Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Jūsų Ekscelencija prašau pareikšti nepasitikėjimą Lietuvos Respublikos Vyriausybe ir kreiptis į Seimą dėl naujos Vyriausybės paskyrimo. Sudėtingų iššūkių akivaizdoje nesugebantys su jais susidoroti ministrai negali toliau vykdyti savo pareigas.

Premjerė apie hibridinį valstybės užpuolimą paskelbė prieš beveik tris savaites, tačiau kažkokį neišbaigtą veiksmų planą pristato tik dabar. Be to, ji ketina važiuoti į Graikiją mokytis valdyti krizę.

Užsienio reikalų ministras ketina važiuoti užmegzti ryšių į Iraką, nors ten veikia ES užsienio atstovybė, į kurią seniai jau turėjo būti kreiptasi pagalbos.

Vidaus reikalų ministrė, užuot rūpinusi valstybės sienos apsauga, vaikščioja Briuselyje. Premjero, užsienio reikalų ir vidaus reikalų ministro postai nėra skirti mokytis ir poilsiauti.

Krašto apsaugos ministras nėra pristatęs plano, kaip kovoti su hibridinėmis grėsmėmis, taip pat kaip valdančios koalicijos narės Seimo pirmininkė ir ekonomikos ministrė.

Šia vyriausybe nepasitiki didžioji dauguma šalies gyventojų. Demokratinėje valstybėje praradę savo piliečių pasitikėjimą vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vida

Šaunuolė! Ir toliau nesustokite, nes toks valdymas veda Lietuvą į pražūtį.

Birute

Saunuole,Margarita-issakete musu mintis,aciu.

Ddd

Nesuprantu autores. Musu valdzia, tai yra Seimo dauguma ir Vyriausybe – tikri saunuoliai. Kaip ir buvusioji valdzia, tenka ir tai pripazint. Negi nematot kaip Lietuvoje gyvenimas gereja? Pasidomekite salies ekonominiais rodiklais. Aplenkem Lenkija, Latvija, daug kitu saliu, pavijom Estija. Lietuvoje jau gerai, kas nori uzsidirbt, tikrai gali. Tad saunuoliai esantys valdzioje. Salis teisingame kelyje, negriaukite to. Neprileiskit prie valdzios populistu. Visokie seimu gynimo marsai, bei jiems pritariantys lai emigruoja i Baltarusija ir palieka mano Tevyne bei jos saunia valdzia ramybeje.

to Ddd

ar pats supranti koki pezala parasei? eik atausk,bo smegenys uzkaite,proto likucius pasaugoki geriau.

Prašalietis

„Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą…” Kadangi nuo 2004 metų Lietuva „tapo vakarietiškai demokratinė ir civilizuota”, šiandiena nepatenkintai Margaritai dėl valdžios traburetkes užsėdusių „išrinktų” lansbergio „politinės” chebros beretinių „kompetencijos” reiktų dėl jų atstatydinimo kreiptis ne į „gražų ir aukštą” Nausėdą, bet tiesiogiai pas visos „vakarietiškos demokratijos tėvą” Romos popiežių. Beje, išsivaikščiojančio lansberginio durnių laivo eiliniai lansberginiai beretiniai runkeliai yra kaip niekad patenkinti tiek Lietuvos jau pasiektais, tiek šiandiena Europos ir pasaulio mastu pasiekiamais „laimėjimais” …

Taip, Margarita, hibridinis karas - tikras karas

Juk nesunku paskaičiuoti, kad per metus į Lietuvą gali būti permesta 50.000 ar dar daugiau neaiškios tapatybės ir svetimos kultūros individų, kurie net nevykdydami teroristinių akcijų visiškai paralyžiuotų kaip niekad nukraujavusios valstybės ekonominę, politinę, moralinę, kasdienę gyvenseną. Plika akimi matyti, kad vyriausybė visiškai neįgali tvarkytis su prieš valstybę vykdoma agresija ir valstybės išardymu. Lukašenka išnaudojamas tik kaip priedanga ir įrankis intevencijai, o užsakovai ne Baltarusijoje. Iš anapus buvo koordinuojama ir kova prieš mūsų laisvės kovotojus. Leftistinis gaivalas Vakaruose veikia išvien su Kremliumi. Jei mes, lietuvių tauta, savarankiškai nesiimsime skubios šalies gynybos, atsidūrę tautų permaišymo katile, išnyksime kaip prūsai. Net nesuvokę, kas inicijavo mūsų ir kitų suverenių valstybių išardymą, kada procesas tapo negrįžtamas ir kaip buvo sunaikinta politinės tautos organinė sankloda.… Skaityti daugiau »

Palyginimui,-

dabar tokie karščiai ir perkam ventiliatorius,kuriuos galima lenkai.Ar mes nors ką gaminam gyvenimui,o ne tik įvaizdžiui?

