Modernos generalinis direktorius parduoda savo paties akcijas ir traukiasi į pogrindį

Vakcinų milžinės Modernos generalinis direktorius Stéphane’as Bancelis sukėlė visą eilę spekuliacijų perleisdamas 400 mln. USD vertės savo įmonės akcijų ir staiga pasitraukęs į pogrindį. Antradienį jis taip pat ištrynė savo paskyrą Tviteryje.

Remiantis Guru Focus viešai neatskleista informacija, Bancelis jau kurį laiką pardavinėjo savo „Moderna“ akcijas už daugiau nei 400 milijonų dolerių (beveik 4 milijardus Švedijos kronų) po 19 000 akcijų per vieną sandorį.

Paskutinis pardavimo etapas įvyko penktadienį, kai buvo parduotuas 10 000 akcijų paketas 178 USD už vienetą kaina. Antradienį jis ištrynė savo paskyras socialiniuose tinkluose, įskaitant Tviterį, kur anksčiau labai aktyviai dalyvavo diskusijose.

Šie keisti veiksmai sukėlė spėliojimų bangą tarp vakcinų skeptikų socialiniuose tinkluose.

Edwardas Dowdas, buvęs fondų valdytojas, tyrinėjęs mirčių skaičius, gautus iš draudimo bendrovių ir laidojimo namų, tvirtina, kad paslaptingas Bancelio dingimas sutampa su tuo, kad Dowdas pradėjo klausinėti Modernos apie skaičius, kurie, jo manymu, rodo perteklinį paskiepytų žmonių mirtingumą.

Dowdas taip pat tvirtino, kad tiek Pfizer, tiek Moderna nuslėpė savo klinikinių tyrimų rezultatus. Nors jis nepateikė jokių savo kaltinimų įrodymų, Dowdo įrašai šeštadienį buvo plačiai išplatinti socialiniuose tinkluose.

Šaltinis: friatider.se

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stiklo valytuvas

Sąjūdžio dalyviai Radžvilai, Genzeli ir kiti Atgimimo amžininkai
.
1. Kaip perestroikinis sąjūdis tapo Atgimimo Sąjūdžiu?
2. Kodėl Sąjūdžio trispalvis ženklas nekliuvo tarybinėms struktūroms?
.
Negi šie du klausimai yra nelogiški, ar net pavojingi kad vengiama apie tai kalbėti. Tai taip ir pasakykit!
.
Šio portalo lankytojai yra žydkomuniai ir/arba jų simpatikai, tad matomai dėl to šiuos du klausimus kraštutinai ignoruoja. Be to jiems nereikia nei tiesos, nei aiškumo. Jeigu reikėtų TieSOS, jau seniai būtų kilęs ir išplitęs viešas aiškinimasis…
.
Ir dar, negi tiesos.lt užblokuos TIESĄ dėl TieSOS.
.
2O22-02-15…

Žodžio laisvė...

Pasaulio gangsteriai skuba prisikišti savo kišenes ir dingti.Juos reikia sugauti ir išsiaiškinti jų kaltes dėl mirčių.

Papa Borgia

Ne į kartuves, bet į pogrindį.

b.p.

Spėju, kad prisikimšęs viso pasaulio ašarų kaina sugeneruotų babkių į kišenes – pasikeis tapatybę, nusipirks kokią sąlą šiltuose vandenyse ir bandys gyventi atsiskyręs nuo visų .. Tik gal jis nežino, kad nuo savęs ir aukščiausiojo niekur nepabėgsi ..

Taip jau būna

su direktoriais. Juk jie tik akcininkų įkaitai. O jo akcijų paketas buvo ašara visoje kapitalizacijoje. laiku nusimetė, nes akcijos sėkmingai rieda žemyn.

Bancelis nesivakcinavo

Ar žinote, kad modernos vadas Stephanas Bancelis, kaip ir PSO generalinis direktorius Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas yra nesivakcinavę nuo Covid-19?

Al.

Skiepų gamintojai gal ir gali pasislėpti, bet valdininkai, agresyviai stūmę skiepijimosi prievolę, kažin ar pajėgs visi išsislapstyti.

Pakeis

seksualinę orientaciją ir pasislėps Maldivuose.

to< Bancelis nesivakcinavo

Faizerio direktorius irgi nesivakcinavo ir to neslepia, viešai kalba.

Labai

gerai pasakete, b.p. Visiems „naujos tvarkeles kurejams ir sunyciams” laikas suprasti – uz viska reikes susimoketi.

666

666

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top