Mįslingą Vytauto Pociūno žūtį tebegaubia abejonės

Roberta Tracevičiūtė, Raimonda Ramelienė | lzinios.lt

Šiandien minimos dešimtosios Valstybės saugumo departamento (VSD) pulkininko Vytauto Pociūno žūties metinės. Nors teisėsauga yra pateikusi tragiškos nakties įvykių versiją, dalies visuomenės ji neįtikina.

Paminėti V. Pociūno žūties metinių jo šeima, bičiuliai, visuomenininkai tradiciškai susirinks sostinės S. Daukanto aikštėje. Akcentuojama, jog VSD pulkininko žūties Breste (Baltarusija) aplinkybės ir jo šmeižto po mirties priežastys iki šiol neištirtos.

„Lietuvos žinių“ kalbinti V. Pociūno bendražygiai kartojo, kad pateikti visuomenei atsakymus į rūpimus klausimus – valstybės garbės reikalas.

Šarvas – kantrybė

V. Pociūno našlė Liudvika Pociūnienė prisipažino niekada neprarandanti vilties, kad tiesa apie jos vyro žūtį anksčiau ar vėliau bus atskleista. „Jei ne aš, to sulauks mano anūkai“, – sakė moteris. Per dešimtmetį Pociūnų šeima gerokai pagausėjo. L. Pociūnienė džiaugėsi šiuo metu turinti penkis anūkus, dar dviejų laukianti. Vyriausiasis anūkas senelio garbei pavadintas Vytautu.

Našlė teigė, jog paskutinis bylos tyrėjas atliko nemažą darbą dėliodamas tragedijos Breste detales. „Faktiškai tokios stadijos, kokios byla uždaryta, galima daryti pagal tą medžiagą visiškai ne tokią išvadą, kokia buvo padaryta. Kitaip tariant, yra nemažai nužudymo požymių, tik tiek, kad nerasta žudikų“, – tikino L. Pociūnienė.

Anot moters, versijų ir priežasčių, pražudžiusių jos vyrą, galima suskaičiuoti nemažai, nes „Vytautas dirbo prie daugybės karštų ir slidžių temų“. „Bet kurioje galėjo būti kažkas, ko niekas dabar neužčiuopia. Todėl taško tikrai nepadėjome.

Pasak jos, yra vilčių, kad kada nors informacija apie įvykį pasidalys Baltarusija. „Reikia tiesiog apsišarvuoti kantrybe. Pasaulio istorijoje esama bylų, kuriose tiesa paaiškėjo po 50 metų“, – priminė L. Pociūnienė, šiandien drauge su šeimos nariais dalyvausianti vyro atminimui skirtame renginyje.

Straipsnio tęsinį skaitykite portale lzinios.lt (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
lüber ales

Gyvenimas musyse labai pagerėjo, nuolat gerėja ir neabejotinai dar labiau pagerės. Taip tvirtina toks ponas dockis. Donckis sako, donckis žino. Gaila, apie tokius pozityvius pokyčius nebegali sužinoti V. Pociúnas, kaip ir mes lig šiol negalime sužinoti- o kodėl Lietuvos karininkas iš devinto aukšto įkrito į kapo duobę? Prokurorai, visokie lauciai sako jog viskas gerai. Pulkininko buvusi vadovybė sakė irgi- geriau nejudinkim kaulų. Tai niekas ir nejudina. Nei prie Fermerio, nei prie Matrioškos. Ir toliau viskas bus gerai, tereikia ramiai prelipti po smėliu gulinčius Pociūno kaulelius ir tvitai žygiuoti balsuoti rinkimuose. Už sistemingą gerėjimą. Paklaskit bet kurio kandidato į geras vietas ir jums patvirtins- gyventi gera, o gerai gyventi dar geriau. Protingi tai žino dar nuo Leonigo brežnevo laikų kurių įskiepytas… Skaityti daugiau »

keistokas požiūris

Nesinori mėtyti akmenis į gedinčią našlę,juolab,kad specialiųjų tarnybų melo pasaulyje 2+2 tampa 4 tikrai ne iš karto,kartais tik po daugelio metų.Bet laukti tiesos anūkams…Tokia logika besivadovaudamas pats Pociūnas po šiai dienai gyvas ir sveikas trintų kelnes kur nors mažučiame kabinete VSD būstinės pusrusyje.Juk viskas Dievo valioje,ar ne?Tenka tik liūdnai konstatuoti,kad tamsa iš Lietuvos nesitraukia,ji toliau plinta netrukdoma Lietuvoje.
Įdomūs dalykai darosi didžiausiuose naujienų portaluose.Praktiškai niekur nebeįmanoma parašyti komentaro anonimiškai,slepiant tikrąjį IP adresą,nors koloradinių trolių tai nei kiek netrikdo,jie neršia toliau kaip neršę.Tik įdomu,su kokiais įvykiais susijęs tas visas blokavimas?Artėjantys Seimo rinkimai ar kažkas rimtesnio?

