M. Saakašvilis vs. Ukrainos oligarchija: kaip įveikti neįveikiama

Siūlome vaizdo įrašą iš vienos Odesos gubernatoriaus, buvusio Gruzijos prezidento Michailo Saakašvilio susitikimo su gyvenvietės „Kryžanovka“ atstovais.

Gyvenvietės „Kryžanovka“ žemės – vienos brangiausių Ukrainos pajūryje. Jas skirsto vietos savivaldybės taryba. Paaiškėjus, kad didžioji žemių dalis skirta šios tarybos vadovybės šeimų nariams, Odesos gubernatorius M. Saakašvilis nusprendė įsikišti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Šaunuolis, netuščiažodžiauja.
vagys v"zakonie"

Landsbergi, turėjai suprasti, kad tokia pat padėtis buvo tada , kai leidai ir sumąstei kilnoti skraidančias žemes Lietuvoje. Susigrobė jas Lietuvoje padedami „žemėtvarkininkų” elitiniai sukčiai. Ir dabar jie” ūkininkauja” paežerėse, pajūriuose, draustiniuose ir pan. Neatsistojai tada prieš tautą, kaip Sakaašvilis ir nepasakei, kad vagis ir sukčius turi sėdėti.

Jota

Manau, kad visos ideologijos, visi judėjimai ir revoliuciniai perversmai kyla iš religijos, nes žmogus pirmiausia yra homo religiosus, kaip sakoma. Aš neskubu teisti Putino (nors jo ir neteisinu). Iš esmės mes visiškai nežinome, kas iš tikrųjų vyksta Ukrainoje ir kokia yra tikroji ukrainiečių padėtis. Ne paslaptis, kad Ukrainą valdo žydų oligarchai (visa valdžia iš jų sudaryta, pasidomėkit). Kolomoiskis, Turčinovas, Jaceniukas, Avakovas, Nalivaičenko, Pinčiukas (pavardė kaip čia buvusi) iš tikrųjų yra tik „kolektyvinis nominalus kaganas”. Regis, žydų chabad-liubavičių interesai Ukrainoje kur kas didesni nei Putino. 2012 m. Dnepropetrovske buvo įkurtas didžiausias pasaulyje (120 tūkst. kv. m) chabado centras „Menora”. Pagr. rabinas – Š. Kamineckis. Ukrainoje siekiama sukurti „Naująjį Sioną”, o Kolomoiskis pretenduoja į valdovo titulą (pats apie tai kalbėjo). Chasidų liubavičių… Skaityti daugiau »

3
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top