Masinis ūkininkų protestas: traktoriais blokuojami keliai į Briuselį

Šiuo metu Flandrijos ūkininkai masiškai protestuoja prieš savo vyriausybę. Vyriausybė jau anksčiau paskelbė ketinanti sumažinti trąšų ir gyvulių išskiriamų azoto junginių kiekį. Šis užmojis gali skaudžiai smogti žemės ūkio pramonei.

Penktadienį buvo uždarytas kelias į Briuselį per Flandriją. Priežastis – per Nyderlandų regioną nusiritęs masinis ūkininkų protestas. Valdančioji koalicija, vykdydama klimato politiką, nori įvesti griežtesnes priemones trąšų ir gyvulių kilmės teršalų kiekiui mažinti, o tai bus skaudžiai palies šalies ūkininkus.

Ūkininkai protestuoja su šūkiu „Be ūkininkų nėra ateities!” ir, kaip pranešama, savo traktoriais blokuoja kelius. Azoto trąšos yra pagrindinė šiuolaikinio žemės ūkio dalis, tačiau politikai teigia, kad dėl jų išsiskiria šiltnamio efektą sukeliančios dujos, kurios prisideda prie visuotinio atšilimo. Todėl jie vers ūkininkus imtis priemonių išmetamoms dujoms mažinti.

Tačiau žemės ūkio pramonės atstovai griežtai prieštarauja šiam pasiūlymui. Jie tvirtina, kad šis perėjimas bus labai brangus ir kad daugelis ūkininkų bus priversti nutraukti savo veiklą, praneša France24.

Šaltinis: samnytt.se

5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Al.

Komunosatanistai nesustos. Panašiai kaip ir kremliaus galvažudžiai. Jei žmonės nori tauikos, turės juos sustabdyti. Nori taikos, ruoškis karui.

Pastabus

…ale ot musiskiai silpni…ar cia policajai tokie baisus…paverke ir fsio…but meslu uzveze prie ministierstvos ar da ka…..

///

O kodėl politikai nieko nesako apie komercinę aviaciją, kuri skraido dideliame aukštyje ir kad keleivinių lainerių variklių išskiriamos dujos ardo viršutinius Žemės atmosferos sluoksnius?

Skaitytojas

Nes o kuo tada skraidys jachtų jūreiviai, kad parplukdytų Gretutę per vandenyną iš klimato kaitos piligrimystės?

Skaitytojas

Duodu kepurę prišikt, kad delfiuose ir komjaunimo tiesose apie tai bus pranešta maždaug tiek pat, kiek apie sunkvežimių vairuotojų protestus Kanadoje užpraeitą žiemą. T.y. nė žodžio.

Pastabus

…nu,nebespeju i tavo tas kepures sikinet,kad jas kur paraliai.Cia vis per ta sintakse/..ir Kalanta../….

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top