Ministro V.Mazuronio partijos vadas R.Paksas ėmėsi antivalstybinės veiklos

Nepaisydamas savo vadovaujamos partijos nario, aplinkos ministro Valentino Mazuronio griežto pareiškimo, kad skalūninių dujų gavybos priešininkai užsiima antivalstybine veikla, ignoruodamas Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės perspėjimą, kad už skalūnų revoliucijai nepritariančių stovi Kremlius, numojęs ranka į dosnius jo partijos rėmėjus, susijusius su korporacija „Chevron“, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas paragino paskelbti penkerių metų moratoriumą skalūninių dujų gavybai Lietuvoje.

„Akivaizdi „Gazpromo“ ranka ir kyšančios Kremliaus ausys – ne kitaip“, – pasakytų prezidentė D. Grybauskaitė.

O žemaičiams smalsu: kiek skirtingų pozicijų ir nuomonių turi viena ir ta pati „Tvarkos ir teisingumo“ partija? Ar išsiskyrus partijos pirmininko ir aplinkos ministro nuomonėms pastarasis bus atšauktas iš pareigų, o partija pasitrauks iš „skalūnų revoliuciją“ rengiančios valdančios koalicijos ir užsiims kontrrevoliucine veikla? Ar tai tik dar vienas esmės nekeičiantis viešųjų ryšių žaidimas, skirtas naiviems lietuviams bei žemaičiams?

Tiesos.lt

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top