Mantas Adomėnas prarado dvasinę pusiausvyrą

Pastaruoju metu Tėvynės sąjungos idėjiniai lyderiai vis dažniau netenka dvasinės pusiausvyros ir pradeda netikėtu elgesiu gluminti visuomenę.

Partijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė neseniai apsimelavo ir apšmeižė Tautininkų sąjungos pirmininką Julių Panką.

O štai jaunasis partijos intelektualas, Kembridžio absolventas Mantas Adomėnas, šį savaitgalį Vilniaus „Akropolio“ prekybos centre pamatęs piliečius, renkančius parašus už kandidatą į prezidentus Naglį Puteikį, pratrūko ir ėmė prekybos centro lankytojams skelbti, kad jo kolega Seimo narys esąs melagis. Paprašytas tokį kaltinimą pagrįsti, ponas M. Adomėnas to padaryti neįstengė.

Skelbiame Mantui Adomėnui adresuotą viešą piliečio Laisvūno Šopausko laišką.

VIEŠAS LAIŠKAS

Mantui Adomėnui,
Seimo nariui, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų šešėlinės vyriausybės nariui be portfelio, atsakingam už konservatyviąją modernizaciją

Šių metų kovo 22 dieną maždaug 16 valandą „Akropolio“ prekybos centre renkant parašus už asmenis, keliančius savo kandidatūras į Lietuvos Respublikos prezidento postą, Jūs Seimo narį Naglį Puteikį, keliantį savo kandidatūrą į Lietuvos prezidentus, viešai, girdint susirinkusiems asmenims, pavadinote melagiu.

Į ne vieną kartą pakartotą reikalavimą pagrįsti šį vertinimą Jūs nieko rišlaus nesugebėjote atsakyti, nenurodėte nė vieno atvejo, kada Naglis Puteikis būtų sakęs netiesą. Negana to, siekdamas išvengti šių, matyt, Jums netikėtų ir nepatogių klausimų, kreipėtės į prekybos centro apsaugininkus.

Viešai pavadindamas Seimo narį ir pretendentą į Lietuvos prezidentus melagiu Jūs pažeminote poną Naglį, jo rinkėjus ir rėmėjus visoje Lietuvoje bei mus, kurie asmeniškai girdėjo Jūsų žodžius.

Iš politikų, ypač iš tų, kurie deklaruoja besivadovaujantys krikščioniškosiomis vertybėmis, piliečiai tikisi atsakomybės, sąžinės ir garbės. Todėl kviečiame Jus arba viešai svariais argumentais pagrįsti, jog Naglis Puteikis yra melagis, arba viešai prisipažinti, kad kolegą apšmeižėte ir jo atsiprašyti.

Lietuvos Respublikos pilietis Laisvūnas Šopauskas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Arts

Ar užteks berniukui tiek drąsos…

petras

Ūso antrininkas tylės kaip pelkė.

bratka

kai pats esi pratęs painioti viešus ir privačius interesus, tai negali patikėti jog yra ir nemeluojančių ir padorių seime

ruta

Nezinau , nezinau , sis pupuliukas labai primena netradicones orentacijos subjekta , o tie , kaip zinia turi amzina problema – uzpakali* reikalus .Kadangi Amerikos psichiatru asocijacija pasidave politiku spaudimui / trecdalis nariu buvo gejai/ ir reabilitavo netradicines orentacijos subjektus , net neatlikus nei moksliniu , nei kitu tyrimu , taip ir liko klausimas – ar jie sveiki psichiskai ?Tik , gink dieve , nepriskirkite prie radikalu , labai , labai toleruoju netradicines orentacijos subjektus , tik noriu pateisinti sio pupuliuko nesamones , ir jos vis dazneja , deja .Ka galietu pasakyti psichiatrai , kaip pagelbeti siam nabagui ?

Aišku

pirmiausia, Mantas negerbia pats savęs, jei nesibodi provokuoti skandaliuką. Žmonės pažinkite – kas yra kas.

Teta Beta

Ak, Mantai, Mantai, ir kas tau, berniuk, nutiko? Vertei vaikus keiktis prieš kameras ir raginti balstuoti už konservatorius. Dabar keli skandalus prekybos centruose? Graudu.

Gnybtas

andrius,rasyte,mantas ir dar visas ju pulkas susideda i toki dvokianti bukieta,kad smirda per visa Lietuva ir toliau.

Kembridžas

nušoko nuo proto

antrastes tesinys

…..ir likusius smegenu vingius.

