Liudvikas Jakimavičius. Vėl „Neužmirštuolė“, užmarštin stumianti trispalvę

Veidaknygė

Vėl „Neužmirštuolė“, užmarštin stumianti trispalvę:

„Neužmirštuolė“ – tai popierinė gėlė, kurią prie savo širdies sausio 13 d. įsisegti kviečia akcijos ambasadoriai LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. ltn. Arturas Jasinskas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, profesorius Alfredas Bumblauskas, DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, DELFI žurnalistai Vaidas Saldžiūnas, Vytautas Jokubauskas, 15min žurnalistai Paulius Gritėnas, Dovydas Pancerovas, Paulius Ramanauskas, – skelbia Delfi.lt portalas.

Klausimas savanorių pajėgų vadui: ar jis atsiklausė savanorių ir TV bokšto bei Parlamento gynėjų, ką šie mieliau prie širdies segtųsi sausio 13-ąją – trispalvę ar neužmirštuolę?

Savanoriams ir Ukrainai mes kur kas daugiau paaukotume nesupriešinti šio brukamo kosmopolitinio naujadaro, įsisegę į atlapą trispalvės ženklą.

Simbolinę valstybės erdvę reikia gerbti ir saugoti kaip akies vyzdį. Tokių išdavysčių istorija gali ir neatleisti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
81 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nė vieno iš jų nebuvo prie TV bokšto

Jie bu paskendę try doje.

nezabudka

gal ir gerai.
ilgisi komjaunuoliškos jaunystės: girtuokliavimo ir ištvirkavimo naktų.
—-
s.neris vien dėl ištvirkavimo galimybių metė katalikus ir pasirinko sicilikus – kuom blogesni naujieji?

Trispalvė būtina

Sausio 13-oji ženklina Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo GYNYBĄ, todėl manau, kad šiuo atveju, jeigu ką nors sekti, tai tik Trispalvę. O jeigu, kas nori pabrėžti šios dienos neužmirštamumą, tai galbūt šalia Trispalvės galima prisisegti ir neužmirštuolę, tačiau nenustelbiant Trispalvės…

Arvydas

Nebėra tos Lietuvos, kuri žinojo, kas tai yra trispalvė, Liudvikai. Nebėra.

Raigerdas

Kiek prisimenu, labiausiai su nezabudka lakstė konservatorius Adomėnas. Įdomu, kaip bus šiemet. Masonai tą forget-me-not kaip simbolį pradėjo naudoti 1926 metais. O fašistams atėjus į valdžią ir pradėjus žmones siųsti į konclagerius, tai forget-me-not tapo simboliu atminti fašizmo aukoms, t.y. tiems masonams, kurie tapo nacių režimo aukomis, mirė ar žuvo koncentracijos stovyklose. Dabartiniu metu masonai tai naudoja atminti tiems, kurie mirė, tačiau nėra užmiršti, tame tarpe ir nacių aukoms atminti. Iš tikrųjų, masonai pamatę musiškius, prisisegusius tą jų simbolį, būtų labai nustebę ir nesuprastų, ką tai reiškia. KADANGI lIETUVOS KONSERVATORIAI TURI LABAI MĖŠLINGĄ ELITĄ, BET NETURI TIKRŲ INTELIGENTŲ, TAI JŲ MĖŠLINGAS ELITAS SUGEBA TIK NUBEŽDŽIONAUTI KĄŽKĄ IŠ VAKARŲ NET NEŽINODAMI, KOKIĄ TEN TURI REIKŠMĘ ŠITAS SIMBOLIS. PANAŠŪS DALYKAI VYKO IR… Skaityti daugiau »

Pranas Raigerdui

Naujo simbolio brukimas vietoj tautinio yra ne kas kita, kaip neuroprogramavimas, siekiant iššvalyti visuomenės sąmonę nuo istorinės atminties ir dalykų, kurie toje sąmonėje dar yra šventi.

