Makronas sako, kad pusė nusikaltimų Paryžiuje yra įvykdomi užsieniečių

Makronas vis dar bando daryti spaudimą dėl dar daugiau masinės imigracijos nežiūrint to, kad duomenys rodo milžinišką užsieniečių nusikaltimų dažnį.

Vakarykščiame interviu televizijos kanalui France 2 Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron) sutiko, kad pusė nusikaltimų Paryžiuje yra užsieniečių darbas.

„Taip, žvelgdami į nusikalstamumą Paryžiuje galime matyti, kad pusė nusikalstamų veikų įvykdoma užsieniečių, esančių neteisėtoje padėtyje ar laukiančių prieglobsčio patvirtinimo,“ – sakė Makronas.

Tačiau Makronas taip pat kalbėjo, kad nežiūrint problemų, susijusių su imigracija ir nesaugumu, jis nemato „egzistencinio“ ryšio tarp šių dviejų dalykų.

„Aš niekada nesusiečiau egzistenciniu ryšiu imigracijos ir nesaugumo.“ – sakė Makronas praėjus vos 12 dienų po to, kai buvo nužudyta dvylikametė Lola, kuri buvo išprievartauta, kuriai buvo perrėžta gerklė, ir kurią sugrūdo į lagaminą migrantė iš Alžyro, nelegaliai buvusi šalyje.

Makronas patiria didžiulį spaudimą po šios žmogžudystės, eilė pagrindinių opozicijos politikų kaltina jį dėl nužudymo jo pašonėje, pabrėždami labai žemo deportacijų procento rekordus. 2020 metais Makronas buvo pažadėjęs, kad jis sieks 100 procentų deportacijų dažnio. Tas dažnis šiuo metu yra pakibęs ties 6 procentais, o alžyriečių atveju jis tesiekia 0,2 procento.

Nežiūrint didėjančio pasipiktinimo, Makronas stumia planą išsiųsti daugiau migrantų į kaimo vietoves, bet tas jos mėginimas yra neįveikiamai atmetamas ten gyvenančios visuomenės. Šių metų vasario mėnesį jis taip pat pasakė, kad migracija iš Afrikos ir Vidurio Rytų gali „suteikti Prancūzijai daugiau didybės.“

Infliacijai siekiant aukštumas ir augant nepasitenkinimui, imigracijos klausimas nukreipia politines nuomones prieš Prancūzijos vadovą. Nors praeityje, pavyzdžiui, po to, kai prancūzui istorijos mokytojui Samueliui Paty (Samuel Paty) galvą nupjovė čečėnas paauglys islamistas, Makronas numatė eilę „reformų“, skirtų visuomenės pykčio numalšinimui, daugelio šių pasiūlymų niekada nebuvo verčiama vykdyti arba jie menkai teišsklaidė nesaugumo Prancūzijoje klausimus, įskaitant 91 procentu padidėjusį nuo 2000 metų nužudymų dažnį.

Šį kartą Makronas įrodinėja, kad jis nori „gilios reformos“ ir „debatų parlamente imigracijos klausimu.“
„Mes turime iš esmės reformuoti savo įstatymus, kad galėtume geriau priimti tuos, kuriuos mes norime priimti,“ – sakė jis interviu kanalui Europe 2 metu. Jis mažai ką tepasiūlė, kaip planuoja spręsti integracijos problemas bei šalies negebėjimo deportuoti nusikaltėlius migrantus klausimą.

Tačiau duomenys patvirtina Makrono pripažinimą, kad nelegalūs migrantai ar prieglobsčio laukiantys migrantai atsakingi už pusė nusikaltimų Paryžiuje. Tą tvirtino neseniai išėjęs į pensiją Paryžiaus policijos vadovas Didjė Lalemanas (Didier Lallement) ką tik šį mėnesį savo naujoje knygą rašydamas, kad „kas antras nusikaltimas yra įvykdomas užsieniečio, dažnai esančio šalyje nelegaliai… Aišku, kad kai kurie naujai atvykusieji integruojasi per neteisėtą veiką.“

Taip pat nėra aiški rasinė ir etninė nusikalstamumo statistikos struktūra, nes yra daug „užsienio kilmės“ Prancūzijos piliečių, kurie nepriskiriami užsieniečiams, nes jau yra gavę pilietybę. Prancūzijoje nesaugomi įtariamųjų etninio ar rasinio identiškumo duomenys. Tačiau kituose miestuose, pavyzdžiui Marselyje, užsieniečiai įvykdo 55 procentus visų nusikaltimų,ir šis dažnis, dar didesnis nei Paryžiuje, kas rodo, jog tai visos šalies bėda.

Šaltinis: remix.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuva

Tas pats ir Vilniuje, privažiuoja visokių mužikų iš provincijos, ypač Kauno, ir daro nusikaltimus, kad R. Šimašiaus įvaizdžiui pakenktų.

