Mykolas Deikus. Simpatiškas pozityvas apie Korupcijos fabriką

Viena labai simpatiška mergina, buvusi kolegė, papriekaištavo, girdi, ko tu rašai į tiesos.lt. Ten – vien tik netiesa. Ir, apskritai, ką nors pozityvaus matai gyvenime?

Simpatiška – tai buvo pirma pozityvi mintis. O po to atėjo dar simpatiškesnių minčių. Todėl nusprendžiau parašyti kažką gražaus, šviesaus apie tris Šiaulių rinkėjoms simpatiškiausius Seimo narius, socialdemokratus Edvardą Žakarį, Valerijų Simulik ir Arvydą Mockų.

Kaip tyčia, simpatijomis per pačią pilnačiausią pilnatį tiems patiems trims politikams pratrūko ir simpatiškas (nepagalvokite blogo – man simpatiškos tik merginos ir moterys) Šiaulių konservatorius ir skulptorius, kovojęs prieš labai nesimpatišką Menų inkubatorių, pavadintą Korupcijos fabriku. Gintautas Lukošaitis, kuris nukaldino tris geležines „kapeikas“ po Šiaulių savivaldybės langais, socdemai jam nukaldino litų, o tauta pakrikštijo kūrinį „Atkatu“. Po to Gintautas Savivaldybei nieko nebekalė. Kalė Savivaldybę už tai, kad pinigus Korupcijos fabrikui taško.

Korupcijos fabriku vietiniai menininkai pavadino už tris šimtus tūkstančių litų Savivaldybės nupirktus buvusio batų fabriko griuvėsius – pastatas kažkada sudegė, liko aprūkusios sienos, be stogo, langų ir durų. Buvusi miesto Tarybos konservatorių liberalcentristų ir „tvarkiečių“ kolicija, kuriai simpatizavo dabar su jais esantys socdemai, nusprendė, kad nupirkti iš tuometinio mero Genadijaus Mikšio bičiulio griuvėsiai labai tinka menui ir kultūrai už ES ir valstybės biudžeto pinigus inkubuoti.

Savivaldybė statybas skaičiuoja 10 milijonų, kritikai – antra tiek inkubatoriui prideda. O Šiaulių menininkai labai nesimpatiškai sako – velniop korupciniais būdais inkubuotą kultūrą.

Protestai baigėsi, trys Seimo nariai socdemai pažadėjo vyriškomis krūtinėmis griuvėsius nuo pinigų tratintojų apginti.

Pažadėjo – patiešijo, o socdemų valdoma Vyriausybė šmakšt ir išinkubavo 8 milijonus litų Korupcijos fabrikui. Žinoma, antra tiek bus paklota iš praskolinto Šiaulių biudžeto. O gal ir daugiau – Šiaulių valdžia tradiciškai apsiskaičiuoja. Bet tik iš begalinės simpatijos statybininkams. Bet kad taip neatsitiktų, lapkričio 28-osios Šiaulių miesto tarybos posėdyje pateiktas juodai nesimpatiškas pasiūlymas – apskritai atsisakyti Korupcijos fabriko ir pinigų išinkubuotų.

Taigi sprendimo išvakarėse, pilnaties akivaizdoje, ir neišlaikė konservatoriški jausmai – socialiniuose tinkluose skulptorius ėmė platinti reklaminį minėtų socdemų, Seimo narių pareiškimą: jie jau trisdešimtą kartą aiškinantys, kaip myli Šiaulius, nepritaria Korupcijos fabrikui, kur tik gali kreipiasi, tik kažkokie sutrikėliai prieš juos burnojantys ir pasiaiškinti viešai verčiantys. Bet jie – tikrai myli Lietuvą ir Šiaulius bei rinkėjus (apie meilę moterims ir ne tik joms – kitą kartą, labai pozityviai).

Paaiškino vyrai. Vyriškai. Visi trys – pagrindiniai Šiaulių socialdemokratų vadai. Seime ir Vyriausybėje valdantys socioldemokratai.

Simpatiškai paaiškino, kaip prieš Korupcijos fabriką kovojo ir kovoti socialdemokratiniuose frontuose žadėjo, kad net užkietėjęs konservatorius susijaudino. Todėl tarybos posėdžio išvakarėse konservatorius Gintautas po Savivaldybės langais aplink „Atkatą“ braklinėja, garsiai skanduoja, kaip jis tiki socdemais, kurie tikrai neleis pinigų ištratinti vėjais.

Galingas daiktas ta simpatija. Žiū, per ateinančią pilnatį ir Kubilius susigraudins dėl to kaip Butkevičius šildymą pigino… Svarbiausia – į politikus žiūrėti pozityviai.