Neužirštuolė tai neužmirštuolė,bet

kad valstiečiai sveikatos apsaugoje ėmėsi stumti elektroninį receptą užuot jį stabdę,tai provincijoje jiems žmonės už tai nepadėkos.Įdomu,kiek tos užmirštuolės ir komunistai galimai įsidėjo į kišenę iš tų ereceptų?Kada valstiečiai sutrumpins eiles pas daktarus,užuot prievartavę vaistinėse žmones garsiai šūkauti savo pavardes.

suteikime naują prasmę

Kad tas mėlynas žiedelis veltui nesimėtytų, siūlau neužmirštuolę Lietuvoje laikyti įslaptintų kagėbistų ir jų rėmėjų simboliu. Tai gražiai pražystų proginių minėjimų salės!

Tarabilda

Panašu, kad tą ir reiškia ta balų gėlelė, kai nekaltu veidu pasiūloma vietoj trispalvės, dar manipuliatyviai prikabinant aukojimo savanoriams ir Ukrainai akciją. Gana niekšiškai sukabintos kelios nesuderinamos prasmių paradigmos.

naujai prasmei

10 balų!
Pagaliau nezabudka įvardinta tuo kuo yra.
Taikliau nebūna.

Parol

Pasirodo, nezabukos yra slaptų gebistų tarpusavio komunikavimo slaptas ženklas! Matyt ruošiasi Dienai X. Kasmet rengia suvažiavimus- strielkas ir žiūri kiek jų, agentų esama, užmezginėja kontaktus ir t.t.
Suaktyvėjo pastaruoju metu. Matyt putlerio laukia. Matyt, pagal planus jau greitai. Jeigu ne šiemet, tai kitais metais. Nepriklausomi analitikai irgi sako jog putkė puls Baltijos šalis ne šiemet bet 2018-tais. Ruskis mėgsta simboliką, tad tikėtina jog mėnesis, dvi savaitės iki Vasario 16-sios. Taigi, prieš šimtmečio jubiliejų. Laiko dar lyg ir yra, bet agentams darbų daugiau nei pajėgia. Todėl maskuojantis nezabudkių akcijomis iš tiesų yra vykdoma maskolijos agentų mobilizacija. Zborai.
Gudru…

Tarabilda Paroliui

Dėl ruskio tai nusišnekėjai. Kokių velnių jam čisa eiti, jei jo chebra Lietuvą valdo. Kam tas pakazuchinis barškinimas ginklais, kai gali dar ir į snukį gauti? Į Lietuvą jie jau seniai atėję.

stasys

sena pasaka kuriai taip niekas ir nesugalvojo linksmos pabaigos . na kiek dar čia tas raudu kalnas laidos ta Lietuviška trispalve kas karta keliais apropodamas savo fobijas ? Viena karta reiktu imti ir pabaigti juk ir taip aišku niekas nieko neatsižada ir nemaino.

agentui stasiui

žinom, suprantam- jūs, agentai gebistai nieko neišsižadėjot ir nesimainot.
jūsų vadas sako jog buvusių agentų nebūna.
sako, reiškia żino…

Pikc

Aš tai skaitau, kad, reikia baikt če su tom fošystinėm trispalvėm vieną sykį! Kaip drg. „stasys” sako – kiek galima? Karoče, nebūkim kaškokie retrogradai „lietuvei” – būkim taryb… – oi, pardon – „europiečei” (pradžei), o jau paskui – pasauleus piliečei. O nezabūdkė gerai – gi žydra, europines viartibes atspindi, viską. O ateity pakeisim į vaivorykštinę. O, va, šnekos apie visokes trispalves, kaip teisingai drg. „stasys” pastebėjo – grynos fošystinės fobijos, ir ne kitajp!

Nezabudka

yra labai geras indikatorius nustatyti raudonai žydrus sovietoeurinius patriotus.

Stasys

Nelimpa prie mano širdies ta žydroji „neužmirštuolė”, priešingai, blogai nuteikia, nors tu ką ….

