Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Juozo Valiušaičio vaizdo įrašas)

Jūsų dėmesiui – Juozo Valiušaičio tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas iš mitingo „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“, vykusio rugpjūčio 7 d., trečiadienį, Vilniuje, prie Karaliaus Mindaugo paminklo.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Tik lietuvių tauta gali nuspręsti kas yra jų didvyriai, nes fašistai, komunistai, lenkai okupantai ir liberastai visuomet juos niekins.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Kažin ar JE Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda nelaiko tokio įvykio svarbiu? Matėsi tik porelė Seimo nariu: M. Puidokas ir N.Puteikis, gal ir daugiau?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jonai, banksteriui Gitanui Nausėdai tinka 7-ių antikonstitucinių suėjimų (seimų) Tautos budelių partinės gaujos. Banksteriui Gitanui Nausėdai tinka ir Tautai pavojingas premjermilicininkas Saulius Skvernelis. Daug ženklų rodo, kad bus tęsiamas Tautos bei Lietuvos naikinimas ir banksterio laikmečiu. Banksteris nėra Tautos prezidentas. Banksteris išvien su budeliais.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Kasparai Genzbigeli, jei nepatinka pagoniškosios didingos Lietuvos šaknys, negadink lietuviškos duonos, važiuok gyventi į Vatikaną makaronais ten ir maitinkis iki soties. Įsisavink Kasparai – prievarta krikštyti lietuviai nėra krikščionys.

Lukiškėse tebekaba atminimo lenta teroristui

Žiūrėkite, kokios asmenybės ir ką kalba! Prie Lukiškių kalėjimo pagerbtas čia kalėjęs Nobelio taikos premijos laureatas Virginija Motiejūnienė, LRT Televizijos naujienų tarnyba 2012.09.25 15:47 Minint Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną, Vilniuje atidengta atminimo lenta litvakui, Izraelio politikui, Nobelio taikos premijos laureatui Menachemui Beginui. „Matyt, tarp Lukiškių kalėjimo kalinių nesurasite tokių, kurie būtų Nobelio premijos laureatais. O tuo labiau, kad jis – litvakas. Mes tuo didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų nuomonė sutapo su vyriausybės nuomone“, – sako laikinoji Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkė Faina Kuklenski. Atminimo lenta pritvirtinta ant dabartinės Laisvės atėmimo vietų ligoninės sienos. „Pati įstaiga per kelis metus turėtų iš šitos vietos išsikelti. Aš manau, kad kaip tik šita lentelė yra ženklas, kad mes visų žmonių, kurie nekaltai šitoj… Skaityti daugiau »

stasys

30 min. video. Nuostabi megzta moteriška baretė , gaila tik kad ne spalvota .

Karabasas sąsiui

Aš tavę surasiu…

Jei mes esame politinė tauta,

o ne tik lietuviakalbiai, tai turime ginti šalį ir jos didvyrius, tiek nuo okupantų, tiek nuo savų liberastinių degradų, besistengiančių panaikinti valstybingumą, jos simbolius ir nepaisyti daugumos valios. 1918 metais tiek žydų, tiek rusų dauguma, tiek lenkai ar kiti nepalaikė mūsų prisikėlimo IŠ KAPO, pasinaudojant Rusijos ir Vokietijos susidūrimu, nes tai jiems buvo svetima ir nereikalinga. Jie nebandė padėti atkurti musų valstybingumą ir pasinaudojant rusų ir vokiečių priešprieša 1941 metais. Titulinės tautos geriausi žmonės aukojosi tada ir tokie patys idealistai kūrė Sąjūdį, rizikavo viskuo 1988 metais… Dabar vėl Lietuvos valstybingumas maišo globalistų pinigams ir neoliberastų neomarksistinei idelogijai, todėl jie naikina lietuvių savigarbą, savimonę, siekia ištrinti mūsų istorinę atmintį. Niekinančių tautos geriausiųjų aukas, pilstytojų iš tuščio į kiaurą apstu LRT, LNK… Skaityti daugiau »

ar Lupshitas

buvo tokia svarbi figura, kad reikia ji taip ilgai rodyti?

Stasys

Mitingo vaizdo įrašas čionaus neatsidaro. Juodame fone užrašas : „Nepasiekiama” …. Peržiūrėjau YouTube ALKAS filmuotą pilną mitingo vaizdo įrašą. Šaunu !

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top