P. S. Žodis simpatiškas įvairiomis formomis paminėtas septyniolika kartų. Juodai simpatiškas pozityvas apie rinkėjams simpatiškus politikus (plius dar trys „simpatijos“) subrendus lapkričio 28-osios delčiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
simpatiška

man tai labai simpatiškas buvo Darius Kuolys. Taip gražiai kalbėjo apie demokratiją… bet ar būtų Kuolys tapęs Adamkaus patarėju, jeigu tam nebūtų pritarę jųdviejų šeimininkai?:)

simpatiška

Atsakymą kiekvienas Lietuvos murzius žino: kol veisliniams patriotams barzdos dar neželia, tarptautinio sionistų tinklo užduotis yra atomizuoti Lietuvą, vaidilutes paversti lesbietėmis, o narsius karžygius aptempti stringais. Kaip ir Europos masonų. Faktas.
Protingas vyras Radžvilas buvo, kol neparašė, kad esminės politinės klaidos būta neįvertinant jedinstvininkų-autonomininkų klausimo. Šaukštai po pietų, nes Kuolelis prieš Kuolį yra tik kuolelis tautos nutautinimo klausimuose. Tą suprato Lietuvos patriotai-tautininkai. Ir vėl šiek tiek pavėlavę.

ne tiek simpatiška

Kad Darius Kuolys yra senas kedofilas (nežinantiems – tai toks viešose sakyklose vartojamas terminas, modernus šunaujos variantas), jau seniai vieša paslaptis. Bet vis tiek geriau už pedofilą, maniausi sau.
Net eiliniam kirkilui aišku, kad Lietuvoje krizę sukėlė banko analitikas Nausėda. O kad Kuolys yra kosmopolitas, nutautinęs Lietuvą, seniai žinojau, dar iki tol, kol Sinicos įžvalgas perskaičiau. (Būčiau pasakęs, tik niekas neklausė). Todėl ir apsidžiaugiau, kai už barzdos tas klastūnas buvo išvilktas į viešumą. Pagaliau.
Beje. Pažiūrėkite į barzdą, pridėkite Pilietinės visuomenės institutą ir Sorošą – aiškus sionistas. Eksprezidentas Adamkus, na, čia jau visi žino, yra CŽV atsiųstas agentas. O kas valdo Amerikoje? Sorošai ir kiti sionistai (dar reikėtų panagrinėti Obamos motinos liniją…).

 simpatiška

pasidalysiu tuo, kas kelia didį nerimą, kurį jaučiu visomis keturiomis kojomis bei rudimentine uodega, nes ant kylančios bangos snūstelėję patriotai dar tik užsimena apie Kuolio ir jo šeimininkų tikslus prichvatizuoti Sąjūdį, bet nesuvokia viso šio branduolinio plano tragiško turinio.
Pirma, kuolininkai-sorošininkai užims telegrafą, tai yra internetą, antra, prisidengę „Lietuvos sąrašo“ vardu (sąrašas juk skamba kone kaip Sorošas) mobilizuos inteligentiją, darbo liaudį ir valstiečius, trečia, perone paliks Lietuvos protus ir sąžines.

Cha :)

Šiaulietis Visockas „kova” prieš Menų inkubatorių eilinį kartą pasireklamavo Zakario stiliumi, o Lukosaitis liko muse kandes – nepateisino socdemai jo vilciu, nepateisino. Teks grizti pas konservatorius Bartku ir Damuleviciu 🙂

>simpatiška

„Liežuvavimas ir šmeižtas neturėtų tokios galios,jei kvailumas netiestų jiems kelio”.(A.Diuma).

Būtų įdomu

Niekas nieko dar nėra parašęs apie Lietuvoje jau veikiančius tokius Menų fabrikus. Kokia ten veikla, kiek darbo vietų įkurta, kaip jie išsilaiko ir pan. Man visai neįdomu kodėl nugriuvo parduotuvė, ar kodėl kažkas kažkur nepasirašė, mums naudinga žinoti kaip tokie fabrikai veikia?

Irena Vasinauskaitė

Nėra nė vieno Menų inkubatoriaus Lietuvoje, kuris veiktų pelningai. Šiauliuose buvo pristatyta Telšių menų inkubatoriaus veikla, finansuojama pagal LR Kultūros ministerijos ir Telšių savivaldybės programas. Šiauliuose situacija daug prastesnė, nes paveldo objektu posovietinės rekonstrukcijos pastatą paskelbė paveldu po gaisro, kai iš jo tik griuvėsiai liko. Be to būsimojo Šiaulių inkubatoriaus teritorija užteršta sunkiaisiais metalais, nes sovietmety šioje vietoje buvo batų fabriko odų chromavimo cechas… Tačiau miesto valdžioje esantys socdemai su Seimo nariu Edvardu Žakariu priešakyje, matyt, nusiteikę tilpti į DEŠIMT MILIJONŲ litų griuvėsių atstatymui ir užsidirbti iš inkubatoriuje įsikursiančių menininkų, šiuo metu uoliai protestuojančių prieš tokio objekto atsiradimą Šiauliuose.

Anikė

„Lietuviai barzdočiai dumoja”,taip rašė Maironis apie tikrus šios žemės šeimininkus.Augino barzdą senelis,tėvukas tik ūsais didžiavosi-tokia buvo tada
mada,dabar „simpatiška” visai negalvodamas dėl barzdos įžeidinėja tikrus žmones.
Ar pats ar pati nėra „mišrūnas”,kad taip dergia Kuolį?Kai valdžion vėl stos
Kubilius,pasiūlykit įvesti Barzdos mokestį(kaip Petras I-asis).Papildys biudžetą.Lietuva suklestės.
P.S. Daug sukčių be barzdos neblogai gyvena.

9
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top