Liudvikas Narcizas Rasimas. Ar giedosime vieną himną?

„Lietuvos žinios“

JAV yra pasaulinė galybė ne tik todėl, kad turi gerą armiją, aukščiausio lygio technologijas ar branduolinį ginklą, bet visų pirma todėl, kad ji faktiškai vadovauja gynybinei NATO organizacijai ir turi didelę galią veikti pasaulio ekonomiką. Akivaizdžiai matome, kokia didelė JAV gyventojų dalis pasiruošusi vardan savo gerovės vėl izoliuotis nuo pasaulinių įvykių.

Kažin ar jie supranta, kad kviečia užimti aukščiausius šalies politinius postus verslininkus, kurie neišvengiamai atsineštų ne tik siaurą pelno siekio požiūrį, bet ir verslą lydinčias šiukšles į politiką. O juk istorija moko: kad ir kokios būtų galingos valstybės, kai jos nustojo siekio vadovauti ir ginti kitas šalis bei užsiėmė tik savo šalies valdymu – sunyko ir kaip ekonominės, ir kaip politinės galybės. Jos greitai pasijuto pačios reikalingos kitų pagalbos.

Donaldo Trumpo ar buvusio JAV atstovų rūmų pirmininko Newto Gringricho pasisakymai apie Baltijos šalių gynybą mums, baltams, neturėtų būti tokie nelaukti, vis tik vienas po kito lyg pagal Rytų nurodymą vykdomi žurnalistų paklausimai labai rimtai verčia suklusti. Tai lyg paskata Kremliui. O juk nieko iš esmės nepasakyta. Tai tik priminimas, kad su panašiais kaip Kryme „savanoriais“, Rytų žvalgais ar jų visuose lygiuose užverbuotais šnipais, greitai ir efektyviai turime susidoroti patys, ir dėl to JAV branduolinio ginklo nepanaudos, bet kalbos, kad Estija – tai lyg Sankt Peterburgo priemiestis, o ne NATO narė, kur veikia principas – visi už vieną, vienas už visus – jau kažkas visiškai naujo.

Nesirūpinkime, Estija su Rytų „savanoriais“ tikrai susidoros pati, ten tam jau pasiruošta tiek, kad ir ginklų iš sandėlių prašyti nereiks. Juos turi namuose visi tie, kurie pasiruošę ginti savo šalį. O štai Lietuvoje padėtis visiškai kita. Ramiai laukiama, kada Kremlius nelauks. Kas tai – susitarimas ar kažkam duoti nurodymai iš ten? Kur sąlygos šauliams įsigyti liemenes, galimybė susiremontuoti senus džipus, kad iš jų būtų galima šaudyti, o ginklai?

Straipsnio tęsinį skaitykite portale lzinios.lt.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Liolekas Peteliškinas

Nu tai aišku kad laukiam. Susitarimas yra susitarimas. Bet kritika nepagrįsta. Viskas paryuošta: kirkilai atdskingi už gėlių įteikimą putino ereliams, muravjovo aikštė už raudonų kiliminių takų nutiesimą, vytenis povilas už skiepus aytsakingas ir už padirūpinimą kad raudonieji, tfu tiksliau dabar jau žalieji velniai, t.y. žmogialiūkai neužsikrėstû šnipų ir kanopų ligomis nuo mūsiškiû skeltanagių kurie grūdasi prie Lovio. Raudoni kilimai prieš pasitiktuvias bus dezinfekuoti išmirkant merkeliniu ES holandišku farmaldehidu. Karas ir taika į LTSR ateis be šūvio. Tokia komunistinė homjaunuolių tradicija! Bus tik fejerverkai už milijoną rublių į rūką. Kaip vekse prie zuoko. Bet tai argi vagystė? Jokiu būdu! Juk pinigai bus išpyškinti ne lietuviški, o iš maskvos biudžeto. Jokios aferos, ką jūs, jei bogu. Atvarysim naujas gaubicas, pakrausim malkelių ir… Skaityti daugiau »

Pikasas

Taiklus autorius. Netgi labai…

Marginalas

JAV yra didelė galybė todėl, kad 1913 m. gruodžio 23 d. pagaliau pralaimėjo savo nepriklausomybę britams, kurie įkėlė ten britų rotšildinės sistemos privačių bankų asociaciją Federal Reserve System (FED), pasivadinusią „nacionaliniu banku” ir ėmusią pati leisti nacionalinę valiutą. Taip JAV tapo orvelinio globalizmo (Cecilio Rhodeso „anglosaksiškos pasaulio federalizacijos”) skydu ir širma.

apgailėtina situacija

taigi kaipgis,-gins Lietuvėlę visi: mokytojai stos prieš atėjūnus su kreida ir liniuotėm, basi policinnkai gasdins su „bananais”,medikai iš med.spirito atsargų maišys molotovo kokteilius,bibliotekinykai užmėtys negyvai nusenusiom knygom, pencinykai rodys nuogus užpakalius(,ta prasme,demoralizuos užpuolikus),maximos su norfom teiks paramą supuvusiais kalafiorais,brokoliais ir kiaušiniais, o partinis ir verslinis „elytas” siųs telegramas iš užjūrio-„laikykitės,kovokit iki paskutinio atodūsio,mes tuoj tuoj …išreikšim susirūpinimą su žvakutėm”

Pikc

Aš sakyčiau, kad signalus iš JAV reikia vertinti kaip spyrį užpakalin, rodantį, kad gal reikia ir patiems kažką daryti, o ne laukti, kad „NATO mus apgins”. O dėl kandidatų – nesu tikras (švelniai tariant), kad raudonieji yra geresnis variantas už Trampą.

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top