Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Tai pagaliau įvyko: Putinas paskelbė dalinę mobilizaciją. Akivaizdu, kad Rusijos vadovybė mobilizaciją laikė pačia paskutine priemone, nes būtų jau seniai ją skelbusi.

Dabar nebeturi kitos išeities, nes, jiems patiems netikėtai (tai irgi akivaizdu), atsirado reali grėsmė, kad Ukraina gali atsiimti bent nemažą dalį ir 2014 m. okupuotų teritorijų. Aišku, ne per savaitę, bet karas pakrypo būtent šia linkme.

Pati mobilizacija užtruks iki mėnesio, dar užtruks bent minimaliai paruošti karius (atnaujinti įgūdžius) ir juos perdislokuoti iš įvairių šalies vietų. Tad realų šios mobilizacijos efektą kare galime pamatyti po poros mėnesių. Nors skelbiama, kad mobilizuojami rezervo kariai, kurie esą turi patirties, tai nereiškia, kad jie turi kovinės patirties, o tiesiog tai, kad jie praeityje yra tarnavę Rusijos Federacijos ginkluotosiose pajėgose. Taip pat tai reiškia, kad jau išnaudotos aktyviojo rezervo galimybės ir Rusija tiesiog nebeturi, iš kur daugiau traukti karių ilgesniam karui.

Aišku, kad Rusija planuoja dar ilgą karą, stabdant Ukrainos kontrpuolimą ir ginant 2014 m. užimtas teritorijas, ypač Krymą. Pasukti karo eigą taip, kad Rusija vėl atnaujintų puolimą, šansų nėra jokių, nes ta mobilizuota „patrankų mėsa“ be patirties tikrai nebus pajėgi to daryti, Ukraina yra įgijusi technologinį pranašumą, kariai turi patirties arba yra gerai apmokyti Vakaruose. Ukraina šiuos mobilizuotų karių apmokymus vykdė ilgą laiką ir su gerų Vakarų instruktorių pagalba. Rusija tiek laiko neturi.

Dar vienas niuansas: vienas dalykas yra atnaujinti individualius kario įgūdžius (jeigu kariai ilgiau tarnavę, tai neužtruks labai ilgai), o visai kitas – paruošti juos kariauti didesniuose vienetuose. Juk mobilizuojami bus ir karininkai bei puskarininkiai, jie turės vadovauti savo vienetams ir sąveikauti tarpusavyje.

Visam tam paruošti tikrai nėra laiko, Rusijai tiesiog beviltiškai reikia permesti papildomų karių (nepaisant jų pasiruošimo ir aprūpinimo technika), kad turėtų grynai kiekybinį pranašumą prieš Ukrainą ir sugebėtų bent tokiu būdu išsaugoti teritorijas, užimtas 2014-aisiais. Desperacija…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
RUSSKIAMS XANNA

..desperacija,leningradietiskas gop stop,blefas atomu..ir kirdyk.DOSVIDOS,BANDIUGANY,XA XA XA

Al.

Kuo labiau Putiną įtikinsim, kad jis nebeturi šansų, tuo labiau padidės galimybė, kad jis panaudos atominį ginklą. Jei jį panaudojo demokratinė JAV, kodėl to negalėtų padaryti čekistinė Rusija.
Ir anglišką unit, reiktų versti ne vienetu, o daliniu.

habilitâs

Jie to ir nedarys, t. y. puolimo neatnaujins, nes V. Putinas blefuoja, bandydamas priversti V. Zelenskį sėsti prie derybų stalo.

Visi tie, kurie norėjo žvaigždučių ir medalių bei buvo paruošę paradines uniformas dar vasarį, jau savo gavo – du metrus po žeme. Kiti aukoti gyvybių už beprotį nesiverš, o ir vadovauti kariuomenei nėra kam, tokių generolų, kaip L. Rochlinas, antrajame Čečenijos kare, Rusija neturi.