Tarabildai

Kam tas pokazuchinis barškinimas ginklais? Derėtų prisiminti su kuo turime reikalą- putleris yra tipiškas kriminalinis nusikaltėlis. Plius kriminalinės gaujos vadeiva. Vagims, banditėliams yra būdinga bravūra, noras pasipuikuoti- ech, koks aš kietuolis. Tokiu būdu nusikaltėlis palaiko savo alfa patino statusą gaujoje bei įtvirtina savo galybės mitą visuomenėje. Tuo pačiu, putleris jau sunkiai suvaldo situaciją ruskyne. Burliokai gerokai nuskurdo, krymnašo deržavinio patriotizmo balionėliai bliukšta nes pilvai burzgia vis garsiau. Bet davus bydloms naują balionėlį, žinant burliokišką mentalitetą, bydlos vėl kuriam laikui apsispakajintų. Putleris tiki jog atsako negaus. Parodys vakarėnams iš po skverno branduolinę birką ir to pakaks. O viduje, ruskyne bus galima įsukti karo, apgulties nuotaikas- burliokams beliks tik splotitsia aplik Vadą. Štai tokia logika. Šiemet putkė bus užimtas, mūsų nejudins nes… Skaityti daugiau »

stasys

Stasy nebuk tik smilkalu košė,… kuria panorėjus galima butu uždegti ir pakaifuoti ..savotiškoje brolijoje. Žmogus laisvas ne tik jausti ..bet ir galvoti savo galva 🙂

Ale

TIKRAI TAIP: Simbolinę valstybės erdvę reikia gerbti ir saugoti kaip akies vyzdį.

E951

nors įkyriai peršama, bet neprigyja Tautoj ta nezabudka. segasi tik savivaldybių feodalai su svita , Vilniaus valdžiasnukių luomas ir dvaro menestreliai.

ruta

.., na , man dauguma isvardinti ‘nezabudkes ambasadoriai ‘ / suterse tik gera akcija / patenka tik i negerbiamu del savo veiklos , subjektu sarasa ..
p.s. ‘nezabudkes’ ideja nuplagijaves subjektas is viso proto negalia turintis pagal savo ‘argumentus’ . Kam reikejo sito ‘nezabudkes’ surogato , kai Lietuva turi SAVO istorinius simbolius , palaizyti Europos neoliberastams ?

primintukas

Neužmirštuolė primena agentams nepamiršti pasiruošti koloradines juosteles.
Jeigu putka okupuos Lietuvą visi tie antitautiški nezabudkinai eis pasitikti ruskių tankų su gėlėmis.
Praktiškai nezabudkinai yra būsimi kolaborantai padleckiai. Iš nezabudkinų putleris ir formuos marionetinę ltsr-3 administraciją.
Dalis nezabudkinų yra numatyti markulių rolei. Iš nezabudkinų bus formuojama vyriausybė egzilyje ir ta šaika vakaruose imituodami ” vadavimą” iš tikrųjų žlugdys, sabotuos Lietuvos okupacijos bylos reikalus.
Praktiškai derėtų kruopščiai suregistruoti visus iki vieno nezabudkinus kad okupuotos Lietuvos partizanai turėtų sąrašus karo lauko teismams ir galėtų vykdyti bausmes sugautiems kolaborantams.

Tarabilda primintukui

Sąrašų sudarinėjimas yra nusikaltimas. Perlenkei lazdą. Ana pusė tik to ir laukia. Garliavos prisiplakėliai (infiltruoti provokatoriai) irgi ten kažkokius sąrašus mėgino sudarinėti. Tai tas sąrašų sudarinėjimas labai greitai buvo įtrauktas į Venckienės kaltinimų bylą. Taip kad nereikia, patriote lia lia.

