Lyties nevaržoma santuoka – Sodoma ir Gomora ar civilizacijos progresas?

Iki Civilinės sąjungos įstatymo priėmimo, kuriuo būtų įteisinta ir vienalyčių asmenų partnerystė, teliko tik vienas žingsnis – paskutinis balsavimas Seime. Ar pavyks prastumti įstatymą, kuriam nepritaria trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų – dar nežinia, nes jėgos Seime apylygės. Aštriai jam oponuojantis Vytautas Sinica mano, kad įstatymo stūmėjai elgiasi nedorai ir nesąžiningai, nes dėl tokių pamatinių dalykų valstybės gyventojai turėtų spręsti referendumu.

3.7 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Cia 2 nuomuoniu buti negali.

blue yellow zov marinie

..mr.Dzeikiokai,simtaji karta tau sakau……nuomone,ne nuomuone,blet.Tu nors viena zodi gali ismokt parasyt…ar ….negali….

Dzeikas

🖕

blue yellow zov marinie

..nu i duuura…

2x2

pedofilams reikia vaikų

Tomas Jakutis

„Ar pavyks prastumti įstatymą, kuriam nepritaria trys ketvirtadaliai Lietuvos gyventojų” –
štai klausimas.
Demokratijoje tokių klausimų neturi kilti. Akivaizdu kad čia ne demokratija. Kodėl taip nutiko? Nes į rinkimus dauguma žiūrim kaip avinai. Neskaitom kandidatų biografijų ir nemokam atskirti patriotų nuo parsidavėlių, nuo PRISITAIKĖLIŲ. Nes reklaminių pažadų klausom, bet neanalizuojam kandidato nuveiktų darbų. Neįsimenam politikų kurie tarnavo turtuoliams bei vagims. Ar įsiminėt partijas, kurios per „pandemiją” jus engė, galimybių pasus įvedė, neskiepytus demonizavo žinodami kad virusą perduoda VISI? Ar suvokiate kad tai buvo genocidą vykdyti galinčių žmonių išsiryškinimas, atsiskleidimas? Ar įsiminėt juos ir juos vienijančių partijų pavadinimus ir nepamiršite jų iki būsimų seimo rinkimų?
Ar suprantat kad tai kartosis, jei viską pamiršite?

blue yellow zov marinie

…nesinervink.T.Jakuti.Negi nesuvoki.kad jiems nors kuola ant galvu tasyk……ka uzingridiski lansbletkeriai ir daro…..meees geeeri,beee mekeke,neeeskriauskit mu mu muuuuusu…..tuscios ir beviltiskos kalbos,Tomai,argi da taves tai neapseme……nors tu ir atkaklus,bet turetu ir tou beprasmybes jausmelis uzstot del vadinamu….leeeetuviu..

Dzeikas

Buk realistas.Dirbantis zmogus elementariai neturi tavo mintoms akcijoms laiko.Biografijas nagrineja istorikai, o ne sakykim 2 vaiku tevas kuris augina 2 vaikus ir po darbo gamykloje ar kokiam mozgoj…bu ofise dar iesko papildomo uzdarbio. Kitas dalykas , kad pameni kaip daugumas reagavo i aludariu streika? Kai tautiskas teismas uzdraude ji esą bravoras „strategine” imone? „Jie ir taip daug gauna” 2006m 2500 tautisku tugriku atlyginimas buvo laikomas aukstu. Lochais pasirode ir bravoro darbuotuojai. Teikejo su seimomis isikelt i gamykla ir iskelt savininkams ultimatuma: arba tenkina reikalavimus arba gamykla bus nuniokota, o kunigaikstytes Birutes bataljono „tautos gynejai” tures lieti krauja zmoniu kuriu reikalavimai teiseti, o teismo sprendimas AKIVAIZDZIAI – ne. Jeigu tu jega nesiruosi gint savo teisiu, konstituciniu teisiu i streika, tai esi… Skaityti daugiau »

Taip

Taigi demokratijos tėvynėje JAV rednekai po Trumpo nuvertimo lėkė į Kapitolijų ginti savo konstitucinių teisių:).Ir kuo tai jiems baigėsi,gavo lazdų nuo ‘deep state’-Birutės bataliono,per savo raudonus sprandus,visus išvaikė,užtampė po „demokratiškus” teismus ir pasibaigė,greitai išsisklaidė jiems demokratinių teisių sapnai.Taip ir lietuviams bus ir viskam jie pritars.Kol bankų ” demokratinis”-vakarų pornopaleistuvinis- genderistinis,vaivorykštinis lėktuvnešis suka ratus aplink Lietuvą,tol lietuviai viskam pritars,jei nenorės būti atjungti nuo bankinės sistemos ir išeiti ubagais.

Sigitas

Aš manau, kad pagrindinė problema yra ta, kad komuniagoms, nesvarbu kaip jie vadintusi konservatoriais, socialdemokratais, liberastais, vardan tos, darbo , valstiečiais ( bandau įsivaizduoti Karbauskį su dalgiu , o Verygą su grėbliu…bet kažkaip nesigauna…), pavyko suskaldyti visuomenę…dažnai kai prasideda diskusija politikos , korupcijos temomis pašnekovas tavęs nesupranta, kur problema? Man po*ui, man gerai, manęs tai neliečia…kol kas ( kol vaikas mokykloje netapo narkomanu), pažiūrėkit kokius vežimėlius tempia Maximoje žmonės su kokiomis mašinomis važinėja…aš į tokius pareiškimus jau nebekreipiu dėmesio, tai nepagydoma…kas važinėja? kas perka butus už grynus? „verslininkai”? Žmonėms neįdomu kaip gyvena kitas už sienos, už tvoros ir tai afigienai…tada tokios kaip šimanova,ar dobrawolska, gali išsikalinėti kaip nori, nes žino, kad už tai atsakyti nereikės…Dzeikas kazka vapa, apie tai kad… Skaityti daugiau »

karbauskį su dalgiu verygą su grėbliu

politikų pareiga ne patiems arti sėti pjauti ir grėbti, bet sudaryti sąlygas žemdirbiams apsirūpinti pažangia technika. Politikuojame, o vis neišaugame XIX amžiaus klumpių

Dzeikas

Su kokia vieta skaitai? Kurioj vietoj as sakiau, kad babkes rulz??? As laidavau uz LAISVE, ir pavyzdziu siekiamybes laikiau JAV. Del ten vykstancios laisvos rinkos erozijos Texas valstija, sekmingiausiai tam marazmui besipriesinancios: ten ir ginkla gali nesiotis(nereik jokiu leidimu, jeigu neteistas) ir nupyles isilauzeli savo namuose net i teisma neisi. Dirbt gali po 40 val. butinuju valandu kiek nori.O nori daugiau jeigu kvalifikacija turi ir uz valanda , nesvarbu ka darysi, tavo laiko daug gauni.Nes virsvalandziai automatiskai +50%. Ir cia ne esme , kad daug gali uzdirbt pinigu, o esme ta, kad gali placiose ribose reguliuoti savo darbo savaite.Pagal poreiki. O ka pasirinkti, vaikus aukleti ir su zmona pabendrauti ar su draugais turiningai laika praleist – tau rinktis. Durnas esi… Skaityti daugiau »

Paskutinį kartą redagavo 3 mėnesių prieš Dzeikas
12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top