Martin Luther King: „Kodėl aš negaliu trauktis?“

„Neteisingumas vienur kelia grėsmę teisingumui visur. Mes esame neišvengiamai susiję vieni su kitais, suausti į vieną likimo audinį. Kas paveikia vieną tiesiogiai, tas netiesiogiai paveikia visus“ (1963 m. balandžio 16 d. Birmingham, Alabama).

laiško kolegoms dvasininkams „Kodėl aš negaliu laukti“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Katalikas.

Kur mūsų bažnyčios veiksmai,šiuo neramiu mūsų tautai metu,kada tūlas Kubilius,turintis tarnauti tautai,arogantiškai pareiškia,kad referendumai Lietuvai pavojingi,nes ji kvaila ir bevelija nesiskaityti su tautos nuomone?Kodėl mūsų dvasiniai hierarchai ne su tauta,o su ją skaldančiais ir valdžioje tarpstančiais sukčiais?Kodėl nesigirdi Dievo tarnų žodžio,konsoliduojančio ir užtariančio tautą?

Ieva

Teisingi tikro Kunigo žodžiai. Net po mirties Jis kalba už tylinčius Lietuvos kunigus.

Jei ukrainiečiai

po bananų baliaus reikaluja vyriausybės ir prezidento atsistatydinimo,tai pas mus po Garliavos įvykių,o gal net po riaušių prie seimo sausio 15,turėjo ATSISTATYDINTI A.KUBILIAUS VYRIAUSYBĖ ir prezidentė.

Gaila,mes

mokėmės vokiečių.

katalikė

aš taip pat nusivyliau mūsų dvasininkija. Tyla spengianti. Ir Kristaus žodžiai neišgirsti….

Turbūt,

kad reikia kautis tiesiog dėl Dievo.Taip jis mus išbando.Nors gal ir beprasmiška ir nėra vilties.Dievas nori matyti,ką pasirinksi-tiesą,oruma,sąžiningumą ar stosi į gretą su melu.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top