0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sinicos kalba radijuj

kur jis mielai kvieciamas,jo pasaipus tonas apie Janutiene,jo samoningas mixas visokiu ragelskiu,ekspertu,liekstuciu ir Janutienes suplakimas i kruva,lyg bendra brudo raizgala,lindimas juknevicienei siknon,…aiskiai rodo NS veidmainyste ir tai,kad tai tikrai libkonciu projektas.Neziurint i saldzius zodzius,tai lietuvos priesai,deja deja.O naivus zmogeliai niekaip negali tuo patiket.

Šimašiau

Kada šildymą įjungti?

123.

Tsakant lietuviškas mitingas.fiasko o ne mitingas.argi prancūzai,italai,jugai prašo valdžios leidimų mitingams? valdžią ar darbdavius jie perspėja kad bus mitingas.mūsiškiai vergai rusteikos,orlauskai sinicos gi prašo.kas išmuš vergo mentalitetą iš lietuvio?

habilitâs

Į mitingus žmonės tikrai eis, tik jeigu pasitikės jų organizatoriais. Jei kvietėte į energetikos problemų mitingą, tai ir kalbėkite apie tai. Kad ir kokie sau žavūs atrodytumėte, nebūtina pradėti nuo Adomo ir Ievos, kai kurias temas apie darželius, demografiją ar migraciją galima palikti ir kitiems mitingams.

Aiškus, konkretus, o svarbiausia, glaustas pasisakymas visada bus laukiamas. Mitingo vieta ir laikas, taip pat labai svarbu, ir ne dėl to, kokio paminklo fone bus įamžinti pasisakantieji, o kaip tą vietą pasiekti.

Ir svarbiausia! Kokių tikslų sieksite? Ar sieksite vienyti žmones prieš Pišdulkizmo ir Piškreivizmo propagandą, ar tik sieksite partinės savireklamos. Viskas jūsų rankose.

O kas ta Janutova tokia yr?

Šliaužytoja keliais aplink Landsbergių namus, kad priimtų į draugus, o vyrelį į Seimą suvairuotų?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Po tokio renginio paaiškėjo, kad Vilnius – politinė lavoninė.
Neišjugtieji komunistai (kgb’istai, stribvaikiai, …) išjungė šimtatūkstantinį Vilnių. Katastrofa.
___________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2022 rugsėjo 12

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ir šie metai, ir ateinantys – visuotinio sukilimo (maišto) pradžia. Sukilimas esant apsišaukėlių seimagyvių okuputai Lrt yra netikras. ____________________________________________________________________________ – Lyginant su Anglija, Lietuvoje galėtų laimingai gyventi 25 milijonai(!!!) mūsų, bet 30 metų mes varomi iš savo gimtinės – Lietuvos. Dar prieš keliolika metų, Lietuva buvo linksniuojama, kaip sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje. – 30 (80, 200) metų buvo žudoma Tauta, naikinama Lietuva, carinių budelių maskvėnų, bolševikinių komunistinių budelių maskvėnų, neišjungtų maskvėnų komunistinių kolaborantų – budelių. – Kantrūs mes kaip mužikai, pakantūs budeliams. – Lietuviai, bet gi tie seime bei moteriausybėje tūnantys budeliai tėra tik apsišaukėliai menkystos. – Apsišaukėlius lauk iš seimo. – Apsišaukėlių moteriausybę lauk iš tarnybos. – Legitimus Seimas – be sąrašinių. – Lietuvos r bei tv (Lrt) Tautai.… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_i_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai sąrašinių negali būti seime.
– Tereikia tik ir tik vieno dokumento, kad išjungti (nušalinti) 30 metų siautėjusias v_i_s_a_s partines budelių gaujas, kad išjungti komunistuojančius (kgb) stribobanditus iš seimo rinkimų.
_______________________________________________________________________
Reikia išmintingo sukilimo. Sukilimo pradžia prie okupuotos Lrt.
3 straipsnis “Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam”

Kokia tvirtovė

ta Lietuva, jei iš jos milijonas lietuvių pabėgo, o moteriškės mūsų vyrus įsigeidė Afrika, Arabija arba Rytais pakeisti?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(teksto autorei, -iui su nr 2022-09-12 11:02)
Taip, tai – Lietuvos naikintojų labai sunkūs padariniai.
Mūsų (filosofinis) tikslas: Lietuva – Tvirtovė.
Veikim, kurkim, darykim, dirbkim.

'Janutova' yr ta

kuo tu niekad nebusi…,kvaily,nes neturi ne tukstantosios razumelio,kuri ji turi.Tu tesugebi ilipt i medi ir ubaut …uf uf… ir ploti letenelem laduski laduski,kaip sako vienas zymus komentatorius..

Pasipiktinusiam akivaizdžia tiesa

Kur jau čia man iki šliaužiotojų keliais? Šliaužiojo, šliaužiojo nabagai, kol pagaliau atsisuko prieš. O, didvyriai ir didvyrės, ane?

uf uf

..tai kad savo bezdzionisku vooogravimu pats nesugebi ne minties issakyt..Na,suprantu,baisu is medzio iskrist,gi dantim isikibes i saka…Juolab,kad ir minties nera,tik begaline gela del neivykusio gyvenimo…

Be jokios abejonės, drauguži!

Toute ma vie je le pense c’est une histoire de défaite et de gloire de vérité.

aaaaaaaaaaaa

supratau,tu ta bezdzione is Mozambiko..

Labai

apsidžiaugei suradęs beždžionę? O į veidrodį pasižiūrėjai?

jo ja

Trojos arklys. Vizitinė kortelė – makaronai ” rusai puola”.

čiombė.

Va čia tai mitingas,net 100 žmogų sinica surinko.Vivat Sinica ,vivat.

uf uf

..veidrody bezdziones nemaciau,bet,va,medy kazkokia gargaliuoja kazka nerislaus.Da ir uodega man mojuoja..,ar ne pats busi…Jei raiskiai istarsi’slava xuilo’,gausi banana..arba porcija sratu siknon…

RINKIMUS LAIMĖS VALSTIEČIAI

JAU NELIKO NĖ MAŽIAUSIOS ABEJONĖS.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top