Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

467 291 patvirtinti infekuotieji, (+46 000 per parą)
21 152 mirtys, (+2 000 per parą)
113 881 pasveikusių pacientų.

Lietuvoje
274 (+65, viso šalyje ištirta 3471 ėminių(737 vakar))
4 mirtys

Ispanija yra antroji valstybė pasaulyje mirčių nuo CoVid skaičiumi pralenkusi Kiniją.
Mirtys:
7 503 Italija
3 647 Ispanija
3 293 Kinija
2 077 Iranas
1 331 Prancūzija
1 000 JAV

Besiruošiant G20 virtualiam „suvažiavimui“ pasaulio ekspertai dalinosi įžvalgomis ir strategijomis konsultuodamiesi su Kinijoje prieš koronavirusą kovojusiais ekspertais, tuo pačiu ir Zhong Nanshan, apie kurį rašiau: https://www.facebook.com/mindaugas.skrupskelis/posts/10221826203713745
Šiandien įvyksiančiame pasaulio galingųjų valstybių G20 pasitarime bus aptariamas globaliu mastu koordinuotas atsakas pandemijai. Prie G20 lyderių prisijungs ir kitos šalys bei tarptautinės organizacijos.

Tikimasi kad šiame susitikime bus pasiekta efektyvių susitarimų, o kai kurios nuolat ypatingomis besijaučiančios šalys solidarizuosis su visu pasauliu. Dabar nelaikas ieškoti išskirtinių naudų ir traukti užklotą link savęs. Išsibrexinti nuo viruso savarankiškai nepavys, net jei esate sala.

Jungtinių Tautų vadovas Antonio Guterres prašo rasti 2 milijardus dolerių humanitarinei pagalbai vargstančioms šalims visame pasaulyje. Antonio Guterres pabrėžė, kad pandemija yra grėsmė „visai žmonijai, todėl ir visa žmonija bendrai turi duoti jai atsaką“.

Britanija. 71-erių princo Čarlzo ėminiai patvirtino jo užsikrėtimą CoVid19. Jungtinės Karalystės princas yra pirmasis eilėje į karališką sostą. Šiuo metu kartu su sutuoktine Kamila jie leidžia dienas saviizoliacijoje. Tai turėtų supurtyti britus, kuriems karališkoji šeima yra jų dievai, gal tik šis realus pavojus jų ir karalienei ir gali sulaikyti britus drausmėje. Mąstau ar yra toks žmogus Lietuvoje dėl kurio taip jaudintųsi tauta?

Lietuvos prezidentas G. Nausėda sutinka, kad karantino sąlygos turi būti griežtinamos. „Manau, kad mes turime griežtinti karantinavimosi sąlygas, kadangi matome pernelyg daug pavyzdžių, kai jos yra ignoruojamos arba jų nesilaikoma“. Taip pat pasakė tai: „Turi būti skuba, bet ne skubotumas. Taip, mes turime skubiai priiminėti sprendimus, nes situacija neleidžia mums lūkuriuoti. Kita vertus, tai neturi vykti stichiškai, neapgalvojus pasekmių, nesuderinus, nesukoordinavus veiksmų su kitomis valdžios institucijomis.”

Manau, kad žaibiškai kilęs ir užgęsęs skandalas dėl visuotinio atvykėlių karantinavimo yra geras indikatorius, kad Lietuvoje demokratija dar veikia. Dėl skubotumo čia vyriausybės neteisiu, nėra kada kurti programų ir gairių tokių sprendimų įgyvendinimui. Paskelbė, pamatė, kad netobula, kas neveikia čia pat ir pakeitė. Viskas čia buvo OK. Visgi, jei šiandien tektų grįžti į Lietuvą, norėčiau turėti galimybę praleisti inkubacinį periodą karantine, o ne grįžti tiesiai į šeimos ratą ir kas dieną galvoti ar parvežiau nelaukiamą lauktuvę ar ne.

• Visi atvykę į Kanadą bus uždaromi privalomam 14 dienų karantinui.
• Nuo rytdienos visi iš JAV atvykę į Pietų Korėją privalo būti14 dienų karantine.
• Suomija paskelbė visišką blokadą aplink Helsinkį esančiame Uusimaa regione.
• Šveicarija užsidaro ir nuo Šengeno valstybių.
• Vladimiras Putinas paprašė žmonių likti namuose, tuo pačiu pranešdamas, kad Balandžio 22d. Planuotas balsavimas dėl konstitucijos pataisų bus atidėtas.
• Tokijuje vakar pranešta apie 40 naujų atvejų, tai rekordinis augimas ir indikatorius, kad šalies sostinė gali tapti nauju epicentru. Tokijuje gyvenanti lietuvė Ineta, sako, kad iki šiol Japonijos sostinė tęsia įprastą gyvenimą, atsipalaidavusi ir be jokių didesnių apribojimų.
• Naujoji Zelandija paskelbė nacionalinį pavojų ir užsidarė mėnesio karantinui.
• Tailandas paskelbė nacionalinį pavojų iki Balandžio
• 30d.Malaizija pratęsia karantiną
• Panama uždraudė visus keleivinius skrydžius. Ir tarptautiniai, ir vidiniai skrydžiai uždrausti.
• Ukraina nuo penktadienio uždaro visus tarptautinius oro ir geležinkelio kelius nuo.
• Saudo Arabija visiškai užrakina šventuosius miestus Riyadh, Mecca ir Medina
• Ispanijos vicepremjerei Carmen Calvo patvirtintas koronavirusas