KrisKros

Vaziuos i Graikija mokytis suvaldyti krize? Bet Graikija krizes nesuvalde, juos imigrantai paskandino. O kodel nenuvaziuoti i Vengrija ir pasimokyti is ju nes jie vieninteliai Europoje kurie suvalde krize.
Suprantu tiek, kad „valdyti krize” reiskias jos nevaldyti ir tik imituoti valdyma, daryti kazkokius veiksmus, vogti is biudzeto, bet tikrai nebandyti susitvarkyti su krizes priezastimi.

Teisingai

Šimonyte,dink su visa savo svita!

Lietuva vėl okupuojama be pasipriešinimo

Vakar vien sulaikytųjų 121, o kiek dar nesulaikytų? Kas vyksta?
Tokio masto šalies užpuolimo atvejais turintys jį atremti, bet sienų neginantys arba tik imituojantys jų gynybą, turi ir turės būti teisiami Karo tribunolo. Pirmiausiai atstatydinami ir areštuojami. Valstybės išdavystės nusikaltimams nėra jokio senaties termino.

ah1

Jo jo , pirmiausia atstatydinti Dulkį ir šimonytę dėl priverstinio testavimo – antikonstitucinių veiksmų – bo pagal LR Konstituciją žmogaus asmuo neliečiamas ir negalioja joks teisės aktas priešingas LR Konstitucijai ir reikalauti ikiteisminio tyrimo dėl Dylkio ir Šimonytės antikonstitucinio susivienijimo – naudoti prievartą prieš lietuvių vaikus ir anūkus – badyti pagaliais vaikų ir anūkų nosis, kelti vaikams ir anūkams stresą, baimę.
… Įdomu ko tyli šeimų maršas dėl antikonstitucinių veiksmų – vaikų priverstinio testavimo – badymo pagalias?

>  10:41

„„Rausviems Briuselio peniukšliams“ (R. Ozolas)“.
Išeitų, kad Ozolas buvo antisemitas.

Teresė

Tikrai gerb. Autorė išsakė mūsų mintis, tik, deja, tokių ir panašių minčių mūsų Prezidentas negirdi, o jei ir girdi, visai nesiima veiksmų.

to Ddd.

Šaunuolis,puikiai įvaldėte ezopo kalbą.

Stiklo valytuvas

Palyginimui,- 2021-07-17 10:47

„dabar tokie karščiai ir perkam ventiliatorius,kuriuos galima lenkai.Ar mes nors ką gaminam gyvenimui,o ne tik įvaizdžiui?“
.
Kai panašiai suformuotus klausimus uždaviau tuntui žurnalo „Valstybė“ rašeivų prieš maždaug 5 metus, tai visi mane „protino“… Girdi, Lietuvoje ir ES ekonomika (ir gamyba) turi būti orentacija tik į aukštasias technologijas…
It štai, pasigrožėkite, „aukštūjų technologijų specialistai“ užplūdo ES. Kur dėsime tų „specialistų produkciją“ ?!!!!!
Ir ką daryti su vietiniais „technologais“?

Aš už tradicinę seimą !!!

>>> ah1 2021-07-17 11:40
„… Įdomu ko tyli šeimų maršas…“
Pagaliau, ir kiti pradeda matyti…

ah1

va, va autorė palietė lyderio savybių temą ir nurodė lyderį liudijančius veiksmus – žinojimą sprendimo būdų – įvardindama kad „Premjerė apie hibridinį valstybės užpuolimą paskelbė prieš beveik tris savaites, tačiau kažkokį neišbaigtą veiksmų planą pristato tik dabar. Be to, ji ketina važiuoti į Graikiją mokytis valdyti krizę.”
Mūsų tautai reikia lyderių žinančių problemų sprendimo būdus ar bent jau kur ieškoti. O kai nežinai nei sprendimo būdų nei kur jų ieškoti tai tai nesi lyderis.

Pats laikas

NS prie prezidentūros surengti mitingą…
P.S. O gal dar kokius metus kitus palaukite, jums tai būdinga.

Kis

po barabanu toji Lietuva,negi tik kelioms desimtims vyrukamas tai jaudina ir plius meginama pakabinti?
O man gail landzbergio,paleiskite ji nuo lenciugo,padek i saltaja,nesseniokas paskelbe kara jau nebe baltarusams,o kazkokiems „vakseriams”,tai nesenis kazkokia maita,kuri kiek neestu niekada nepsisotins.Butu mano valia as jam greitai surasciau vieta uz antivalstybinius veiksmus pries Lietuva ir jos zmonems.Kaip cia graziau,mielieji delsti negal ,nejaigi nematote kur mes klimpstame,tai atvira kova pries Lietuva Tevyne.(dainuoti apie azuolus nebutina)Po metu jau ne sposai bus taip megiasmi,bus didele moteriska kuno dalis.

