Mažieji Lietuvos didžiūnų karai

Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą akivaizdoje Lietuvos didieji, užuot telkę ir vieniję visuomenę, entuziastingai ėmėsi savo mažųjų vidaus karų.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsisakiusi laikytis Konstitucijos – sušaukti teisėtą Valstybės gynimo tarybą, paskelbė mažąjį karą Seimo pirmininkei ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui.

Profesorius Vytautas Landsbergis, iškilus Rusijos grėsmei, puolė dorotis su piliečiu Pranciškumi Šliužu. Įveikęs poną P. Šliužą, galės imtis piliečio Juliaus Pankos ir Dočio iš Alksnynų.

Pilietinis Tiesos.lt portalas skelbia skaitytojams naujausią V. Landsbergio tekstą ir linki gerbiamam Profesoriui bei jo globojamai prezidentei D. Grybauskaitei kuo didžiausios sėkmės jų nuolatiniuose mažuosiuose karuose.

* * *

Vytautas Landsbergis. Lietuvos perspektyvos

Ar gali Lietuva tapti izoliuota valstybėle, laikinai siūbuojančia tarp Rusijos ir Europos Sąjungos, ir būti grindžiama primityviomis pasišiaušusio populizmo doktrinomis? Ar yra, kas to norėtų?

Atsakymų paieškosime, o kol kas – verslo projektas. Jis mano rankose, pažvelkim.

Jau metai, kai surašyta nauja konstitucija kitokiai Lietuvai. Su ja vaikštinėja ūkininkas Pranciškus Šliužas. Sukūrus revoliucinį politinį mechanizmą – entuziastai, pasaulį seną išardysim, – žodis gali tapti kūnu. Nejau vadinsim Šliužo konstitucija?

Buvo juk Stalino konstitucija, demokratiškiausia pasaulyje. Buvo Brežnevo konstitucija, ta pati, bet mažumėlę pamodernizuota kito didžio mąstytojo. Kodėl negalėtų rastis Šliužo?

Santykiškai žymėsiu ją ŠK.

Daug teksto perrašyta iš esamos LR Konstitucijos, tik viena valdžios grandis išmesta totaliai. Tuoj paaiškės – kodėl. Užtat esminiai dalykai yra ir į seną tekstą įterpti nauji. Šūkiai be skaidrumo. Žodžių dariniai, į kuriuos vėliau galėsi įdėti bet kokį turinį. Bet šis tas šviečia.

Visa valdžia ir net suverenitetas Lietuvoje priklausysiąs Laisvųjų žmonių bendruomenei. Nuo to doktrina prasideda ir eina kiaurai per visus 154 ŠK straipsnius, tik niekur neapibrėžiant, kas tie „laisvieji žmonės“. Ar visi piliečiai, jau totaliai išlaisvinti, ar koks nors elitas virš „nelaisvųjų“? O jei laisvieji – arba kaip rašoma ŠK 2 str., „iš prigimties Laisvi, išsilavinę ir atsakingi“ – tvarkys neišsilavinusius ir neatsakingus, tai kas šiai bendruomenei, nelyginant vieningajai Partijai, suteikia neribotas atrankos ir valdžios galias? Pasirodo, galių pagrindas esąs prigimtinės mistiškų laisvųjų teisės. Ir viskas, jokių kvailų demokratijų, rinkėjų ir mandatų.

Pavadinkime tuos laisvūnus pagal būsimąją „konstituciją“ LŽB, ir bus lengviau aiškintis. (Dabartinėje Konstitucijoje, tuose pačiuose straipsniuose, rašoma Tauta, bet ŠK šią sąvoką totaliai išnaikino. Tautos nė padujų nerasite. Tautininkai ploja.) Tiesa, jokio LŽB teisių sąrašo ŠK nėra, arba tik principas, kad visas teises urmu ir pavieniui nustatinėja pati LŽB. Be abejo, kasdien neposėdžiaus visi LŽB nariai, tad jos vardu šalį valdys politbiuras arba fiureris. Kandidatų yra. LŽB ir suteiks jam teises. Kaip kadaise Vokietijoj.

Pagal projektą LŽB kai kada veikia kaip aukščiausioji teisingumo instancija, žr. ŠK 29, 30, 31, 110, 112 str.; kai kada – nelyginant Irano ajatolų Revoliucijos sargybinių gvardija, aukštesnė ir už valstybės vadovą.