Italija toliau bejėgiškai bando sulaikyti savo karštakraujus piliečius namuose. Vyriausybė grąsina bausmėmis savo piliečiams vis randantiems neatidėliotinų priežasčių pasišlaistyti mieste. Žmogus kuris nepaisant jam diagnozuoto korosviruso išeina iš namų, gali būti nuteistas iki 5 metų laisvės atėmimu. Karantino nesilaikantiems piliečiams skiriamos baudos nuo 400€ iki 3000€.

JAV vyriausybė ir Senatas susitarė dėl 2 trln. dolerių ekonomikos gelbėjimo paketo. Tai yra 10 % JAV bendrojo vidaus produkto, kuris siekia beveik ~ 20 trln. dolerių.
Už šiuos pinigus kiekvienam JAV piliečiui būtų galima nupirkti 6100 respiratorių, kurių užtektų šešiolikai metų (2 000 000 000 000/327 200 000)/365
Visgi, pinigai bus skirti ne tik medicininėms priemonės, jų turėtų užtekti ir pajamų dėl pandemijos neteksiantiems žmonėms, uždirbantiems mažiau nei 75 000 dolerių per metus, taip pat gaivinti smulkiuosius verslus.

Nuotraukose savanoriai dalyvaujantys vakcinos bandymuose su žmonėmis. Pirmoji savanoriškai sutikusių bandymuose dalyvauti 108 žmonių grupė atvyko į Wuhaną, kur jiems buvo suleista vakcina. Bandymuose dalyvaujantys žmonės šiuo metu yra izoliuoti ir dienas leidžia dviejų savaičių karantine.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ž.Attali: Pandemija - šansas Pasaulio vyriausybei

Žakas Attali dar 2009–2010 m. H1N1 pandemijos metu dėstė: Maža pandemija padės įsteigti pasaulio vyriausybę Attali: une petite pandémie permettra d’instaurer un gouvernement mondial https://fr.sott.net/article/34999-Attali-une-petite-pandemie-permettra-d-instaurer-un-gouvernement-mondial —————————————————————- Naujojo VU Rektoriaus Rimvydo Petrausko mąstysena – irgi globalistinė: „Dabar galima pasakyti, kad Europai reikia tvirtesnio „tarpusavio įsipareigojimo akto““ https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/rimvydas-petrauskas-kodel-europos-unijos-kaip-tik-dabar-reikia-daugiau.d?id=83848343&fbclid=IwAR0Lp0a7hG_MjcbO6BN2WvuqhPJJnqiiM9VBVWGCaunXHpVsMsaza38tjY8 ——————————————————————— Pour Attali, « La pandémie qui commence pourrait déclencher une de ces peurs structurantes », car elle fera surgir, « mieux qu’aucun discours humanitaire ou écologique, la prise de conscience de la nécessité d’un altruisme, au moins intéressé. » « Et, même si, comme il faut évidemment l’espérer, cette crise n’est pas très grave, il ne faudra pas oublier, comme pour la crise économique, d’en tirer les leçons, afin qu’avant la prochaine –… Skaityti daugiau »

ah1

pliurpalai, nes nėra palyginimo kiek tose straipsnyje išvardintose šalyse viso numirė per metus pernai ir kiek vidutiniškai tenka 1 mėn. laikotarpiui mirčių pernai lyginant su šių metų mėnesio vidurkiu, būtent palyginamsis būdas su praėjusiu laikotarpiu yra naudojamas realiam vaizdui gauti ir vertinti. Jei vidutinis mirčių skaičius per 1 mėn. lyginant su praėjusiais metais mažai kuo skiriasi arba nesiskiria tai ko kelti „vajų”? Be to mirusieji daugiausia sinjorai, o sinjorai turi pundus ligų kitokiausių, o jei į gripinį caronovirusą įskiepyta AIDS genomas tai ir mirštama nuo tų kitų ligų sustiprinus AIDS genomu imuno deficitą. Vienu žodžiu ir toliau viskas kaip šakėm ant vadens.

Ačiū už įdomius

pastebėjimus.

Jo, tas Atali,

kaip Antrasis CK sekretorius Prancūzijai – Europos viršininkas. Gaila, bet docentai tai neigs iki paskutiniųjų – jie gi moksliukai, tiesa? Mokslo pirmūnai, kaip ir Mokslinio Komunizmo ir jo Politekonomijos specialistai, galintys pralaužti visas Briuselio sienas, kaip ta nuo Žirmūnų rinkėjų.

Amžius

Informacinis, todėl susumavus visas mirtis atrodo gana baisiai, ankščiau informaciniame amžiuje buvo vakumas, o mirtys tai buvo, bet nesisumavo, todėl taip baisu nebuvo.

ah1

batka demaskavo : 0:35 – virusas žūsta prie 60 laipsnių, kinai sakė:
https://youtu.be/Y0z-viM7vMw

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top