N.Puteikis: Civilizuotų kraštų teisėsauga stengiasi, kad kratos metu vaikų namuose nebūtų

Kai krata vykdoma ne įtariamojo namuose, kaip kad šiuo atveju, tada civilizuotų kraštų teisėsauga stengiasi, kad vaikų namuose nebūtų.

Juk buvo galima palaukti, kol abi dukros išeis į mokyklą, bet ne – stengtasi kratą daryti būtent tada, kai namuose buvo vaikai – tą tyčinį suplanavimą rodo Vaiko teisių tarnybos atstovės pasiėmimas į kratą, vadinasi, nuėjo, kaip įprasta Lietuvoje, piliečių gąsdinimo keliu, valdžios, galios demonstravimo keliu.

Kodėl teisėja ir prokuroras pasuko būtent tokiu – terorizavimo – keliu?

Kai STT su antrankiais sulaiko ir išsiveda, labai pritariu: reikia kyšininkus gąsdinti, bet toks elgesys su nieko nepavogusiais menininkais yra gėdingas – tarsi būtų kokie KGB mokytiniai.

Todėl visiškai pritariu Gyčiui Lukšui:
Esu apstulbęs ir pasipiktinęs tokiu neregėtu ir negirdėtu elgesiu su menininku. Maniau, kad tokio šiurkštaus įsiveržimo į menininko asmeninį gyvenimą, jo būstą mažų vaikų akivaizdoje laikai jau praėję, o rekomenduojamų arba uždraustų temų sąrašai mūsų valstybėje nebegalioja. Menininkas turi teisę į kūrybą, interpretaciją, turi teisę liesti visas temas ir kalbėti apie viską. Tai meninė kūryba!“ – sakė Kinematografininkų sąjungos pirmininkas Gytis Lukšas.

Daugiau skaityti:
http://www.ve.lt/naujienos/kriminalai/del-filmo-apie-gimdyma—krata-zinomu-rezisieriu-namuose-918252

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top