N.Puteikis: Klaipėdos savivaldybėje – parkomatų sukčiai

Dėl paties principo: Klaipėdos miesto tarybos prieš 2007 m. patvirtintoje koncepcijoje buvo parašyta, kad bus apmokestinamas iš esmės stovėjimas senamiestyje ir iš dalies centre, ir tik tam, kad būtų apribotas automobilių srautas.

Dabar apmokestintos jau ir Liepų gatvės tolimos prieigos, nors ten jokių grūsčių dėl stovėjimo nebuvo, nėra ir nebus.

Toje pačioje koncepcijoje buvo nustatyta, kad už surinktus pinigus aplink senamiestį bus įrengtos kelios stovėjimo aikštelės, kur bus galima laikyti automobilius nemokamai. Kiek nuo rinkliavos pradžios įrengta tokių aikštelių? Nė vienos. Tai kur nuėjo pinigai? Klerkų algoms ir tų parkomatų išpirkimui išsimokėtinai. Tai labai neteisinga.

Dėl taikymo metodų: Vilniuje ir Kaune, jei išplečiamos apmokestinamos zonos, paliekamas pereinamasis laikotarpis, kad žmonės priprastų ir nesitraumuotų, o Klaipėdoje trinktelėjo iš esmės – „kad maža nepasirodytų“:

„Į automobilių rinkliavos statymo tvarkos pakeitimų paketą miesto Taryba pernai įtraukė ir tokį, kuris tapo staigmena nemažai daliai klaipėdiečių ir ėmė jiems atsirūgti finansiškai.

Pasirodo, nuo sausio 1-osios šiaurinio ir pietinio rago teritorijoje už automobilių stovėjimą jau reikia mokėti ir savaitgaliais bei švenčių dienomis.“

Dėl sukčiavimo: Vilniuje ir Kaune, jei prasideda neapmokestinamos valandos, parkomatas arba nepriims pinigų, arba monetos iškris atgal be čekio. O Klaipėdoje išmuša artimiausią apmokestinamą laikotarpį, pvz., penktadienį vakare įmetus monetas, išmuš pirmadienio pirmą apmokestinamą valandą – nuo 8 val. Argi tai nėra žmonių iš aplinkinių rajonų mulkinimas?

Mano versija: yra grupė klerkų, kurie iš viso to pelnosi, o libcentristai tokiu būdu kompromituoja rinkėjų akyse ne tik vicemerą A.Šulcą – šitos velniavos entuziastingą palaikytoją libsąjūdininką, bet ir visus libsąjūdininkus.

Daugiau skaitykite:
http://www.ve.lt/naujienos/lietuva/vakaru-lietuva/rinkliavos-kontrolieriams—nauji-medziokles-plotai-917975/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top