Ukrainos problema bus rusų belaisviai, nes jų bus daug, labai daug.

branduoliniam teroristui - galas

Linkiu greito galo ukrainiečių kraujo priputusiai rusijai , greitos Ukrainos visiškos pergalės. Ir nėr čia ko skatint rusofašistinį branduolinį teroristą ,čia apie A1 „priminimus”- taip galima visai nukrypt į „lankas” : kas bus ,jei fašistinei rusijai pirmieji sugalvos smogti anglai , kas bus su rasiejos pokariniu padalinimu ,etc. ir tt.

kaput

urapatriotai.

Ukropams puZZZdec

2014 Kijevo smogikai turejo arti 300 tanku. Iki 2022 pagamono viena. Is tiesu tankas tikrai neblogas, bet labai jau kiekis ispudingas.:))) 2021 amerikonu duomenimis, visas NATO turejo apie 10 000 tanku, Rusija – arti 23 000. Nepasakysiu kiek tanku NATO atvare i Ukraina, bet buvo utilizuota arti 5000, reiskia liko apie 5000-6000 tukst. Jokio srauto nera ir nebus, nes NATO salys isparceliavo savo atsargas ir papildyti nera is kur. Is tiesu, NATO buvo sekmingai nuginkluota ir siuo metu neturi jokios reiksmes. Tiesa ir anksciau, nebuvo pastebeta laimetu karu. Putinas visiskai teisingai elgiasi, Ukrainos pagalba utilizuoja NATO ir smukdo Europos ekonomika.

Veleris

НЕ УПУСТИТЕ! НЕПОВТОРИМЫЙ ШАНС БЛИЗОК – #Веллер 20 09 2022
https://www.youtube.com/watch?v=_ia0a-E183I&ab;_channel=МихаилВеллер

Šeitelmanas (24 kanalas)

Как Байде ответит на ядерный удар путина? – ШЕЙТЕЛЬМАН @Шейтельман
https://w ww.youtube.com/watch?v=9uUvo2advhE&ab_channel=24Канал

Atrodo

Turime dar vieną krepšinio strategą.

Partijos naris nuo 1971m. (5 skiepai)

Vienintelis teisingas zinksnis tai atominis smugis visom sostinem iki londono.
Tik atomines bonbos gali sutvarkiti sita bardaka.
Mes tikri zmones su viltimi laukeme kada gi pagaleu bus skirta bonba ir mums letuvems.
Kiek galima kentet lanzbergistus kapitalistus ir kitus taip vadinamus patriotus.
Kodel vieniem vyskas kitiem nieko?
Kodel vieniem nuosavas namas ir nauja inamarka o kitiem pilnas tarakonu kambaris benrike ir suluzus matarauka Riga 9?
Ner ligibes!!!

stasys

Pas ukrainiečius teisinga motyvacija , o pas xuilo orkus priverstinė mobilizacija . Vien to pakanka kad Ukraina persvertu karą savo naudai . Šiandiena ir Ukraina laisvai galėtu po ginklu surinkti papildomai tuos 300 tkst. bet trūksta amunicijos , ginklų ir viso kito kas būtina naikinant orkus-rusus . Vakaruose nenori karo ir nenori rizikuoti xuilo-bepročio nuotaiku kaitaliojimu , kas būtų jei būtų jei tas beprotis sugalvotu panaudoti atominį ginklą ? . Ukrainiečiams teks apsispręsti ,versti vakarus mautis pampersus ar vistik drąsiai stoti ir pažvelgti xuilo į akis . Nato , tik laiko klausimas, kada teks apsispręsti ir priimti Ukrainos siūlomas saugumo garantijas arba imti rimtai tiekti ginklus , nubrėžiant naujas raudonas linijas . Beje nugalėtoju niekas neteisia , jei tame kare… Skaityti daugiau »

>Partijos naris nuo 1971m. (5 skiepai)

Ar čia tu, Tapinai, su savo ironija.

Clienas

cia as,subotke.Ne slepetkinas.As is durxatos cia varineju genialias mintis.