Staigus

tas mūsų pasaulis – staigiai staigiai gali patapti saugumo pulkininku ( jei yra geri , aišku, tavo žmonos šeimos genai ) , bet staigiai staigiai gali iškristi ir pro langą, jei per daug žinosi .

netik

net tik – mįslingą Garliavos mergaitės smaugimą -advokato sakymą kad Venskienė smaugė Garliavos mergaitę, po antikonstitucinių veiksmų kai baltastriukis lietė ir nusukinėjo kameras K. namuose taip pat gaubė abejonės – abejojo V. Lansbergis ” 2012 gegužės 17d. ryte pasakyti komentarai” yuo tube, galit pasižiūrėt kam įdomu.

vidinė okupacija

Net sveplas plopesorius mini Rusijos viešųjų ryšių specialistus,sakiusius kad Lietuvoje už keletą milijonų premjerą,prezidentą nupirkti galima.Tik sveplas plopesorius kalba apie tai tik tada,kada jam tai naudinga.Garliavos įvykių metu specialiosios tarnybos taip pat fiksavo padažnėjusius Rusijos „juodųjų piarščikų” vizitus į Lietuvą,net Olgino pradininkai ir Šelkovo troliai aktyviai komentaruose kapota lietuvių kalba gynė „nekaltą motiną”,keikė Venckienę.Kiek suprantu,medžiaga aukščiausiems šalies vadovams turėjo būti išsiųsta per kurjerį.Bet ar pasiekė ji adresatus?

Stasys

Mane labai sudomino pono Adamkaus rankomis V.Pociūno apdovanojimas. Iš kart į mano smegenynę, kaip koks širšalas, trenkė garsiosios pedofilijos skandalas ir su ja susiję niuansai ….

Parodomoji Matrioškos akcija- atsakas

V. Pociūno žūties dieną prezidentės patarėja tapo valstybininkų klano atstovė . Kaip pranešė prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnyba, nuo rugpjūčio 23 d. Lietuvos Respublikos Prezidentės vyriausiosios patarėjos nacionalinio saugumo klausimais pareigas pradės eiti Živilė Šatūnienė. Ž. Šatūnienė turi ilgametę patirtį nacionalinio ir geopolitinio saugumo klausimais. Ekspertė beveik 17 metų dirbo Valstybės saugumo departamente, kur pastaruoju metu ėjo valdybos viršininkės pareigas. Ji buvo ne kartą apdovanota ir skatinta už nepriekaištingą tarnybą. Ž. Šatūnienė yra apgynusi daktaro laipsnį Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, yra studijavusi Oslo universitete Norvegijoje. 38 metų Ž. Šatūnienė moka anglų, rusų ir vokiečių kalbas. Pačios Ž. Šatūnienės nuotraukos internete aptikti nepavyko. Nužudytasis plk.V. Pociūnas nustatė, kad „Valstybininkai“ – tai klaninės prigimties grupė asmenų, kuriuos sieja… Skaityti daugiau »

putinėlis raudonasis/kalinka

Pas Magnoliją tvarka kaip ordos mongolijoje- didžiausi nusikaltėliai gauna aukščiausius postus

Stasys

…. pamiršai myželius, buvo kalbama apie kažkokį tai „markizą”. .. O kas toks yra fermeris, apie kurį paskaičiau ankstesniame komentare ?

