4.6 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

naftos dujos tai antrinės žaliavos liekančios apdirbant naftos produktus … ir jas tapatinti su gamtinėmis dujomis ne visai tas pats .Be abejo klausimas kodėl Mažeikiu nafta čia liko šone lieka atviru ? toks eksporto didėjimas iš tos xuilososijos kiek šokiruojantis , bet pateikti tai nutylint esme be konkretaus paaiškinimo keliant logiškus klausimus neetiška .

Ayn Rand

Stasiukas irgi žalius akinius nešioja… Ir vaikščioti reikia daug daugiau kasdien, ir mažiau ėsti. Cukrus apskritai žmogai nereikalingas, nuodai.

nuu

pavirsta alkoguoliu ir pasišalina smegenai su šlapimu

stasys

ačiu ačiu , aš jau kaip nors sena žąsele .

Marius

SGD – suskystintos gamtinės dujos, angliškai LPG. SNG – suskytintos naftos dujos, angliškai LPG. Tai skirtingi dujų tipai. Nematau tame nieko blogo. Ir išvis siūlau numušinėti debesis plaukiančius iš rytų, t.y. Rusijos, ir kai pučia vėjas iš Rusijos nustoti kvėpuoti. Būkite nuoseklūs iki galo.

Marius

Pasitaisau: SGD angliškai LNG, ir suskystintų naftos dujų akronimas yra SND. Bet tai nieko nekeičia. Tai skirtingų dujų tipai. SGD naudojamos jūsų viryklėje, trašoms gaminti, o SND – automobilių kuras arba dujos balionuose vėlgi viryklėse, bet ten kur nėra centralizuoto dujotiekio.

Šiaip

Gal bus daugiau aiškumo?
Metanas, kurio molekulės formulė: CH4.
Propanas, kurio cheminė formulė C3H8 ir Butanas, kurio cheminė formulė C4H10.
Pirmasis – tai SGD (kai suskystintas). Suslėgtas teka/tekėdavo iš ru „Družbų” ar „NordStream” vamzdžiais. Lietuvoje maistui ruošti naudojamas „iš vamzdžio su skaitikliu”. Laikytinas i.š.k.a.s.t.i.n.i.u kuru. Taip pat susidaro puvimo metu, pvz., tai ir „pelkių dujos”, kur žaltvykstes sukelia…
Kiti du – Lietuvoje maistui ruošti naudojamas jų mišinys, suskystinti, iš balionų. Prisiminkite tuos raudonus 50 litrų balionus su dujų pavadinimu. Yra naftos perdirbimo a.t.l.i.e.k.a.

nuu

lervos E120

Pamastymas

..a zinai,kuo akronimas skiriasi nuo abreviaturos….

Marius

Labas, kvaily! Be abejo žinau. Taip, LNG, SNG, SND, LPG tai akronimai. „An abbreviation is a shortened form of a word used in place of the full word (e.g., Corp.). An acronym is a word formed from the first letters of each of the words in a phrase or name (e.g., NASA or laser).”

Ayn Rand

Marius šiame tinklapyje yra kaip tas naujas kaimo durnelis, kurio iki šiol niekas nepažinojo, tačiau visi iškart įkirto kai tik anas apsireiškė vietinėje parduotuvėje.

Marius

Jūs ne Ayn Rand, o teisiog niekas. Tiesos.lt skaitau ir komentuoju senai, tik anksčiau nebuvo mano avataro, tad ir neįsimindavote, tad ir čia prašovėte.

Pamastymas

..taip,maaareu…tu jau pasizymejai….

Marius

Ačiū už pripažinimą.

Joseph Mercola (The Epoch Times)

Įtakingiausias Britanijos kardiologas dr. Aseemas Malhotra paragino ministrą pirmininką Rishi Sunaką sustabdyti COVID-19 mRNR skiepijimą, atsižvelgiant į „nuolatinę nereikalingą žalą, niokojančią asmenis ir šeimas“. Devynis mėnesius analizavęs tyrimus, nusprendė, kad genetinių skiepų programą būtina nedelsiant sustabdyta. Nepaisant didelio žmonių skaičiaus, mirusių žmonių, mirčių skaičius ir toliau didėjo – JK duomenys rodo, kad maždaug 80 procentų visų atvejų, hospitalizacijų ir mirčių buvo paskiepyti. Iš 2021 perteklinio mirčių skaičiaus, nesusijusio su COVID, daugelis buvo nuo širdies ligų, o tai yra žinomas mRNR genetinio skiepo poveikis. Nepaisant Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) ir JAV maisto ir vaistų administracijos pastangų sumažinti duomenis, kuriuos tos pačios agentūros renka naudodamos skiepų nepageidaujamų reiškinių pranešimo sistemą VAERS, sergančių žmonių, neįgalumų ir mirčių skaičius nuo skiepų toliau… Skaityti daugiau »