Prigimtinė LŽB gali bet kada atšaukti bet kuriuos atstovus (ŠK 4 str.) ir jų priimtus įstatymus, o įstatymai, prieštaraujantys prigimtinėms laisvo žmogaus teisėms, negalioja savaime (ŠK 7 str.). Nereikia nė atšaukti, nevykdykite savo nuožiūra įsijautę į prigimtį. Kas nustatys valdingai, jei reiktų, ar esami dabar įstatymai prieštarauja prigimčiai ir sveikam protui? – be abejo, pati LŽB. Praktiškai turbūt per savo atstovus – būtent taip SSRS liaudis gerdavo šampaną per savo atstovus. O gal tiesiogiai referendumu, kuris yra pagrindinis LŽB valdymo organas (ŠK 55a str.)? Čia sykiu su norma, kad klausimus sprendžia bei reikalus LŽB tvarko referendumais, randame ir konstitucinę garantiją, kad visi dar esami įstatymai – laikini, skirti tik pereinamajam laikotarpiui. Kai jau būsim perėję pagal ŠK 7 str. iš demokratijos į pilietinę visuomenę (plg. iš socializmo į komunizmą), panaikintus įstatymus pakeis moralinės normos. Be abejo, visuotinai pripažįstamos. Laisvai privalomos. Kokie nors Dešimt LŽB įstatymų.

LŽB nustatinės bausmes ir atsakomybę dėl asmeniui padarytos žalos. Tikinčiųjų laisvės ribojamos tik LŽB sprendimu. Streikai draudžiami. Ir taip toliau. Valstybės vėliavą nustato „LŽB, vadovaudamasi sveiko proto ir moralinėmis nuostatomis“ (ŠK 15 str.). Panašiai LŽB žmonės „atostogas nustato susitarimo būdu vadovaudamiesi sveiku protu“ (ŠK 49 str.). „Pasirinkusiems LŽ Bendruomenei reikalingas profesijas aukštosiose mokyklose skiriamos papildomos vardinės stipendijos“ (ŠK 41 str.). „Jokia šeima negali perduoti kitai (?) LŽ Bendruomenei savo naštos rūpintis jų neįgaliais šeimos nariais, jei yra nors vienas gyvas“ (ŠK 38 str.)…

Mielieji, ar bereikia tęsti? Čia tikrai ne feljetonas.

Vis dėlto verta pratęsti, kai ką net žadėjau.

Daug triukšmo keliama dėl žemės, dėl jos sklypų pardavimo teisės, bet pagal ŠK, jei pabalsuosime, viskas bus paprasta. „Žemė, Oras ir Vanduo“ negali būti nuosavybės objektais, todėl „žemę, vidaus vandenis ir miškus įsigyti nuosavybėn Lietuvos Respublikoje niekas neturi teisės“ (ŠK 47 str.). Niekas! – o mes ardomės išsigandę kokio priklystančio švedo arba prancūzo. Bet neturės tokios nuosavybės nė lietuvis.

Sakiau, viena dabartinė valstybės valdymo grandis ŠK išmesta kaip musė iš barščių. Tai Prezidento įstaiga su visu Prezidentu arba Prezidente. Tos pareigybės nelieka, jos funkcijos ir galios priskiriamos Seimo pirmininkui, kuris yra valstybės vadovas, darantis visa, ką jam sprendimais paveda aukštesnė instancija LŽB (ŠK 77 str.). Bet vis tiek valstybės galva! Kadangi ja galima būtų tapti be jokių rinkimų, tiesiog pasiauksavus esamą Seimo kėdę (jei LŽB ir piliečiai nubalsuos kitame referendume už ŠK, bet kuris vos išrinktas prezidentas lekia lauk!), nesunku suprasti, kodėl dar viena galvelė šioje vietoje taip apsisuko. O, ponas Viktoras tikrai nepėsčias.

Dabar stumiamas trilypis referendumas, kuriame žemės nuosavybė kaip drėgnu pirties lapeliu dengia pagrindinį tikslą, valstybės santvarkos pakeitimą – valdymą nuolatiniais referendumais. Jei šis verslo planas pavyks, sėkmingai jo sumanytojams pirmiausia palengvinus parašų kvotą, dar šiemet sulauksime 100 000 parašų grindžiamo referendumo patvirtinti ŠK.

Apie tokį bokštuose parengtą pokštą verta kiekvienam žinoti bent kiek iš anksto. Todėl aprašiau. Atsiimkit parašus.

lzinios.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Polina

Jeigu ir toliau valdzioje liks si”saldzioji porele” Lietuvai izoliacija garantuota!Negriztamai!

na taip

pedofilų, kgbidtų, komunistų, biudžeto grobstytojų, žemgrobių ir kitų kenkėjų Lietuvoje nebeliko Landsbergio dėka. Teismai ir teisėsauga dirba nepriekaištingai, visi emigrantai nori grįžti į teisingą Lietuvą – ir viskas tai Landsbegio dėka.
Beliko tik Šliužą, tautininkus likviduot ir bus rojus.