Stasys

„stasiui iš mažosios”, – ar čia man ta peizelynė, kurios aš neperpratau. Panašu, kad apie save. O, gal, kažkokios smirdalynės užrūkėt ? …..
…. bet iš tiesų „nezabudka” man tai ne prie dūšios. ….

nesutinku

Pats sąrašas nėra ir negali būti nusikalstamu. Absurdas. Tam tikrą atspalvį ir išankstinę nuostatą sarašui suteiktų tik ten pat greta pridėtos nekaltumo prezumpciją pažeidžiančios rezoliucijos ar nuorodos į baudžiamuosius veiksmus. Tačiau sarašas kuris prasideda teze : ” Šie asmenys savanoriškai dėvėjo antilietuvišką, antivalstybinę masonliberastinę simboliką bei ragino tai daryti kitus piliečius arba darė spaudimą tai daryti:” Ir viskas. Toliau tik pavardės ir pareigos. Tik. Jokių adresų, jokių raginimų imtis linčo ar kt veiksmų. Jeigu prieš 1940, prieš 1988 būtų buvę sudarinėti tikslūs tautiškumą neigiančiųjų, į valstybingumą iškreiptai žiūrinčiųjų sarašai, jeigu pagal tuos sąrašus būtų įvykdyta griežta liustracija besąlygiškai atimanti iš tokių asmenų teisę užimti pareigas valstybės tarnyboje, jeigu tokie Lietuvai nelojalūs asmenys būtų suspenduoti rinkimų teisėse ir neturėtų teisės dalyvauti… Skaityti daugiau »

su pasiaiškinimu apsireiškė

su pasiaiškinimu apsireiškė pats idėjos autorius Vaidas Saldžiūnas, kuris viską paaiškino „Veidaknygėje“ tinklaraštininko Ričardo Savukyno sienoje kilusioje diskusijoje: „Bukagalviams, koloradams ir šiaip glušpetriams užtrumpintomis smegenimis kliedintiems apie krapus, rūtas ir pan. galiu tik pakartoti: kai pasiūliau šitą idėją konservatoriams, nebuvo jokių minčių apie masonus, krapus ar trispalves, taip, nukopijuota nuo britų popio, ir nė kiek ne gėda, nes gerus dalykus kartoti ne gėda (o ne, kaip sako vietiniai izoliaciniai talibai – „geriau savo viską turėkime“. Tokius išties reikėtų apvynioti švitrinio popieriaus švelnumo izoliacine juosta ir kaip ryšulius-siuntinius į Maskvą traukiniu), nes mums reikėjo atitinkamo simbolio – aiškaus, ryškaus, brendinio. Kodėl ne vėliava, Gedimino stulpai ir pan.? Why? Fuck you, that’s why. Nes reikėjo simbolio ir taškas. Ir nereikia kaip kalbajobams… Skaityti daugiau »

Pasiūlimas tiesos.lt

Perspausinkite nuotrauką iš ekspertai.eu, kur nufotograpuotas vyras prisiseges net dvi neužmirštuoles toje vietoje kur labiausiai tinka. Būtų gražu pamatyti Grybauskaitę prisisegusia neužmirštuoles kaip tas vyriokas.

stasys

Raudu kalną ‘piligrimai’ aplipo ,..kas į dievą, kas į velnią, dar kai ką nepadorios mintys kankina .
– butu gerai ka nors nukryžiuoti, nors delnai niežti ..bet vilties niekas nesiūlo.!!

Libkonams užduotis

valstybinę ir tautinę atributiką pakeisti žydrais kičiniais popieriukais.

01 13 kovojome ir laimėjome tik su trispalve

Istorinės ir/ar valstybinės vėliavos praradimas reiškia kovojančiųjų pralaimėjimą.
Žydra spalva būdinga baltarusiams.
Neužmirštuolė mums nieko istoriškai reikšmingo neprimena, tad ir kaip prisiminimo ženklas visiškai netinka.