Stasiui

„Fermeris” yra vansi tskant škia kur su tapkėm

Jėzusas

Tebegaubia abejonės??? Kas kuom abejojete? – nebent savo protu ir tai suprantama. Padėsiu. Kiekvienas toks darbas turi užsakovą, organizuotoją ir vykdytoją. Organizuotojas – kas išsiuntė Pociūną į BY, kas nenorėjo tirti jo nužudymo, kas organizavo jo šmeišto kompaniją – kas jums neaišku??? Pavardės čia yra smulkmena. Vykdytojas galėjo būti bet kas, turintis BY pusės stogą. Greičiausiai tai RU. Na o užsakovas? BY opozicijos finansuotojas, apkaltos užsimanytojas ir Venckienės dabartinis globotojas (dėl viso pikto). Spėkite iš vieno karto :).

gėrę su rusais pasakoja

Kai „atsiriša” liežuvis kokiam ne paskutinio rango srities „načialnikui”,tas „deržymordovičius” gudriai šypsodamasis ir pradeda laidyti užuominas,kad „… ten,pas jus,”labusus”,viskas mūsų(maskolių) yra nupirkta,viskas mums(maskoliams)labai gerai žinoma…” Ne vieną tokį pasakojimą girdėjęs esu.Keisčiausia,kad ir reiškinio geografija labai plati-nuo Karaliaučiaus ir Piterio,Maskvos,iki Kubanės,Uralo ir Sibiro.Tiek susimokyti,kad beveik žodis žodin beveik tą patį kartoti kiekvienam sugėrovui-lietuviui verslininkui vis kitame „neaprėpiamosios” gale,sunkiai įmanoma.Greičiausiai tiesiog tokia „vieša paslaptis” sklando Rusijos elito sluoksniuose.O ta visa įtampa valstybiniuose santykiuose,matyt,Kremliaus sąmoningai eskaluojama,kad patikimiau pridengti savus žmones Lietuvos valdžioje.Tik dėl Grybauskaitės viskas neaišku,nes maskolių „deržymordovičių” neapykanta jai tiesiog zoologinė-tokia kaip ir Saakašviliui su Porošenka.

sugėrovui

Be ironijos- o kuo Matrioškos atvejis kitoks? Ta pati maskuojamoji operacija + politiniai dividendai savoje rinkoje.
Demonstruojant „neapykantą” ” músų” Matrioškai, paprastiems burliokams masiškai skiepijama neapykanta viskam kas lietuviška.
Kodėl, kokiu tikslu?
Tam, kad kuomet bus prikazas okupuoti „nato agresorę impetialistinę Litvą” ,į ordos kariauną mobilizuoti eiliniai tambovo ar saratovo burliokai, apauti kerziniais ir su įduotais į rankas „kalašais”, neturėtų nei krislelio gailesčio „fašystams labusams”. Kad uoliau žudytų. Žudytų pasimėgaudami.

ne aš gėriau

Visiškai teisingai,schema tinka ir Grybauskaitei,tik jos iškilimas ir vietinio,de facto giliai prorusiškojo,”elito” neapykanta jai verčia tuo abejoti.Bet visko gali būti,daugiažingsniai gali būti visokie.

dėl Šatūnienės

Yra nuotraukų,nors ir nedaug.Ne viešas asmuo buvo tiesiog.Iš tikro net smalsu bus pažiūrėti į jos darbą prezidentūroje,nes bent jau Mockaus „tiriamoji žurnalistika”,jei Dapkus netyčia nepasimirė(seniai matytas,girdėtas),tikrai ją puls.Ne viskas ten taip paprasta ir vienareikšmiška,visks gerokai painiau,įdomiau. 🙂

la Piovra (Aštuonkojis) - 1

Valstybės užvaldymas Mindaugas VELIČKA 2008-03-26 Po pulkininko Vytauto Pociūno žūties Breste ir jo išsiuntimo į Baltarusiją aplinkybių parlamentinio tyrimo lauktas valstybės gyvenimo apsivalymas neįvyko, „valstybininkų” klanas liko nepaliestas. O gal „valstybininkų” klano niekad nebuvo, tai tik prielaidos, fikcija? Tada ir pulkininko auka būtų beprasmė? Bet tai ir siekė įrodyti Seimo tyrimo priešininkai, šmeiždami pulkininką po mirties ir drabstydami purvais, persekiodami visus, kurie bandė aiškintis, kam trukdė V.Pociūnas Lietuvoje, kas jį ištrėmė į mirtį Baltarusijoje? Ypač buvo naikinami tie, kurie bandė tęsti V.Pociūno kovą su „valstybininkų” klanu . Publikacijai pasitelkiama tiek oficiali – Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto tyrimo paskelbta medžiaga, tiek neoficialūs šaltiniai, kiek tai leidžia įstatymas. Liudija buvęs saugumo pareigūno V.Pociūno viršininkas Linas Petronis: „Tai čia antras atvejis,… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 2

