Ministras Aurelijus Veryga paskelbė viešą viceministro ir patarėjo atranką. Gal ir išeitis? Bet ar atsiras norinčių?

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga skelbia viešą viceministro ir patarėjo atranką – kandidatus į laisvas komandos narių vietas atrinks atviro konkurso būdu.

A. Veryga atkreipia būsimų kandidatų dėmesį, kad laukia darbas, kuriame nuolat sukasi interesų grupės, kur nuolat bandoma rasti priėjimą ir padaryti įtaką, kur nevengiama viešai juodinti ir žeminti.

Todėl prašo tų, kurie pretenduos į siūlomas pareigas, įvertinti visus savo praeities žingsnius, prisimenant net tuos, kurių grėsmingais ar neteisėtais neįvardina specialiosios tarnybos, – skelbiama sam.lrv.lt svetainėje.

„Nors ir iki šiol nė vieno komandos nario nesirinkau nei pagal giminystę, nei pagal draugystę ar juo labiau partijos nurodymą, noriu, kad neliktų nė menkiausios abejonės dėl mano pasirinkimų. Tad noriu paskelbti viešą patarėjo ir viceministro atranką ir kviečiu siųsti gyvenimo aprašymus bei motyvacinius laiškus“, – sako ministras A. Veryga.

Kandidatai užimti sveikatos apsaugos viceministro, kuruojančio visuomenės sveikatos sritį vietą, turi atitikti šiuos pagrindinius reikalavimus:

Prioritetas būtų teikiamas turintiems daktaro laipsnį biomedicinos mokslų srityje;
– ne mažesnė kaip penkerių metų darbo patirtis visuomenės sveikatos ar su ja susijusioje srityje;
– nepriekaištinga reputacija.

Kandidatai užimti sveikatos apsaugos ministro patarėjo korupcijos prevencijos ir kontrolės klausimais vietą turi atitikti pagrindinius reikalavimus:
– magistro laipsnis biomedicinos (prioritetas būtų sveiktos priežiūros vadybos) srityje, arba teisės srityje, arba patirtis dirbant teisėtvarkos institucijose (pageidautina korupcijos prevencijos ar kontrolės srityje);
– darbdavių rekomendacijos iš buvusių darboviečių;
– nepriekaištinga reputacija.

„Visiems, norintiems kandidatuoti, iš karto siūlau gerai pagalvoti, nes jūsų laukia darbas, kuriame nuolat sukasi interesų grupės, kur nuolat bandoma rasti priėjimą ir padaryti įtaką, kur nevengiama viešai juodinti ir žeminti. Jei Jūs esate tie, kuriems svarbu kokioje šalyje gyvenate ir kokioje gyvens Jūsų vaikai, jei turite valios, užsispyrimo, esate sąžiningi ir esate ramūs dėl savo praeities, labai lauksiu Jūsų paraiškų“, – sako ministras A. Veryga.

Gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus prašome siųsti el. paštu Giedre.Medziausaite@sam.lt iki š. m. vasario 1 d.

SAM Ryšių su visuomene skyrius

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nepasirašysiu

Nesu tikras, ar skaidrumas padės kare su žiniasklaida. Galbūt.

Atsargumas būtinas

Struktūros būtinai mėgins prakišti savo agentėlį. Kokį nors nepriekaištingos reputacijos teisėsaugininką – kovotoją su korupcija. Klaidų daryti negalima. Verygai ir kartu mums visiems – sėkmės.

Vizijos

Iš viešos informacijos apie SAM veiklą galima susidaryti tam tikrą nuomonę apie kokius tai toli siekiančius užmojus sveikatinime. O ką planuoja jau paskirta viceministrė, ministro paminėta kaip gerai išmananti asmens sveikatos priežiūrą? Gal irgi prisidės prie tų pačių sveikatinimo projektų? Luktelsiu, bus įdomu, ar nebusiu atspėjęs?

busiu ikyrus

O kokiu budu atsirado zemiau mineta viceministre, ismananti asmens sveikatos prieziura, kokia tai ten lyg ir kardiologe? Ministras minejo, kad jos asmeniskai nepazistantis. Tai kaip ji cia va taip jau patvirtinta

wqwq

q Sharapova routed michael kors uk Silvia Soler-Espinosa hermes 6-2, 6-1 in new balance the first match, michael kors outlet while browns jerseys Kuznetsova christian louboutin shoes downed Carla brooklyn nets jerseys Suarez Navarro salomon schuhe 6-3, hollister clothing 6-1. After oakley vault an early exchange michael kors of nike shoes breaks, michael kors Sharapova won four calvin klein underwear consecutive jets jerseys games air jordan shoes in the first ralph lauren set memphis grizzlies jersey and four iphone 5s cases more cheap ray ban in burberry outlet the air max 2015 second. She oakley closed the http://www.tommyhilfiger.nl match portland trail blazers jersey on her first match point with nike roshe a forehand that mcm backpack Fed Cup debutante polo… Skaityti daugiau »

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top