Masačusetso valstijoje priimtas radikalus LGBT „lygybės“ įstatymas, kuriuo siekiama visiškai iš naujo apibrėžti šeimą

Masačusetso „tėvų lygybės“ įstatymo projektas, kuriuo tarp kitų LGBT remiamų pakeitimų siekiama iš įstatymo išbraukti tokius žodžius kaip „motina“, šokiruojančiai nesulaukė jokio respublikonų pasipriešinimo nei Atstovų Rūmuose, nei Senate.

Kai LGBT judėjimas pasinaudojo teismais, kad primestų Amerikai tos pačios lyties asmenų „santuokas“, buvo kalbama: „Tai neturės įtakos niekam kitam.“ Tačiau dabar akivaizdu, kad kitas svarbus jų tikslas buvo pasinaudoti valstijų įstatymų leidybos institucijomis ir visiškai iš naujo apibrėžti šeimą.

Kelios valstijos jau priėmė įstatymus šia kryptimi. Tačiau dabar Masačusetso įstatymų leidžiamoji valdžia jas pranoko ir vienbalsiai abiejose institucijose priėmė bauginantį 42 puslapių išsamų įstatymo projektą. Jis jau susilaukė nacionalinio dėmesio ir laikomas radikaliausiu pakeitimu šeimos teisės istorijoje. Atvirai lesbietė Masačusetso gubernatorė Mora Hili (Maura Healey) šį įstatymo projektą įsipareigojo pasirašyti.

Tos pačios lyties poros negali natūraliai pastoti ir susilaukti vaikų. Visuomenės motinos – tėvo teisinė paradigma tos pačios lyties asmenų „šeimos“ struktūrą paverčia anomalija. Kūdikiai į santykius įtraukiami dirbtinėmis priemonėmis (IVF), naudojant surogatinę motinystę arba natūraliai pagimdomi vieno iš tos pačios lyties partnerių. Priklausomai nuo aplinkybių, vienas arba abu tos pačios lyties partneriai turėtų įsivaikinti kūdikį, kad jie būtų teisėta „šeima“. Tačiau tos pačios lyties poros garsiai kalbėjo, kad, jų nuomone, reikalavimas įsivaikinti yra erzinanti kliūtis.

Todėl LGBT judėjimas reikalauja pakeisti įstatymus, kad būtų panaikinti bet kokie įstatyminiai skirtumai tarp normalios šeimos struktūros ir jų struktūrų. Jie taip pat nori teisiškai supaprastinti surogatinės motinystės procesą. Be to, jie primygtinai reikalauja pakeisti šeimos teisę taip, kad įvaikinimo procesas nebebūtų būtinas tam, kad abu tos pačios lyties santykių nariai būtų laikomi teisėtais tėvais.

Ką šis naujasis įstatymas numato

Šio įstatymo projekto skaitymas vargina protą. LGBT judėjimas įnešė teisinį chaosą į šeimos teisę, pridėdamas daugybę variantų, kaip gali būti kuriamos šeimos. Štai keletas išskirtinių punktų:

– Gana įprasta mokėti moteriai už surogatinę motinystę (kūdikio išnešiojimą kitam asmeniui) prieš pastojant. Tačiau tai nebuvo įtraukta į šeimos teisę. Šis įstatymo projektas įtraukia surogatinės motinystės sutartis už atlygį – konkrečiai tam, kad tai visuomenei taptų „normalia“ dalimi, sankcionuojama valstybės ir neapsiribojančia tik laikotarpiu iki nėštumo. Moteriai ne tik gali būti mokama už tai, kad ji išnešiotų vaiką kitam žmogui, bet ji gali užsiimti ir nėštumo per spermos donorus verslu, kad galėtų parduoti kūdikius tiems, kurie už juos siūlo daugiausia.

– Visoje Masačusetso šeimos teisėje žodis „tėvystė“ (angl. – paternity, red.)(reiškiantis faktinius biologinius tėvus) pakeistas žodžiu „parentažas“ (angl. – parentage, red.) (kuris apibrėžiamas kaip „teisinis santykis“ tarp vaiko ir suaugusiojo).