Vakarai liepia

priimti visus rusus,tačiau Ukrainai ginklų neduoda,ko pasekoje karas galėjo būti seniai baigtas.Vakarai slepia savo gėdingą elgesį,kaip juos Putinas nupirko,visą ES nupirko dujomis,milijonais ir t.t…ES bijo,kad pati nesubyrėtų.Ar Lietuva pasiruošusi pasaulio sąjungų byrėjimui.Kažkodėl labai vangiai reagavo į B.Jonsono siūlomą sąjungą,pamėtėtą gelbėjimosi ratą.Putinas tikrai gali prikrėsti šposų,vakarai turi tiksliai žinoti,kaip reaguosir staigiai ,nes tartis su Putinu reiškia moralinį jų krachą.

Turistas

Ką tik grįžau iš Rusijos. Jūs nepatikėsit, prie vojenkomatų eilės. Nieks nesitikėjo tokio norinčių ginti Tėvynę žmonių antplūdžio. Visi nori ko greičiau į Ukrainą. Norint, kad užrašytų į specoperaciją, žmonės vokeliuose duoda 3000 USD. Vojenkomatų karininkų stalčiai pilni pinigų kaip pas muitininkus.

Analizatoriams

Kai pasakysite kiek Ukrainiečių kareivių ir kiek rusų kareivių padėjo galvas, tada galėsime analizuoti rezultatus ir ateitį. Kol kas vyksta propogandinis anonizavimasis.

Ir vėl Vokietija.

Sena komunistė Merkel,neliustruota, flirtuodama su Putinu,išaugino iš jo monstrą.Su šia šalimi atsargiai,kaip ir su rusais.Vokiečių praktiškumas tampa pavojingas Europai?

>Turistui

Kas puola Rusią?

Dzeikas

Iki siol ZSU strategija buvo naikinti rusu technika.Dabar prioritetus reiktu keisti: ne technika, o gyvaja jega, kad siuntimas i fronta prilygtu mirties nuosprendziui.Perfrazavus viena sovietini filma: Jus darote zala Rusijos federacijai.Jus reikia pasiusti i Ukraina! Ne trokstant kraujo, bet del pragmatisko poziurio: Iki siol vaziuot i fronta galedavai atsisakyti, visdelto 300.000 rubliuku geras pusmecio atlyginimas, o kokiuose rusiskuose kalabybiskese – metinis.Todel savanoriu, su spyriu subinen ar be – atsirasdavo. O stai dabar i Ukraina vez per nenoriu. Nudaigotu orku skaicius arteja prie 60 tukst. Dar tiek ir Sovietijoje prasides neramumai.Ypac jei sakcijos i.s rimtai traukt zemyn ekonomika. O Putinas mygtuko nespaus. 1)Myznius, kaip parode JAV mestas issukis.Viena yra skeryciotis 5 pries viena akiniuoti ir kitka pries toki kuris 3 tokius… Skaityti daugiau »

>Dzeikas

Paskendimas savo svajonėse yra pavojingas asmenybės raidai.

cha cha cha

azovcai kalina, valyna, ridicas pas Erdoganą, užsieniečiai nuteisti mirties bausme pas šeichus.

Cha cha

Pas šeichus pasėdės iki karo galo, na o tada atgal pas putiną.

 Į Azovo karius,

esantčius Turkijoje, gali būti pasikėsinta.

erialis

Kaip jie gali laimeti, jei…
ВЕСТНИК РОССИЙСКОЙ АКАДЕМИИ НАУК
том 74, № 1, с. 8-27 (2004)
http://vivovoco.astronet.ru/VV/JOURNAL/VRAN/2004/FALSCI.HTM
Кругляков Эдуард Павлович – академик, председатель Комиссии РАН по борьбе с лженаукой.
„…Сегодня лженаука проникла во многие органы государственной власти – в Минобороны, МЧС, МВД, в Государственную думу.
Приведу несколько примеров.
Выступая в канун Нового года в прямом эфире на канале РТР, С. Шойгу * заявил, что МЧС в своей работе использует советы астрологов. Несколько лет назад при МЧС была организована лаборатория экстрасенсов. При Минобороны продолжает функционировать в/ч 10003, проводящая весьма сомнительные эксперименты с колдунами…”

Net nesitiki. Šamanai valdo vargšę Rosia.

nu tai aišku

kad rusija puola vokietią, ir papai borgijai supranta…

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top