NorKūnas

Žydra spalva žadina žmoguje nerealizuojamą svajingumą, yra hipnotizuojanti, gramzdinanti melancholijon ir pan. Žydra spalva, kaip ir blyškusis briuselinis „humanizmas”, savaime slopina pasipriešinimo, kovos ir pasiaukojimo dvasią, priešingai, nei mūsų istoriniai Vyčio, trispalvės ar Gedminaičių stulpų simboliai. Citata iš „Spalvų terapijos. Kaip spalvos veikia mūsų kūną ir sielą”: „Mėlyna ir žydra spalva mažina raumenų įtampą ir pulsą, ramina psichiką ir normalizuoja kvėpavimą. Šios spalvos turi didelį raminamąjį poveikį, todėl jos ypač tinka kai prasideda kraujavimas arba vargina uždegiminiai procesai. Šių spalvų nereikėtų padauginti, nes jų perteklius gali sukelti slogią nuotaiką ir nuovargį. Mėlyna spalva taip pat padeda užsimiršti…” Tad gal žydrosios neužmirštuolės užkalniško-saldžiūniško brukalo, kaip britų kažkadais kanapių narkotiko kinams, paskirtis yra ne atminties stiprinimas, bet, atvirkščiai (!), atminties trynimas, kad… Skaityti daugiau »

G.P.

Neomarksistams-globalistams reikalingos neužmirštuolės. Reikalingos taip smarkiai, kad į šį žydrai murziną reikalą įtraukiama net krašto apsaugos savanorių institucija.

APGAILĖTINA!

mėlyna - polikarpovnos spalva

lietuvi – neužmiršk, kokia polikarpovnos kilmė, kieno bankams praskolino Lietuvą, apie teisingumą, atskirtį ir emigraciją….

NorKūnas apie penkialapę žydrąją žvaigždę

XIX a. britų kanapės kinams, kad nemaištautų, patenka per os (per burną),
XX-XXI a. baudžiaunininkams-golemams – per oculos (per akis):
žydrosios (ne)užmirštuolės pavojingesnės, kaip narkotikas,
nes sklinda nekontaktiškai – oru ir per „žydrąjį ekraną” patenka į protą tiesiogiai,
jei tik veizėtojas be filtro, t. y. nežino savo ir kitų istorijos.
Graudu tik dėl menininkų ir kai kurių kitų viešų personų, kurie tik mėgėjiškai orientuojasi modernių ideologijų, polittechnologijų subtilybėse,
todėl lengvai tampa profesionalių socialinių inžinierių ir demagogų aukomis.
Vis dėlto nemanau, kad nežinojimas atleidžia nuo atsakomybės ginti valstybę,
jos simbolius, istorinę atmintį.

Radau libkonams himną (fragmentas):

[Berniukai]
Svajojo suėję būryn paslapčia,
IR AUKŠTĄ ŽYDRYNĘ SAPNAVO NAKČIA.
IR AUKŠTĄ ŽYDRYNĘ SAPNAVO NAKČIA.
http://dainutekstai.lt/r346/povilas-meskela-berniukai.html

Stasys

Prišpindalinom mėlynos spalvos į mūsų Vytį, dabar brukame žydrumą bei žydrą nezabudką, į „kumelių” smegenynes kemšame sulatvintas moteriškas pavardes …. Nuskalpavome Gedimino kalną, sukeldami pavojų Gedimino pilies egzistavimui … Kas toliau ?

Tarabilda

Šia tema visai netikėtai užbėgau dviejų metų senumo straipsnį. Labai įdomiai skaitosi. Patariu:http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/zydai_nebenori_antrakart_nesioti_naciu_zenklu/,print.1

Dzeikas

Prezidentei apskritai amoralu kalbeti ka nors Sausio 13 proga.

stasys

Džeikui ..Prezidentas negali nepasisakyti sausio 13. Matyt ir pats nesuvokiate kokia kvailyste čia suskėlėte.

stasy

Dzeikas teisus. Nes kai pasiklausai prezidentės kalbos taip ir norisi kam nors į snukį duoti.

stasys

Suasmeninti galima bet ka , tik ar reikia taip elgtis?. Prezidentūra ne D.Grybauskaitės asmeninė nuosavybė.O jei jau kritikos reikia reiktu ta daryti apeinant suasmeninimą. Politikas ir valstybė dvi skirtingos dedamosios. Šitaip dirbame ranka rankon su propaganda nukreipta prieš Lietuva,..arba tai paprasčiausias neišprusimas .