  • Šeimos teisėje žodis „motina“ pakeičiamas žodžiu „asmuo, pagimdęs vaiką“. Žodis „tėvas“ pakeičiamas žodžiais „kitas iš tėvų“. Be to, iš nuostatų išbraukiami tėvo ir motinos vaidmenys ir pakeičiami lyčiai neutralia terminologija. Netgi žodžiai „vyras ir moteris“ pakeičiami žodžiais „asmenys“.
  • Kūdikio gimimo liudijime biologiniai motina ir tėvas dabar gali būti pakeičiami į du tos pačios lyties suaugusiuosius. Gimimo liudijime vietoj biologinių tėvų gali net būti įrašyti „numatomi tėvai“ (naujas teisinis terminas).
  • Naujasis įstatymas sukuria naujų teisinių klausimų, kuriuos reikės išspręsti. Jei vienas iš tos pačios lyties asmenų poros narių teigia, kad yra tikrasis tėvas, o kitas tuo abejoja, įstatyme numatyta procedūra, kaip tai išspręsti teisme, ir vartojama sąvoka „tariamasis genetinis tėvas“.
  • Įstatymas skirtingai taikomas „vaikui, pradėtam lytinių santykių arba pagalbinio apvaisinimo būdu pagal surogatinės motinystės sutartį“ lyginant su kitais būdais.
  • Įstatymai, susiję su skyrybomis ir vaikų globa, taip pat iš esmės pakeisti, kad būtų galima atsižvelgti į šias naujas šeimos / vaikų santykių permutacijas.
  • Spermos donoras nelaikomas tikruoju vaiko tėvu, nors jo genetinis ryšys yra akivaizdus. Tačiau moteris, kuri vaiko gimimo metu yra tos pačios lyties sutuoktinė moters, pagimdžiusios vaiką „pagalbinio apvaisinimo“ būdu, automatiškai laikoma antruoju gimdytoju.
  • Įstatymo projekte teigiama: „Teismas gali nustatyti, kad vaikas turi daugiau nei du tėvus, jei mano, kad tai geriausiai atitinka vaiko interesus.“

Įstatymo projekte yra daug sudėtingesnių detalių, kurioms išpainioti prireiktų šeimos teisės advokato ir kurios gali sukelti daug netikėtų pasekmių. Tačiau esame visiškai tikri, kad nė vieno nešališko advokato nebuvo paprašyta jį išanalizuoti.

Kaip tai veikia vaikus

Kaip ir visa kita, ką LGBT judėjimas primeta visuomenei, šis įstatymo projektas nėra naudingas nekaltiems vaikams.

Atvirai kalbant, visi šie pokyčiai skirti patenkinti savanaudiškus keistų suaugusiųjų troškimus. Naujasis įstatymas nekaltus vaikus paverčia prekėmis, kurias galima pirkti ir parduoti, o galbūt dėl jų kovoti. Jie gali niekada nesužinoti, kas yra jų tikrieji tėvai, ir jiems lemta augti liūdnoje, disfunkcinėje aplinkoje.

Be to, su pagalbinio apvaisinimo procedūromis yra ir kitų rimtų problemų.

Lobistines pastangos Masačusetse organizavo (ir įstatymo projektą greičiausiai parašė) radikali LGBT organizacija

Nenuostabu, kad didžiulės lobistinės pastangos dėl šio siaubingo įstatymo kilo iš gerai finansuojamo LGBT judėjimo.

Organizacija GLAD (GLBTQ Legal Advocates & Defenders) yra pagrindinė regiono LGBT judėjimo veikėja. Praėjusiais metais GLAD buvo teisinio gynimo grupė, remianti „gėjų santuokas“ (taip pat „translyčių teisių“ įstatymus) Masačusetse ir kitose Naujosios Anglijos valstijose.


GLAD buvo šio įstatymo projekto organizatoriai ir pagrindinė lobistinė jėga Masačusetso įstatymų leidybos institucijose. Jie sukūrė tam specialią svetainės zoną(
), sutelkė aktyvistus, kad jie darytų spaudimą įstatymų leidėjams, ir skelbė emocingas „istorijas“, kuriomis aktyvistai spaudė įstatymų leidėjus.

