Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Redakciją pasiekė prašymas paplatinti laikraštyje „Šiaurės rytai“ 2020 m. rugsėjo 1 d. paskelbtą mokytojų iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio viešą kreipimąsi į premjerą Saulių Skvernelį – raginimą „pagal galimybes ištaisyti padarinius didžiosios klaidos“, padarytos 2012 m. gegužės mėn. Klonio gatvėje“:

Viešas laiškas ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui

Prašome pagal galimybes ištaisyti padarinius didžiosios klaidos, kurią padarėte 2012 m. gegužės mėn., pakviesdamas kelis būrius smogikų (omonininkų?) į Klonio gatvę smurtui prieš mažametę mergaitę ir susirinkusius žmones. Ar dar neperskaitėte to, ko tuomet prašėme („Lietuvos žinios“, 2012 m. balandžio 13 d., „Šiaurės rytai“, 2012 m. balandžio 17 d.)?

Tie patys, kaip ir 2012 m.,
mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reikalaju

Lukiškių aikštę pervadinti į Lukašenkos antrojo aikštę.
Pagarbiai,
S.S.

Kis

Jeigu jus esate tikrai mokytojai,tai (atleisk) mastote kaip arkliavagiai arba teroristai is TS
Skvernelis tuo metu buvo statutinis tarnautojas,kuris nedaug ka sprende tokiais klausimais,jis galejos parinkti tik stipresnius arba neuzaugas omoninkus?Problema ne Skvernelyje,pakelkite akis,ijunkite smegenis ir suprasti kur tas suva pasleptas.Nes Skvernelis tik vykdytojas,paklauskite to kuris duoda koandas.

to Kis

o kad N.Sadūnaitės kalboje „nė viename žodyje nėra tiesos” irgi kaltas tas, kuris „duoda komandas”?

ŠIMONYTE, jūs konservatoriai blogai baigsit!

ŠIMONYTE, jūs konservatoriai blogai baigsit!…APIE TAI PAGOGLINKIT STRAIPSNĮ “Niujorko teismas įpareigojo buvusį „Snoro“ administratorių Simoną Freakley pateikti slaptus dokumentus apie banko uždarymą Paryžiaus arbitražui”. PASIRODO, O KREGŽDUTĖS TAI TIKRAI APSIŠIKĘ!!

Ona

Tokie jūs ir „mokytojai” – violetiniai smurtautojai prieš tikrą vaiko motiną. O juk pačios gal kai kurios esate motinos. Jei jūsų dukrytę pasisavintų kažkokia korumpuota tiotka, ką sakytumėte?

iš Biržų

Šaunuoliai mokytojai,o tai galvojau kad Biržuose visi tik už valstiečius balsuoja.

MOKYTOJAI

NEBERA UZLIULIOTI!!!!

MOKYTOJAI

NEBERA UZLIULIUOTI!!!!!. jIE TURI KELTI TAUTA.

Brudai konservatoriai

Valstiečiai pažadėjo 13-tą pensiją, bet geriau padaryti, kaip Kubilius su Šimonyte kad padarė: per naktines reformas atėmė pensijas iš pensininkų, o kai šie atėjo prie Seimo pasiaiškinti, tai Kubilius su krašto apsaugos ministre Juknevičiene dar ir guminėmis kulkomis pavaišino!!!

redakcija galėtų įvardinti prašiusius "paplatinti"

ir pridėti žodžius apie politinę (anti)reklamą.

Snoras: Šimonytei ir Kubiliui

… ir niekšai turi viltį. Ir niekšai tiki, kad jų niekšybės nepaaiškės, neišvys dienos šviesos. Tačiau niekšų viltis yra tamsa. Tamsa yra niekšų viltis. Ir todėl ji yra vilties priešingybė – neviltis. Neviltis, kuri skleidžia tamsą. Neviltis, kuri atima prasmę iš žmogaus gyvenimo, jį žlugdo, demoralizuoja, galiausiai – sunaikina. Sunaikina dvasiškai, o po to – fiziškai. Iš žmogaus nieko nelieka – tik faktas, kad jis buvo. Buvo, bet neturėjo vilties. Ir todėl – iš tikrųjų nebuvo.

mama iš kaimo

>Reikalauju O Lukašenka II – tai anūkas?

stasys

Jei tie mokytojai mato problema ir prašo ja ištaisyti , privalu ja parodyti ar bent įvardinti . Ne Skvernelio galioję paskubinti Panevėžio teisma greičiau nuteisti ‘repatrijuota’ iš amerikos asmenį .Galu gale demokratija sudaro visiems vienodas galimybes apsiginti teisme ..net sukčiams ir melagiams .

tiek>iš Biržų

Skvernelio poelgis ir „valstiečiai” – tiesiog akivaizdus nonsensas ,dėl kurio tikrai VIS TIEK balsuosim už valstiečius,kad tik tų sisteminių brudų vieną kart neliktų . Yra toks geras lietuviškas žodis G A N A . Visi supranta,kad koks jis ten generolas bebuvo , bet ŽMOGUM privalėjo išlikt . Galėjo ,galų gale ,atsistatydint ,bet plėšyt Lietuvos trispalves , žvėriškai mušt žmones Garliavoje buvo tiesiog nežmoniška. Ne mažiau nežmoniška yra ir broilerio machinacijos ,arba taip vadinamo ” mokslų daktaro” anglų kalba .

vilma

Kodėl kai kas vaizduoja nesuprantančius? Juk parodyta, kur mokytojai išsakė savo priekaištus tuometinei valdžiai. Nueikite į biblioteką ir pasiskaitykite. Seniai skaičiau, apytikriai prisimenu tik vieną sakinį.SU MERGAITE ELGIATĖS KAIP SU BULVIŲ MAIŠU, JOS NUOMONĖ JUMS NESVARBI.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top