Maršas už mokslą ir už žiniomis grįstą politiką

Kodėl? Mokslas, mokslininkai ir žiniomis grįstas pasaulis pavojuje. Archajiška mokslo finansavimo politika, biurokratizuotas požiūris į aukštojo mokslo ir studijų sistemas, lyderystės mokslo politikoje stoka žudo mūsų šalį, kurios vienintelė išlikimo galimybė – inovacijomis pagrįsta ekonomika. Turime daug bėdų ir iššūkių, kuriuos privalu nugalėti. Mokslo žinių ignoravimas žeidžia mus visus, kelia pavojų mūsų sveikatai, maistui, aplinkai ir darbui. Atėjo laikas visiems neabejingiems mokslui žmonėms išeiti į gatves ir būti išgirstiems. Mes nebetylėsim!

Kas tai? Maršas už Mokslą yra pirmasis globalaus judėjimo, skelbiančio gyvybiškai svarbią mokslo reikšmę mūsų sveikatai, saugumui, ekonomikai ir valdymui, žingsnis.

Kaip? Mes jungiamės į globalią nešališkų organizacijų ir asmenų, neabejingų mokslui, bendriją. Mes pasisakome už žiniomis grįstą politiką, mokslo mokymą, mokslo finansavimą ir visiems atvirą mokslą.

Kas esam mes? Žmonės, vertinantys Mokslą. Mokslininkai ir mokslo žinių skleidėjai, mokytojai ir visi neabejingi mokslui žmonės. Ir Tu!

Kur? Šimtuose miestų visame pasaulyje, tarp jų ir Vilniuje (maršrutas).

Kada? 2017 balandžio 22 dieną – tarptautinę Žemės dieną. Tapk jos dalimi, prisijunk prie mūsų ir kurk savo ateitį pats! Maršo pradžia 14 valandą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
darwinas

Bezdžionės, marš, marš tra ta ta!
Už mokslą, už mokslą, už mokslą!
Pažangos nesustabdysi!
Evoliucija nugalės: išsivystysim ir pasieksime aukščiausią formą-
tapsime urviniais žmonėmis!

preikšas

tegul
svarbu, kad ne „už dievą”

žinių visuomenė

Tik už žiniomis grįstą politiką!
Tik ir ne kitaip!
Jokiu būdu ne už politiką grindžiamą Dievo įstatymais.
O tikriems mokslininkams stinga ne krikščioniškos moralės, bet tik finansavimo.
Duokit pinigų ir valdżia bus gera!

startuolis

Kiekvienam žmogui po išmanųjį, po anteną pakaušyje, po čipą po oda ir viskas suklestės.
O biblijas jau galima išmesti- turime wikipedijas.
Žinios valdys pasaulį!

Sumanymas geras

Tik ar Lietuvai tai padės. Išeis į gatvę koks šimtas ar du, nu, pašnekės apie šį bei tą ir tuo, manau, baigsis. Kol vyks tas pasišnekėjimas 100 ar 200 išėjusių kiti žiūrės pro langus ir šaipysis iš „durnių”. O kosdėl? Todėl, kad Lietuvoje nėra jokio solidarumo kaip kitose šalyse. Ten jeigu išeina į gatves , pavyzdžiui, kokie gatvių šlavėjai, jiems į pagalbą išeina kitų profesijų ar specialybių žmonės. Ir išėję ne šiaip pasišnekėti, o reikalauti, reikalauti… Nelabai norisi tikėti, kad pas mus išeis reikalauti ne tik mokslininkai ir mokslo žinių skleidėjai, mokytojai su visom mokinių klasėm pensininkai, minimumą gaunantys darbuotuojai visų profesijų ir visi kiti neabejingi ne tik mokslui bet ir socialiai nuskriausti žmonės. Turi Būti tūkstantinės minios protestuojančių ir… Skaityti daugiau »

ne čekistas, bet pranest miegsta

Kodel nepadarit marša pvz. „Maršas už atlyginima 1000 auru”?

Tarabilda

Idiotizmas. Kas šitą nesąmonę organizuoja?

Tarabildai

Skaitome įdėmiau:
„Kas tai? Maršas už Mokslą yra pirmasis GLOBALAUS judėjimo, skelbiančio gyvybiškai svarbią mokslo reikšmę mūsų sveikatai, saugumui, ekonomikai ir valdymui, žingsnis.
Kaip? Mes jungiamės į GLOBALIĄ nešališkų organizacijų ir asmenų, neabejingų mokslui, bendriją. Mes pasisakome už žiniomis grįstą politiką, mokslo mokymą, mokslo finansavimą ir visiems atvirą mokslą.”
..
Neklausk kas „organizuoja”. Klausk kas finansuoja ” ATVIRĄ” mokslą, „atvirą ir globalią” visuomenę.
.
Yra toks Jurgis Sorošas…

klausimas

finansuoja sugrįžęs Sorošo fondas?