Nusipenėjusiam paršui

jokios pagarbos kaip ir visai konservų gaujai.

iljičius

Bolševikas ir Akropoly bolševikas.

Negali būti

Mano manymu, viešose vietose gali šakotis tik neblaivūs. A ne?

Kazkodel

Nenustebau. Tai taip prie veido supuvusiems koncervams ir ju konjaunimui.

apmaudas

Toks jaunas ir tokis riebus

Saule

Nezinau slykstesnio tipo,o be to impotentas……

Moteris

Smirdalius neplautom kojinem

del moteries pastebejimo

jeigu tai tiesa, reikia skubiai saukti TS-KP suvaziavima ir nubalsuot uz privaloma kojiniu issiskalbima partijos nariams. Bo galimai nuo jaunuju nariu neplautu kojiniu tvaiko ir garbes pirminykui vaidentis vis dazniau ima, o ir patys konjaunuoliai apsvaige nuo nuosavu kojiniu ima viesumoje neadekvaciai elgtis.

Juokas

Narys be portfelio,tuo viskas ir pasakyta.Matosi,kur gali nueiti,jei eitum su jaunaisiais konservatoriais,butu dar baisiau ,nei senieji.Ne progresas,o visiska degradacija!

saulė

pamiršo pridurti,kad jis politinis (tas…)Blogai jam kažkas su galvele.Įdomu,kas jo tėvai?Gal raudoni,todėl suprantamas toks elgesys,nes nieko kito nėra matęs ir girdėjęs savo aplinkoj.Jaunas žmogus mokinasi,bet iš to tik šnipštas.

sisi

kiekvienas avinas mokinas ir lavinas;nors ir kaip jis lavinas,vistiek jis avinas!Kieta tautos išmintis

ugnis

O koks nupenėtas peniūkšlis, tas Adomėnas, tikras pediko snukelis

Irena

Kiek klausau Adomena, tai jo kalba niekada nera risli.I klausimus atsakineja, lyg tu klausimu nelabai ir suprastu.Taip kad net nesistebiu jo pasakymu, kad N.Puteikis melagis, taciau nesugebejimu paaiskinti kodel jis melagis.Svarbu pasneket, kad ir nesamone.

Eilinis pilietis

Per 25 nepriklausomybės metus už Lietuvai pridarytus milijardinius nuostolius, už sugriautą ir išparceliuotą Lietuvą, už žmonių kiršinimą, akivaizdų nacionalinės nesantaikos skleidimą konservatorių partiją reikėtų uždrausti, kaip kenkėjišką Lietuvai. Tai partija, kuri piestu stoja prieš bet kokį visuomenės laisvą žodį. O tiems, kurie nuslėpė stojimo į ES sąlygas iškelti baudžiamąsias bylas už TĖVYNĖS IŠDAVIMĄ. Pirmoje eilėje Landsbergiui ir Auštrevičiui.

Kritikas Pikčiurna

Tokiu poelgiu Mantas Adomėnas grubiai pažeidė Prezidento rinkimų įstatymą bei Konstituciją, nes toks elgesys yra trukdymas pretendentui rinkti piliečių parašus, bei piliečiams laisvai išreikšti savo valią, jau nekabant apie moralinę šio poelgio pusę.
Tokį M.Adomėno elgesį turėtų įvertinti VRK ir Generalinė prokuratūra, Seimo bei TS/LKD vadovybė.
Tokie padažnėję neadekvatūs konservatorių vadovybės išpuoliai rodo, kad jie yra labai „prisidirbę” ir bijo, kad bus demaskuoti bei teks už nusikaltimus atsakyti.

Snukius

Tas snukius storeja ne dienom,bet valandom,proporcingai traukiasi ir smegenine,kai pamaciau ji jo organizuotame mitinge,tai juokiausi,nepranoksi Zuoko,tamstai neduota.

Ryt'as

ačiū nuotraukoje pavaizduotam piliečiui, kuo daugiau jis reiškiasi ne „seime” , o viešoje erdvėje ,tuo daugiau atsiskleidžia visų tū puvėkų demagogija . Tipas , vaikščiodamas viešoje erdvėje , galėtų prisisegti
didelę neužmirštuolę arba fizionomijos dydžio lipduką „čia aš – MANTAS ADOMĖNAS” ,nes ne visi „runkeliai” iš snukiaus jį pažįsta…

kaunas

visai nusivažiavo adomėniuks. kas iš jo kembridžų liks?

Al.

Tiesą reikia ginti ne tikviešumu, bet ir teisme.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top