Iš Valstybės saugumo departamento Kontržvalgybos valdybos Ketvirtojo skyriaus viršininko Kastyčio Braziulio liudijimo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui: „Valdyboje yra atliekamas tyrimas, labai svarbus tyrimas. Tiek mano tiesioginio viršininko, tiek ir mano manymu, šis tyrimas yra kur kas svarbesnis nei Jurijaus Borisovo ar Viktoro Uspaskicho atžvilgiu, todėl kad sukurta sistema yra veikianti, ji yra valstybė valstybėje, nepriklausomai nuo politinių vėjų, politinių jėgų, esamų valdžioje. Mes šitą suvokėme ir supratome. Dėl šio tyrimo iškilo didelė grėsmė būti atskleistai tai sistemai, kuri yra sukurta šitų žmonių. Didelė grėsmė sužlugti šiai sistemai.” „Mūsų žmogus” „Valstybininkai” – tai klaninės prigimties grupė asmenų, kuriuos sieja nuolatiniai tarpusavio ryšiai, vaidmenų ir užduočių tarp grupės narių pasiskirstymas, egzistuoja aiški hierarchinė grupės struktūra, aukštas jos organizavimo lygis. Ši… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 3

Požymiai rodo, kad klano bendrininkai yra įsipareigoję veikti arba veikia pagal jiems priskirtus vaidmenis, pavestas užduotis. Skirstytina į asmenis, kurie vykdo vadovaujančiąją ir vykdomąją funkcijas. Nariai, kuriems priskirtina vykdomoji funkcija, nebūtinai informuoti apie visą klano sudėtį arba visų jos atšakų veiklą, tačiau yra orientuojami atitinkamose situacijose. Vadovaujantiems nariams pavaldūs (ne tik pagal einamas pareigas, tačiau ir pagal faktą) atitinkami grupės nariai ar pretenduojantys jais tapti rėmėjai. Koordinacija tarp vadovaujančių narių leidžia žemesniesiems vienetams priklausantiems asmenims pavesti tam tikras užduotis, mobilizuoti grupę, tačiau žemesniųjų vienetų nariams nebūtinai žinant apie vienas kito užduotis ar net priklausomybę grupuotei. Tai, kad grupės nariai linkę neigti priklausomybę grupei ir apskritai jos egzistavimą, laikytina vienu iš slaptos veiklos požymių. Ištakos Tyrinėjant klano ištakas galima kalbėti apie… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 4

„Valstybininkų” tvirtovė Per antrąją prezidento V.Adamkaus kadenciją, išstūmus iš prezidentūros jį iškėlusios Artūro Zuoko Liberalų ir centro sąjungos deleguotus prezidento patarėjus (proceso formali pabaiga buvo Dariaus Gudelio atleidimas iš prezidento patarėjo pareigų), „valstybininkai” sugebėjo įgyti milžinišką įtaką valstybės vadovui ir jo sprendimams. Šios įtakos nesusilpnino „valstybininkų” klano žmonių – patarėjo užsienio politikai Edmino Bagdono ir patarėjo nacionaliniam saugumui Ryčio Muraškos – gėdingas priverstinis pasitraukimas „Turniškių skandalo” metu. Nepaisant formalių pareigų, manoma, kad šiuo laikotarpiu egzistuoja tokia reali sprendimų priėmimo schema. Įtakingiausiu prezidento patarėju laikytinas Valteris BALIUKONIS, formaliai prezidentūroje atsakingas už užsienio politiką. Šis asmuo, manoma, yra aukščiausias „valstybininkų” klano žmogus prezidentūroje. V.Baliukonis palaiko tiesioginius ryšius su klano lyderiu A.Januška, visais kitais svarbią įtaką turinčiais grupės nariais. Pastebėtina, kad atskirais klausimais… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 5