G.Landsbergis tik išryškino

ligą.Galima jos nematyti,galima gydyti,gydymas skaudus.Tik iš principo ši valdžia ne žmogui ir todėl būtiną ją keisti?Kuo?

Stiklo valytuvas

Šį kart absoliučiai visi klystate!!! Tai nėra nemokšiskumas, pasimetimas ar „žmogiškos klaidos“… Tai yra neomarksistinė strategija siekianti tikslo, sunaikinti baltąją rasę, sunaikinti Europą! Kodėl (pirmiausiai) „užkliuvo“ baltieji europiečiai, o ne kitos populiacijos? Na, kas pakels pirštinę 🙂 . Kalta Rusija, Kremlius (Putinas)..? A, taip, šitie ‘maskoliai’ net JAV baigia pribaigti. Negi Putinas labiau myli arabus (musulmonus!) ir negrus už savus (o gal ne savus) rusus. Negi nesuvokia, kad po ES seks Rusija. Čia jums kaimynai slavai, ne Napoleonas ir ne Hitleris, čia baltosios rasės sunaikinimas ir jokių ‘sąjungininkų’ neturėsite! Liksite vienui vieni prieš šitas mankurtų ordas0! . Būtų kvaila neigti Rusijos ir Baltarusijos atatinkamą įtaką, bet šios šalys TIK pasinaudoja globalistų įdirbiu, sudarytom aplinkybėm… „O kas galėtų paneigti kad“ (VL)… Skaityti daugiau »

Paulius

kaip ten bebūtų, tačiau pareikalauti griežtos ir aiškios Prezidento pozicijos dėl dabartinės situacijos, vyriausybės neveiksnumo ir ryžtingų veiksmų sprendžiant Lietuvos užpuolimo klausimą (kad vykta karas – pačių konCervų konstatacija) yra būtina. nes panašu, kad Prezidentas kaip ir bobiausybė lindi krūmuose su viltimi, kad tas valkatų antplūdis – kaip vasarinis lietus. staiga prasidėjo ir savaime staiga praeis. tuo tarpu kasdien jau atsivelka virš 100 valkatų. Vyriausybė skolinsis ir sudarys jiems sąlygas oriai gyventi. na tai mes suprantame. tik kas tas skolas mokės taigi ne anūkas ne sutrešęs kuprius ir ne gyvenime realaus darbo nei sekundės nedirbę ministeriai

taip

Tie visi niektauzos ne tik ėda mokesčių mokėtojų sąskaita, tai dar ir labai neblozną pensiją iki gyvos galvos gaudinės.

pala

O kur senasis sąsius? Kaip čia jis kakučio komentaruose šį kartą nepaliko? 🙂

Kodas

Į Lietuvą lendantys Irako ISIS teroristai naikina savo dokumentus, kad nebūtų persekiojami Europs Sąjungoje. Jie yra islamo žalieji žmogeliukai – pavojingi
Putino ir Lukašenkos sąjungininkai. Kas daroma jų demaskavimui ir ilgalaikiam izoliavimui?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Margarita,
varom lauk iš seimo apsišaukėlius vienaląsčius v_i_s_u_s seimagyvius.
__________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 liepos 17

Tikrai stebina,

kad JE šitie ministrai tenkina. Nė vieno net nepasikvietė ant kilimėlio.

Health Ranger Report (Brighteon)

„Health Ranger“ atskleidžia planuojamą Amerikos sunaikinimą, pasibaigsiantį karo padėtim ir genocide.
Rengiamas planas, kuriuo remiantis Amerika patenka į karinę diktatūrą, sustabdomi vidurio laikotarpio rinkimai ir inaudojamiami ginkluoti kariai, kad jie eitų nuo durų iki durų, konfiskuodami ginklus ir priversdami žmones skiepytis, siekiant masinio Holokausto lygio naikinimo.
Tas planas vyksta pagal tam tikrą „suplanuoto chaosą”.
Šiandienos podcast’e apžvelgiu šio plano žingsnius ir tai, kaip jie planuoja visa tai pasiekti per ateinančius 18 mėnesių.
https://www.brighteon.com/f6145029-a243-4b6b-9cfd-43edb982ba59

David Crowley. Grey State

Davido Crowle 2012 m video Gray State
RIP David crowley and his beautiful wife and daughter murdered for exposing our current situation
https://www.youtube.com/watch?v=Gy7FVXERKFE&t=110s

