Moteris padavė į teismą gydytojus, atlikusius jai krūtų pašalinimą, kai ji buvo nepilnametė

laikmetis.lt

Viena Minesotos gyventoja padavė į teismą gydytojus, kurie, gydydami jai lyties disforiją, 16 metų jai atliko dvigubą mastektomiją (krūtų pašalinimą).

Luka Hein pradėjo patirti psichikos sveikatos problemų, kai jai buvo 13 metų. Jos tėvai buvo įpusėję skyrybas, be to, ji pradėjo netinkamus santykius su vyresniu vyru internete. Tuo metu L. Hein pradėjo jausti diskomfortą dėl augančių krūtų ir mėnesinių, todėl netrukus kreipėsi į Nebraskos universiteto Medicinos centrą.

Per 55 minutes po pirmojo seanso daktarė Megan Smith-Sallans diagnozavo Hein lyties tapatybės sutrikimą, teigiama skunde, pateiktame Douglaso apygardos (Nebraska) apylinkės teismui.

„Iš karto įvertinę Luką, atsakovai išvystė tam tikrą translytiškumo matymą, kuris užblokavo kitus veiksnius, kurie buvo ar galėjo būti Lukos disforijos priežastimi“, – rašoma skunde.

Iki to laiko Hein jau kelis kartus buvo hospitalizuota psichiatrijos ligoninėje, jai buvo diagnozuota depresija ir generalizuotas nerimo sutrikimas.

„Aš išgyvenau tamsiausią ir chaotiškiausią savo gyvenimo laikotarpį, o šie gydytojai, užuot suteikę man reikalingą pagalbą, pavertė mano chaosą realybe“, – sakė L. Hein laikraščiui „Daily Mail“.

ŠIE GYDYTOJAI, UŽUOT SUTEIKĘ MAN REIKALINGĄ PAGALBĄ, PAVERTĖ MANO CHAOSĄ REALYBE

Buvo daugybė rakivaizdžių faktorių, kurie turėjo užkirsti kelią daktarui Periui Džonsonui atlikti „aukščiausio lygio operaciją“. Pavyzdžiui, Hein nebuvo paskirtas gydymas hormonais.

„Skubindami Luką operacijai, prieš tai neskyrę jai hormoninio gydymo bent vienerius metus, atsakovai pažeidė net transseksualams palankios Pasaulinės profesinės transseksualų sveikatos asociacijos („WPATH“) krūtų šalinimo operacijos priežiūros standartą“, – rašoma skunde.

Po dvigubos mastektomijos Hein ketverius metus vartojo testosteroną, kuris sukėlė „širdies veiklos sutrikimus, sąnarių skausmus ir dubens skausmus“.

Gegužės mėnesį Nebraskos įstatymų leidėjai priėmė įstatymą, draudžiantį nepilnamečiams atlikti lyties keitimo operacijas.

Šaltinis: Breitbart

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gražuoliai

Pirmas iš kairės prašalietis,stasys,zovmarinovič,ir dzeikas.Keturi rusų tankistai kgblgbtistai.

Foto

Keturi komunarai po priedanga.

blue yellow zov marinie

…nea,cia visa tavo familija….

čia tie iškrypėliai

kur rugsėjo 13 d per youtub kanalą surengė „viešą konsultaciją tėvams” švietimo ministro samdyti psichai su savim pasikalbėjo iš anksto pasirašę sau klausimus, užblokavę komentarus, „švietė tėvelius”, vienas psichas net bandė krikščionis į protą atvesti , įdomu kada jie sės už grotų už konstitucijos, įstatymų pažeidimus?

Dronas

Nei operacija, nei hormonai, nėra gydymas. Tai luošinimas. Ypač jauno, dar besivystančio organizmo, kur hormonai NEPATAISOMAI sužalos vystymasi, lyginai taip pat, kaip ir chirurgija, kuri lyginai taip pat NEPATAISOMAI sužaloja kūna. Psichiatrai įvykdė nusikaltima, chirurgai įvykdė nusikaltima, kiek žinau, sveikos galūnės ar kito organo pašalinimas, nesant tam medicinimės būtinybės (psicikos sutrikimas nėra laikomas tokia būtinybe), vis dar laikomas sunkiu nusikaltimu ir sveikatos sužalojimu. Visi kvailiai, kurie mano, kad galima vaiką prišėrti hormonais, kada jo organizmas vystosi, arba AMPUTUOTI jam kažkokius organus, neturint tam jokio fiziologinės būtinybės pagrindo, grindžiant viską psichologiniu diskomfortu, turi suprasti, jie yra nusikalteliai. Tokie turi būti baudžiami aukščiausia bausme už nusikaltimus žmogiškumui. Po Niurnbergo poceso, tokius KORĖ.

Tuštukė

Moteriškė nebenori dalintis savo papais su profesionalais iš nuotraukos.

blue yellow zov marinie

…o tu ar papus prisisiuvai,nes pagal kalbos stiliu,esi berneeeeekas,tai ko cia nuduodi boba esant…Irgi,nebosj,transvestitas…

Jau visi žino

slušnių asmeninis biznis su lgbt org. prasuktas į mokyklas, 80 mln. praplovė

blue yellow zov marinie

..visiskai negaila tos beprotes.Linkiu to paties ir likusiems transvestitams durniams ir durnems,zinos,kaip pries Gamta sakotis ir beprociaut.

Jules

Medikas buvo internacis ir padarė tai – ko vaikas prašė. O suaugusi pamatė, ką padarė internaciukas ir kiti mokyti arba apmokyti pagal E.Bernays metodikas prapiesoriai,

tolerastai

Darželiuose ir mokyklose išplauna smegenis, smegenys tampa viskam tolerantiškos, o paskui jau farma mafija „sutvarko”…

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top