Michailas Chodorkovskis: „Man nepatinka Rusijos žvalgybos agentūrų visagalybė“

Iš kalėjimo išleistas ir Berlyne atsidūręs Rusijos verslininkas Michailas Chodorkovskis, praėjusį penktadienį duodamas interviu leidiniui „Novaja Gazeta“, teigė, kad tėvynėje jam nepatinkantys du dalykai – slaptųjų tarnybų bei visų valdžios pareigūnų visagalybė ir korupcija.

„Vienas, kas man nepatinka, – žvalgybos agentūrų visagalybė, apskritai visų valdžios pareigūnų visagalybė. Kai bet kuris gali pasipūtėliškai atsisukti: „Sveikas, parodyk dokumentus.“ Aš nesu prieš pateikti dokumentus, tačiau mane piktina toks tonas“, – kalbėjo M.Chodorkovskis.

Pasak jo, korupcija Rusijoje jau prarandanti saiką ir tampanti valdžią formuojančia jėga. „Viena, kai žmogus paima pinigus ir kažką už juos padaro, kas kita, kai jis daro tik tai, už ką gauna pinigus“, – aiškino rusų žurnalistams M.Chodorkovskis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Petras

Nesiseka vakarams iš vagies ir žmogžudysčių užsakovo padirbti disidento, nesiseka ir tiek.

Aha

Ot būtų juoko, jeigu tą vagį Vakarai už kokį nors menką nusikaltimą pasodintų daugeliui metų.

anonimas

Jam nepatinka jo šeimininkų (o gal pats yra vienas jų? Taip manau pagal jo fizionomiją, nuskančią jo kilmę: tikimybė yra apie 88%-100%) kairioji ranka – Kairuoliška vadinamos Rusijos tarnybos?
Kodėl jis kelia erzelį? Kodėl kovą prieš save patį afišuoja? Gal jam koks sutrikimas kaip mūsų ponuliui (kitaip jo nepavadinsi) Landzbergeriui?

Teta Beta

Kodėl visi Putino gerbėjai ir jo priešų nekentėjai yra dar ir juodi antisemitai? Ar toks privalomas „anonimų” propagandos arsenalas?

palanga

Gudriai Chodaras kalba. Gudriai labai… Pina, perspina, pasako ir nutyli ko nereikia pasakyti.

Petras

Vagims ir policija bloga ir zvalgybos .Putinas apvale Rusija nuo tokiu tipeliu kaip Ckodorkovskis ,Berezovskis ,o kiti pradejo moketi mokescius ir ispirkineti Rusijos meno vertybes.Prie Jelcino jie grobe viska zmones be uzdarbio algu gyveno.O dabar piktis ima Rusija atsigauna Rusija stipreja Rusijai nusipjaut i VLAST AMERIK i EVROP,kaip dainuoja daininke Bicevskaja.Ir gerai turtinga kaimyna turim greit dar turtingesnis bus ir dujas ir elektra perkam uzdare Ignalina is kur elektra pirktume jei ne Rusija.Ir zmones turtingi is Rusijos atvaziave musu turguose automobilius perka kurortuose ilsisi musu verslas uzdirba.O ko nori JAV milijardieriai ar kiti globalistai tai aisku paimti i savo purvinus nagus gamtinius Rusijos turtus.Neisdeks didziosios ES valstybes draugauja su Rusija ir turi ekonomines naudos to ir musu politikieriams reikia mokytis.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top