T0mas J.

NS, kaip jūs perėmėt Tiesos.lt?
Ar narkotikų slapta uždavėt ar atidavė jums geruoju, be klastos? Papasakokit, juk ne man vienam įdomu. Patys turbūt nevartojat? Juk daug kas daug ką taip perimt galėtų, norėtų.. o Delfio užimt neplanuojat? Ot būtų šposas, valdantieji suviduriuotų iš piktumo! Tai būtų smarvės..

Na ir naujiena

Kadangi vietinių beliko pusė, tai ir nusikaltimai per pusę:)

Ehrmantraut

žmogus atsibudo su ranka šikpuodyje, bet vistiek neigia, kad jam tai nekomfortiška, net nežinau kuri čia debiliškumo stadija.

Tomai J. (23.11),

ką tu čia vis dar veiki? Negi dar nepastebėjai, kad šis portalas galutinai pavirto į atmatų duobę? Kad ir ką kas nors rašytų straipsniuose, tuos straipsnius skaito tik troliai. Beje, ne skaito, o tik ,,komentuoja”. Tave kas nors čia pririšo? Eik į jūtūbę, ten rasi keletą neblogų nepriklausomų tv programų.

T0mas J. -> 12:21

„ką tu čia vis dar veiki”?

nepyk, kol kas nenoriu viešinti.

Dzeikas

Makaronas turetu ne apie Prancuzijos „grandeur” kalbeti, o imti pavyzdi is amerikieciu, ypac is Niujorko miesto. Tenyksciai imigrantai, o ypac nelegalus vaiksto it kuola prarije ir tarsi ant karties padetos tarp dangoraiziu karnyzu. Kodel taip? Todel, kad nelegaliam imigrantui pagautam nusikaltimo vietoje teismo sprendimo deportacijai nereikia.Pakanka policijos protokolo ir tave tiesiai is „obezjanniko”(narvo policijos nuovadoje kur laikomi sulaikytieji) veza i aerouosta kur sodina i lektuva skrendanti tavo gimtines kryptimi. Todel Niujorko(ir ne tik) policijos komisaras atsileides kelniu dirziuka siuncia INS (federalinio pavaldumo migracijos tarnyba) pareigunus ant 3 rusisku raidziu: nelegalus imigrantai maziausiai kriminalizuota gyventoju grupe, o policija kovoja su nusikalteliais, o ne darbo bitemis. Makaronas gi stengiasi rasti kampa apvaliame kambaryj ir pasikt tenai. Vakaru krize tame, kad ydingi, sveikam… Skaityti daugiau »

>>13:45

Na ir nublūdijai:)Nei kur girdėta,nei matyta ,kad New York’e ,kokie policajai nelegalus, negrus gaudo ir siunčia namo.Tai būtų 8 pasaulio stebuklas.New York tai demokratų,degeneratų citadėlė su šūkiu „Amerika,be sienų”, all refugees welcome „USA visi gyventojai turi nusiginkluoti”, ” žodžio laisvei ne”, ” panaikinti USA konstitucija ir sienas” ,laisvė gėjams” ir panašūs psichikos sutrikimai sklinda iš ten.Per metus,nuo 2021 metų iki 2022 Niujorko kriminalinė veikla išaugo 30%.Visiškas bardakas ir chaosas tame mieste,,narkotikai,gali laisvai būti papjautas,subadytas vidury dienos…”Benamių niujorkiečių, kiekvieną naktį miegančių savivaldybių prieglaudose, skaičius dabar yra 15 procentų didesnis nei prieš 10 metų. Benamių vienišų suaugusiųjų skaičius yra 89 proc. daugiau nei prieš 10 metų.”.New York jau galima lyginti su kokiu Rusijos prasigėrusiu kaimu.Štai ką globalistai,makronai ruošia ir Europai,,,visišką chaosą ir betvarkę. Niujorko… Skaityti daugiau »

Dzeikas

>>>13:45
Nusiauk akis. Kur as sakiau, kad Niujorke oblavos ant nelegalu daromos?
Matosi, kad situacija ten svogerio pusbrolio anukas pasakojo, o tu kartoji.Nes jeigu tu butum tos koses ragaves tai ismoktum skaityti kas pasakyta, o ne kas tavo makauleje klijuojasi.

T0mas J. -> 17:55

„New York’e , kokie policajai nelegalus, negrus gaudo ir siunčia namo.”

Visi ten SVEČIŲ teisėmis, isšskyrus (kaip pats nurodai) „indėnai: 0,44 %”.
O visiems kitiems palinkėkim „namo”.

> 2022-10-30 18:44

O tu, juliau Milaiti, kiek įkalęs buvai, jei Širvintų areštinėje newjorko poli cininkus sapnavai?

binance Norādījuma kods

Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/lv/register?ref=V2H9AFPY

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top