt?

– Matai, – tęsia Dočys, – mes ir be karo sugriuvom. Ir aš raminu dabar kaimynus. Sakau, gal nereikia labai nusiminti. Reginys vis dėlto didingas – mūsų akyse griūna statinys, kurį tauta kūrė 1000 metų. O mes, išrinktoji karta, kuriai lemta tą reginį pamatyti. Nemokamai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dočys

Aš taip nesakiau. Nieko didingo ta tauta per 1000 metų nesukūrė, tai nieko didingo ir nesugrius. Maža, niekam nežinoma, bereikšmė valstybėlė išnyks ir tiek. Ašaras braukiančių pasaulyje bus nedaug, labai nedaug.

Skvernec

Pala, palaukit- kaip tai „nemokamai”?
Tuoj pat apmokestinti! Progresyviai!
O už visą 1000 metų periodą kai buvo nemokamai žiūroma- išieškoti baudas.
Su visais delspinikais ir PSD.
Arba bus psdc! Atsiųsim 240 medkirčių ir iškapos alksnynus „pod korenj”.

misija neįmanoma

taip nebus.
prezidentūros prašymu ir reikalavimu KT paaiškins, kad VSIO ZAKONNO.
—–
(viskas vyksta pagal partškolos programą)

Dzeikas

Noriu tiketi, kad taip nebus.O jeigu bus – tai isvalys kelia naujam sociumui.Juk jeigu senoves Graikijos mikenu civilizacijos nenusluotu dorenu genciu invazija, nebutu radusi helenistine Graikija padejusi pamatus visai Vakaru civilizacijai.

Jascha

Puikiai..

tai tas

tas (i)dočlendietis nepasakė nieko naujo – viskas pagal Biblijinį projektą. Tautos kurios netranauja žydams bus sunaikintos… Juk žydui Putinui ir žydų RF netranaujam?

Dočys iš Alksnynų

Pirmasis komentaras ne mano, o kažkokio šmikio pasirašiusio mano vardu. Taip nesielgiama kultūringų komentatorių draugijoje.

žiaurus

sakazmas.

nu.

nėra amžino.vieni stato,kiti griauna,treti stebi.dėl to neverta nei liūdėt nei džiaugtis.

Iš tiesų

tai darinys tikrai krinka.Visomis prasmėmis,visuose sektoriuose.Vienijantis dėmuo būtų krikščionybė,bet ji liberioje Europoje nebemadinga.Europa išgyvena liberalią suvaikėjusią paauglystę ir norėtų joje užsibūti.Amerika atsibudo.Nes sąskaita labai žiauri,kažkur nuodijami dujomis žmonės.Jei tai statyti ant abiejų svarstyklių pusių,tai kaip išsigimė Europa.O Lietuva gali ir neatlaikyti kad ir su daugybe pilietybių.Per maža ir per silpna morališkai bei kitaip.

"Valstiečių laikraštį"

tapo šlykštu skaityti.

Vilniete

Ponai ir ponios,TIE-SOS rasytojai.Kodel nepasirasot peticijoj uz Neringa?Ar neberupi,ar nebegaila tos persiakiojamos moters?

"Vilnietei"

Pasakyk kur ji palaidota, gėlių nunešim.
O šiaip, nelabai mes dalyvaujame padedant platinti gebistų sukurtus gandus apie Neringą „amerikose”.
Nėra jokios Neringos jokioj amerikoj. Nėra nei vieno įrodymo.
Tik iš piršto čiulptos pasakėlės kurias kažkas kažkokiu tikslu vis skleidžia.

Julius Puras

Iš to trumpo pliurpalo aš taip ir nesupratau ar „Karbauskis puolamas” vis dar ar ne?

Julius Puras i Vilniete        2017-04-12 12:21

Aš pasirašiau o kas dėl „tiesos” darbininkų ir aplamai tiesos tai jos čia nėra o darbininkai tik viso labo tik apsimetėliai. Jau senai „tiesos” užvaldytos Karbauskio-Skvernelio pakaliku.

