Migrantų kurstomas Naujųjų Metų chaosas pavertė Berlyną karo zona; policininkai, gaisrininkai ir net greitosios pagalbos darbuotojai tapo begėdiškų užpuolimų taikiniais

„Kada mes pagaliau pripažinsime, kad turime milžinišką problemą dėl jaunų migrantų vyrų iš archajiškų visuomenių, kurie integruotis nenori? Problemos nutylėjimas reiškia tolesnį jos skatinimą.“

Vokietijos jaunimas rajonuose, kur gyvena daug migrantų, dar kartą Naujųjų Metų dieną pavertė Berlyną ir kitus Vokietijos miestus į karo zoną, bet šių metų pranešimai rodo, kad išpuoliai buvo itin žiaurūs ir nukreipti į gelbėjimo tarnybas, įskaitant greitosios pagalbos darbuotojus.

Berlyne policija ir gaisrininkai reagavo į 3943 įvykius, kurių metu buvo sužeista 15 gaisrininkų ir 18 policijos pareigūnų. Pasak laikraščio Bild, „ypač sunkūs išpuoliai vyko „karštuosiuose“ Kroicbergo ir Naujojo Kelno rajonuose, kur didelę gyventojų dalį sudaro migrantai.

„Buvo dešimtys išpuolių“, – sakė Vidaus reikalų senatorė Iris Spranger, priklausanti Socialdemokratų partijai (SPD).

Pavyzdžiui Kroicberge, kur jauni vyrai padegė barikadas, ugnį gesinti atvykusius gaisrininkus užpuolė 200 vyrų su gobtuvais. Naujajame Kelne, kuris yra labiausiai daugiakultūrinis rajonas Vokietijoje, 50 užpuolikų leido raketas į ypatingos paskirties pajėgų tarnybų darbuotojus.

Vienoje sukrečiančioje scenoje nufilmuota vyrų grupė, puolanti greitosios pagalbos automobilį ir mėtanti jo vidun daiktus pro pravertas transporto priemonės galines duris.

https://twitter.com/HausPirna/status/1609815358776410113

Kituose vaizdo įrašuose matyti, kaip leidžiamos raketos į greitosios pagalbos automobilius, mėginančius važiuoti Berlyno gatvėmis.

https://twitter.com/DrLuetke/status/1609768334949756929

Daugelis incidentų buvo nufilmuoti, vaizdo įrašuose matomi degantys automobiliai, gaisrai daugiaaukščių pastatų blokuose ir policijos pareigūnas, kuriam raketa pataikė tiesiai į šalmą, sukeldama liepsnų pliūpsnį. Vienas policijos pareigūnas patyrė rimtus sužalojimus ir tebėra hospitalizuotas.

„Mūsų automobiliai buvo apšaudomi šratiniais ginklais,“ – sakė Tomas Kirštainas (Thomas Kirstein) iš Berlyno Priešgaisrinės apsaugos departamento. Policija praneša, kad į žmonių pilną policijos automobilį buvo mėtomos „nelegalios kulkinės bombos.“ Kitame vaizdo įraše vyras šaudo į policijos automobilio langą.

Besitęsinčiame chaose buvo areštuoti 103 žmonės (98 vyrai ir penkios moterys). Berlyno policija Tviteryje rašė: „Smurtas, kurį mūsų kolegoms teko patirti Naujųjų metų išvakarėse, yra nepakeliamas. Tam aiškiai pasipriešinti yra visos visuomenės užduotis. Dėkojame jums visiems už atsidavimą ir linkime greito pasveikimo sužeistiesiems “.

Kitame vaizdo įraše matome migrantų jaunimą besityčiojantį iš ugniagesio, bandančio duoti interviu naujienų tarnybai.

Kitą rytą visame Berlyne buvo galima matyti sudegintus autobusus ir automobilius.

Georgas Pacderskas (Georg Pazdersk), AfD parlamentinės frakcijos vadovas Berlyno Atstovų rūmuose rašė: „Kada mes pagaliau pripažinsime, kad turime milžinišką problemą dėl jaunų migrantų vyrų iš archajiškų visuomenių, kurie integruotis nenori? Problemos nutylėjimas reiškia tolesnį jos skatinimą.“

Kiti miestai, pavyzdžiui Duisburgas, taip pat buvo paliesti smurto, įskaitant išpuolius prieš gelbėjimo tarnybas.

„Galima tik papurtyti galvą. Politiniai lyderiai Berlyne neprisiima atsakomybės dėl šios katastrofos. Jie simpatizuoja žmonėms, kurie laužo taisykles,“ sakė laikraščiui Bild buvęs Naujojo Kelno buvęs meras Haincas Buškovskis (Heinz Buschkowsky).

„Lunatikais tampama, jų atsiranda vis daugiau. Kiekvienas šventinis renginys yra palanki proga pulti valdžios institucijas… Tai priešai, su jais būtina kovoti.“

„Net patyręs neatidėliotinų situacijų personalas sukrėstas tokio laipsnio žiaurumo. Tai pagaliau turi baigtis. Valstybė daugiau neturi likti nuošaly, kai chaotiški žmonės pakartotinai puola policijos pareigūnus ir gaisrininkus. Tai ne nežymūs pažeidimai, tai nusikaltimai,“ – sakė Bild Berlyno Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) skyriaus pirmininkas Kajus Vegneris (Kai Wegner).

