LVAT baigė nagrinėti V.Gailiaus ir V.Giržado atleidimo iš FNTT bylas

Kaip praneša BNS, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) antradienį baigė nagrinėti buvusių Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovų Vitalijaus Gailiaus ir Vytauto Giržado atleidimo iš tarnybos bylas.

Nutartis dėl V.Giržado LVAT skelbs rugsėjo 16 dieną, o dėl V.Gailiaus – rugsėjo 23 dieną.

LVAT ėmėsi šios bylos po to, kai Vidaus reikalų ministerija apskundė Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimus pripažinti abiejų pareigūnų atleidimus neteisėtais ir priteisti pinigines kompensacijas. Šias bylas LVAT išnagrinėjo rašytinio proceso tvarka, šalims nedalyvaujant.

Tiesos.lt primena: susidoroti su tuomečiu Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriumi ir jo pavaduotoju buvo nuspręsta praėjusių metų vasarį apkaltinus šiuos pareigūnus neva nutekinus informaciją apie teisėsaugos planuojamus veiksmus banko „Snoras“ atžvilgiu. Generolo V.Gailiaus tvirtinimu, buvęs vidaus reikalų ministras liberalcentristas Raimundas Palaitis atleido juos iš darbo pasinaudojęs Valstybės saugumo departamento suklastota pažyma. Ir nors prokuratūra panaikino visus kaltinimus V. Giržadui, šioje istorijoje itin svarų žodį tarusi prezidentė Dalia Grybauskaitė („Ministras R. Palaitis čia ne prie ko“) visai neseniai dar kartą patvirtino, jog labiau yra linkusi pasitikėti VSD poligrafu, o ne teismais.

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top