Nuomonė

Nesuprantu vieno, kam spausdinti tuos liguistus kliedesius? Gal jis LR Konstitucijos net neskaitė? Pasirašė ir tiek, kaip beje ir mes visi neskaitę stojimo į ES sutarties? Vargas mums -neskaičiusiems ir nesidomėjusiems ką sako ES stojimo sutartis? O švelniai tariant, buvom apgauti, nes referendume dėl stojimo buvo vienas klausimas: Ar sutinkate? Jei būčiau žinojusi, kad po 10 metų EP V.L. balsuos už U.Lunaček rezoliuciją, manęs niekas nebūtų privertęs balsuoti už stojimą į ES, NET ŠAUTUVĄ PRIRĖMĘS. Šiandien, kai Lietuvos vietinis ūkis, žemės ūkio pramonė sunaikinta, finansų sistema perduota užsienio kapitalui, šalis paskandinta skolų liūne, lietuviai masiškai emigruoja iš Lietuvos, naikinamos tradicinės vertybės, kėsinamasi į šeimą ir vaikus, kitos išeities, norint išlikti nėra. Galit ponas šnypšti, galit šaukti, vadinti bjauriausiais žodžiais ,bet… Skaityti daugiau »

Oooi,

Juk sutartis ruose ir derejosi del stojimo i ES -P.Austrevicius,o jo pavaduotoja buvo D.Grybauskaite,tai jie ir sutiko Lietuva parduoti palaipsniui,o jiems abiems ko gero patarinejo „dedule”.Uz tai ir esame s iki ausu!

pensininkas

patiko: Liaudies kūryba, A.Bruniaus dainelė V.Landsbergiui

Galvojau Landsbergis auksinis,
Deja, susijęs su mėšlynu.
Tas mėšlynas kėgėbistų,
Lėtuvėlė jų išknista.

Briusely kaip pasėdėjo,
Tai visai jis išponėjo.
Jis tik vienas viską žino,
O kitus kvailiais vadina.

Siunčia Briuselin anūką,
Pajūrį statos namuką.
Tą namuką saugos tankas,
Dar ir žydiška patranka.

Priešai pulti, kad bijotų,
Šunauja garsiai nelotų.
Prie sovietų jis keliavo,
Iš kur jis leidimus gavo.

Ei, Dėdulė, ei Dalyte,
Laikas jus jau nurašyti.
Nors žadėjot su kaupu,
Šūdas gavos iš darbų.

Argi Lietuva laisva,
Kėgėbistų valdoma.
Argi Lietuva laisva,
Kai melagiai valdžioje.

Reikia Lietuvai Maidano,
Išvaikyt melagių klaną.
Reikia Lietuvai Maidano,
Susodinti vagių klaną.

nenuspėjamas duetas

Nuojauta sako, kad šita „saldžioji porelė”, kaip kažkas taikliai pavadino, neaišku kieno įtakojami, kam jiedu „dirba”, tik, aišku, kad ne mūsų valstybei. Tikslas – pjudyti visus su visais, daryti kuo didesnį chaosą Lietuvoje. Manau, kad šitas duetas įeis į Lietuvos istoriją ne gražiausiais prisiminimais.

Matote

ką reiškia, kai profesoriaus vardą suteikinėja LKP CK. Rašinėlio lygis kaip kad būdavo „Tiesoje” kai kokiam rašeivai būdavo duodama iš CK užduotis sumalti į miltus kokį Terlecką, Sadūnaitę at Tamkevičių. Taigi ponas Landsbergis galėtų jau ir nubusti,- LKP CK nebėra. Nebent šis ponas dirba pogrindyje, tada klausimų nėra.

Gerbiamieji komentatoriai

Viską jūs rašote teisingai ir tai svarbu, kad suprantate ką padarė ši saldi porelė, bet butų dar svarbiau, kad jūsn kiekvienas padarytūte tai, kad ši porelė niekada nebūtų niekur išrinkti į bet kokią valstybinę pareigybę.

Aplink vien priešai...

Na, koks nelaimingas žmogus 🙂 per savo gyvenimą tiek daug priešų prisirinko : rusai, lietuviai balsavę už komunistus, dabar gerb.P.Šliužas, dar J.Panka, V.Uspaskich, L.Graužinienė, tautininkai,Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas ir begalė kitų. Vaje, vaje, ko ne visa Lietuva.
Kas man iš tos laimės ir iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos , o kiti liūdės…
Lietuva liūdi, o ponas džiaugiasi gaudamas solidų atlyginimą, anūkėlį va tuoj briuselin burtų keliu įtaisys ir keisti nereikia nieko .Negalima griežtai negalima. Ar supratot ? Atsiimkit parašus 🙂

Nuo ko jį saugos ?