Project Veritas

Jordonas Trishtonas Walkeris, „Pfizer“ tyrimų ir plėtros direktorius, strateginės operacijos – mRNA mokslinis planuotojas: „Vienas iš dalykų, kuriuos tyrinėjame, yra toks: kodėl gi mums patiems nepakeitus jo [COVID], kad galėtume sukurti – prevenciškai vystyti naujus skiepus, tiesa? Taigi, mes turime tai padaryti. Tačiau jei tai darysime, kyla pavojus, kaip galite įsivaizduoti – niekas nenori turėti farmacijos įmonės, mutuojančios siaubingus virusus.   Walkeris: „Niekam nesakyk. Pažadėk, kad niekam nesakysi. Taip [eksperimentas] veiktų taip, kad mes įnešame virusą į beždžiones ir paeiliui skatiname jas užkrėsti viena kitą ir renkame iš jų serijinius mėginius.   Walkeris: „Turite būti labai kontroliuojami, kad įsitikintumėte, jog šis virusas [COVID], kurį mutavote, nesukurtų to, kas tiesiog plinta visur. Atvirai kalbant, įtariu, kad virusas prasidėjo Uhane. Negali būti,… Skaityti daugiau »

nuu

govidas tai gripas ir gydoma bendrais gripo vaistais

stasys

matyt todėl tiek ir numirė nuo tos ‘slogutės’ paprastu žmoniu ? o gal juos ateiviai pagrobė , o valdžia Tiesa slepia ir mus įtikinėja jų mirtimi ? Kaip dabar žinoti po galais. ?

Margarita Starkevičiūtė (Op TV)

Kovid isteriją finansavo Kremlius | Briuselis Vilniui sako „ne” | MARGARITA STARKEVIČIŪTĖ per OpTV
https://www.youtube.com/watch?v=PftY8QaMZiY&ab_channel=OpTV

T0mas J.

Protingieji kurmiai, nesuprantu kam jūs apsunkinat gyvenimą vis nurodydami kaip įvairūs terminai skambės angliškai? Sakykit paprastai lietuviškai be akronimų, abreviatūrų ir papildomos painiavos, tai KURIAS rusiškas dujas mums pirkti ne nuodėmė?

Sarah Lee (Townhall)

Pensilvanijos Baideno centre, priklausančiame Pensilvanijos universitetui, rasti dokumentai atskleidė Kinijos įsiskverbimo į JAV institucijas mastą. Kinija steigė slaptosios policijos padalinius Los Andžele ir Niujorke, pirko žemę kaime, steigė Konfucijaus institutus mokyklose ir rinko vartotojų duomenis iš socialinės žiniasklaidos platformų.
Kinija skyrė milijonus dolerių ekspertų grupėms ir universitetams. „House Oversight“ ir „Comer“ tyrimai yra skirti Baidenų šeimos ryšiui su Kinijos įtakos operacijomis.
Kinijos šaltiniai neteikia informacijos, ir universitetas atsisako laikytis įstatymų ir pranešti apie užsienio aukas.
Valstybės sekretorius Antony Blinkenas, anksčiau vadovavo Baideno centrui Pensilvanijoje. Kitiems Baideno komandos nariams taip pat mokėjo universitetas.
Joe Bidenas buvusią universiteto prezidentę Amy Gutmann paskyrė JAV ambasadore Vokietijoje, o universiteto valdybos pirmininką Davidą Coheną paskyrė ambasadoriumi Kanadoje.
https://conservativeadvocacy.com/hidden-biden-documents-expose-direct-chinese-connections/

Dr. Peter A. McCullough, John Leake John Leake

Neskiepyti nuo kovido žmonės pusiau juokais užsimindavo, kad draugų ir šeimos narių skiepijimas nuo COVID-19 kai kuriuos iš jų daro „išprotėjusius“.

Dabar yra apie 10 straipsnių, kuriuose aprašomas galvos skausmas, karščiavimas ir įvairūs ūminiai neuropsichiatriniai simptomai po mRNR ir adenovirusinės vakcinacijos nuo COVID-19. Dėl didelio redaktorių ir leidėjų šališkumo daugybė straipsnių nepatenka į pagrindinę medicinos žiniasklaidą. Borovina ir kt., iš Kroatijos, aprašė tris ūminio galvos skausmo, po kurio sekė psichozės, atvejus.
https://www.theepochtimes.com/health/acute-psychosis-after-covid-19-vaccination_5022853.html?utm_source=healthnoe&src_src=healthnoe&utm_campaign=health-2023-02-01&src_cmp=health-2023-02-01&utm_medium=email&est=85dF93SjmheV6bgpMbh4Re%2B6zvv7s2QLhwv%2FA8cweFbsXXVB5AJQiX9I83nilg%3D%3D

Mandiner (ReMix news)

Vengrijos žemės ūkio ministerija keičia maisto produktų ženklinimo reglamentą, siekdama užtikrinti, kad vabzdžių baltymų turintys produktai būtų aiškiai atskiriami ir atskiriami parduotuvių lentynose, kad vartotojams būtų suteikta tiksli informacija. [O tai reiškia, kad ES taisyklės lervų nuo maisto neatskiria.] Žemės ūkio ministras Istvánas Nagy trečiadienį paskelbė naujas ženklinimo gaires, kuriose nurodė, kad gali kilti pavojus tradiciniams mitybos įpročiams. Jis pažymėjo, kad Briuselis leidžia vis daugiau vabzdžių rūšių parduoti kaip maistą. Europos Komisijos sprendimas reiškia, kad dabar yra keturios vabzdžių rūšys, kurios Europos Sąjungoje gali būti parduodamos kaip maistas ir maisto sudedamosios dalys. István Nagy atkreipė dėmesį, kad Vengrija buvo vienintelė valstybė narė, nepritarusi ES sprendimui, nes nereikia bijoti nei maisto, nei baltymų trūkumo ES. [O tai reiškia, kad drąsioji Lietuva,… Skaityti daugiau »

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top