Mylėkime Partiją, Vyriausybę ir Partijos vicepirmininką Malinauską!

Prie didingo Grūto parko prisiglaudęs kuklus Druskininkų miestelis, tėviška ranka valdomas Lietuvos socialdemokratų vicepirmininko Ričardo Malinausko, nesiliauja stebinęs likusių laisvų šalies piliečių.

Naujųjų Metų išvakarėse, kaip buvo įprasta šlovingais Josifo Stalino ir Antano Sniečkaus laikais, Druskininkų valdžia primygtinai kviečia vietos gyventojus išreikšti lojalumą jai ir neapykantą klastingiems valdžios priešams – pasirašyti valdžios parengtą ir žemiau skelbiamą Grūto piliečių kolektyvinį laišką.

Tiesos.lt portalas publikuoja druskininkiečiams pasirašyti siūlomą kolektyvinio laiško tekstą. Gal jis įkvėps ir kitų Lietuvos partijų vadus, kitų miestų ir rajonų merus, o gal net pačią Respublikos prezidentę, siekti liaudies ir valdžios, liaudies ir valdančiųjų partijų vienybės, nukreipti suvienytas darbo žmonių ir valdžios jėgas prieš dar išlikusius pavienius tarybų Lietuvos priešus.

Mylėkime savo miestą!

Mieli druskininkiečiai,

Visi pastebime, kas pastaruoju metu vyksta mūsų mieste – keli asmenys bando mūsų bendruomenę supriešinti, įtikinti dalykais, kuriuos patys prasimano, bando sukurti įvairias tariamas problemas ir jas išpūsti. Savo politinę saviraišką ir ketinimus jie bando primesti kaip miesto bendruomenės bėdas. Ir tai jau tampa ne vieno ir ne kelių žmonių problema. Negalime likti nuošalyje ir pasyviai stebėti, kuo viskas baigsis. Juk menkinamas mūsų miestas, jo pasiekimai, provokuojami ir žeminami asmenys, kurie deda milžiniškas pastangas rasti kuo geresnius sprendimus miesto gerovei kurti.

Šiandien ne vienas iš mūsų susiduriame su klausimu, kurį užduoda kiti šalies gyventojai: kas Druskininkuose vyksta, iš kur tiek agresijos savivaldybės ir jos vadovų adresu, gal Jūs nepatenkinti tuo, ką turite sukūrę. Dauguma šalies gyventojų neslepia susižavėjimo Druskininkų savivaldybės meru ir net juokauja – „atiduokite jį mums – kad mums jūsų merą!“

Žinoma, galima suprasti, kad keli vis dar bręstantys politikai ar norintys jais tapti, kurdami skandalus, tokiu būdu sprendžia jų saviraiškos problemas, nevengdami pasitelkti ir savo partiečių užnugarį. Bet mes turime jiems pasakyti, kad tai turi daryti ne miesto ir ne savivaldybės vadovų, kurie padėjo Druskininkams tapti vienu patraukliausių miestų, sąskaita. Druskininkiečiai nėra akli, jie mato priežastis, dėl ko tai kyla. Mes pasisakome už tuos, kuriais savivaldybės gyventojai pasitikėjo rinkimų dieną. Mes jais pasitikime ir šiandien.

Tad netrukdykime, o padėkime visomis išgalėmis tęsti pradėtus darbus, siekti Druskininkų žmonių gerovės. Juk Lietuva prasideda nuo Druskininkų. Mylėkime savo miestą!

Parašai………………………………….

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top