Tikriausiai GLAD ir parašė įstatymo projekto tekstą. Labai mažai tikėtina, kad tokį sudėtingą ir išsamų LGBT reikalų įstatymo projektą galėtų parašyti kurio nors iš jo rėmėjų įstatymų leidžiamosios valdžios institucijose personalas.

Įstatymas priimtas su šokiruojančiu 100% respublikonų parama

Šis šlykštus įstatymo projektas buvo vienbalsiai priimtas ir Atstovų rūmuose, ir Senate, įskaitant visus respublikonus – tai retas žygdarbis vardan kažko tokio ekstremalaus ir įžeidžiančio daugumą žmonių (ir ypač religingus katalikus).

Jis tikrai sulaukė respublikonų vadovybės palaikymo. Respublikonų Senato mažumos lyderis (ir visą gyvenimą bakalauras) senatorius Briusas Taras (Bruce Tarr) buvo vienas iš finansinių rėmėjų ir parėmusių įstatymą savo pasisakymais. Remiantis pranešimais, Atstovų rūmų mažumos lyderis taip pat labai smarkiai gynė įstatymą.

Masačusetso respublikonų (respublikonų tik pagal pavadinimą) valstijos partija taip pat prisidėjo prie šios iniciatyvos, nes kiti taip darė. Netrukus po to, kai įstatymas buvo priimtas, jie išsiuntė elektroninį laišką, giriantį įstatymą, kuris „užtikrina, kad įvaikinimo ir surogatinės motinystės būdu sukurtos šeimos turėtų teisėtas motinas ir tėvus“, pakartodami vieną iš klaidinančių LGBT teiginių.

Ar tai yra visoje Amerikoje atsirandanti respublikonų tendencija?

Dabar jau visi žino, kaip Milvokyje vykusiame nacionaliniame respublikonų suvažiavime iš šių metų partijos platformos buvo pašalinta parama tradicinei santuokai, už gyvybę pasisakantys žodžiai ir daugybė kitų dalykų. (Žr. šią įspūdingą C. J. Doilo (C. J. Doyle) iš Masačusetso Katalikų veiksmų lygos santrauką).

Svarbiausi respublikonų politiniai veikėjai – tarp jų labiausiai žinomi yra Donaldas ir Melania Trampai (Donald, Melania Trump)- dabar atvirai palaiko LGBT judėjimą ir net renka pinigus LGBT lobistinei veiklai. Respublikonų lyderiai suprato, kad už šeimą pasisakantiems konservatoriams daugiau nėra kur eiti, todėl respublikonai neprivalo dėl jų vargintis. O konservatoriai gėdingai nesiskundžia.

Deja, tikėtina, kad padėtis tik blogės. Neturėtume stebėtis, kad valstijų ir vietos respublikonų išrinkti pareigūnai seka šiuo pavyzdžiu.

Baigiamosios mintys

Tai tik dar vienas žingsnis ilgame LGBT judėjimo žygyje prieš normalumą.

Ir įstatymų leidėjams – net respublikonams – atrodo visiškai neįdomu, kaip tai veikia vaikus, šeimas ar bet ką kitą. Akivaizdu, kad juos domina tik leftistų pritarimo ir dorybės signalizavimo spindesys.

Šeimoms palankios grupės perspėjo „gėjų santuokų“ stūmimo pradžioje, kad šaliai nuėjus šiuo keliu, bus nenumatytų pasekmių. Dabar matome, kad visa „šeimos“ sąvoka buvo iš naujo apibrėžta, kad būtų galima pradėti iškrypimų paradą.

Tai turi būti įspėjimas kitų valstijų gyventojams: tai ateina ir jums. Jums bus liepta radikaliai pakeisti savo valstijos įstatymus, kad patenkintumėte nedidelę disfunkcinių žmonių mažumą. Būkite pasirengę priimti mūšį savo įstatymų leidybos institucijose!

Šaltinis: lifesitenews.com

5 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top