Pasiūlymas klausimui

Pažiūrėk ar eisenos priekyje žygiuos Anūkas su Austėja.

gėda pelėda

Straipsnis nepažymėtas propagandos rubrika.
Ar portalo redakcija jau keičia ankstesnes nuostatas ir dabar propaguos sorošistinį globalizmą?

Maršo partitūra

Džordžas Sorošas ir jo pasekėjai Lietuvoje nesnaudžia: balandžio 18 d. įvyko jo lėšomis įsteigto atsinaujinusio Atviros Lietuvos fondo (ALF) oficialus atidarymas. ALF toliau veiks tame pačiame pastate, kaip ir anksčiau: Didžioji g. 5. „Gražiai atrodo toks klubas“, – žvelgdamas į šurmuliuojantį sambūrį pasidžiaugė profesorius Vytautas Landsbergis. Pasak ALF spaudos pranešimo, iškilmėse sveikinimo kalbas pasakė: Vytautas Landsbergis, Irena Veisaitė, Milda Ališauskienė, Nerijus Milerius, Aurimas Švedas) bei dar du sparčiai kylatys jaunieji intelektualai – Aušra Kaziliūnaitė ir Lukas Brašiškis, kurie atsiuntė videolinkėjimus iš užsienio. ALF valdybos pirmininke tapusi M. Ališauskienė (buvusi VSD karininkė, VDU Sociologijos katedros vedėja, docentė, mokslų daktarė, studijavusi Santa Barbaroje ir kitur, – red. past.) trumpai priminė 1990-2008 m. ALF pasiekimus ir įvardino atsinaujinusio Fondo ypatumus, veiklos kryptis ir… Skaityti daugiau »

Maršo partitūrai

V. Landsbergis atsinaujinusio Atviros Lietuvos fondo atidaryme pasakęs, kad „dabartiniu sudėtingu metu pernelyg daug žmonių
„tik galvoja, kad galvoja“” (tai tardamas kikeno?),
dar ir dar kartą atvirai pademonstravo nepagarbą žmogui ir tautai.
„Tautos nereikia fetišizuoti” – tai jau girdėjome:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-landsbergis-tautos-nereikia-fetisizuoti-ji-balsavo-uz-komunistus

Vladas Maželis

Keista kad šis tamsos propagandos portalas skelbia maršą už mokslą. Tai rodo kiek pasimetę savo vertybėse yra šio protalo vadovai.

asd

„Mokslas, mokslininkai ir žiniomis grįstas pasaulis pavojuje.”
Manau, jog pasaulis turėtų būti grįstas ne tiek mokslo žiniomis, kiek dorove. Mokslas darosi svarbus, tik tuomet, kai visuomenė garbina ne dorovę, bet materialinį gerbūvį. Vis tik labai abejoju, ar išsimokslinusi, bet be dorovės, visuomenė iš tikrųjų gali būti laiminga. Tai susiveda į klausimo, „kada visuomenės buvo laimingesnės, ar iki Vakarų seksualinės revoliucijos, ar šiandien?” atsakymą. Manau, kad visuomenės buvo laimingesnės būtent iki seksualinės revoliucijos (nežiūrint to, kad iki to neretai vykdavo karai ir revoliucijos už dorovines vertybes), o ne šiandien, kai daugelis jau neturi jokių dorovinių vertybių.

to asd

Visuomenė be moralės pasmerkta žlugti, visiškai nepriklausomai, kokio aukšto lygio joje būtų mokslas. Babilonas ir Graikija, Romos imperija tuometiniais standartais matuojant mokslo požiūriu buvo aukščiausios prabos civilizacijos, ir kas iš to?
Žlugo dėl supuvusios moralės.

Visi

mokslai bus padėti į užpečkį, kai ateis teta CETA

Dangė

Mokslas be moralės neša pražūtį tautoms ir kultūroms. Tą įrodo naciai, komunistai ir dabartiniai liberastai. Gaila, jie kartais parazituoja ir TIESOS.lt portale, save pateikdami šviesos skleidėjais…

Nepasirašysiu

„Žiniomis grįstą politiką” jau turėjome prie Kubiliaus 😀
Tai vadinama technokratija.
Tokias politikas šiuo metu dar turi kitos Vokietiujos kolonijos, kaip Graikija su Italija.

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top