Vyriausybė teigia, kad šių metų biudžete nenumatytos lėšos buvusio Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininko europarlamentaro Vytauto Landsbergio apsaugai, kurią įtvirtintų Seime svarstomas įstatymo projektas, todėl siūlo, kad tokios apsaugos skyrimą reglamentuojantis įstatymas įsigaliotų nuo 2015 metų sausio 1 dienos.
„Įstatymo projekto nuostatoms įgyvendinti reikės papildomų Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų: 2014 metams – 495 tūkst. litų, 2015 m. ir kiekvieniems paskesniems metams – po 940 tūkst. litų. Tokių lėšų Lietuvos Respublikos 2014 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatyme nenumatyta“, – sakoma patvirtintoje Vyriausybės išvadoje.

Seimas sausį ėmėsi nagrinėti projektą dėl V.Landsbergio apsaugos iki gyvos galvos.

ruta

Vienas mokslinio komunizmo destytojas , puikiai save realizaves prie sovietu , kita , partskolos aukletine , pasiekusi geros karjeros vykdant komunistinio -KGB rezimo propagandini darba .Ka gi sukure sie du komunistiniai funkcionieriai ? Ka gali sukurti komunistines demagogijos specai – muilo burbula , kuris vadinosi komunizmas , ir kai uz tai puikiai mokejo sovietai , tai ir pute ta burbula , kol nesprogo ! Na , vis dar tas klausimas , kaip tokie atsiduria valdzioje , kas juos prastume , uz kieno pinigus palaiko , ar ne Rusijos projektas , nes nesidometi , nezinoti ju praeities , visai netolimos , butu keista , bet jie stai , islindo ! Na , neisivaizduoju , kaip galima slovinti komunizma / ne vienus… Skaityti daugiau »

Ryt'as

dvidešimt tris metus nesulaukęs oficialaus „fiurerio” (valstybės prezidento titulo) senukas pyksta ant visos dar likusios Lietuvos.
Apsauga už milijoną litų per metus – nu kam gi jis reikalingas po
paskutiniais metais padarytų viešų pareiškimų – pamatę aplenksime per šimtą metrų , nebent kacas lįstų bučiuotis neprašomas.
Iš kitos pusės , ačiū , ponuli , kad rašote , pasibjaurėjimas visais valdžiagyviais tik didėja.

Paskaičiuokim

940 000 dalinam iš dienų skaičiaus ( 365d ) lygu du tūkstančiai penki šimtai septyniasdešimt penki litai (2575,34 lt) viena diena !
Mūsų seneliai pensijos gauna 600-800lt visam mėnesiui.
Jo apsauga mėnesiui -apie 78 000 lt.
Norisi kaukti iš skausmo ir absurdo?

Pilietė SS

Šitas sutvėrimas – Landsbergis – tikras demonas. Disidentai ne be pagrindo pasakė, kad Landsbergis – Lietuvos nelaimė.

portale alfa.lt

yra balsavimai už būsimus Prezidentus.Puteikis gauna panašiai,kaip Grybauskaitė.

V.Landsbergio

sudalyvavimas Garliavos mergaitės „gynime” vertas galimai rusiško saugumo klastingumo?Pridengė konservatorius?Gal klystu,bet darbai ir tyla kalba už save.

Kai kurie gerai

prisitaiko prie bet kokios valdžios.Pirštais nerodysim.Verta dėmesio geroji patirtis.Tada gal labai nereiktų smerkti tų,kurie prisitaikė prie rusų.Geriau kad daugiau nereiktų,bet jei tai pasikartotų,-žmonės nori gyventi.Esama diktatūra-pats pavojingiausias veiksnys,galinti prišaukti tai,ko labiausiai bijomasi.

Laukiame

Garliavos mergaitės.Kol ji nebus laisva,tol konservatoriai neįdomūs.

Na stebiuosi-neatsistebiu

Kai kurie zmones jauciasi amzini,nors ,kaip sakoma jau viena koja….Deja -Lietuvoj siuo metu nera jokiu partiju su ideologijomis.Yra zmones ,kai ka isikale galvon,o tada-tik saugokis…

dviem susikibusiems masonams

Laisvę Garliavos mergaitei!

nuomonė

Diedukui visai pavažiavo stogelis. Ko norėti – juoda senatvė, o tada ir visokios ligos…

Vidmantas

Zmones, nepasirasykit uz kgb-iste, nes Lietuvos laukia izoliacioja. Sitie du padugnes jau Lietuva ant tiek nuvare, kad toliau nera kur. Atsipeikekit, jei dar turit sveiko proto, nebalsuokit uz ja!

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top