Vilniete i Juliu Pura

Taip, gerb.Juliau,Jusu parasa pastebejau.Jus pasiraset anksciau uz mane.Siuo metu surinkta 495 parasai.Tikiuosi atsiras dar zmoniu,kuriu sirdys suspurdes,prisiminus tuos baisius ivykius.

Skirmantė

Dėl ko visa tai įvyks? Dėl to, kad saujelė elitinių vagių ir išnaudotojų nusipelnė gyventi geriau nei visi likusieji. Ką kiti statė, kūrė ir gynė, tie bukapročiai sugriaus ir sunaikins galutinai, o kol kas dar dėl akių po nacionalinius susitarimus lupti paskutinį ubagų kailį palakstys.

Joooo

Ta Gedimino pilis gali nunešti slinkdama ne tik valdovų rūmus,bet ir visą muravjovkos haremą.

Dzeikas

Jooo’ui:
Karlas Marija Weberis pasakytu: Papiginta „Dievu sutemu” kopija.

Ne mes vieni
Jadzė

Geras, protingas latvis. Ačiū už linką.

Tarabilda

Džeikai, man tikrai kuo toliau, tuo cekaunau darosi, o kas čia Tamstą liberalą į šitą galerą (portalą) atvilioja? Neatrodo, kad būtum gudrutis neolibų trolis, kontoros pasiųstas. Būtų tuomet suprantama, bet dabar – nelabai.

nu.

ir be karo sugriūsim.bet pliusas tame,kad atstatis ivanas arba džonas.

Liudvikas

Sveikinimai visiems.
Trumpas vienu smūgiu patiesė Putiną. Prisišokinėjo „frajeris”.
„Globalistiniu” žvilgsniu žvelgiant, III Pasaulinį, apie kurį jau labai plačiai buvo pradėję garsiai kalbėti, Rusija gavo į kaulus. Kosmose, iš kur paralyžuojama oro erdvės gynyba. Pakako 59-ių Tamahaukų, kad Rusijos gėdai ir pažeminimui Pasaulis pamatytų dalykus, kokie yra iš tikrųjų. Rusija yra kiaura kaip rėtis. Imperijai atėjo galas, ir laikas vyniotis meškeres.
Aleliuja.

Liudvikui

Gali įmesti nuorodą?

Liudvikas

Juokingiausia iš žinių yra mūsų Delfyje, kuris skelbia ELTOS žinurę apie vos ne brežnevinę taiką. Užraukę raukus BBC ir CNN, kaži kokie tykiai sutrikę neišstena net info pranešimo. Tai geriausiai aprašė , kaip nebūtų keista, Svoboda.ru. Užmeskit akį, ir viskas pasidarys aišku kaip ant delno.

Dzeikas

Tarabilda, o tai ka? Nebeliko jokiu lankytoju isskyrus rusu trolius, tautinius beretavus trolius, KGBinius-VSDinius ir tegalima kazkokia „linija” laikyti, o negalima savo nuomuones tureti ir jos isreiksti??? Einamu momentu as liberalas, tik ne tas karikaturinis koks cia daznai atvaizduojamas.Nes Lietuva teturi viena kelia arba suskurti liberaliaja demokratija ir TADA ji gali savarankiskai vystytis kaip valstybe ir visuomene, arba patekti a la „mes nenorejome, mus priverte” i kokios nors valstybes okupacija, kuri issaugotu sociuma ir etnosa. Cia gi vyksta liberaliosios demokratijos kritika, nors nera Lietuvoje nei liberalumo, nei demokratijos. Cia yra oligarchijos diktatura po demokratijos kepure. Stumiamamas tautiskumas kaip panaceja nuo sociumo degradacijos. Tautiskumas? Puiku! Oligarchija jums aciu pasakys, nes tauta grezti tai net parankiau.Briuselis visdelto kazkiek trukdo.Tokias Garliavas 2012 be… Skaityti daugiau »

Liudvikai

O kodėl Dočys tik tau skambina, gal provokuoja ar ką?

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top