Iš Lietuvos Respublikos prezidento patarėjo vidaus politikos klausimais pareigų išstūmus V.Adamkaus rinkimų štabo vadovą D.Gudelį, į jo vietą „valstybininkų” deleguojamas VU TSPMI docentas, daugybės viešųjų įstaigų valdybų, tarybų narys Lauras BIELINIS. Jis yra Maskvos valstybinio M.Lomonosovo universiteto aspirantas, čia apgynęs marksizmo-leninizmo kandidato disertaciją. Nors L.Bielinis buvo aktyvus „valstybininkų” grupės interesų gynėjas viešojoje erdvėje, paskyrus jį prezidento patarėju šio asmens įtaka sumažėjo. Vis dažniau klano nariai reiškia nusivylimą jo veikla ir kompetencija ginant grupės interesus. Konstitucija ir įstatymai numato, kad prezidentas skiria apylinkių, apygardų, apygardų administracinių teismų, Vyriausiojo administracinio teismo teisėjus, pirmininkų pavaduotojus, skyrių pirmininkus ir teismo pirmininkus, keičia jų darbo vietas, Seimui pritarus skiria Apeliacinio teismo teisėjus, šio teismo vadovus, taip pat teikia Seimui skirti Aukščiausiojo Teismo bei tris Konstitucinio… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 6

Kitas instrumentas – leidimai dirbti su valstybės ir tarnybos paslaptimis. Tai išskirtinė VSD funkcija, o beveik visiems aukščiausiems ir svarbiausiems pareigūnams tokie leidimai yra būtinybė norint eiti atsakingas pareigas. Pažymėtina, kad URM leidimus išduoda ir bet kokią kontržvalgybinę veiklą vykdo ne VSD Kontržvalgybos valdyba, o D.Dabašinsko tiesiogiai vadovaujama Pirmoji (žvalgybos) valdyba. Tokiu būdu „valstybininkai” įgijo beveik visišką URM kontrolę. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto tyrimo medžiagoje pateikiama daugybė faktų apie VSD vadovybės priklausymą klanui ir konkrečius jos veiksmus tenkinant šios grupės interesus (UAB „Dujotekana”, vėliau – veikla LEO LT projekto metu privataus kapitalo naudai). Iš VSD, kaip niekada anksčiau, yra „išvalyti” „valstybininkų” klanui nepalankūs pareigūnai, likę tik vadovybei arba/ ir klanui lojalūs asmenys. VSD faktinis vadovas – generalinio direktoriaus… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 7

Pabrėžtina, kad niekada anksčiau nebuvo tokios didelės koncentracijos klano žmonių vadovaujančiose VSD pozicijose. Primintina, kad atleidus iš Trečiosios valdybos viršininko pareigų V.Pociūną ir iš Antrosios valdybos viršininko posto V.Damulį, buvo iš esmės baigtas „valymas” VSD, sunaikinta šalies kontržvalgyba, kuri galėjo kelti grėsmę, nes buvo priartėjusi prie klano veiklos, užčiuopusi jo interesus. Užsienio reikalų ministerija: Tai ilgametė klano formavimosi vieta. Vienas svarbiausių jo įrankių. Šiuo metu, kaip ir VSD, URM vadovaujančias pareigas iš esmės eina tik klanui parankūs žmonės. URM faktiškai vadovauja „valstybininkai”: ministerijos sekretoriai Laimonas TALLAT-KELPŠA ir Žygimanas PAVILONIS, taip pat klanui priklauso įvairias pareigas turinti Violeta GAIŽAUSKAITĖ. Ši buvusi okupacijos metais KGB kuruojamų LKP CK žurnalų „Laikas ir įvykiai”, „Komunistas” uoli darbuotoja, nepriklausomybės metais – kandidato į prezidentus Stasio… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 8

VU TSPMI Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas įkurtas 1992 m., jo direktoriumi tapo E.Kūris. Dėstytojai, kurie buvo kviečiami dirbti, teigia, kad jiems būdavo išdėstoma tokia šio instituto koncepcija: mes rengiame būsimus valstybės tarnautojus, kurie turi būti ruošiami taip, kad jaustų mums lojalumą, o pastarieji pasklis po visas šalies institucijas ir tokiu būdu užtikrins „savų žmonių” visur. Ši koncepcija bandoma plėtoti. Šiuo metu VU TSPMI yra virtęs viena centrinių šios organizuotos grupės ašių. Iš čia siunčiami saviškiai į įvairius postus, čia jie sugrįžta. VU TSPMI dėsto ir aktyvus klano veikėjas Audrius SIAURUSEVIČIUS, žinomas kaip „Siauras”, šios institucijos Globėjų tarybos narys yra UAB „Dujotekana” prezidentas R.Stonys, su kuriuo, kaip rodo Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto medžiaga, aktyviai dirba… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 9