Ankstesni metai taip pat pasižymėjo kraštutiniu smurtu, ypač Naujajame Kelne.

Pranešime, kurį išleido AfD, partija rašė: „Naujųjų Metų išvakarėse Berlyne karaliavo anarchija. Tai buvo pirmas susipažinimas su būsimu Vokietijos miestų gyvenimu, nes nors valdžios atstovai ir spauda griežtai tyli, kai reikia įvardinti konkrečius nusikaltėlius, nesuskaičiuojami tos nakties vaizdo įrašai išsako viską: tai jauni, įsiutę pietietiškos išvaizdos vyrai, beveik nekalbantys vokiškai. Ir jie ne tik gali netrukdomai imigruoti, jiems už gražų gyvenimą dar ir iš moka mokesčių mokėtojų pinigų šviesoforo koalicija.

Išvados, kurios dabar daromos iš šių riaušių yra tiek tipiškos, kiek ir naivios: jas turėtų sutvarkyti garso patrankos ir kameros ant gelbėjimo mašinų. Tarsi šiems klientams tokios priemonės darytų įspūdį. Nuo tokių scenų yra vienintelis vaistas: pagaliau imti saugoti sienas ir tuoj pat deportuoti nusikaltėlius migrantus.

2016 metais apie 2500 vokiečių moterų buvo išprievartautos ar seksualiai užpultos vyrų iš Šiaurės Afrikos ir Vidurio Rytų Kelne bei kituose miestuose, ir šis įvykis paskatino partijos AfD bei antiimigracinių nuotaikų stiprėjimą Vokietijoje.

Šaltinis: Remix News

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

user1252122.sites.myregisteredsite.com

kas kas

daromas auksinis milijardas – žmonių išnaikinimas hibridinėmis priemonėmis. Romos klubas, Šveicarija.Davosas, Šveicarija. Cernas,Šveicarija.

irr

ir Bazelis

irr

žydo rotšildo proanūkis hitleris nebombardavo Šveicarijos – savi savų nebombarduoja

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Deja bijau,kad tų vykdančių masinį baltų europiečių genocidą žmonijos išgamų jau niekas nesustabdys-paskutiniai,kurie bandė tai padaryti,buvo JŲ galutinai sunaikinti dar 1945 metais…

Dalia

Kaikuriose salyse kuriasi pasipriesinimo prie baltosios rase genocida centrai,teko skaityti taciau jie labai persekiojami ir ignoruojami.

Ką JIE padarė Vokietijoje per karą ir po jo

exulanten.com/hell

justice4germans.wordpress.com

http://www.cwporter.com/articles.htm

Mickėyus Mouseas
Slava Ukraine

Herojam Slava kovojantiems už Europos kalifatą. Vieningasis ES kalifatas visomis išgalėmis remia herojus. Herojai patys veržiasi į būsimą kalifatą. Vilniuje po kelių metų bus tas pats. Kas dar kartais pavaikšto Vilniaus gatvėmis turėtų pastebėti ateinančią įvairovės palaimą. Tiesą pasakius, tas pats yra ir Maskvoje. Pažiūrėkite Diedo nuorodas apie naujų metų ribojimus Maskvoje. Vienžo, kas dauginasi, tas ir valdo.

dezintegro

arabai parodė kas yra šeimininkas Vokietijos sostinėje, kitą sykį pavaišins durną vokietį ne fejerverku, o RPG.

Choquant!

Liberoidiniai internaciai drapalina Berlyną.

Al.

Europos vadai deda milžiniškas pastangas integruoti musulmonų vilkus į Europos avių bandą.

Skaitytojas

„…puolanti greitosios pagalbos automobilį ir mėtanti jo vidun daiktus pro pravertas transporto priemonės galines duris.“

Kam tas kvailas delfiškas tuščiažodžiavimas? Kodėl nebuvo galima pasakyti tiesiog „mėtanti į jį daiktus pro atidarytas galines duris“? Juk ir taip aišku, kad greitosios pagalbos automobilis yra transporto priemonė, jei tik nesi protiškai atsilikęs delfininkas.

Dalia

Pats laikas smurtavusius vyrukus siusti i ju salis atgal.Kalejime jiems bus visai gerai,maitins gyvens siltai gales nedirbdami tinginiauti,o jei grazins i juju salis tuomt pajus gyvenimo skoni-ten i pabegelius ziurima kreivai

Al.

Vienintelė vieta, kur verta siųsti visuomenei pavojingus smurtautojus – senovės britų papročiu, į valtį ir į atvirą jūrą. Tegul Dievas nusprendžia ar jo kūrinys vertas tolimesnės globos.

Britka

Išnuomojamos personalinės palmės Afrikoje ,skubekite, palmių nuoma brangzs.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top