David Crowley. Grey State
Raigerdas

Na, taip, gerbiamos Margaritos Starkevičiūtės reikalavimai ir jų įvykdymas yra labai svarbūs mūsų šaliai dabartiniu metu. Taip, reikia pagaliau imtis atsakomybės ir priversti tą valdžią dirbti tautos labui. Senio V. Landsbergio pozicija išlieka ta pati – neapykanta Lietuvos liaudžiai, laikymas jų durniaus vietoje ir savęs išaukštinimas. Visa tai vadinasi Arogancija. Senukas turi šią bėdą, liaudis šitą mato, todėl niekada jo Prezidentu taip ir neišrinko. Netapęs Prezidentu rinkimų metu, dabar senis neatstoja ir lenda per kaminą, kad tik gauti tą Prezidento titulą bet kokia kaina. Šitas žmogus seniai yra praradęs Garbės jausmą ir Seimas dabar imasi spręsti šitų dalykų, nors padėtis valstybės valdyme yra gana liūdna. Seimas žino tik vieną Lenino idėją ir jos laikosi:”Kiekviena virėja gali valdyti valstybę”. Pagaliau atsirado… Skaityti daugiau »

The Epoch Times

Amerikoj vis dar tikrina ar rinkimų balsai buvo suskaičiuoti teisingai. Ir randa daugybę pažeidimų. Kodėl mūsų partijos nereikalauja nepriklausomo rinkimų patikrinimo ?
Yesterday, over in Arizona, the State Senate held a public hearing where they discussed some of the preliminary findings of the 2020 election audit.

During that hearing, the teams who have been leading the investigation revealed several major discrepancies that they were able to find with the mail in ballots, as well as with the cyber security.

Sekur (promo code: Roman): https://ept.ms/3yW0Wul

Šaunu

Ko gero, šita ponia net ugnimi besispjaudantį kalną gebėtų pastūmėti toliau nuo aplink gyvenančių. Belieka tik žavėtis ir kviesti į 2024-ųjų seimo rinkimus, nes mums tiesiog tokių reik.

Ramiros

Ne, ne, laukti ir dar iki 2024 metų nevalia. Nes tiek dar prikiaulinti per tris metus šitie gali, kad net nelengva įsivaizduoti. Argi nepastebit, kad jie nedirba Lietuvai, net jos garbingą bei tragišką istoriją stengiasi pakeisti ar net sunaikinti, valstybinius mūsų patriotų simbolius, dėl kurių jie gyvybes padėjo, gviešiasi sumenkinti ar net visai panaikinti, į aukštumas iškeldami man nesuprantamus, svetimus simbolius, matyt, kad Lietuvai būtų blogiau …. Taigi, nelaukime dar 3-jų metų, o imkim ožį už ragų čia ir dabar ….

laukiam

staska,kur tavo oponavimas? Kažkaip net nejauku be tavo trigrašio.

O.G

Pas mus dabar vyksta du karai tai biologinis, kuris su vakcinomis žudo žmones ir dabar hibridinis. Jie ir yra pastatyti, tam, kad pribaigti Lietuvą, nes tas pats vyksta Amerikoje su prezidento rinkimus pavogtu Bidonu. Scenarijus tas pats, tik kai viskas baigsis, mes liksime prie suskilusios geldos, dėl Lietuvos išdavikų, kurie nusišluostė į žmones kojas, nes jie visi yra pakabinti ir atlieka globalistų užduotis.

misija

Prezidentui kliuvo sunki misija – išvaduoti Tautą nuo prieš ją dirbančių vyriausybės ir Seimo. Jei tai nebus padaryta, JIE pakeis įstatymus, Konstituciją, įteisins internetinį balsavimą ir valdys amžinai. Tik bijau, kad kritinė masė tautiečių to nesupranta…

pagrindiniai valstybės priešai

Grėsmės valstybei : nr.1 Lietuvos valdžia , nr.2 Užsiutinta Baltarusija .

Raigerdas

Prasigėrusiam troliui, kuris niekaip negali išsipagerioti, rašo:”pagrindiniai valstybės priešai 2021-07-20 8:59 Grėsmės valstybei : nr.1 Lietuvos valdžia , nr.2 Užsiutinta Baltarusija”. Ne tau spręsti apie Lietuvos valdžią, kaip nors apsiesime ir be tavęs. Dėl antro numerio, tai matyt esi pragėręs sveiką protą visiškai. Lietuvos ir baltarusių tautos priešas yra Baltarusijos KGB, kuri veikia iš vien su Rusijos FSB. Įdomu, ką tu tokio geri, jeigu nesupranti, kad psichopatas „Batka” turi gulėti psichiatrijos ligononėje, o ne durninti savo jabatkas, tame tarpe ir tave. Kaip buvo teisiami fašistai, taip būs teisiami ir tie Baltarusijos KGB-istai, jabatkos, tame tarpe ir tokie troliai kaip tu. Todėl ne be reikalo tu bijai pasirašyti nick’u, nes drebi iš baimės ir nori likti Anonimu. Visi dabartinėje Baltarusijos valdžioje… Skaityti daugiau »

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top