Specialiųjų tyrimų tarnyba: Ši kovos su korupcija teisėsaugos institucija kurį laiką buvo atsidūrusi klano įtakoje tiek, kiek jos direktoriumi buvo Povilas Malakauskas. Šis, būdamas STT vadovas, palaikė intensyvius kontaktus su A.Januška, R.Muraška, D.Dabašinsku. Ž.Pacevičių paskyrus STT direktoriumi, atsilaisvino STT direktoriaus pirmojo pavaduotojo, be to, kuruojančio ir operatyvinę veiklą, pareigos. Tam tikrais duomenimis, į šias pareigas (skiria prezidentas STT vadovo teikimu) klanas bandė paskirti D.Dabašinskui lojalios VSD Pirmosios valdybos viršininko pavaduotoją Romą Vaišnorą. Tačiau tai nepavykus, vėliau juo (direktoriaus pirmuoju pavaduotoju) paskirtas buvusio VSD generalinio direktoriaus Arvydo Pociaus ilgametis globotinis A.Karpus. Jiedu kartu dirbo Marijampolės prokuratūroje. Įdomus sutapimas: „A.Pociaus žmogui” tapus STT generalinio direktoriaus pavaduotoju operatyviniam darbui, prasidėjo informacijos nutekėjimas. Vieno dienraščio publikacijose apie STT operacijas Trakų savivaldybėje ir Kauno apskrityje… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - 10

Lietuvos politinės partijos: „Valstybininkų” nedomina partinė rutina ir neprognozuojama rinkimų kova, jie partijas naudoja kaip liftą į valdžią. Todėl visoms partijoms bendradarbiavimas su „valstybininkais” baigdavosi politine katastrofa. „Valstybininkų” įtakos pajėgdavo išvengti vienintelė Socialdemokratų partija – ją sugebėdavo apsaugoti A.Brazauskas. Gal todėl A.Januška negalėdavo pakęsti socialdemokratų vėliavnešio, o A.Brazauskas itin nemėgo A.Januškos. „Valstybininkai”, privertę atsistatydinti A.Brazauską, užvaldė Socialdemokratų partiją, iš jos liko tik apgailėtinas šešėlis. „Valstybininkų” grupei artimi šie politikai: Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras G.Kirkilas, Socialdemokratų partijos veikėjas, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Justinas Karosas, Seimo narys socialliberalas Antanas Valionis ir kiti socialliberalų frakcijos Seime nariai, taip pat kiti žinomi ir dar nežinomi parlamentarai. Žiniasklaida Tiek spaudoje, tiek televizijose, radijo stotyse, kitoje žiniasklaidoje veikia „valstybininkų” klano nariai ir rėmėjai. Kai kurie… Skaityti daugiau »

la Piovra (Aštuonkojis) - Epilogas

Tyrimo medžiaga yra milžiniškos apimties. Visko čia nesukelsi. Bet apibendrinti ir padaryti išvadas galima. Nors jau praėjo 10metų, tačiau ar kažkas iš esmės pasikeitė? Tikrai ne. Jokiu būdu. Kiek atsinaujino iškaba – dabar vietoje nupezusio senuko Rūmuose reziduoja Ponia. Tiesa, Ponia kiek atnaujino kadrus Klano struktūrose, itin liūdnai pagarsėjusieji turėjo pasitraukti šešėlin ir įsikūrė su Rusija susijusiose „verslo” struktūrose. Kitus Ponia tiesiog perkėlė į ne mažiau reikšmingas pareigas, o dalį Klano veikėjų netgi paaukštino. Ir viskas. Niekas nepakito apart to kad dabar Klanui vadovauja ne prezidentūros vyr patarėjas, o Pati Pačiausia. Jeigu turėjote kantrybės kiek atidžiau perskaityti žemiau esančius tekstus, turėjote galų gale suprasti – jokie „rinkimai” šio Klano neįveiks. Rinkimų cirkas, kaip tik yra tobulas instrumentas kas ketveri metai… Skaityti daugiau »

Stasys

Supratau, kad Lietuvą valdo galingą kgbistinę piramidę ir betoninę sieną ant mūsų galvų pastačiusi grupuotė, kurios pramušti neįmanoma. Iš to, kas išdėstyta supratau, kad, tikriausiai, ir tas garsusis pedofilijos skandalas yra susijęs su šia grupuote, kuri negailestingai traiško neįtikusių jai žmonių gyvenimus.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top