Yra

Taip, yra dvi didžiosios propagandos Kremliaus ir Briuselio. Abiems propagandoms nusiš… ant mūsų valstybingumo. Jei Lietuva turėtų savo matymą, kaip pvz. Lenkija, visi lietuviai už ją mūru stotų, bet už tą muilą, kurį mums į akis trina mūsų Baltieji rūmai galvos lietuvis neguldys. Sekitės tą neužmirštuolę ir žinokitės, kad kaip ta gėlė popierinė, taip ir patriotizmas popierinis iš tos gėlės teišeina. tai sukta paties šėtono pametėta valstybės išdavystė.

Dzeikas

stasiui:
Tai ir pasisakyti turetu nesipletodama.Minimuma kiek pagal protokola priklauso ir is akiu dingt.
Butu geras tonas is jos puses.

Tarabilda

Įdomiai tuos savanorius prikabino. Ar bent įsivaizduojate, kokio masto ši operacija. galvoj netelpa, kaip kažkokia asmenų grupė gali pajungti spaudos kioskų tinklą, leidybos pajėgumus, žodžiu, veikti kaip komercinis dalyvis, kuris „neužmirštuolėmis” aprūpiuna ir mokyklas ir ambasadas. Nereikia būti idiotais – tai valstybės mastu vykdoma nuvalstybinimo akcija.
Kas tiems ambasadoriams trukdė, turint jau kelių metų priešinimo patirtį, jei jų norai iš tikro kilnūs pagaminti trispalvį ženkliuką su sausio 13 data ir pakviesti žmones tuos ženkliukus pirkti, taip paaukojant auką savanoriams ar nukentėjusiųjų šeimoms ar kitam kilniam tikslui.
Bet matot, ne, netinka, pakalnutininkai užsispyrę kaip ožiai, sugalvojo piktą kiaulišką niekšystę, susimovė vermachto simbolį brukdami, bet prisipažinti, kad susimovė, neturi nei sąžinės, nei drąsos.

tryda startavo

jau visa info tv žydrai pražydo pratrydo- ir kaulėta distrofikė tapkinienė, ir makaronaitutė,…

Al.

Yra iš to ir privalumas – tautos priešai patys save pažymėjo. Kita vertus, o kas gi mums trukdo patiems pasigaminti ženkliukus su trispalve ? Negi viską mums turi valdžia pateikt ?

Vaidas Saldžiūnas neužmirštuolės,

trispalvės pakaitalo, kaip Stalino saulės, atgabentojas į Lietuvą, pats viską paaiškino tinklaraštininko Ričardo Savukyno „Veidaknygėje“: „Bukagalviams, koloradams ir šiaip glušpetriams užtrumpintomis smegenimis kliedintiems apie krapus, rūtas ir pan. galiu tik pakartoti: kai pasiūliau šitą idėją konservatoriams, nebuvo jokių minčių apie masonus, krapus ar trispalves, taip, nukopijuota nuo britų popio, ir nė kiek ne gėda, nes gerus dalykus kartoti ne gėda (o ne, kaip sako vietiniai izoliaciniai talibai – „geriau savo viską turėkime“. Tokius išties reikėtų apvynioti švitrinio popieriaus švelnumo izoliacine juosta ir kaip ryšulius-siuntinius į Maskvą traukiniu), nes mums reikėjo atitinkamo simbolio – aiškaus, ryškaus, brendinio. Kodėl ne vėliava, Gedimino stulpai ir pan.? Why? Fuck you, that’s why. Nes reikėjo simbolio ir taškas. Ir nereikia kaip kalbajobams aiškinti koks brendas… Skaityti daugiau »

Glušpetris

Ašai tokiu klausimu. Gal čia yra skaitytojų tarpe teisininkų ar teisę išmanančių? Ašai tai nelabai kopenhagenas tuose klausimuose. Paaiškinkit man, jei aš į atlapą įsisegsiu trispalvę, o „neužmirštuolę” prie užpakalinės kūno dalies, ar tai skaitysis valstybinio simbolio išniekinimu, ar tai bus nepagarba žuvusiems, chuliganizmas ir ar grės kokia nors teisinė atsakomybė?

81
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top